Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

smejka
autor
25. jún 2009

ahojte dievcata 🙂
popisali ste tu mudre veci....aj svedectvo....Pan je naozaj milostivy 😔
my sme mali vcera zly den v praci ☹ ....ale koniec bol stastny.....tak dnes mam volno a idem sa ucit 😝 ....uz mam brucha bol na zajtra 😒
a este pokracujeme s bojom 😔
pozdravujem a dnes bude krasne 🙂
jani blahozelam k vysledkom.....marione neboj...bude to dobre 🙂

margarita
25. jún 2009

stretko dnes - no ak marione a lucettka nepridu, a ja to tiez nevidim moc realne s dorazenim do auparku v dnesnom mojom stave a pocasi...tak ak sa zrazite len skorki,kaki a riska - mozete prist aj k nam🙂) riska trafi 🙂 a cajik teply vam uvarim, dokonca aj nejaky alkac tu mame,tak sa opijeme, kym nas najde margaritiak po prichode z prace🙂 dame aj s Kristinkou damsku jazdu...co vy na to?

marione - tie cisla, co ti furt hovoria su blbe, mali by ti uz konecne povedat, ze je vsetko ok a nie takto tehulku stresovat...AFP vraj uz davno nie su relevantne, len u nas ich poistovna stale preplaca, tak ich doktori robia aj ked babam castokrat vyjdu haluze...a ten chorion to som ani nevedela, ze take je. podla mna to je tym, ze kvoli veku si uz v inom riadku tabulky a preto ti vysli take hodnoty...a to uplne staci, ak si par dni popredu/pozadu s mimiskom oproti vypocitanemu TP a uz to skresli vysledok...fakt, vravel mi to moj DR.

lucettka - tesim tesim na Teba, na foto vasho domceka a aj na grilovacku uz mooooc mooooc

suzzika - to uz hovoris ako ja v 9mes., ale ja som nevravela tak kvoli vyhnutiu sa porodu, ale ze mi bolo zo dna na den lepsie a lepsie...tak zelam, nech aj u vas je to uz tak. A na spravy dnesne som moooooc zvedava, napis ihned ako sa bude dat, ok?

smejka - vyprosujem Ti vela sily a mudrosti D.Sv. k tej opravnej, my Ti verime, takze vieme, ze to zvladnes🙂))
a nech aj vas boj je vitazny🙂
kolko bitiek vas este cca caka?

kaki
25. jún 2009

Marione... Ty si mi až dych vyrazila Tvojim príspevkom.... 🙂
musím verejne povedať, že sa mi páči, ako veľmi si vyrovnaná a v pohode 😵

Smejka.... myslím na Vás.... Musí sa to podariť, dnešok je preurčený... na úspech.

baby už žiadne vyspávanie a dnes sa vidíme 🙂
jedine tehulky a margi majú nárok na vyspávanie aj cez deň.... 😉

violoncielka
25. jún 2009

Ahojte,tak ja uz mam za sebou mojzisku (zase som nabehla) vonku to vyzera smutno,ale neva aspon ze mam este jednu izbu na upratanie....KOnecneeeee som sa zbavila hory pradla.....

A nechcete prist na stretko ku nam? 😉

Marione zlata, som rada ze chodis do prace,aspon nemas cas sa zaoberat sebou, ale akonahle sa budes citit zle nepremahaj sa a na PN !! OK?
Presne taky isty pohlad mam na vec aj ja. nesmieme sa zmierit s tym,ze nebudeme ma deticky (fakt sa to neda).Jedine co nam ostava je vyzbrojit sa a pripravit sa na mozno velmi dlhy boj....Ja som donedavna vsetko prisposobovala myslienke to nemozem robit ani to,ani tam nepojdeme stale dufajuc,ze som prave tento mesiac tehotna.... Nie takto to uz nebudem robit, musim fungovat ako normalny clovek a ked sa Boh nado mnou zlutuje a sa konecne podari otehotniet potom sa vsetko predsa da zrusit....
Neviem mozno to je blbost, ale neskusila by si este aj u niekoho ineho ist na vysetrenia, aby si nemala iba jednostranny pohlad, Ale je tiez pravda, ze mozno by ta viac vysetreni iba zbytocne rozrusovalo...A nakoniec vsetko moze byt inac. Modlim sa za teba aj za malicke,aby vsetko dobre dopadlo.

Smejka tfujtfujtfuj

Riska takze Anicka sa ti pacila?...dobre divadlo je fakt umelecky zazitok. Ako to vyzera v tom betonovom kralovstve? Ozaj a na co sa vyuziva DPOH? ved to bolo take mile divadielko

violoncielka
25. jún 2009

Riska a ake budeme mat vysvedcenie?

riska
25. jún 2009

babule, počúvajte, neblbnite s tým stretkom, ved aj ja musím dnes písať vysvedčenia a prídem 🙂
marione, tak príd aspon na pol hodinu, lucettka, ty tiež a margi, ved dnes je vonku pekne a ani pršať nemá, to hovorol iľko 😀, tak čo? ☹

violka, super postoj, ja som tiež konečne pochopila, že nemá zmysel čakať, kedy budem tehu, ale žiť naplno a ked to príde, všetko pôjde bokom, vybaví sa, zariadi sa... 😵 ale my to trvalo straaaašne dlho, kým mi to docvaklo 😔

nové divadlo vyzerá zvnutra ovela príjemnejšie ako zvonku, bola som prekvapená, aká je tam malé javisko 😉
je sice pravda, že sme sa nahrnuli do sály a teta, čo kontrolovala lístky povedala, že karenina sa hrá v inej sale o poschodie nižšie 😀 ale inak celkom v pohode... a čo sa stalo s dpoh vôbec netuším 😎

bettynka222
25. jún 2009

baby ja tiez na to myslim, ze si nesmiem stale davat pozor, ze co ak som tehu. teraz mi to celkom ide, lebo mamae stale zakaz 😀 ale co bude potom? ja mam problem s kolenami a musim hodinu denne bicyklovat a to sa vraj nema. a chcem chodit cvicit. ozaj a ta mojziska sa moze aj pocas tehu ak uz vtedy budem mat tri mesiace odcvicene, ze?

margarita
25. jún 2009

betty - mojziska pocas tehu sa moze, len musis vynechat tie cviky na bruchu. mne osobne to ale ako rizikovke po potratoch neodporucali, tak som radsej v tehu ani prstom nepohla, aby som si nevycitala, ze nahodou som nieco vyprovokovala 🙂

riska, ja som videla dnesnu predpoved, ze burky z tepla k veceru - ale to nebol Ilko, tak neviem 😀 komu verit...uz ani ta predpoved nie je, co byvala 😒 no ale uz je to aj tak jedno, ked nikam ist nemusim 😀

vcielka - spravny pristup, zazila som to uplne presne tak, kupili sme si pred letom nove lyze a turisticke topanky a ... este som ich nepouzila 😀 kedze som ostala tehu s Kiki.
Ale dovtedy som tiez riesila, ze co ak vtedy budem tehu, a ak sme sli niekam mimo domov a zrovna mi vyjdu plodne dni, ze co budeme robit 😎 a tak podobne.

bettynka222
25. jún 2009

margi ok, chapem ze sa pocas tehu nemozu..ale co pocas snazilkovania? kym zistim ze som tehu, mozu uskodit, ci ani nie?

margarita
25. jún 2009

urcite nie, moja doky vravela, lebo tiez som to s nou kedysi riesila. Logicke vzate, kym zistis, ze si tehu, je embrijko este taaaaake malicke, ze aj keby si zo schodov skakala, nic by sa nemalo stat - jasne, ze skakat nebudes, 😉 To by si potom sa musela napr. bat aj spavat na bruchu, od ovu az do pozit.testu...ze co ak ho tam "potlacis" alebo co. A ked budes tehu, zalezi ako sa budes citit. mne napr. bolo prve 4 mesiace tak kvalitne blivo 😝 ze to posledne, na co som mala chut, bola Mojziska...

bettynka222
25. jún 2009

nooo ja som tiez vkuse vracala a mala som hroznu kyselinu 😝

kaki
25. jún 2009

Inak aj ja by som chcela, aby mi už aj bývalo zle... 😀
Ale ja si aj počkám... Aj keď to čakanie nie je moc kľudné zatiaľ... Ale učím sa.... 😉

smejka
autor
25. jún 2009

pekne stretko vam zelam 🙂 ...u nas ide byt burka.....tak sa schovajte az nedojde i k vam 😝

lenkove
25. jún 2009

babyyyy
tu vykuka slnkooooo 😀
joj, tak sa tesim! Aj by som sa sla korculovat ale po a) mam svalovku od vcera a po b) skusim pockat, kym sa mm dopravi z prace, s nim by som sla aj so svalovkou 🙂
Inak sa mam celkom dobre, snazim sa naladit na pisanie mojej prace -konecne som na urovni, ze ked chytim do ruky nieco nove, tak viem ich postup analyzy aspon precitat 😀 o pochopeni nehovorim, tak sa tesim,ze jupiii 🙂 uz mam napisane tri celkom nove strany 😀

Chcela by som vam aj na napisat ako na vas myslim a ako ma bolia vase smutky.. len neviem, ci mate chut na citanie takych vylevov.. 🙄
Ja som mala pred rokom tiez hrozne pocity.. Po roku a pol snazenia sa mi nezdalo,ze by bolo vsetko ok, a lekari nam stale odmietali vysetrenia. A ja som trpela ako stado koni.. Ved pamatate.. Pan vtedy nadomnou drzal ruku, aby som sa nezblaznila a nezruinovala si vztah.. Vtedy som sa modlievala za dieta a za to, aby sme to vedeli zvladnut ak ho nebudeme mat.. Spominam si na nas prenajaty bytik a tu velku rozvrzganu postel, kde sme to vstko s bolestou davali Panovi. A bolelo a hnevalo to pekelne.. Lebo som mala pocit, ze Pan mi nieco nechce dat a ze mi zatajuje svoj plan..
Teraz, ked vieme, ze vlastne deti su u nas (podla lekarov) vylucene, mi je ale uz dobre. Ja viem,ze to znie divne, ale ozaj mi je dobre.. Kazdy vecer sa modlievam za dieta, za moje biologicke dieta, po ktorom neprestavam tuzit.. aj za moje adoptivne dieta, ktore uz nosim v srdiecku.. A som vdacna Panovi za tu milost byt vyrovnana.. Lebo ja v tom nevidim moju zasluhu, ale Panovu milost.. Pan je velky a dobry.. Nas zivot predsa nemusi byt taky aky chceme.. Dolezite je, ze je taky aky chce Pan. A taky bude pre nas isto najlepsi... Este vam poviem,ze vas mam rada a dakujem vam za modlitby, lebo verim,ze vdaka nim som tam kde som 🙂

lenkove
25. jún 2009

a uzite si stretavku 😀

a este male PS: na tej posteli sme sa samozrejme modlievali 😀 😀

mima11
25. jún 2009

Lenkove, krásny príspevok, až mám slzy v očiach! Keď som si to prečítala,tak som si uvedomila, že máš veľkú pravdu a v tvojich slovám mám pocit, že je strašne veľa sily, tú potrebujeme každá z nás! Prajem Ti aby si sa raz dočkala svojho dieťaťka a tak isto to prajem všetkým nám ostatným!!!

suzzika
25. jún 2009

Ahojte zlatíčka 😵

skôr sa nedalo, ale mám dobré správy tak snáď mi bude odpustené 😉 Maličké má 1800 g to znamená, že rastie a keďže aj prietoky boli v poriadku aj placentu mám ok, aj plodovej vody koľko má byť, takže akurát bude menšie a vraj budeme radi keď bude mať 2,5 - 3kg/akoby to nestačilo 😀 /. Najväčšia sranda bola ako ma doki utešoval, že sa nemám vôbec stresovať, lebo keď sa budem stresovať tak by to mohlo mať horší vplyv na malé, tak som sa len v duchu pousmiala, že ako ma môžu vystresovať ich mierky a váhy, keď nás má v rukách niekto "kompetentnejší"... 😵

Lenočka aj my ťa máme rady a sme rady, že ťa máme a vôbec, že existujú VS a krásne si to napísala...Nech ťa Pán za tvoju vytrvalosť a odovzdanosť odmení niečím nečakaným a zázračným 😉

Mima vitaj a aj my tebe prajeme dieťatko, tak ako si ho prajeme všetky navzájom!Všetkým krásne, zdravé detičky 😵

smejka
autor
25. jún 2009

suzzika tesime sa s tebou ze dietatko je v poriadku 🙂
lenka naladu mame....hlavne ked to tak pekne napises...s takou rozvahou a silou ist dalej 🙂 ....pre mna si velkym povzbudenim 😵
mima aj tebe zelame ten krasny uzlicek coskoro 🙂

margarita
25. jún 2009

hlasim sa prva stop po nasom ministretku 😉 velmi ma potesila navsteva kaki a risky,za co im este raz dakujem 😉 dali sme spolu s Kristinkou damsku jazdu a jej bolo asi najlepsie - normalne bola cely cas hore, aby jej nejake reci a klepy nahodou neusli 😀 a zaspala az teraz (konecne 😉 )), lebo hore bola uz od 17.30...velmi spolocenske dieta je to.

dostala som tip na temu tyzdna z www.vira.cz, tak to sem hodim:

Uprostřed vln
Strhla se bouře. Vlny dorážely na loď a ta se už plnila vodou.
Ježíš učedníkům řekl.: "Proč jste tak ustrašení? Což nemáte víru?"
Pohrozil větru a poručil moři: "Mlč! Buď zticha!"
A vítr ustal a zavládlo úplné ticho.
(srov. Mk 4,35-41)

Spoutávat to,
co je pro člověka nepřemožitelné,
může jedině Bůh.

Moře nespravedlnosti,
bouři hněvu, vlny beznaděje,
které nás táhnou do propastí...

Naše srdce se třese.

Ale ať jsi kdekoli uprostřed vln,
hluboko v tvém srdci
k tobě mluví Bůh:

"Proč jsi tak ustrašený,
vždyť jsem tu já, tvůj Bůh.
To já první jsem tě miloval…“

a hned pod tym bol tento link, co ma tiez zaujal:

Naděje
Naděje znamená mít před očima cíl
NADĚJE NENÍ ODPOVĚDÍ
NA VŠECHNA NAŠE PROČ

Naděje není odpovědí na všechna naše proč, ale dává nám dost světla a síly, abychom putovali údolím stínů plni důvěry a odvahy.

V životě totiž nastávají situace, které by nás musely přivést k zuřivosti, vzpouře nebo uvrhnout do zoufalství, kdybychom stále znovu nezačínali s onou nadějí, která se naplno projevuje při slavení Velikonoční noci: Ježíš žije, vstal z mrtvých, Bůh ho vzkřísil. Potupná smrt na kříži nebyla posledním slovem! Existuje nový začátek, který přichází skrze utrpení, smrt a zoufalství, a který skrze vzkříšení směřuje k novému stvoření (srv. Řím 4,17).

Smíme proto očekávat nová nebesa a novou zemi, kde "Bůh setře každou slzu z očí, kde nebude už smrti ani zármutku, nářku ani bolesti, protože starý svět pominul" (srv. Zj 21,4). Tajemství Velikonoc dává právo doufat nepřehlednému množství těch, kteří přišli v životě nějak zkrátka. (podle J. B. Brantschena)

danka24
25. jún 2009

ahojte tak my dvojka sa hlasime ze sme dobre dopadli a vsetko v poriadku sme zdravy a cakame..... hadajte co 😀 mame 290g a rastieme krasne mame dalsie fotky .. doktor bol velmi prijemny zastupoval primara.. ale asi pojdeme ku nemu rodit.. uvidime a boli sme na nakup v pl a vsetko bolo lacne pozerali sme kociare super ceny a vecicky tiez za polovicne ceny ako u nas.. ale vecoch mame dost zdedime 😉 a si predstavte ze postielka 1800sk stoji s bokom pohyblivym.. 😉
vidim ze kaki s riskou aj s kristinkou aj margi boli na damskej jazde tak som rada ze sa tak stretavate ze naberate sili spolocne 😵
suzi ja si myslim ze budes mat dievcatko sa mi to aj snivalo a babatko do 5tt urcite dorastie a bude aspon take drobnucke zlatucke..
smejka prajem ti vela sil do ucenia
a vseky ostatne pozdravujem aj tehulky aj netehulky a myslim na vas
marion vsetko je v poriadku aj ked ta boli podbrusko sa ti maternica roztahuje a zvacsuje takze nestresuj a vela odychuj 😉

riska
25. jún 2009

druhá stop 🙂
aj ja suhlasím, sice nakoniec ministretko, ale super klebetné 😀 teším sa aj z kristínky, nabudúce snad aj ona niečo povie 😎

lenka, že výlevov 😕 krasne a povzbudive slová, vdaka ti 😉

suzzika, takže všetko je úplne o.k, par gramov hore - dole 😵

violka, a ake vysvedčenia myslíš? 😉

smejka, betty 🙂

jeeej, mimka, ahooj 😉

bettynka222
25. jún 2009

kaki aj ja sa ucim trpezlivosti - kazdym dnom 😎 ale chcela by som mat v dusi taky pokoj ako lenkove...ale na take nieco nemam ☹ leni krasny prispevok. a margaritkine odkazy sa mi tiez velmi pacili 🙂

margaritka v trombo teme pisali, ze mame zalozit novu temu...spravis to ty? ty si tam take nase svetielko 🙂

zdravim smejku a suzzi a risku samozrejme 🙂

margarita
25. jún 2009

betty, odpisala som Ti v tromboske 😉

bettynka222
25. jún 2009

ok, vzdelala som sa v cestine a porozumela som (konecne) odkazu spravne 😀

skorki
25. jún 2009

Ahojte babulky,

Ja sa idem s Vami na dva tyzdne rozlucit, teda takmer na tri 😉 . Bude mi za Vami takto smutno ☹ 😒 🙄 😔
Ale zase sa tesim, ze tak dlho neuvidim pocitac 😉 . Majte sa moje zlate a nech nam leto prinesie kopec krasnych zazitkov a tych najsamlepsich noviniek.
Opatrujte sa 😉 a tesim sa na Vas opat raz v juli. 🙂

riska
25. jún 2009

skorki, aj ty nam budeš chýbať 😔
uži si dovču, pamätaj si všetky zážitky, aby si nas mohla potom informovať 😉 a hlavne si užite voľno a jeden druhého 😉

kaki
25. jún 2009

Baby ja ešte nespím...
Nechcela som už púšťať PC, ale neodolala som a som rada... lebo mam čo čítať🙂
Neviem čo napísali baby so stretnutia.... Ale ja na to prídem 😉

Ale chcem Vám povedať že toto stretnutie ma naozaj výnimočne naladilo... Takže ďakujem Riske, Margaritke a Kristínke za super strávený večer....
A teraz správa večera: Baby ja som spoznala aj Margaritiaka 🙂 Sympoš... a starostlivý tatino, len sme prišli už prebaľoval... Kristínka sa (z toho že sme prišli) asi pototo 😀
A ja si veľmi vážim, že nás baby nechal sa vyrozprávať... Dal nám priestor 😀
ďakujem Margaritiak 🙂

Upracem myšlienky dočítam a zasa sa ozvem....

Som naozaj vďačná Bohu za Vás.

kaki
25. jún 2009

Inak tretia stop 😀 Len som zvedavá kedy sa ozve Kristínka 😀

Lenkove ďakujeme, veľmi Ti prajem pokoj... ale aj to ostatné... 😵 napr. vypočuté modlenie v posteli 😉
Skorki tak pekne zrelaxuj... Uži si voľna a manžela 😉
Danka super, teším sa s tebou... 😵
Suzzika... v tvojej veľkej dôvere Jemu je sila.
Mima11 poď, pridaj sa k nám 🙂
Betynka22 Ty si najväčší pdborník na tie čudné skratky akého táto zem nosila 😉

suzzika
26. jún 2009

Skoooooooorki už ma asi nepočuješ čo? Aj mne budeš chýbať, ale prajem ti oddych - uži si to ako najlepšie vieš, veď myšlienkami a modlitbami sme stále spolu!PA PA 😵 😵 😵

Danka, ale sa teším, že ste v poriadku 😵 a hovorí sa, že sny treba vykladať presne naopak, čiže ak sa ti snívalo, že budem mať dievčatko... 😉 a ja vám tipujem Janíka, vychádzajúc z času, kedy ste počali /teda myslím práve počas ovulácie 😉 /A aj nám potom pohlavie prezradíš?

Strie+Kaki+Kiki sa teším, že ste sa stretli a kde je fotodokumentácia? 😉

Margi krásny príspevok, mňa táto veta už v nedeľu veľmi oslovila, že "prečo stále nemáte vieru?", lebo ma začínali prenasledovať všelijaké predpôrodné obavy a strachy a tak ma to povzbudilo, že v takého silného Boha verím a prečo potom také myšlienky...veď on sa postará, čo mi pomôže, keď sa budem starať ja, že? 😉

Smejka, Lenka ako? 😵 😵

danka24
26. jún 2009

Suzika tak dobre cakame Dievcatkoooooooo 😵 😵 😵 😵