• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľká cysta. Máte skúsenosti s operáciou?

13. januára 2016 
@natuska87 dakujem velmi pekne za povzbudenie si zlata
6. jún 2015 o 17:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ponukam na PREDAJ dámsky výživový doplnok INDONAL woman (spolu 110 kapsúl) s dátumom exp. 7/2017.
Cena za spomínaných 110 kapsúl vrátane pošty = 22 €. (PC pri 120 kapsuliach bola 32 €). V prípade záujmu píšte IP, ďakujem.
11. jún 2015 o 16:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aktuálne: PREDÁM dámsky výživový doplnok INDONAL woman (spolu 110 kapsúl) s dátumom exp. 7/2017.
Cena za spomínaných 110 kapsúl vrátane pošty = 22 €. V prípade záujmu píšte IP, ďakujem. :sunglasses:
24. júl 2015 o 18:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sisulka7 ahoj bola si uz na operacii ako to dopadlo?mne pred 3mesicmi nasla 3,5cm na pravom a dnes 5cm na lavom vajecniku. Doktorka povedala ze musia ist von operacne a rezom.strasne sa bojim
23. sep 2015 o 02:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@adussa87 mne ju vyberali laparoskopicky a to mala tusim nejakych 15 cm, vsetko prebehlo v pohode, do 3 mesiacov som otehotnela vsetko bez problemov, len cysta sa mi vratila a tak som nakoniec nemohla rodit prirodzene, ale isla som sekciou a spolu s cystou zobrali aj cely vajecnik. Bez problemov som znova otehotnela asi o 3 roky a dnes mam dve krasne zdrave dievcatka a musim si zaklopat, zatial sa cysta nevratila a dufam, ze uz sa ani nevrati.
27. sep 2015 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte.vie niekto poradit?ako cista praskne a ja stale krvacam uz 9den a mam bolesti je to v poriadku.Doktor to neriesil iba my povedal aby som si menila vlozky.neviem ci je takyto pristup vporiadku.
11. jan o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@robo01 neviem ti poradit ja som mala taku co sama nepraskne. Dermoidnu
13. jan o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok