Veľkosklady v Bratislave

janett_fashion
29. sep 2016

Ahojte, je tu niekto kto chodi nakupovat do velkoskladov do BA ? VIete mi povedať, či tam treba živnostenský list, alebo sa tam da aj nakupovat ako bezny clovek ? Myslim nakupit mnozstvo oblecenia a dalej ho predavat, pocula som aj o cinskych trhoch na Vajnorskej, viete mi povedat info ci sa tam oplati nakupit ? dakujem

marsielle
29. sep 2016

Ahojte vie mi niekto poradit dobre velkosklady na slovensku aj v zahranici

roxi
29. sep 2016

@janett_fashion asi myslíš Starú Vajnorskú, tam nájdeš čínske veľkosklady s rôznym tovarom, aj s oblečením (to predávajú len na balíky - nie po kusoch), skús ešte veľkoobchod Polo Trade - nachádza sa tiež v danej lokalite - tam to tuším predávajú aj na kusy. Akej kvality dané veci sú, netuším - oblečenie som tam nikdy nekupovala. Niektoré sklady vyžadujú živnostenský list, niektoré nie, ale to hovorím o iných skladoch, nie tých, ktoré predávajú oblečenie, no predpokladám, že budú mať podobné podmienky.

marsielle
30. sep 2016

Dakujem za odpoved....🙂 hladam kvalitnejsi tovar na tej Vajnorskej som bola nepacilo sa mi preto skor hladam v zahranici velkosklad otvaram si obchod a nikto nechce prezradit kam chodia na tovar🙂

katarinacierna
2. dec 2016

@marsielle ahoj akurat riesim to iste...chcem otvorit obchod a nikto nic nechce povedat....mas niake aktualne info?ja viem o skladoch v polsku...sesternica tam chodi a nosi krasne veci...len je teraz mimo SK ale slubila ze ked pride da mi info:D

bendelacik
8. okt 2019

@katarinacierna Dobrý deň, chcela by som sa aj takto po čase informovať, ako to bolo u vás na začiatku podnikania? Rozbehli ste predajňu? Viete mi prosím poradiť nejaké sklady s krásnym oblečením, ja sa zameriavam na spoločenské a príležitostné šaty. Hľadám niečo do menšieho butiku takže ničo kde predávajú aj po pár kusov. Nájdem niečo aj na SK alebo je lepšie Poľsko a Maďarsko, kde presne? Ďakujem krásne za odpoveď 🙂

fokuska
8. okt 2019

Sice stara diskusia ale nechapem co sa cudujete, ze nikto nechce prezradit odkial berie tovar :D vy by ste konkurencii povedali? Aby ste uz neboli vynimocni, nech odtial beru tovar aj dalsi a odlakavaju zakaznikov? :D
Preco ked si niekto poctivo hladat, tak vam ma povedat len tak?

jajka01988
4. jan 2020

@katarinacierna ahoj zistila si neake sklády dovre kde sú ďakujem