Váš názor na flirtovanie

vsetkyloginituuzsu
27. okt 2015

Dobry den zelam,

pred par dnami som diskutovala s kolegynou o niecom, o com premyslam este teraz - ci som z ineho sveta v pozitivnom alebo negativnom svetle.
Budem sa snazit byt strucna:
Mam po 30, single..trochu sme sa s kolegynou o tom rozpravali a zacala mi opisovat svoje single casy → flirtovanie s muzmi ktori sa jej nepacili a nechcela s nimi nic mat, len aby si podporila sebavedomie a dokazala sama sebe, ze keby chcela, dopyt po nej by bol. Ja takto ocividne flirtovat ani nechcem, nechcem nahanat muzov ani si na inom posilnovat sebavedomie. Na to mi odpovedala, ze s takym pristupom este dlho single zostanem. Chcem dodat, ze na druhej strane sa k muzom nespravam odmerane, usmev, zartovanie (v ramci moznosti) dokazem.
To flirtovanie jej zostalo doteraz - ak ide s kamoskami von, tieto hranice uz neprekroci. Ide vlastne len o posilnenie sebavedomia, ze "na to este ma".
Rada by som vedela vas nazor ...je to cudne, alebo je to v poriadku, kedze tym nikomu neublizuje.
DAkujem.

jeannna
27. okt 2015

@vsetkyloginituuzsu Ak mas pocit, ze sme odbocili od temy, lebo ja ho vobec nemam, naopak, spolocnymi silami sme sa dopracovali k definicii a dalsim variaciam flirtu ... ja by som to videla asi tak, ze zivot nie je len o hlbokych myslienkach a zmysluplnych skutkoch, ale mal by byt aj o urcitej lahkosti a tou NEVINNY a UPRIMNY flirt podla mna urcite je. 🙂

alaguema
27. okt 2015

@jeannna bingo 🙂

vsetkyloginituuzsu
autor
10. nov 2015

@jeannna priznam sa, ze som mala ten pocit. Ak ta spravne chapem, tak zvysovnie sebavedomia na inych patri medzi uprimne a nevinne flirty. Z tejto diskusie som si zobrala, ze kazdy je iny a tak je to spravne 😉

jeannna
10. nov 2015

@vsetkyloginituuzsu Pochopila si to tak, ako si to pochopit chcela. Neviem, preco niekto zaklada diskusiu a je zvedavy na nazory inych, ked uz vopred ma svoju verziu.