V noci stála pri mne čierna osoba

29. máj 2023

Dobry den , som studentka a byvam na internate . V noci sa nam stala neprijemna situacia , nejak okolo 2:00 v noci sa spolubyvajuca zobudila a videla pri mojej posteli stat ciernu nizku osobu ( zenu ) s nozom v ruke ktory mal nadomnou . Velmi sa zlakla , no potom zaspala a vraj ze cca o polhodinu sa znovu zobudila s tym ze na posteli vidi dievca s mackom v ruke ktore sa pozera na mna a spolubyvajucu , osoba mala oblecene cierne dlhe tricko po kolena a vlasy mala po prsia . Ta osoba vydavala zvuky . Ja som sa niekolkokrat v noci budila , pamatam si od polnoci vkuse cize o 1, 3 , 4 a pocas tych hodin viackrat....verte ci nie , ale toto by som si nevymyslela , z takychto veci mam obrovsky respekt . Mate niekto s tymto skusenost ? Mam dost velky strach...

klara351
29. máj 2023

Pravdepodobne sa spolubyvajucej nieco snivalo. Inak vidiet v izbe zenu s nozom a zaspinkat si dalej, je zaujimave.

jaskolka
29. máj 2023

A nemohlo sa to tej spolubývajúcej snívať? Existujú tzv živé sny, človek má pocit ze je hore, ale v skutočnosti spí.
Okrem toho, neviem pochopiť, ak teda videla nejakú postavu s nožom, že si kľudne zaspala, veď v takom prípade by som okamžite asi vyskočila, alebo niečo také nie ze si zaspím ďalej, nech sa robí čo chce.
Prečo ta aj potom nezobudila? Teda vtedy y keď videla tu dievčinu a mackov, a zvuky...

autor
29. máj 2023

@klara351 neviem , povedala mi ze ked bola mladsia stavali sa jej podobne udalosti...nezaspala hned , len sa rychlo otocila na druhu stranu a dala si to na oci .

klara351
29. máj 2023

Tak ma zjavne zivu predstavivost. A stale, velmi zaujimava rekcia, zena s nozom v izbe a ja sa otocim a spim, nepride mi to realne. Neverila by som jej.

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
29. máj 2023

@jaskolka chcela ma len ze ta " osoba " bola blizko a mala strach , tvrdi mi ze by mi nikdy neklamala a z takychto veci ma tiez respekt , nerobila by si srandu ale kto vie

bloger
29. máj 2023

Nemuselo sa jej to snívať. Možno videla naozaj nejakú postavu.Nestalo sa na tom internáte niečo? Možno niekto kto tam zomrel. To, že si sa budila tiež nie je náhoda.

autor
29. máj 2023

nestalo sa to prvykrat na internate , na inej izbe stala osoba za dverami a vraj ze doteraz maju pocit a vnimaju to ze tam strasi..
@bloger ved ano mate pravdu , ale o nikom neviem ze by tu umrel a parkrat mam take ze sa budim v noci nemavam to sice casto ale tato noc sa mi nepozdavala

deti95060810
29. máj 2023

uvidela ženu s nožom a ona sa obráti ....pekná rozprávka 😀

vikusjk
29. máj 2023

Nic v zlom, ale neslahla si spolubyvajuca nieco pred spanim? Akoze prepac, ale vidiet v izbe osobu s nozom, tak zacnem vrieskat tak, ze zobudim aj vedlajsie izby a nie ze si lahnem naspat spat.

macatt
29. máj 2023

Aj mne sa také bludy snívajú, keď som veľmi unavená, aj si myslím, že mám otvorené oči a reálne to vidím a keď sa preberiem naozaj tak už nič nevidím..

h2
29. máj 2023

Ak tvoja spolubývajúca o tebe vie, že máš z takýchto vecí strach, veríš tomu a máš pred tým obrovský rešpekt, tak si z teba robí srandu.

moonlight1210
29. máj 2023

A nema spolubyvajuca nabeh na schizofreniu?

goodidea
29. máj 2023
simona20201309
29. máj 2023

No ja by som sa bala tej spolubyvajucej, nie nejakého sna. Spolubývajúca môže mať schizofréniu, bluzni.... s ňou by som už v jednej izbe spat nechcela.
Mam podobný zážitok s kamarátom, ktorý nám prisahal podobne bludy. Bol psychicky chorý.

domka222
29. máj 2023

@vikusjk tiež ma napadol nejaký fajn matroš. Akože vidieť ženu s nožom, tak nespím do rána. Poprípade pobudím celú izbu

autor
29. máj 2023

@vikusjk nie nie boli sme stale spolu
A verte mi ci nie , sama mi povedala ze z takych veci si v zivote srandu nerobila ani nebude robit
@simona20201309 to ma nenapadlo ale vobec nie je psychicky chora ani si nemyslim ze by mala nejaky nabeh na tie choroby , sama to zazila tak pevne verim ze si nerobi srandu .

simona20201309
29. máj 2023

Práve preto, že to už ,,zažila "
Tzn., že mala by sa dat vyšetriť. Pije? Skúšala marihuanu? Marihuana zvykne vyvolavat rôzne psychické choroby

h2
29. máj 2023

A vy študujete medicínu? Keď vieš povedať či je tvoja spolubývajúca psychicky zdravá a že nemá ani nábeh na psychické choroby?

simona20201309
29. máj 2023

@domka222 tak zrejme vedela, že ma len bludy. Nestalo sa jej to prvý krát.
Ja to vidím na schizofréniu

oonnaganamakusai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
29. máj 2023

@simona20201309 nepije ani nikdy nemala marihuanu .
@h2 tak prepacte , nestudujem nic take ako pisem nemyslim si ze by mala nejaku psychiatricku chorobu ale stat sa moze 🤷🏽‍♀️
@simona20201309 mozno aj ano , uvidim ci sa to znovu stane

elmivelmi
29. máj 2023

ok

mpg
29. máj 2023

Čo som počula od ľudí, ktoré vidia občas "duchov", tak , že je to taký pocit, že v tom momente sa nedá kričať, je taký zovretý strachom, niekedy cíti aj chlad, len ak zavrieť oči, ešte, že sa jej podarilo odvrátiť. Ja našťastie nevidím duchov, ale ten pocit, že niekto prišiel v noci som už zažila, aj ten chlad, aj to zovretie strachom.

h2
29. máj 2023

Tak ja tiež nie som lekárka, ale silne by som pochybovala o duševnom zdraví človeka, ktorý bežne počas noci vidí tajomné postavy a to tak často, že sa pokojne otočí a spí ďalej, veď normálka, bežná vec.

listy456
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beata_k
29. máj 2023

S nozom v ruke a ona sa otocila na druhy bok a spala dalej 😆

autor
29. máj 2023

@mpg presne tak , ako spominala tak ze jej presiel chlad po chrbte citila proste chladnejsi vzduch 🤷🏽‍♀️
@beata_k nespalaaaaa dalej len sa otocila pretoze mala strach sa priblizit ku mne kedze tam videla osobu

beata_k
29. máj 2023

Ale prosim ta. Aj keby nespala, tak sa osobe s nozom v ruke neotocim chrbtom.

Robi si z teba dobry den a riadne sa na tebe smeje.

anonymous87
29. máj 2023

Nechcem ta strasit, ale moj ocino trpi bipolarnou poruchou a raz v manickej faze ho navstevoval cierny anjel Archaniel (tak ho volal). Cize naozaj to dusevne zdravie nemusi byt ok.