Už dlhšie mám suchý kašeľ

monca1109
28. sep 2017

zdravím vás. potrebovala by som poradiť od žien ktoré si týmto už prešli. už dlhšie mám problem s draždivym suchym kašlom (5 mes), prešla som si viacerymi vyšetreniami, u plucneho všetko negat,rtg pluca v poriadku, astmu nemam, krv v poriadku,žiadny zapal ani infekcia, alergologicka nič nezistila, nemam teda alergiu, ale poslala ma dalej k ORL, vraj aby som si prešla ešte tymi vyšetreniami..tak som sa objednala,za par dni mam termin. moja otazka znie, nakolko som celkom bojko čo sa tyka doktorov a vysetreni, prešiel si už niekto tymto a vie mi poradiť,aké vyšetrenie ma čaka??? nech sa mam na čo pripraviť. inak, som už zufala,skusala som rozne kvapky,sirupy, nič mi nanho nepomaha, kto v tomto bol a prežil si to, vie o čom vravim😕
dakujem

kenzom
28. sep 2017

Chlamýdie...ti vyšetrili? Mne zaberal stopex.

monca1109
autor
28. sep 2017

@kenzom to nie, pytala som sa alergologicky ci to nemozu byt chlamydie, povedala len tolko,ze plucny zrejme vedel preco na ne vysetrenie nespravil :-/ ale tiez som na ne myslela

kenzom
28. sep 2017

To je čudné...tie sa musia cielene vyšetriť... mne to robil všeobecný lekár...

monca1109
autor
28. sep 2017

@kenzom a ako ti ich vysetril?

kenzom
29. sep 2017

Krv

edn
29. sep 2017

@monca1109 ja som mala take problemy, plucna mi povedala, ze to je alergia a dala mi sprej ECOBEC.. odvtedy ked zacnem kaslat, streknem a za dva dni mam pokoj.. alergologicka mi povedala, ze mam trosilinku alergiu na plesne, ale ze nic mimoriadne.. v podstate mi tiez nic nezistili..

monca1109
autor
29. sep 2017

@edn mne alergologicka povedala ze nemam na nic,preto ma poslala dalej,na orl. Len som chcela vediet,co ma tam caka😔

monca1109
autor
1. okt 2017

už nikto?😕