Vaše skúsenosti s Forever

clubka
27. jún 2017

Ahojte,
dievčatá pozná tu niekto a má skúsenosti so značkou Forever ? Vraj sú tam produkty aj na stavy vyčerpania, podráždenosti, nekľudu, nervozity. Pozerala som ceny, zdá sa mi dosť drahé na naše pomery, ale ak je to zase dobré a pomôže, človek rád zainvestuje.
Ďakujem za názory.

luckap0
6. nov 2018

Ja pracujem s tou firmou a sme velmi spokojny cela rodina pouzivame produkty a pomohli nam uz na vela problemov.. ak by ste niekto chcel mozete kludne aj u mna objednat s 15% zlavou 😊

lovasovaandrea61
15. apr 2019

Tiez pracujem s Forever neverila som uverila som.Teraz mozem a davam 15%zlavy.Sme velmi spokojny

adrika0203
24. sep 2019

@adrika0203
@clubka pozeram ze príspevok je z r.2017 ,ale predsa. Ano poznám produkty, mám vyskúšané väčšinu produktov. Samozrejme že máme produkty aj na vyčerpanie. Možno ste pozerala ceny pre nečlenov. Ak máte záujem napíšte mi

adrika0203
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adrika0203
24. sep 2019

Venujem sa produktom od firmi Forever viac ako tri roky. Zamilovala som si ich hneď a hlavne pre ich kvalitu, čistotu a účinky. Často sa stretávam s tým že ,,je to drahé,, tak pre nečlenov drahšie no je tu možnosť mať produkty za lepšie ceny.Pomáhajú na množstvo problémov ,ale to je už na dlhšiu debatu. Ktorá máte záujem o viac informácií , kludne mi napíšte rada poradím. ♥😍