Venovanie pre bábätko. Poraďte nejaký pekný text!

daniela20
24. feb 2008

ahojte, priatelovi mojej sestry sa narodili dvojičky, kedže budu mať krst chceme im kúpiť pamätné knižky, preto vás chcem poprosiť ak máte náhodou doma nejaké pekný text pre bábatko aby ste mi to sem hodili. Nechcem aby to bolo ako vinš pre rodičov, niečo také prijamo pre neho. Ďakujem

etuska
24. feb 2008

My sme nasmu krsniatku kupili knizocku:Rozhovory a anjelikom/Pavol Prikryl/Gisela Durr/-vydavatelstvo Luc. Uz si nepamatam co sme tam napisali ,ale ta knizocka sama o sebe je taka krasna,ze uz staci len venovanie dietatku od krstných rodicov. 🙂

daniela20
autor
25. feb 2008

no skoda ze si nepamatas, my sme nakoniec kupili foto album ale aj tak by sme tam radi nieco napisali.

mirka414
25. feb 2008

Napriek tomu,ze meraju len par centimetrov a vazia len par kil,su pre kazdeho tym najvacsim pokladom na svete.

Narodilo sa mimino...A cie je?
predsa mamino!
Cele sa straca v perinkach
i rucka je malinka...
Oci ma asi po dedovi a podoba sa ocinovi...
Uz mu rastu jemne vlasky
a chce vela,vela lasky...

toto sme mi dostali od tety Janky a este krasnu knizku DEJINY MOJHO DIETATA...odporucame.

dupinka
25. feb 2008

priatelovi tvojej sestry? nie nahodou sestre tvojho priatela???

No kazdopadne skus sa inspirovat blahozelaniami na pohladniciach k narodeniu dietatka, tak zvyknu byt pekne texty, alebo Rufusove basnicky,..napr. modlitbicky

daniela20
autor
26. feb 2008

joj hej sestre mojho priatela 😀

cathy23
13. apr 2017

@daniela20 ahoj, tak co ste nakoniec napisali? akurat dumam nad niecim podobnym...dakujem