• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veriace snažilky II. Pridajte sa

1. marca 2015 
19. aug 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda, shidielko, ved ja som nič nehovorila o spravodlivosti... :confused: a o peniazoch už vôbec nie :confounded:
nehnevaj sa na mna, ale teraz si to nejako prekrútila, akoby IVF bolo len pre bohatých :confused: tak napr. ja som učiteľka a môj muž tiež, ked ti už ide o peniaze :confounded: toto fakt nebol dobrý argument :pensive:
inak tá modlitba k sv. Gerardovi je fakt krásna a myslím to úprimne
19. aug 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaki, ty naše slniečko :dizzy_face:
19. aug 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shidielko, ty nechceš pochopiť, že nie všetci knazi su jednoznačne proti UO? (samozrejme za dodržania určitých podmienok)
19. aug 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shidielko,
pre istotu Ti upresním, že my sa tu nepovvzbudzujem v tom či ísť alebo neísť na IVF.
Iba sa povzbudzujeme psychicky :dizzy_face:

Aj Teba povzbudíme :wink: a trošku sme Ťa dúfam aj povzbudili tým, že sa za Teba pomodlíme :confused:
Shidielko, nechod na IVF ak vieš že pre Teba "tudy cesta nevede". Boh je veľký a robí zázraky. Pre každého z nás má vlastný plán. A čokoľvek spravíme (aj zlé) môže byť na slávu Božiu.

trošku z cesty ale:
čítala som knihu o alkoholikovi, a jeho žena napísala (necitujem): Boh nerobí chyby. Vie prečo nevypočul jej modlitby o vyliečenie jej manžela. Jeho alkoholizmus ju pritiahol k Bohu. :dizzy_face:
19. aug 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako vies, ze nestuduju clanky, neskusaju prirodzene....napriklad, my aj napriek ivF skusame prirodzene, meriam si pravidelne BT, viem o svojom cykle naozaj dost...
ale naozaj kazdy clovek ma slobodnu volu a moze sa rozhodnut na zaklade vlastneho svedomia...
shidielko vidim, ze ujz skusate dlho, a v albume mas aj injekcie Agolutin...nemavas pravidelne cykly a ani ovulku?....mate aj iny problem ..teda ci aj manzel?ak chces a mas chut napis aj viac :wink:
19. aug 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shidielko, prosím napíš o sebe viac.
Ja by som Ta chcela lepśie spoznať :dizzy_face: myslím to s láskou
19. aug 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahože s láskou "FILIA" Ťa chcem spoznať :grinning:
19. aug 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shidielko, jasne ze sme chceli najskor len prirodzene... K IVF nas priviedlo to, ze sa nedari a nedari.. Samozrejme ze vieme aj o Bilingsovek metode, merani BT, skusani tvrdosti krcku,... Nedari sa a vtedy sma sa zacali zaoberat otazkou, preco a ako by sa to dalo, tak sme si rozmysleli, ze O.K., porozpravame sa s knazmi, s inymi veriacimi a az vtedy sa zacneme rozhodovat...

Prosim ta napis nam ako dlho sa snazite a co je vasim problemom...
19. aug 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shidielko fakt prepac, ale my vsetky tu velmi dobre vieme o vsetkych tych webstrankach, ktore si nam tu kedy v dobrom umysle kopirovala a aj radach ako pocat prirodzene a co je potrebne. Som presvedcena, ze keby sme sa spojili so vsetkymi svojimi diagnozami, co tu kazda z nas ma, tak urobime aj zo 20 dielov Ordinacie v ruzovej zahrade :wink:
Ak sa Ti zda nasa tema divna a nesuhlasis s tym, o com a ako si piseme, nikto Ta predsa nenuti k nam prispievat.
Priklad : ja sa napriklad nestotoznujem s "Bezplienkovou komunikacnou metodou" a pride mi divna, tak ale nemienim tam prispievat a tie baby odhovarat, nech nepodliehaju modnym ekologickym trendom. A budem pouzivat jednorazove plienky a basta.

vsetky zdravim a dakujem vam za velmi intimne a uprimne svedectva o UO a tak :wink:
som rada, ze sem smiem pisat :slight_smile:
19. aug 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte skúšame aj bylinky, že Pahu? :grinning:
19. aug 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shidielko, veď nedaj sa prosiť :wink:
Poď pridaj sa k nám nezostaň sám.... :dizzy_face:
19. aug 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a poniektoré aj mojžišku, že Kaki? :grinning:
19. aug 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riska, a to si vedela, ze okrem byliniek, co pijes, by si este mala obcas aj skusit sex? :grinning:
(to som si dovolila len a len preto, ze si moja stria a viem, ze sa na mne nepohorsis)
19. aug 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale neviem čo by som robila v Ružovej záhrade :dizzy_face:
bezplienkova čo??? :grinning: to ako - cikám, kde mi napadne? :slight_smile: to su dnes vymoženosti :dizzy_face:
Riska, ja skusam aj Mojzisku, aj bylinky a aj na akupunkturu o chvilu zacinam chodit, len doberiem lieky na imunitu :grinning: A bola som u smiesnej tety, ktora okolo mna mavala mavatkom a vraj ma cistila... To uz bolo moc, tak tam som sa uz neukazala, ale ostatne pokracujem :grinning:
kaki, predsa Ty by si sa starala o tie ruze,neee? :sunglasses:
Sex - manželský snáď nie je na pohoršenie :dizzy_face:
Veď to je radosť a všetko ostatné... margi :dizzy_face:
19. aug 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
margi, dobre, že si mi pripomenula :grinning:
19. aug 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riska, pohoda, ja Ti to potom osobne vysvetlim :wink:
to je dalsi biznis uz pre mamicky, aby si bola eko, bio a fit a cojaviemco este.
A tonaše shidielko nie a nie sa pridať :cry:
kaki, ved ja viem, len ked sa nemame bavit o UO, neviem, ci potom aj sex nie je tabu. :wink:
A pridavam sa k tomu, ze som tiez celkom zvedava, keby shidielko napisala aj nieco viac osobne o sebe, lebo vacsinou cituje z inych diskusii a webov.
Shidielko, ak Ti za to stojime, tak nam vysvetli co presne mas za sebou a ako to nesies ...
19. aug 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A čo teraz? Už sa s nami shidielko nebaví.... :frowning2:

Dúfam že nestratíme niť :grinning:
Lebo keď sa raz niť pretrhne a znovu zviaže, uzlík na nej už zostane.
19. aug 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale možno nám shidielko píše čo všetko zažiala a bude to dlhý príspevok :pensive:

Neviem ako Vy ale ja radšej počkám.
19. aug 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Shidielko zdravím, si tu dlho nebola. Hneď je tu veselo. :grinning:
Keby si nas viac poznala tak by si vedela ze sme sa len tak nezobudili a povedali si chcem dieta z UO.
Ja mam urobene asi vsetky testy co existuju,meriam teplotu,kupujem ovu testy a stale hladam pricinu preco to nejde, snazim sa o 106 ale vidim ze sme sa nikam neposunuli, takze tiez silno uvazujem ze co teraz dalej.
A k tomu ze IVF je len pre vyvolenych, no..my tiez zrovna nehyrime v kasíne. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Pahu cau, ako pokracujes? Patles na seba uz tie obklady co poradila bylinkarka? Ja som sa k tomu este nedostala.
19. aug 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaki, kto čaká, ten sa dočká :dizzy_face:
19. aug 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riska, jedine že by nie.... :sunglasses:
19. aug 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. aug 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
margi, prave si to citam , myslim, ze shidielko je v srdiecku velmi zronena a nestastna :pensive: ..alebo mam len ja taky pocit?
19. aug 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok