• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Unudená mamina. Čo mám robiť?

21. januára 2014 
vzdavam to,mne snad deti zoberu - kazdy den varim,perem,zehlim,pratam,vonku s detmi,semtam lekar,nieco vybavit,vecer net-jasne,ze MK,nocne brigady...co je to nuda?
9. okt 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz sa ucim nemcinu :grinning: velmi rada by som aj brigadovala, ale maly by bezomna noc neprezil, kedze mu teraz idu zubky a casto papka mliecko :unamused:
11. okt 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudinka, chápem ťa, tiež som cez to prešla, ty potrebuješ spoločnosť ľudí, byť tam, kde sa niečo deje. S tou nemčinou kľudne pokračuj, ale pre vyššiu motiváciu by som ti poradila, aby si si vybrala niektorú z jazykových škôl a začala sa učiť s tým, že tam pôjdeš na skúšku a nastúpiš do niektorého z vyšších levelov.
11. okt 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to urcite v buducnosti.. teraz na to nie su peniazky :unamused:
12. okt 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skús pozrieť toto
http://www.1sjs.sk/sk/Novinky.alej
môžeš ísť až na štátnicu a finančne je to prijateľné
12. okt 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej nie som sama, ktora uz ma materskej tak troska dost, uz chybaju terminy, ludia, komunikacia, ........aspon na chvilu byt sama so sebou..........
12. okt 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ani nehovor.. :angry: :angry:
13. okt 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej hej inkinka palisady velmi dobre poznam :dizzy_face: :dizzy_face: vsetci z triedy tam chodili :grinning: ked maly trosku podrastie a bude u svokrovcov, tak to pojde, ale teraz v zime asi nie, stahujeme sa a furt cestovat hore-dole by asi neslo, kedze ani spanok nemame kazdy den rovnako a tak dalej.. zatial sa budem ucit sama a v buducnosti urcite investujem do kurzu, dakujem pekne za tip, to mi vobec nenapadlo :slight_smile: :slight_smile:
13. okt 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudinka, prijímačky na budúci školský rok sú v máli, júni, tak dovtedy môžeš zmáknuť 1-2 ročníky :wink: :grinning: nech sa zadarí
13. okt 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň. Čo mám urobiť aby ma moja mamina mala viac rada ? Moc sa mi nevenuje ale ja by som chcel aby sa mi venovala. Ale bohužial na to nemá čas lebo chodí do roboty a venuje sa svojmu priatelovi :unamused: . Ked máva celodenné tak sa vidíme iba večer. Ak nejde von.
21. jan 2014 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
. zase si prdla! POMOOOOOOOOOOOOOOC DUSIM SA
21. jan 2014 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok