• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veriace snažilky II. Pridajte sa

1. marca 2015 
no a dokedy chcem pracovat to ani srnka netusi .. oficialne by som mala ist niekedy na zaciatku oktobra na matersku no uvidime dokedy budem vladat..
10. aug 2009 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Riska kludne mozes tipovat uz teraz, aspon si nejake meno vyberiem :slight_smile:
10. aug 2009 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ved to danus, aby si nezabudla, ze si tehu, a potom Ta nemusel nejaky nahodny zakaznik urychlene transportovat do porodnice :wink:

ja uz viem, z coho mi dnes tak sibe - som si na obed robila cuketu :grinning: to bude v tom.
10. aug 2009 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja uz vidim danku s Klarkou v klokanke ako koduju tovar...danka totiz bez prace nevie zit :grinning:
10. aug 2009 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
margi tak dufam ze niee najradsej by som bola keby ma mm odviezol do porodnice :grinning:
10. aug 2009 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janulka :grinning: :grinning: :grinning: si to teda vystihla. a ked ju bude kojit za pultom, len da na dvere taku cedulku, ze "obedna prestavka",ze?
10. aug 2009 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jul - o.k :slight_smile:

margi - aj my mame na obec cuketku :grinning: :grinning:

danka - ved manžel a zákazník sa nevylučujú :grinning:

janulka - hmmm jakub a paulínka
10. aug 2009 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
riska, vy mate aj obec? ja ze Petrzka je len mestska cast :grinning:
10. aug 2009 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
si robte zomna srandu babule :grinning: nie obednajsia prestavka ale kojacia prestavka :grinning:
janka mozno by si to pochopila ako sa citim ja ked mam vlastny obchod uz 5rokov..
10. aug 2009 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jooj to tehotenstvo .. som myslela ze by si brala mozno tak isto kojenie v predajni ako ja keby si mala vlastnu predajnu 5rokov :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 14:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
riska tak to mas pravdu :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
margi :grinning: my mame cuketku v znaku obce, vieš? :grinning:
danka, ved my s láskou :slight_smile:
10. aug 2009 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
riska ved jak inak :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vy ma tak velmi lubite .. ze :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danka, a Ty o tom snad pochybujes??? :slight_smile:
pozri, ani sa od MK nemozem odtrhnut, ked si tu Ty :grinning: :grinning: (a Kristinka mi spi uz 2 hodiny)
10. aug 2009 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
margi ja a pochybovat o vasej laske ? ta co si zjedla cuketku?? :grinning: :grinning: :grinning:
ved kristinka vie kedy ma spat .. ked mamka zuruje na konovi :grinning:
10. aug 2009 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dani ty mas obchod???A aky?fiha. Aj ja chcem raz ked mi svihne z toho ucenia tak budem mat kvetinarstvo :slight_smile:
10. aug 2009 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
carm farby laky,vyrobu klucov, zamky,kovania na dvere, garnize,listy a vsetko mozne..
10. aug 2009 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
margi tak co kiki sa uz zobudila??
10. aug 2009 o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danus, nieeeee, este nie, len uz asi polhodinku sa tak tvari, a mrvi a kruti...ale asi chce este, aby som Ti stihla odpisat, vies? :wink:
10. aug 2009 o 15:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...uz... :grinning: papa
dnes uz mam precerpany povoleny limit haluznych prispevkov v teme, tak ak sa tu do zajtra neukazem, vsetko je ok, vecer o 22 na vas myslim :wink:
10. aug 2009 o 15:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne ..tesime sa .. tak dobru chut kikinka nenechaj sa rusit ..
aj ja koncim idem konecne nieco porobit :grinning:
10. aug 2009 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babulky, chcem vas poprosiť, aby ste si dnes o 22:00 spomenuli aj na moju babku, ktorá dnes zomrela :pensive:
som sice trošku smutná, ale zasa som vdačna Bohu za jej krasnu starobu, dožila sa 88 rokov a vlastne pri zdravi a hlavne jasnej mysli... zomrela vlastne na zlomeninu :cry:
doma spadla a zlomila si 3 stavce a to už ani operovať ani nič... a tak dostala zápal plúc a všetky tie ostatné komplikácie a dnes si ju Pán povolal... som mu vdačná, že nemusela trpieť a že už je je tam niekde dobre aj s dedom :wink:
10. aug 2009 o 19:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Riska
to mi je luto, uprimnu sustast.. spomeniem si.. :pensive:
10. aug 2009 o 19:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
riska :frowning2: spomenieme.
10. aug 2009 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
riska :frowning2: to mi je luto, ale ako hovoris, krasny vek. Aj moja babka je uz dost stara a aj keby som tu slzicku vyronila od smutku, pride mi to uz ako taky prirodzeny odchod po tej 80, 85-ke.
Urcite si na Tvoju babku spomeniem dnes o 22.
A aj na Vas vsetky ostatne...
10. aug 2009 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
margi, inak dnes som si bohovsky uzila vasu konfrontacnu debatu a hlavne by som chcela vidiet Tvoj dohryzkany jazyk :wink:
A Tvoj monolog a dve strany dozadu mi dal viac ako kaplankova nedelna kazen, dakujem :slight_smile:

betty, podla mna Ta vobec nemozu ohrozit hriechy a postoje Tvojej matky, co by som ja asi urobila, odporosila by som jednoduchou modlitbou Boha za matkin hriech (pripadne dala odsluzit omsu) a modlila sa za Bozie pozehnanie do Vasej rodiny
jul, ak si pamatas, ze si take nieco povedala, a citis to ako vinu, tak to spomen pri spovedi, aj ked to bolo uz davno, alebo to vyznaj Bohu v modlitbe a verim, ze Boh Ti urcite tiez neodoprie svoje pozehnanie :slight_smile:
Clovek niekedy povie v hneve veci, ktore ani tak nemysli..
10. aug 2009 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Danka, takze Ty s klarkou hned po sestonedeli sup naspat do obchodu predavat farby, laky? :grinning:

Janulka, ako znasas tie injekcie, ja neviem ci vzdy trafim do zilky, ale co injekcia to brutalna modrina, ktora boli aj niekolko dni, takze cele stehna a ruky mam modrinove :frowning2:
Uz sa typuje meno Tvojho mimika?
Inak my meno stale nejak neriesime, uz by sme hadam aj mali... vcera som presla cely kalendar a nic... hrozne...
pacia sa mi asi 2-3 mena, ktore sa nepacia mojmu mm :angry:
Tak ja neviem, asi bude bez mena :confused:
10. aug 2009 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Marione, tvoje babenko bude mat krycie meno "No name" :wink:
10. aug 2009 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inak u nas sa torta je a a je a ma uspech.. no take cosi.. radost velka :dizzy_face: :dizzy_face:

a inak, ak by si Pan mal vsetko pamatat co som kedy ja, hlavne v puberte povedala, tak asi nemam nadej na spasenie nikdy.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. aug 2009 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok