Váš trapas na verejnosti

andy71097
17. nov 2021

Aký sa Vám stál trapas verejnosti, že ste sa až zato hanbili a najradšej by ste sa prepadli od hanby pod zem? 😃

jajo1
17. nov 2021

keď mi uprostred námestia krajského mesta spadla pančuška - samodržka až k topánke

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0silvia0
17. nov 2021

@cocolino234 si myslel asi ze ho balis😂

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0silvia0
17. nov 2021

@cocolino234 nevadi, prezijes, zabudnes. Aspon si mu trocha rozveselila den🤩

simca06022011
17. nov 2021

@cocolino234 bozeeee, ja sa pocikam :DDD no aby sem napr. jeho partnerka nepisala ze suseda balila jej chlapa, dokonca pred domom ho cakala!!! :DDDDD

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emm_i
17. nov 2021

Robila som na kúpalisku v lete v pokladni a prišiel taký pán, že si pýta 3 lístky. No bolo vidno len jeho, tak som sa spýtala, že aké? On že 2 dospelé a jedno dieťa. Chcela som zistiť, že koľko má to dieťa rokov, či má zadarmo alebo už platí, no kedže sme mali plexisklo a nedalo sa vykuknúť, tak som videla iba taký cop. Myslela som, že to dieťa má 4 roky a jeho žena je niekde ďalej (stáli tam ďalší ľudia), tak som povedala: "No za to dieťa sa už platí. Ona má 4? Máme aj koleso na plávanie, keby ste chceli." Ešte som sa aj milo pousmiala, že aké milé dievčatko s copom...
Nechápavo na mňa pozeral...
Až potom sa to "dieťa" postavilo - bola to jeho žena a bola sklonená k bábätku (za ktoré by bolo zadarmo). Očividne to počula, bola som dosť hlasná a kukala na mňa ako na zjavenie :D vtedy som sa cítila fakt trápne :D ako debil som ešte zahlodila, že "jaj, prepáčte, to je vaša pani..."

akinom0077
17. nov 2021

@andy71097 ked som sa v luxusnej restauracii zdvyhla s bledej latkovej sedacky a pretiekla som pocas menstr ihned po postaveni sa katastrofalne

ankare
17. nov 2021

Pri kaslani som si prdla. 🤷

oli18
17. nov 2021

@andy71097 a tebe?

andy71097
autor
17. nov 2021

@cocolino234 A potom si už spoznala toho zámočníka? 😀

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diewcatqoo
17. nov 2021

Mne sa stalo pred casom v praci. Pred vikendom sme si stahovali pracovne miesta z druheho poschodia na piate. V pondelok po som prisla do prace, rozospata do vytahu, tukla cislo, vytah sa pohol, potom zastavil, vystupila som, klasika... prisla na pracovne miesto, vyzliekla kabat, z tasky vybrala notebook, dala do doku, zapla, medzitym hladam po stole salku na kavu a nemozem najst. Zrazu sa divam, ze vsetky oci na mne... a nebola som ani na druhom poschodi, ani na piatom, ale na siedmom 🤦‍♀️
Sami chlapi okolo, pretoze som dosla na IT oddelenie. Doteraz sa na mne zabavaju, ze to je ta, co nevie, kde sedi 🤷‍♀️🙂

andy71097
autor
17. nov 2021

@oli18 Tak samozrejme že sa mi stáli nejaké trapasy 😀 to že som sa podkol na rovnom chodníku to ani nebudem hovoriť, keďže sa to každému bežné deje 😀 Ale akurát minulé som išiel na bicykli ku sestre do jedného parku, a som pozeral do mobilu, keďže som nevedel presnú trasu, tak som pozeral mapy, lenže som si nejaké nevšimol stĺp ktorý je predomnou, tak som s predním kolesom doňho narazil a aj s volantom 😂 . Neviem či ma niekto videl alebo nie, keďže som rýchlo utekal na bicykli preč. Ale keď som išiel naspäť tou istou trasou, tak vedľa som si všimol že je nejaká reštika, tak ma určite niekto videl 😂

