missy1989
autor
31. aug 2013

To je strašne najma pre zahraničně mamicky davajte si pozor ;(

lucinocka
31. aug 2013

@missy1989 je to hrozne:(

crissie
31. aug 2013

@missy1989 Ja si myslim ze toto je zvelicene. Stacilo mi vidiet par minut a bola tam ukazka z anglickeho serialu! Ako moze byt reportaz pravdiva a objektivna ak su to herci co im beru deti.. 😒 A este ze rodicia nemaju pravo dieta vychovavat??! Mozno ak to bol preklad z ineho jazyka a malo tam byt napr. obmedzovat, to by mi pripadalo logickejsie 🙄 Stacilo 5 min a dost 😀 😀

missy1989
autor
31. aug 2013

@crissie vies nie stale natacaju na mieste činu tak preto to urobia s hercami podlá skutočnosti.
Pocula som uz o vela takých pripadoch tak verte,že pravda to je.a o rusku ani nevravim hocikde si precitaj že su horší než cokolvek na svete dětská prostitucia od 5 rokov a ročně zmizne 400 000 děti registrovanych tak nechcem vediet co je s tými chudobnymi neregistrovanymi.
Vidim že situácia vo svete je ti cudzia no mne nie ;)

desszi
31. aug 2013

na FB je skupina Aktivne proti juvenilnej justicii, tam sa mozete dozvediet potrebne info

saranata
31. aug 2013

@crissie
@missy1989 myslim ze hrozba juvenilnej justicie sa nas teraz tyka viac ako inokedy.kedze sa tento typ socialnej politiky snazia momentalne pretlacit aj u nas. a zvelicovane veru nie je nic.skor je vsetko ututlane a malo toho prejde do eteru.
pre vela rodin je mozno toto video slabym odvarom toho akym peklom si presli v reale.
pride nam to nerealne ? ano .lenze toto nema so socialnym systemom ako takym nic spolocne a to si treba uvedomit a bojovat proti tomu kym sa este vobec bojovat da.

broskilinka
31. aug 2013

TOTO MYSLITE VAZNE?????? tomuto neverim, neverim ze sa toto moze stat!!!!!!

missy1989
autor
31. aug 2013

@ervenka takže slovensko je v bezpečí zatiaľ ?
Ale mi sa bavíme o zahraničí ;)))

kikina84
31. aug 2013

@missy1989 cicka vypocuj si toto cele.
http://www.slobodnyvysielac.sk/redata/other/pla...
.poposlem ti aj ostatne prispevky a videa,kde podotykam niesu nafilmovane hercami tieto veci?? budes mat zaludok na to? daj mi vediet..a mozem zacat hned slovenskymi rodinami 😉

kikina84
31. aug 2013

@saranata ja ked vidim teto sebecky,cinicky a maximalne bezcharakterny svet..tak mi je na vracanie..vidim ze sa tu ,matky,,vyhybaju realite ako cert krizu a radsej budu tvrdit ze sa nic nedeje,ze je vsetko vymyslene,ako by mali pohnut zadkami a robit nieco..neuveritelne toto. ☹ ..SUHLASIM VAMI

missy1989
autor
31. aug 2013

@kikina84 neide mi to čo je to ;//

kikina84
31. aug 2013

@ginger_fox http://www.slobodnyvysielac.sk/redata/other/pla... pietruchova je posol tohto zla,ziadnu inu reakciu od nej necakam ..radsej pridi zajtra na demonstraciu proti juvenilnej justicii,aby sa u nas nezaviedla 😉

kikina84
31. aug 2013

@missy1989 mne to ide otvorit,je to nekomercne radio a je tam rozhovor s ludmi ,ktory robia s rodinami ,ktorým beru neustale deti,pisali sem ludia, ze niektorí nemali tie nervy aby to pocuvali dokonca,take veci tam rozpravaju..ked kliknes na link,spusti sa to automaticky

missy1989
autor
31. aug 2013

Ja som toho istého názoru nemozem pozerať už na tie témy pichlo ma v ľavom vaječníků som tehotná ? Alebo palcoval ma priateľ som tehotná ? Tu môže byť tehotny aj tranzvestit !!!
Ale reálne veci ktoré sa nas týkajú kazdy mávne rukou.boli ma že ten sprostý svet je stale horší a horší.

ginger_fox
31. aug 2013

@kikina84 j Jasne, slobodomurari a iluminati to tu cele riadia 😀

kikina84
31. aug 2013

@crissie cicka vypocuj si toto cele.
http://www.slobodnyvysielac.sk/redata/other/pla...
.poposlem ti aj ostatne prispevky a videa,kde podotykam niesu nafilmovane hercami tieto veci?? budes mat zaludok na to? daj mi vediet..a mozem zacat hned slovenskymi rodinami 😠

missy1989
autor
31. aug 2013

@kikina84 tak ma to zaujíma ale nemozem to otvoriť ;/// mám tam len staré rádio bez play bez všetkého.

