Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Uživilo by sa detské minicentrum v okolí Trnavy?

lullu17
31. okt 2011

Som na MD už 2 roky, no do práce ešte nechcem ísť, len sa tak pohrávam s myšlienkou na opatrovanie detí u nás doma, aj my by sme uvítali spoločnosť 🙂 a myslím, že ešte 2-3 by sme zvládli, máme rodinný dom, no neviem, či by sa to uživilo oficiálne - nemáte niekto s tým skúsenosti? Viem, že v zahraničí sa toto dá robiť, kamoška v IE tak opatruje so svojou susedou 5 detí, tam sa to dá vraj bez "papierov" do určitého počtu detí. Nveporadíte niekto? Ďakujem

januarova
31. okt 2011

a ktore okolie TT konkretne myslis? Myslim ze na tom dost zalezi 😉

mi75
10. nov 2011

No podľa mojich informácií oficiálne takéto centrum u nás existovať nemôže.Na živnostenskom ma odkázali na hygieničku a tá ma informovala, že každé miesto, kde sa opatrujú deti podlieha prísnym hygienickým a priestorovým normám.Môžem ti poslať aj konkrétne paragrafy. Tie ťa však nepotešia. Takže oficiálne len tak v RD nie. Ale určite nájdeš rodičov, ktorí sa potešia, ak budeš opatrovať aj bez oficiálnych papierovačiek. 😉

lumarque
17. jan 2013

@lullu17 ahoj, otvorila si si nakoniec to minicentrum? Ja tiez vzdialene rozmyslam o niecom podobnom, tak 2-3 deti, ze by si clovek prilepsil a nerobil to na cierno.

lullu17
autor
17. jan 2013

Nie, som naspäť v práci, nastúpila som o rok skôr z rodičovskej. Máš nejaké aktuálne info, čo k tomu treba?

miska1612
26. sep 2013

@lumarque Ahoj, chcem sa spýtať? strážiš tie deti? Ak áno, máš nejaký cenník. A berieš aj menšie deti? Malý má 10 mesiacov - potrebovala by som strážiť 2 dni v týždni a možno aj víkend 1x do mesiaca ale to by k nemu pribudla už aj dcérka má 5 rokov.

lumarque
26. sep 2013

@miska1612 som z nz nie z trnavy, ale nakniec strazim len tie svoje ")

Tu začni písať odpoveď...

Odošli