• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veriace snažilky II. Pridajte sa

1. marca 2015 
kaki. ja som tu len od vcera. My sa snazime nieco vyse dvoch rokov
6. aug 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka, ale s takým dôvodom by som aj ja chcela ísť kludne aj na PN :slight_smile: :dizzy_face:
ahoj kaki :slight_smile: ani sa ti nečudujem, že sa ti nechce robiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
janulka a čo to ja viem? pojdem na konzultaciu do CAR a uvidim, čo povedia tam :wink:
Juliett a aj vám na niečo priśli? Alebo ste OK jak my a len musíme čakať a trenovať trpezlivosť?
6. aug 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja dnes žijem pre zajtrajśok :grinning: To je čo?
6. aug 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riska, musis si dupnut nozkou, nech s tebou nieco robia :wink:
Kaki, ved ja ti drzim miestocko,.. :dizzy_face:
Ale hrabe mi len tak trošku... :dizzy_face:
Kaki tak manzelik ma polovicne mnozstvo spermii a moja matrnica je vraj prevrátena. A dnes som bola na sono a ze mam cystu 4 cm na lavom vajacniku.Tak asi tak
6. aug 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli, tak este aj cystu :rolling_eyes: ja som tiez mala takto pred rokom...po dvoch ms zmizla sama...aj ked si myslim, ze to bol tak trochu zazrak, lebo som sa v tej dobe vykupala v Lurdoch :slight_smile: a ked som sa vratila, po cyste uz ani stopy :sunglasses: :dizzy_face:
6. aug 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riska a okrem dupnutia (s ktorým súhlasím) by si mala začať balzamovať brucho, lebo by to mohlo mať zmysel a ... chápeš .... :dizzy_face:
6. aug 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaki, suhlasim a chapem :dizzy_face:
juliet, snad zmizne sama :confounded:
6. aug 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula: no este aj cysta, akurat dnes som bola na sone. Na kontrolne mam ist po MS a ked tam stale bude a bude rast, ze vraj ju treba odstranit. Tak uvidime. Ale zaujimave je, ze ja ju vobec necitim ani ma nic neboli. Len v case ovu citim pichanie
6. aug 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte hviezdy, prave som dopiekla zemlovku,kt. inak ja vobec nejem, ale co by sme nespravili pre svoju lasku :grinning:
a okrem toho sa tesim na zajtra riska, kaki, margi..

smejka, myslim na vas :frowning2:
6. aug 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riska: dufam aj ja, doki povedala, ze sa moze aj vstrebat, tak uvidime
6. aug 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliett.. doležite je že viete na čo sa zamerať... A neboj sa Ty nič... zachvíľu budeš tehula...
Všetky tu budeme maminy.... Jako ináč? Veď sme Bože deti :dizzy_face:

Kto klope tomu tovoria, kto prosí bude vypočutý....
Ale treba byť trpezlivým... Ja sa učím :slight_smile:
6. aug 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz sa neviem dockat, kedy konecne budeme vsetky tehu. Snad nas Pan vypocuje a coskoro budeme maminy :slight_smile: Verim a dufam v to. Snazim sa byt aj trpezliva, ale velmi mi to nejde :unamused:
6. aug 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucettka... a ja sa teším:slight_smile:
Ty si dobrá žena že varíš miláčikovi aj čo neješ :slight_smile: Akože klobúk dole... (naozaj si ho nemôžem dať dole, lebo ho nemám hore ) :wink:
6. aug 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juliett... Neboj ani mne to neide... Ale treba sa snažiť a trénovať :wink:
Lebo vieš koľko trpezlivosti budeme potrebovať na výchovu naších deťúreniec? :dizzy_face:
Asi veľa, že maminy....
6. aug 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. aug 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky moje :dizzy_face:
smejka do pukla co to ma znamenat? :rolling_eyes: myslime na vas velmi :dizzy_face:
ja som dnes bola v poradni vsetko ok brali mi krvicku na cukrovku aj na krvny obraz.. auuu ale vydrzali sme.. :wink:
lucetka no klobuk dole pred tebou :wink:
kaki ano mas pravdu vsetky budeme MAMINY a to uz coskoroooooo :dizzy_face: :dizzy_face:
6. aug 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani ja som dnes na teba myslela, ze si isla na cukor..a to sa tam nepije ta sladka voda ci co? to sa len z krvi zistuje?
6. aug 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani kde a ako.. v SL len beru krv a ked mas zvyseny cukor tak vtedy ides na tu glukozuuu fuuj ale ja budem mat dobry cukor a nepojdem :grinning: pekne od teba ze si myslela .. som myslela ze si uz namna zabudla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. aug 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty si uz 20tt jupiiii :dizzy_face: :dizzy_face:
6. aug 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani vsak nezabudaj, ze ked ty budes koncit 600 nedelie, ja budem rodit :wink: takze jasne ze cele tehu za tebou krivkam o 6 tyzdnov pozadu :slight_smile:
a vysledok budes vediet kedy?
6. aug 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani o 3tt mam ist do poradne takze to by som mohla ist aj na utz konecne :grinning: a potom pojdeme kupovat kociar,postielku,vecicky paru a tak.. keby sme mali chlapca tak uz mam postarane od bratrancovej zeny ze nam da veci vcera sme si spravili vyletny aj navstevny den.. bolo super :dizzy_face: :dizzy_face:
6. aug 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani pockaj a ked cakate babu, tak mi chces povedat, ze nemate o vecicky postarane? Vsak ste same baby :grinning:
my budeme musiet uplne vsetko kupovat, ja veru nezdedim nic...nemam od koho..
6. aug 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ja ti poslem :grinning:
6. aug 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, tal uz sme doma...nestiham to tu docitat tak mi aspon povedzte co ma Suzika- teda predpokladam ze uz je dvojnasobna mamina...a ak chcete tak aj ostatne info co sa tu udialo....akurat som vas nasla na teme o tete Anke, takze ste sa na to dali po mojom prispevku? ja som tam dnes volala tiez a tiez sa tam chystam s manzelom, lebo len co sme dorazili dorazil aj menzes a dovolenkovy osial pominul. Chapete nie? :slight_smile: klasika ako inak...
6. aug 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
carmenuska, suzika ma Karolinku, narodila sa este minuly tyzden cisarakom :wink: a ako ste sa mali na dovolenke, kde ste boli?
dani cakam balicek, adresu mas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. aug 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula dik za info...chuda suzika...ale urcite sa tesi malej Karolinke, A co sa stalo ked mala cisarsky? Na dovci skvele, boli sme v Chorvatsku, skoda ze uz je tu realita :confounded:
jani a co ostatne baby? Dala by som tu aj fotky z dovci keby som to tak este vedela...
a vidim ze ste tu zmenili fotky, teda tolko sa to tu toho udialo...
6. aug 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok