Váš najlepší zážitok z dovolenky

andy71097
4. apr 2022

Aký je Váš najlepší zážitok z dovolenky? Alebo lepšie povedané čo vtipné sa Vám prihodilo keď ste boli na dovolenke?😁 Ja by som aj začal, ale moc som dovoleniek nepochodil a nič také zaujímavé sa nestalo 😃.

surama
4. apr 2022

@andy71097 Na svadobnej ceste sa mi podarilo vyklbit rameno na lodi. Personalu som musela vysvetlit, ako mi maju dat prvu pomoc a ze mi nemozu dat lad priamo na rameno,lebo mi sposobia omrzliny 🙈 a samu seba zaroven presviedcat, ze nie je mi zle a neskolabujem 😃 Vravim: ,,Je mi zlee" a manzel: ,,Aj mnee" 🙈😃 Potom mi zastavili v pristave, vzala ma zachranka. V nemocnici mi dali nejake oblbovaky a nieco proti bolesti a ze ruku si mam napravit sama 😂 Ukazali mi, aky pohyb spravit a fakt som si ju sama napravila 😃 Ked ku mne pustili manzela, tak on uplne zostresovany a ja vysmiata, oddychnuta 😃

sarah2304
4. apr 2022

@andy71097 žiadny,nikdy som nebola na dovolenke.

mirage
4. apr 2022

@sarah2304 och, a to preco?

andy71097
autor
4. apr 2022

@surama A to sa ti ako podarilo?😃 Si spadla alebo ako sa ti podarilo vykĺbiť rameno?😃

andy71097
autor
4. apr 2022

@sarah2304 To fakt? Tak určite raz pôjdeš, a potom tu môžeš dať nejakú historku 😁

eviq
4. apr 2022

Nie je sice najlepsi, ale zasmiali sme sa. Bolo to v Tunise, cez obed horucava, tak sme isli na izbu a ja som zaspala. Ked som sa zobudila, este taka otapena som sa vybrala na balkon, ze sa nadycham morskeho vzduchu a tak. Prebral ma uder do čela, ked som naburala do balkonovych dveri, o ktorych som si myslela, ze su otvorene, lebo som si nenasadila okuliare a to sklo bolo dost ciste a ja bez okuliarov prislepla....Inak bola to svadobna cesta.

tenerifka
4. apr 2022

@andy71097 ak by som mala napisat, neskoncila bysom ani do vecera, nam sa deje kopec veci. Napr. som si pomylila deñ odletu domov, a ked sme sa pohodovo viezli po primorskej ceste na Costa del Sol, uz sme mali byt doma. Museli sme kupovat 5 novych leteniek, bolo to pred viac ako 20-timi rokmi, nekupovalo sa online, ale v agenture.
A posledna dovolenka v 2019-jul v Mexiku je mesiac, kedy je neskutocne horuco a vlhko. No a ja vzdy cistucka, vyvoñana a upravena som podcenila situaciu, a po celodenom behani po pyramidach, cenotes a uliciach v Tulume som nastupila do toho ich minibusu colectivo ako posledne smradlave spotene zafulane prasa, hanbila som sa ako pes, muz sa mi doteraz smeje🙈

floren
4. apr 2022

my sme sa stratili na výlete, štyria, delegatka infarktove stavy, volala do CK. Všetci stres. Stratili sme sa v horách. Prešli po ceste, ktorá ani nebola cestou. Domáci na nás kukali ako na zjavenie. Smerové tabule žiadne. Doteraz sme v kontakte s párom, s ktorým sme boli. Delegátka su nás pamätá dodnes. A keď sme sa stretli, že sme sa konečne našli, tak sa nás pýta, že či vôbec mame benzín. A ja jej na to, že boli sme natankovať 🤣🤣🤣🤣

jaja1979
4. apr 2022

@andy71097 my máme tiež kopec zážitkov, bohužiaľ aj dosť negatívnych...od hospitalizácie dieťaťa, cez ukradnuté doklady, kľúče od auta a peniaze, až po strateného syna hneď v prvý deň pri mori🤦🤦🤦všetko chvalabohu skončilo nakoniec dobre, akurát nás to stalo kopec nervov a vybavovania a figu nám pomohlo, že vieme perfektne po anglicky, keď talianski policajti len ruky a nohy používajú k prekladu do AJ🤦🤦
Ale jednu srandu si pamätám ... Boli sme v Chorvátsku, všetci okolo nás už pekne opálení, domáci čierni ako brikety a môj muž biely ako cmar. Ten sa bohužiaľ neopali, aj keby sa mesiac griloval.... A raz sme prechádzali po móle (môj chlap bez trička, len v kraťasoch) a jeden chorvat naňho krici: Pane, vy ste ako prezentácia šmačnego bielego syra!!!😁😁😁🤦🤦🤦

marianarem
4. apr 2022

@andy71097 Ja dam nieco pozitivne 🙂 Ja som dost pocestovala na vlastnu past a velmi rada spominam na to, ked nas niekto uplne neznamy zobral k sebe domov prespat, len tak z ulice. Stalo sa to viackrat, neverila by som. V Rumunsku napriklad sme si raz rozlozili stan vedla jednej dediny, ze tam prespime. Ako sme si varili veceru, prisiel k nam jeden miestny dedko, ze tu je to nebezpecne, podte k nam domov. Dedko byval so svojou mamou, ktora musela mat cez 90. Obidvaja nas velmi milo pohostili, prespali sme, na druhy den nas dedko nalozil na traktor, poukazoval nam dedinu, kazdemu, kto isiel okolo nas predstavil. Zobral nas aj do kostola a predstavil fararovi. Vsetci nam priali stastnu cestu, velmi mile to bolo.Podobny zazitok mam z Litvy a dokonca aj z toho nestastneho Ruska. Tam nas jeden chlapik zobral k sebe domov az styroch. Tiez zil s mamou v dochodkovom veku, zostali sme u nich niekolko dni. Vela toho nemali, spajza bola takmer prazdna, no aj z toho mala nam este navarili, pohostili. Nejaky rok-dva som bola s nimi este v kontakte, no potom uz nie, ktovie co je s nimi teraz.

sok099
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zefyra
5. apr 2022

@andy71097 My sme boli ešte s jednou rodinou v Chorvátsku a na konci dovolenky sa nás domáci pýtali, že čo bolo najlepšie na celej dovolenke. V tom dieťa našich známych vyhrklo že náš pes 🤣🤣🤣