• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Urobíme burzu detských vecí v Bratislave?

2. júla 2009 
Ahojte maminky a tehulky,
ktore ste v okoli Ruzinova, Podunajskych Biskupic, Vrakune..?
Mohli by sme spravit nieco ako burzu :grinning: ja mam napriklad rozne vecicky, aj nove, ktore maly ani nestihol vynosit a neviem, co s nimi.. aj by som si nechala pre druhe babatko, ale aj tak sa vecicky hore-dole poziciavaju a daruju.. tak preco nevyuzit tuto moznost sa stretnut a vymysliet, co s nimi?
popripade povymienat? blizi sa zima a vecicky sa zidu.. hmh? kto sa prida?
5. nov 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Alebo kludne aj mamicky mimo BA II, ktore su ochotne dobehnut za nami autom.. :slight_smile:
5. nov 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj claudinka a kde to chces spachat?
5. nov 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi dobry napad, pridavam sa :slight_smile:
5. nov 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tarus kde sa len dohodneme :slight_smile:

slavic vsak? :wink: paradicka, uz sme dve.. vymenime ruzovu za modru? :grinning: :grinning:
6. nov 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte aj ja by som sa pridala aj my mame vela veciciek tiez malej som kupovala vsetko nove a malinko to znosila fakt super napad dajte teda vedet ze kde a kedy....
6. nov 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fanus staci nieco navrhnut, kedze nas asi nebude velmi vela a asi maloktora bude ochotna pustit si cudzie baby do bytu, tak kde by sme to mohli spachat? :grinning:
6. nov 2008 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,co tak strkoveckom jazere?
6. nov 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mna nejako nic nenapada vobec neviem a co v nejakom detskom centre alebo fakt neviem. Vo Vrakuni tusim je nieco take ci nie??
6. nov 2008 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ten strkovec sa mi viac pozdava :wink:
6. nov 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudinka,chodievas sa na strkovec prechadzat?
6. nov 2008 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anelis5 bola som tusim raz :wink: ale ak bude dobre pocasie, kludne pojdem znova :slight_smile: stretneme sa?
7. nov 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudinka,bola by som rada :slight_smile:chodievam sa tam prechadzat parkrat do tyzdna :slight_smile:
7. nov 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja nie som z tejto časti, ale rada sa pridám :wink: máme toho veľa :grinning:
7. nov 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimmka to rada pocujem a najdu sa tam aj modre vecicky? :grinning:

anelis5 teraz, ked uz asi tak skoro teplo nebude, na strkovci zatepluju vnutri, nie?
7. nov 2008 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ja by som sa tiez prisla kuknut ak budem moct...len mi dajte vediet kde a kedy :wink:
8. nov 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ked sa dame dokopy viac ako dve, napisem ti IP-cku :grinning:
9. nov 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aj ja som z Ružinova, rovno pri štrkoveckom, tak keď sa bude niečo diať, pridám sa. :slight_smile:
10. nov 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
verada super super :slight_smile:
12. nov 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudinka...neviem,my mame modre vecicky :slight_smile:
12. nov 2008 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, a mohla by som sa pridat aj ked som mimo lokalitu BA II ? rada by som vyuzila takuto moznost, kedze byvam kusok od BA, a mam niektore vecicky ktore mi maly ani nestihol vynosit.
13. nov 2008 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
enynka jasnacka :wink: uz len to spachat..
13. nov 2008 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudinka, este nas asi dost nie je, ze? Inak medzi recou, pozerala som si albumiky, Lubko je strasne krasnunky :dizzy_face: svet je maly, ta jedna kocka s chalanom co mas v albumiku su z ivanky vsak? Nepoznam ich sice osobne, ale dedina je mala
14. nov 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
enynka hej, je z ivanky :grinning: teda baba je z ivanky a chalan zo zalesia :wink: :wink: no neviem, ci nas vobec bude dost :unamused:
14. nov 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak toto je super napad zeno chvalim ta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudinka...vsak je nas uz 8 :grinning:
19. nov 2008 o 02:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anelis5 mno tak kedy? babuleeee, ktore byvate pri strkovci, vcera som tam bola s dvomi kamoskami, tri kociky sme tam boli a vnutri v tom "podniku" bolo super.. :grinning: tak pojdeme tam, jovan?
moze to byt doobeda niekedy? hm? co vy na to?
20. nov 2008 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeeee doobeda nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: radsej poobede :slight_smile:
20. nov 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
noo ale o pol piatej je uz tma.. nebudz leniva :grinning:
20. nov 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zeno ale tim ze my len o deviatej pol desiatej vstavame a o dvanastej chcem byt vzdy doma lebo mala mi ide hajat tak je to nafigu... no nic ak to bude doobeda tak so mnou nerataje :unamused: :wink:
20. nov 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pre mna za mna aj poobede :wink: nech sa aj ostatni vyjadria, nielen my dve :grinning: :grinning:
20. nov 2008 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 9
Tvoj príspevok