Úprimný kompliment

nikanika3
25. sep 2016

Ahojte 🙂 poraďte mi ako rozpoznám úprimný kompliment od sladkých rečičiek(od muža) ? veľmi mi to nejde.. a neviem kedy je kompliment naozaj od srdca.

dominika6
25. sep 2016

@nikanika3
Chlap ma sladke recicky a komplimenty ked chce zenu do postele...cize je jedno ci su uprimne akebo nie

mima4
25. sep 2016

@nikanika3
pozeraj sa skor na skutky svojho napadnika, a az potom zistis, o com su jeho reci a ci su uprimne alebo hrane.

vierocka888
25. sep 2016

Moj muz je absolutny antitalent na kompimenty, ale aj napriek tomu je to najlepsi manzel pod slnkom 🙂 komplimenty tazko rozdelit na uprimne a neuprimne. Ked si zalubena, vsetky sa ti zdaju zo srdca. Ako pisala mima, sleduj ako sa sprava, nie len k tebe ale aj ostatnym. Podla toho vies, ci je to dobry chlap 😉

vroni
25. sep 2016

Mne vcera rano manzel oznamil: Vyzeras tak na patnast... (rano, ked som vstavala). Ze mam viac nez trikrat tolko, nezdal sa mi jeho konpliment celkom uprimny, ale tak na mna trestil oci, ze som zavahala: To mi hovoris, ze tak dobre vyzeram? A moj sarmantny manzel nesklamal: Nie, to ti hovorim, ako zle vidim! Takze aj takto moze vyzerat uprimny kompliment 😀 (chlap je super a jeho suchy a stiplavy humor milujem)

anina37
25. sep 2016

@vroni 😀 milé..

katarinamarkova
25. sep 2016

@mima4
@nikanika3
tak veru 🙂
nepočúvaj, pozoruj jeho konanie 🙂
za chlapa hovoria skutky.
....vlastne aj za ženy.....za každého jedného človeka.

miriam11
26. sep 2016

@nikanika3 podla mna to rozoznat jednoducho, uprimny kompliment ti ulahodi srdcu, potesi, neuprimny ti hned pride cudny, alebo smiesny. Daj na pocity.

nikanika3
autor
27. sep 2016

Dakujem za rady 🙂

salfusco
27. sep 2016

je rozdiel kompliment a kompliment ,neviem,co si predstavujes pod pojmom uprimny kompliment a sladke recicky 🙂

nikanika3
autor
1. okt 2016

@salfusco úprimný kompliment má byť od srdca ..a sladké rečičky sú len frázy 🙂