Alebo ešte keď som raz robil asi 2 týždne v potravinách jedných pri mäse, tak ma jeden zákazník spýtal či nemáme nejaké mäso, tak som išiel sa pozrieť do skladu, lenže tam sme už nemali. Tak som mu išiel povedať späť že už žiaľ nemáme, lenže jak keď som mu to hovoril, tak sa čudne na mňa pozeral, jak keby nevedel o čom hovorím. Lenže on fakt nevedel o čom hovorím, keďže to bol iný zákazník a ja som si s ním iného poplietol 😀 Keď som zistil že to neni on, tak rýchlo od hanby som rýchlo zdrhal niečo robiť, a tamteho som ani nenašiel, ktorý pýtal to mäso, asi mi to dlho trvalo, tak si to rozmyslel a radšej išiel preč. 😂

andy71097
autor
17. nov 2021

@diewcatqoo To všetky oddelenia mate rovnaké? 😀

diewcatqoo
17. nov 2021

@andy71097 nie su uplne rovnake, ale v pondelok rano je vsetko rovnake 🙂

andy71097
autor
17. nov 2021

@diewcatqoo No na druhú stranu máš pravdu 😃. Preto by mohli byť pondelky zrušené 🤣

diewcatqoo
17. nov 2021

@andy71097 presne 🙂

eviq
17. nov 2021

Išla som autom. Bol tam priechod pre chodcov. Na chodniku stali ludia. Tak som zastala, nech prejdu. Nic, stali dalej. Tak som sa usmiala, ukazala rukou, ze mozu smelo prejst. Zase nic, stali a cumeli na mna. Potom som si vsimla, ze je tam autobusova zastavka a oni nechceli prejst cez cestu, ale tam cakali na autobus.

cawes
17. nov 2021

@eviq toto nema chybu

emm_i
17. nov 2021

Ešte jeden trapas som si spomenula, ten bol ešte horší... Bola som v škole a mala som v ten deň látkové šaty. Bohužiaľ po toalete som si neuvedomila, že som si zozadu nestiahla spodnú časť. Veselo som si išla po škole, ale potom aj na ulicu, videla som čudné pohľady, ale nikto mi nič nepovedal. Až keď som zastavila - pri škole máme taký obchodík - tak tam, prišla ku mne jedna baba a povedala: "Prepáš, ale máš zapravenú sukňu" (tomu slovu "zapravená" som ani neporozumela najprv)
a ja že ČO?
A ona že: "Sukňu máš v silonkách"...
Myslela som, že ma porazí, koľko ľudí to videlo... :D

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fadama
10. dec 2021

Bola som so synom v kniznici. Bolo mi treba cikat. Tak som šla na WC, toaletným papierom som si misu oblozila a a potom sla. Hrdo si vykracujem a syn mi vraví ze mi toaletný trčí zo sukne. Ja som si vytiahla sukňu aj s tým papierom 🤣🤣🤣 a ze bol riadne dlhý ten papier 🤣🤣

basullinka
10. dec 2021

Toto nebolo na verejnosti, ale aj tak je to dosť veľky trapas. Bola som SAMA doma a sprchovala sa, keď som zistila, že som si nevzala uterák. Tak som šla tak sporo oblečená (naha) pre uterak do spálne. Avšak z kupelky do spálne musim prejsť cez chodbu okolo vchodových dveri. Keď som šla presne okolo nich (stále neoblecena, ešte mokra) tak sa akurát rozčapili dvere, kde bol môj manžel. Lenže na chodbe nebol len môj muž, ale aj 2 susedia. Všetci sme na seba čumeli niekoľko dlhych chvíľ. Samozrejme, ja som bola v tej chvíli ako prikovana a nenapadlo mi sa skryť a môjho muža zatvoriť dvere..... A ako keby nebolo málo, tak na druhý deň som ich rovno stretla na chodbe po ceste do prace. Ten ich úsmev....