Unicredit - vaše skúsenosti?

mata0410
7. jan 2019

Ahojte ludia. Aké mate skusenosti v unicredite? Chceli by sme prejst do tejto banky. Piste všetky skusenosti.

katren
7. jan 2019

@mata0410 mame u nich 3 osobne a 3 firemne ucty...max.spokojnost....

benit
7. jan 2019

Ja tam mam ucet uz 10 rokov a spokojna som.

diusk
7. jan 2019

Ja tam mám účet ešte od strednej školy a Max spokojnosť. Aj keď som potrebovala prvý úver na zariadenie bytu predschválili ho a úplne bez problémov do hodinky vybavili s najlepším úrokom. Ja mám u nich U conto a mám výbery zo všetkých bankomatov úplne zadarmo. Takže plná spokojnosť. Veď aj niekoľkokrát vyhrali banku roku sa mi zdá

sintra
8. jan 2019

Ja som k nim presla z VUB kvoli prenosu hypo a som spokojna.

stella03
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kiwi3
8. jan 2019

ja som tiez presla z vub a je to trochu pomalsie vo vsetkych ohladoch, ale inak fajn. na to, ze ucet je zadarmo, vsetko funguje velmi dobre.

podprsenkovalady
3. mar 2020

...ahojte tak ja mam inu skusenost.....predvcerom som si vyberala 500 euro z bankomatu vo Zvolene lebo som mala cestu, vcera pozrem cez mobilnu aplikaciu aku tam mam este hotovost malo tam bit cca 513 euro a hla len 13 euro, tak pozriem vypisy a a napisane ze vcera som vyberala s pobocky vo Zvolene hlavne ze byvam v Banskej Bystrici a cely den som bola doma....pozriem na hodinky vela hodin ist uz do Europy na pobocku zatvorene...volam na infolinku nie a nie sa dovolat volala som asi 5 krat nastastie to zdvihli....popisala som problem pani mi povedala ze oni maju problemy tak ma ukludnila,,,,,preslo uz 17 hodin a ja stale nemam tych spominanych 500 euro na ucte tak som zvedava kedy sa vratia a ci sa vobec vratia....pred chvilou som citala ze v Unibanke jednemu zmizlo 89 000 EUro dobre citate a ze vsetko prebehlo v poriadku a dalsi pan prisiel o 20 000 Euro v Csob....selavi

kittykat22
3. mar 2020

@mata0410 ako pracovat, alebo ucet?

mata0410
autor
4. mar 2020

@kittykat22
myslela som zriadit si ucet

miskeiova
25. máj 2020

Skúsenosi z unikreditbankou boli naozaj dobré. Učet tam mám už 17 rokov. Len teraz po uhrade poistneho do Rakúska v Smartbankingu som mala problemy s zahlungreferenz, t.j. referencia platby. Má niekto s týmto skúsenosti?

milanik26
24. sep 2021

Chcel by som upozornit na tuto podvodnicku banku. Synovi strhlo neopravnene 440€ z uctu cez platobnu kartu na nejaky Rusky ucet ihned si dal zablokovat kartu spisal reklamaciu cez ich stranku a aj osobne na pobocke. Po 30 dnoch mu prisla odpoved ze zamietaju jeho reklamaciu. Odvolal sa a napisal im co si o nich mysli tak mu napisali ze vzhladom k tomu ze si vsimli ze ma poisteny ucet mu vratia a teraz dobre citajte do 90 dni 200€ zo 440€. Tak co je to za banku ktora nevie chranit svojho klienta a dopusti aby podvodnici tahali peniaze z kariet. A ako je mozne ze ten kto riesil reklamaciu si nevsimol ze ma poistenie. V slovenskej sporitelni by sa toto nikdy nestalo ako u tychto podvodnikov! Ked sa raz zablokuje karta ako moze prejst transakcia? S touto bankou uz nechceme mat nic spolocne a sa cudujem ze este maju vobec tyto spekulanti nejakych klientov.

nika19111989
28. okt 2022

Dobry deň. Viete mi povedať do koľko dní mi príde karta? Ďakujem

catherinah
28. okt 2022

@nika19111989 mne neprisla dva mesiace. Niekde sa stratila. Dalsie tyzdne trvalo kym poslali novu.