Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Už dlhšie mám suchý kašeľ

monca1109
28. sep 2017

zdravím vás. potrebovala by som poradiť od žien ktoré si týmto už prešli. už dlhšie mám problem s draždivym suchym kašlom (5 mes), prešla som si viacerymi vyšetreniami, u plucneho všetko negat,rtg pluca v poriadku, astmu nemam, krv v poriadku,žiadny zapal ani infekcia, alergologicka nič nezistila, nemam teda alergiu, ale poslala ma dalej k ORL, vraj aby som si prešla ešte tymi vyšetreniami..tak som sa objednala,za par dni mam termin. moja otazka znie, nakolko som celkom bojko čo sa tyka doktorov a vysetreni, prešiel si už niekto tymto a vie mi poradiť,aké vyšetrenie ma čaka??? nech sa mam na čo pripraviť. inak, som už zufala,skusala som rozne kvapky,sirupy, nič mi nanho nepomaha, kto v tomto bol a prežil si to, vie o čom vravim😕
dakujem

kenzom
28. sep 2017

Chlamýdie...ti vyšetrili? Mne zaberal stopex.

monca1109
autor
28. sep 2017

@kenzom to nie, pytala som sa alergologicky ci to nemozu byt chlamydie, povedala len tolko,ze plucny zrejme vedel preco na ne vysetrenie nespravil :-/ ale tiez som na ne myslela

kenzom
28. sep 2017

To je čudné...tie sa musia cielene vyšetriť... mne to robil všeobecný lekár...

monca1109
autor
28. sep 2017

@kenzom a ako ti ich vysetril?

kenzom
29. sep 2017

Krv

edn
29. sep 2017

@monca1109 ja som mala take problemy, plucna mi povedala, ze to je alergia a dala mi sprej ECOBEC.. odvtedy ked zacnem kaslat, streknem a za dva dni mam pokoj.. alergologicka mi povedala, ze mam trosilinku alergiu na plesne, ale ze nic mimoriadne.. v podstate mi tiez nic nezistili..

monca1109
autor
29. sep 2017

@edn mne alergologicka povedala ze nemam na nic,preto ma poslala dalej,na orl. Len som chcela vediet,co ma tam caka😔

monca1109
autor
1. okt 2017

už nikto?😕

Tu začni písať odpoveď...

Odošli