saranata
31. aug 2013

@ginger_fox niekomu velmi vyhovuje vytvarat tuto iluziu demagogie, a zaroven niektorým zenam sa otvoria oči len a len na svojich detoch , pretoze ine ich nezaujíma , a toto je bohuzial črta slovenskeho naroda-mna sa to netyka tak to neriešim
treba sa viac zaujimat a informovat , pretoze nemusí ist len o nase deti ale ked sa ta mašineria rozbehne tak aj deti nasich deti

crissie
31. aug 2013

Baby prestudovala som si tuto temu, radio este pocuvam.. Kedze zijem v zahranici, tak tato tema nejako vyrazne neprenikla medzi nas a ku mne a tak je velmi poucne si toto vsetko pozriet a bohuzial zaludok sa naozaj obracia. Ta prva reportaz pre mna nebola nejako presvedciva vdaka tomu co som uz uviedla. Ak by som tuto temu uz pocula ci sa nou zaoberala, tak by som reagovala inak. Idem si sa este poinformovat @saranata

ervenka
31. aug 2013

@missy1989 okrem demostracie v BA,alebo v Londyne si celkom viem predstavit ako chces este inak bojovat proti JJ. Mna napr. netrapi co sa deje v Moskve. chces bojovat proti Rusku? Tak to davam klobuk dole a prajem vela stasia. Zle mi bolo ked som vcera na jojke v tvnovinach videla report o babke, ktorej niekto sekal sekerou do hlavy. a 16 rocne dievca to videlo. Alebo ako je rozsirena sikana medzi detmi, uz aj na ihriskach. Alebo, ked sa nieco deje na uliciach SVK, malo kto pomoze, policia pride az ked je uz po. mimochodom, poznam pripad, ked prostitutka vlacila deti so sebou do bordelu. A nestalo sa to V NL, ale v BA. Takze si najprv poupratujme na vlastnom stole a potom podme riesit Ruskeho medveda.
Ozaj, moja celkom dobra znama v NL je sudkyna- rodinne pravo. A nemam dojem, ze by to bola prisera, ktora nici zivoty a este sa v tom vyziva.
dost vela veci je zvelicenych, ano, zneuzivanie deti- to sa deje. (kazdeho pedofila by si mali spoluvazni riadne podat, hajzli) Ale dialo sa to aj pred 50 rokmi, dialo sa to aj v 80. rokoch. Len rozdiel je v tom, ze TERAZ sa o tom hovori.

saranata
1. sep 2013
saranata
1. sep 2013

@ervenka nechapem tvojmu príspevku, kedze tu ide o ,ze sa snazia JJ presadit na Slovensku (aj v CR) a treba proti tomu bojovat .nikto tu nerieši protesty proti systemu v Rusku, len poukazuje na to čo sa vlastne snazia u nas presadit , kedze vela ludí nema paru o čom JJ vobec je.
JJ nema so socialkou daneho statu nič spoločne a nejde tu o zachranu tyranych detí. a to by mali ludia vediet skor ako takýto zakon nastolia u nas, pretoze JJ nie je socialny system ,ale zakon.

ale ako to na Slovensku byva tu sa vela ludí zobudí az ked bude neskoro, pretoze slovač vie len plakat a nie bojovat , čo je velmi zle .

crissie
1. sep 2013

@saranata presne s tebou suhlasim, po vypocuti radia ktore tu hodila @kikina84 uz konecne viem o co ide.. skoda ze som to nevedela skor.. Je lahsie zabranit ustanoveniu tohto zakona, ako proti nemu bojovat ked je uz uzakoneny. Ta informovanost naroda je velmi velmi dolezita. Je tu nadej ze k JJ nedojde, ved ak sa to Madarsku podarilo tak verim ze aj Slovaci sa zjednotia a nedovolia aby k niecomu takemuto doslo. Treba sa poucit z chyb inych krajin.

saranata
1. sep 2013

@crissie a presne o to tu ide, najlahšie je si povedat ide o demagogiu , všetko sa zveličuje a pod, ano pre matku ktorej sa to netýka(momentalne) a nič ju nezaujíma je to lahko takto vnímatelne , ale treba mysliet preventívne, netreba nam tu taký zakon , ktorý dava určitej skupine prava na bezdovodne protizakonne odobratie dietata z rodiny a je jedno ako je ten zakon ludom podaný , nikto nesmie mat take pravo , aby takto konal a ešte pod zaštitou ochrany detí.

ervenka
3. sep 2013

@saranata uplne hore som dala oficilane vyhlasenie k problematike.
potom mi missy1989 odpisala toto-
takže slovensko je v bezpečí zatiaľ ?
Ale mi sa bavíme o zahraničí ;)))

Takze zahranicie alebo svk? Myslim si,ze ja nesedim len tak na zadku. Svoj zivot som si zmenila uz tym,ze som odisla z SVK prvy krat, ked som mala 19r., nasledoval navrat, lebo sa mi nepacilo v ESP, ale od 2005 som v Nl, aktualne sa hlasim zo ZA 😉 ... Ked si myslis, ze len Slovac nevie bojovat, tak to si nezazila holandanov... Stale trvdim,ze krivdy sa budu diat, je to smutne, ale je to tak.
JJ este na SVK nie je prijata. Zaujimave ze ludia na MK ani na FB neveria, ze JJ nepride. Tak potom je asi jedno, ake vyhlasenie da SVK ministerstvo. Vlastne potom je jedno, co ludia, ktory nesiria paniku a neviem co este, tu budu pisat. Teraz trochu pritiahnute za vlasy- Ako sa asi vyhnut nalepsie JJ? No nemat deti. Ked nebude koho ododberat,bude klud. HOKW

saranata
3. sep 2013

@ervenka ja som hlavne ZA to ,aby o tom ludia vedeli, čo to predstavuje a moze predstavovat pre nas a neskor pre deti nasich deti, a som za , aby ludia vyjadrili svoj nesuhlas, aj ked ako všetci vieme, ked EU nakaze tak SR skače ako panačik vo všetkom, Madarsko JJ odmietlo v CR tento zakon Klaus viac krat vetoval, o SR mam obavy , ale aspon ludia nebudu ako ovce a aspon raz by sa mohli postavit proti niečomu tak dolezitemu akym system nasilneho odoberania detí je.
a preto to treba širit a viac o tom hovorit.
v Holandsku mam rodinu a viem ako to tam funguje , napriek tomu tak apaticky narod ako sme my to nie je.