• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Urobíme burzu detských vecí v Bratislave?

2. júla 2009 
aj my mamenejake vecicky pre malu slecnu:slight_smile:
26. jún 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivankask kde na dolnych honoch byvate? kolko ma dcerka?
27. jún 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi ty si vsade :grinning:
27. jún 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,
tak už sme doma, počasie celkom nevyšlo ale inak bolo fajn,malý bol uplne nadšený z mora až vískal, nemohli sme ho odtial dostať :grinning:
A vy ako? Claudi ty už ideš do práce? Ja neviem čo s mojou robotou, lebo nás kúpil iný majitel tak neviem čo to bude.Asi budem inde hľadať.ale až po lete začnem.Ale aspoň ti má kto malého postrážiť,to máš fajn, ja ho budem musieť asi šupnúť do jaslí, no uvidíme., už teraz mám z toho hrôzu.
28. jún 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vevus ta ne? :grinning: preto nestiham nikdy nic citat :grinning:

eimiky tak to ti budem silno drzat palce, v Bratislave su jasle uz tak preplnene, ze nehrozi tam maleho dostat.. ja robim zatial iba utorky a obcas soboty, takze sa to da zmaknut.. a kde ste boli pri mori? letecky? Tobi zvladol cestu bez problemov?
28. jún 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ni e boli sme autom cesta trvala 6 hodiek, polovicu cesty pospal, polovicu bol hore ale neplačkal, hral sa pekne.Takže super to zvládol, tam aj späť.Boli sme v Taliansku v Lignane.No ja viem ja som ho do jaslí prihlásila od októbra už v marci som podala žiadosť ale až v septembri mi povedia či mi ho vezmú, ale aj tak neviem no či ho ešte dám.Uvidíme.No to máš ešte v pohode 2 dni do týždňa :wink:
28. jún 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
eimiky a do ktorych jasli si ho prihlasila? tak to super, ze si to stihla.. my sa rozhodujeme tak na poslednu chvilku, ale aj tak nie som velmi za jasle.. :unamused: skor za nejaku au-pairku..
28. jún 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som tiež chcela opatrovateľku ale neviem sú všeliake a keď nepoznám bohvie ako sa o dieťa postará a pod, v jasliach sú aspon učiteľky čo to s detmi ako tak vedia a majú celkom skúsenosti.No ale sama neviem, uvidím.Ja som ho na robotnícku prihlásila.
29. jún 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
eimiky sak potom mi porozpravas, ako tam je :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jún 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,

ako je to cestovat na dovolenku s takym malym babatkom? Ako to vsetko zvladol? a aj vy? :sunglasses:
29. jún 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivanka my sme išli len 6 hodín autom, malý spal potom bol hore a zas spal.Keď sme isšli tam išli sme ráno o 4 a keď sme išli naspäť tak sme išli o 10 hod odtiaľ.Bolo to jedno či nad ránom alebo cez deň spal rovnako.Auto ho unavilo.A tam bol úplne kľudný spával v cestovnej postielke,ani to mu nevadilo, som sa čudovala, lebo nie je na ňu zvyknutý.Takže zvládol to super, ale on je zvyknutý cestovať takže možno aj tým to bude
Claudi no ak nás vezmú a nastúpi jasné poviem ti ako to tam funguje :wink:
29. jún 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my sice tiez chodime s malou k nasim na vychod, cca 4 - 5 hod cesty a je relativne v pohode a tiez tam spi v cestovnej postielke a ok :wink:
a kde ste boli ubytovani ? hotel? apartman? ako ste si dovolenku vyberali? a ako ste sa zbalili vlastne :grinning:
29. jún 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
noo veru to som aj ja zvedava :slight_smile:
29. jún 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivankask mali sme apartmán,rezervovala som si to cez taliansku agentúru, bolo to asi 150 m od pláže
no a s balením to bola veľká zábava, kedže sme hlásili chladnejšie musela som brať aj teplejšie oblečko máme síce combi ale kúpila som kvôli dovolenke golfáč taký lahký na leto, lebo s normálnym našim šporťákom by sme sa nepomestili a ešte postielka.no manžel si aj ponadával pri nakladaní, no ale najviac vecí tam mal maličký, najmenší a najviac vecí :grinning:
29. jún 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eimiky,

no ved to ze to treba tolko veciciek uz lenked ideme na navstevu :grinning:
29. jún 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej ani nehovor :grinning:
29. jún 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak ak sa môžem pridať na stretko, budem rada. Som z Ružinova, štrkovecké jazero.
30. jún 2009 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som z ruzinova a rada by som s niekym chodila kocikovat moju malicku - mozem sa k niekomupridat? :wink:
30. jún 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj vcielocka1, z kade z ružinova si? Kam chodievaš kočívať? A koľko má tvoje dieťatko? Ja mám 13 mesačnú dcéru.
30. jún 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte babulky, konecne nejake nove tvare :dizzy_face: niezeby mi stare vadili :dizzy_face:

babulky, sup nahodit fotecky deti a vas, nech vas spozname, ked sa stretneme na ulici :wink:
1. júl 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné určite nahodte foto ja chodím na štrkovec tak keď vás stretnem tak nech vás spoznám :wink:
1. júl 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj my tam z casu na cas zabludime :wink: v lete urcite castejsie
:wink:
1. júl 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dám fotku, len musíme urobiť nejakú spoločnú aktuálnu. Takže sa polepším. :slight_smile:
1. júl 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sak nemusi byt spolocna :grinning:
2. júl 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok