• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veriace snažilky II. Pridajte sa

1. marca 2015 
no to je pravda .. Klarka ma ranu rozcvicku kazde rano ked mi o pol 8 zazvoni budik.. :grinning: sme sa smiali s janikom ze ked pride domov tak ho nebude poznat .. lebo teraz 4dni sa snou nerozprava .. bude cudzy fras :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danuska moja, zase sama? moja, moja.. vy ste s Klarkou jasna dvojka, bez tatu vydrzite! alebo hovor k nej hrubsim hlasom,nech si nemysli, ze je tatik prec :grinning: :grinning:
ja som hladala jednu knihu, nakonieco som cez jeden katalog nasla, ze ide o nepublikovane tezy z pracovneho stretnutia(ta naco to cituju?).. idem dalej pisat..

a este:
dane nedoriesene.. dnes rano mi manzel 'zabudol' naspat namontovat brzdu na bicykli.. nastastie len prednu, ale aj tak :zipper_mouth: :zipper_mouth: ( :grinning: :grinning: )
20. aug 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka my dve sa striedame niejako raz ty raz ja slamena vdova :grinning: no vidis to tym hlasom musim skusit mozno to pomoze potom v sobotu poviem ci to pomohlo :grinning: vcera vecer ked mi mm volal tak normalne stichla .. tak sme sa smiali ze nikoho nevidi ..ze ci mi nesibka ze sa sama so sebou rozpravam :grinning: :grinning:
lenocka ty si šikulka co ti mam povedat.. dufam ze mas aspon prilbu ked uz nemas prednu brzdu na biku :grinning:
20. aug 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a co tak dat si pauzu??? :grinning:
20. aug 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som zabudla povedat ze Janulka nasa isla dnes na 3D utz tak som strasne zvedava ... :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. aug 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:
janulka tak ako si dopadla?mozme zacat tipovacku? :wink:
ako sa mate?
som rada ze riska i ostatne napisali reakciu co v nich list vyvolal :pensive: ...myslim na vas vsetky :pensive:
my sme dnes boli na vyletiku....zajtra pracujem a mam koneeeeecne volny vikend :slight_smile:
pozdravujem vsetky :dizzy_face:
20. aug 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj vas vsetky zdravim :wink: dnes sme asi vsetky dakde pobehovali, ked nikto nepisal :confused: leni ty si dobry kaskader :grinning: ci to manzel sa ho s teba snazi vychovat? :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
betty a kde si bola ty?...kuknite kde sme boli my :slight_smile:
20. aug 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smejusik my sme boli na treningu a s kamaratmi. a cely vikend budeme behat po kamaratoch tiez, lebo doma je uz neunosna atmosfera. svagrina zistila ze caka dievca (maju chalana), takze os svokrou uz nebude vobec rec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a kde si bola, hmmm?
20. aug 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha bettynka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ty byvas so svokrou?
betty ved kukni ci uhadnes :wink:
20. aug 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej smeji, krasne kvetinky :dizzy_face: aj aj super vyletik to vyzeral byt :wink: ako sa inak mas? malo sem chodis...mas toho vela? ci ti je smutno?
20. aug 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Betty, Ty nepoznas Janosika? ved Vratna, Terchova a kolektiv, nie? :wink: pekne smejka, pekne.
Aj my sme dnes poobede pobehovali - najma po Sade Janka Krala a vselikoho sme tam postretali, tak sme z toho obe boli vytesene. :grinning: :wink:
20. aug 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bettynka smutno mi nie je :slight_smile: ....vela toho mam...no i napriek tomu mam pocit ze stagnujeme...so vsetkym...stale cakame ako sa situacia vyvinie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mam sa dobre....skoda ze uz prazdniny koncia a my sme si ich uz neuzili s dievcatkom :pensive:
20. aug 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej no geigraf zo mna nebude :grinning: ja osm pri janosikovej soche este nebola :frowning2: a to sme od malick achodili do tatier....ved terchova je kusok. a otlkokrat sme sa tam chceli zastavit....

