Vaše skúsenosti s dovolenkou v Chorvátsku

annkajanik
14. jan 2020

Dobrý večer prajem chcela by som sa opýtať na vaše obľúbené plaze destinácie v chorvátsku zaujímajú ma vaše názory kde sa dá dobre napapať kde je dobrý hotel aká bola cesta autom koľko vás to stalo co odporúčate??? 💓Chcela som zase zavítať do Grécka ale odrádza ma20hod v autobuse... Najbližšie je CHORVÁTSKO DAKUJEMMM

blondtana
15. jan 2020

@annkajanik Ahoj, my sme boli 2x v Podgore, časť Caklje, je tam pokoj a aj keď tam boli asi len 2 reštaurácie, tak do Podgory to bolo 10min. pešo po pláži a tam bola krásna promenáda s kopou romantických reštaurácii s výhľadom na more. Bývali sme v penzionoch, ale priamo v Podgore sú aj hotely s bazénmi. Výhodou je, že je to na juhu a more je tam teplejšie ako v severnejšich oblastiach, cesta autom nám trvala 11 hodín. 2x sme tiež boli v Omiši, tam sú aj pieskové pláže, ale hrozná premávka priamo cez mesto. Trogir a Split mali žeriavy a doky, čo veľmi kazilo vzhľad. Za mňa určite Podgora 😉

saluda
15. jan 2020

@annkajanik aj my sme boli v Podgore, sú tam pekne štrkové pláže, ktoré tienia borovice, mestečko, dá sa chodiť na výlety a loďou. Cesta tam trvá cca 11 hodín, je to kúsok pod Makarskou.
Naša srdcovka je ale ostrov Pag, ubytovanie v mestečku Pag a odtiaľ výjazdy do rezervácie Bosana, nádherné maličké pláže sú tam. Aj mestečko je krásne. Hotely veľmi neporadim, aj keď na dovolenke zásadne nevarim. Nám viac vyhovuje apartmán na prízemí s terasou a zahradou, odkiaľ je blízko na pláž, do mesta a restik. Je to ako mať vlastny plážový domcek. Cesta trvá cca 10 hodín, treba počítať s trajektom, na ktorý sa niekedy dlhšie čaká, takže aj keď je Pag relatívne blízko, cesta je dlhšia. Treba počítať aj s chladnejsim morom, cca 3°C tam byva menej, ako dole na Makarskej a aj menej stále pocasie

saluda
15. jan 2020

@annkajanik teraz sme rozmýšľali, že pôjdeme do Pagu do hotela, našli sme veľmi pekný, menší, priamo na pláži s bazénom a pre 4 to vychádza cca 2200€ s polpenziou. Neviem, aký máte rozpočet. Hotely v Chorvátsku sú dosť drahé a s cestou vás to môže vyjsť podobne, ako keby ste niekam leteli. My sme si to nakoniec rozmysleli, na Chorvátsku máme radi práve tu slobodu apartmánov a je to takto o polovicu aj viac lacnejšie. Hlavne ak kontaktujes priamo ubytovatelov cez net, treba len popozerat

vierkainka
15. jan 2020

@annkajanik ahojky.. No s hotelom ti neporadím, my si prenajimame apartmán. Pre nás je to výhodnejšie.. Chodíme na ostrov Krk.. Časť Njivice... A ešte na Cres... Je tam nádherne ❤️V Njiviciach sú krásne hotely, pri pláži rôzne bary, super obsluha... Nam sa tam paci, skus pozrieť na nete o týchto miestach. Chodíme autom, sme veľmi spokojní.

pininka1
15. jan 2020

Rogoznica,uchvátila má, ideme aj toto leto

kalkulacka111
15. jan 2020

@annkajanik je tu skupina chorvatsko - naša dovolenka pridaj sa tam

annkajanik
autor
16. jan 2020

@kalkulacka111 dakujem