ano smeji, byvam so svokrou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a le to sa zmeni..len si este chvilku pockame :angry: a je mi velmi luto, ze ste sa nemohli v lete blaznit s babatkom :pensive: vy ste ho aj videli? inak aj mne sa zda ze vsetko stagnuje... smejusik a vy kolko tuzite po dietati? a vies aj pricinu neplodnosti?
20. aug 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bettynka my byvame blizko ale ako manzelia sme tam este spolu neboli....az dneska....a je tam krasna priroda....takze nabuduce sa urcite tam stav :wink:
20. aug 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja milujem prirodu....som hoske dieta. cela haidi :grinning:
20. aug 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
som tu na sekundu, manzel ide robit rezance.
dnes sme boli v ruskom obchode, kupili sme si NORMALNY TVAROH!!!! ja sa tak tesim! zajtra budu rezance s tvaroho, ja velmi lubim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
boli sme sa aj najest v restike, dali sme si rezen s hranolkami :wink: ja som mala rezen (na grile) a mm hranolky :grinning:
a opravil mi brzdu a povedal, ze som si zlepsila kondicku, no nie je na zjedenie? :dizzy_face: :dizzy_face:
Smejka, dakujeme za foto, som rada, ze si sa tak odtajnila :dizzy_face: a este jeden Juraj tam neboool? :grinning:

Bettynka
kredit zachraneny :grinning:
20. aug 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V Terchovej sme boli aj my na tej ture na jar :wink:
20. aug 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenka ahoooj :slight_smile:
druhy juraj nepozoval :grinning: ....dohodli sa vopred s velkym jurajom kto bude fotit :grinning:
20. aug 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni to je super :slight_smile: a ako si to vyriesila s tym mobilom nakoniec? snad si ho nevyhodila :grinning:
20. aug 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Smejka ahoooooj :slight_smile:
no jasne, to s tymi fotografmi poznam :slight_smile: :dizzy_face: ja som ti nieco chcela "zdelit" ale som zabudla, tesim sa len z tvojej pritomnosti :dizzy_face:
20. aug 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bety
nasla som si nahodou ten test na nete a cislo na ktore mam poslat sms "stop game" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. aug 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni no vidis aka si sikovna. mozno predsa len budes prezidentkou...vlastne uz si :grinning:
20. aug 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: aj ja som dnes bola v sade J.K. a tiež som všelikoho postretala, aká náhoda, margi :grinning:

smejka, ahooooooooooj :slight_smile: paradne fotky :dizzy_face: som rada, že si sa ozvala... chýbaju mi tvoje prispevky... a myslim na teba :wink:
lenka, betty :slight_smile:
20. aug 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeej riska vy ste mali stretko :slight_smile: ....kika mala urcite velikaaansku radost :slight_smile: .....riska ved i ty si tu chybala....ja som ani nepostrehla ze si sa lucila predtym ze odchadzas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. aug 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som hned podozrievala strie, ze sa stretli :dizzy_face:

zajtra maju Janky meninky :wink: mimochodom :slight_smile:

a mm uz valka cesto.. a ja ho zdialky obdivujem.. blizsie nejdem, aby ma nezapriahol :grinning:
20. aug 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, prisla som vam popriat dobru noc. Ja som mala tiez dost rozlietany den.
Riska ako sme sa kedysi bavili o bratislavskych rozkoch, dnes som si ich na mileticke nakupila poriadny sakel. :grinning:
Predstavte si ze tam predavaju kolace ze pre buduce mamicky, ale uz ich mali predane - klasika vsade pridem neskoro. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Dnes som mala trochu smolu,ale aj tak dakujem vsetkym, ktore ste na mna mysleli. :wink:
Ake bolo stretko?
20. aug 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenka vidim viditelne zlepsenie vztahov :wink: .....ked sa vzajomne pekne chvalite hned je lepsia naladicka :slight_smile:
20. aug 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, lenka, strie a ine pohromy :grinning:
darla, dufam, že si všetko dobre vybavila :wink:
smejka, to mas z toho, že si prepracovana :angry:
20. aug 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak, dievcata, ked sa budee modlit kazdodenne ruzenceky za tehule (ja sa stale modlim) (ale vcera som zaspala :pensive: :pensive: ) tak si spomente aj na Emily z druzobnej temy, cakaju 2.9 Lucinku, ale ktovie kedy pride :slight_smile:
20. aug 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok