• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veriace snažilky II. Pridajte sa

1. marca 2015 
Diky margi :wink:
22. aug 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikde nikoho? :sunglasses:

lucetka, čo, napiekla si? :wink:
22. aug 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riska
ja tu :slight_smile: My sme sa vratili z badmintonu, mm si cita ja musim este zehlit :pensive:
a ty co? :wink:

Violka
dakujeme za spravy o babatku.. myslime nadalej...

Margi
a coze, coze tak??? :fearful:
22. aug 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, som na teba myslela, lebo sme mali zapnuté ms v atletike :grinning:
ach, zasa to žehlenie....aj ja už budem musieť :angry:
22. aug 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky,

Ako je tu dnes tichucko. Co ste porabali?

Lenka, vy ste akcni. :wink: MM bol tiez dnes behat, prave sa vratil. Chcel, aby som s nim sla, ale som dnes uplne leniva.
Margi, co sa deje? Dufam, ze si ok. :wink:
Riska, co nove u Vas?

My sme dnes po styroch rokoch navrtali police do obyvacky. Az mi je to smiesne, strasne sa nam pacia a sme mimoriadne spokojni. Tak sme stali, kukali na tie police a nevedeli sme vysvetlit, preco sme ich nechali taky dlhy cas lezat v pivnici. Tak som si dnes na ne ukladala, obrazky, kvietky, sviecky a vytesovala sa z toho. :wink:
22. aug 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skorki, ty niekedy behávaš? wau :sweat_smile:
my mame tiež police v obývačke :grinning:, ale nemáme pivnicu :frowning2:
22. aug 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my nemame nic :grinning:
ale uz sa tesim, ako budem zariadovat bytik, ked nam ho konecne vypracu :dizzy_face: :dizzy_face: hadam po novom roku :dizzy_face: :dizzy_face:
takze tvoju radost, Skorki, si viem dobre, dokonca zivo predstavit :grinning: :grinning: :grinning:

No, akci sme, teda moj mm ja som iba z prinutenia :grinning:
22. aug 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie Riska, ja by som to tak nenazvala, ze behavam. Idem niekedy, velmi malo. A vobec ma to nebavi. Vlastne vtedy dost bojujem sama so sebou. Ale je tu take dobre male ihrisko - asi 200 metrove kolecka. A ak odbehnem 8 tak s absolutnym vypatim. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale potom som vzdy spokojna.

Ale, co mi je velmi sympaticke, chodia tam behavat aj ini ludia. Niektori zdatni bezci, niektori taki ako ja :grinning: , tak aspon tam nemam komplesy.
22. aug 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz citam Lenkin prispevok, aj ja som viac menej donutena. Ale som za to donutenie vdacna. Sama by som sa nedokopala.
22. aug 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prepacte ze sa vam tu takto pcham :sweat_smile: ale potrebujem poradit ake su testy rapiclear direct a mamatest ? :confused:
22. aug 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, aspon budete mať kondičku, ked budete behávať za drobcami :grinning:

diamond, rapiclear mi zatial vždy ukázal pravdu, ten je podla mna spolahlivý...mamatest nepoužívam, tak neviem
22. aug 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skorki
ale je dobre nechat sa donutit, potom clovek v kopcoch viacej vladze :wink: :grinning:

diamond
mama test :wink:
22. aug 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riska..tak dik za radu :dizzy_face:
22. aug 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkove..takze mamatest je spolahlivy ?
22. aug 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, asi sme diamond trochu doplietli :grinning: podla mna su spolahlive oba
22. aug 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diamond
mne sa zda, ze rapid ukazuje aj nepravdu, a mamatest je spolahlvy.. hm, mas dve? :dizzy_face: :dizzy_face:
ak si nevies rady, pockaj do zajtra :grinning: a potom napis, budeme sa s tebou tesit :grinning: :grinning: :grinning:
idem zehlit, pekny vecer vam! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. aug 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak veru Riska, take sme my nerozhodne :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si robila 7 testov dokopy..tie rapiclear direct..rapiclear classic..a mamatest...minuly tyzden 4 dni po sebe..a tento utorok posledny a vsetky su pozitivne..tak snad neklamu..neviem ci tomu verit ci nie :confused:
22. aug 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diamond
v pondelok sup na krvicku :dizzy_face: podla mna hej :slight_smile:
22. aug 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekarka ma dovolenku teraz..tak az koncom augusta idem alebo zaciatkom septembra..musim pockat :sweat_smile:
22. aug 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diamond 7 testov? tak to je tehotenstvo jak lusk :dizzy_face:
22. aug 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riska..ano 7 testov..uz som jak sibnuta..neverila som tomu a doteraz tomu nejako neverim ..najradsej by som kupila este jeden ale uz radsej nie lebo sa stanem zavislou :rolling_eyes:
22. aug 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, to bude tutovka... ale v pondelok pekne k doktorovi a nech ti vezmi krvičku :dizzy_face:
22. aug 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekarka ma dovolenku teraz tak musim cakat do konca augusta alebo zaciatku septembra..ved to vydrzim este nejako...:slight_smile:
22. aug 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej Diamond, no tak to je uplna jasnacka :slight_smile: Gratulujem!!! Potom nam tu nechaj trosku tehu virusov, nech sa nakazime. :wink:
22. aug 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skorki..no ked to bude pravda tak necham na celu stranu :grinning:
22. aug 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riska, ja som si v tomto svojom jubilejnom 400-stom prispevku, vsimla na Tvoje nove motto. Super :wink:
22. aug 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, nebojte sa o mna, na mna len v poslednych dnoch dolahla "kriza stredneho veku" :grinning:
darmo, my - damy v najlepsich rokoch :wink:
ale liecim to upratovanim siat a veci, a dlllllllhymi prechadzkami...dnes mi toto velmi zabralo, tak odporucam.

riska - nove motto je fakt super
skorki - blahozelam k policiam a aj k 400 prispevkom
leni - Ty tolko sportujes, ze ja len ked si tu o tom citam, uz som unavena...a este potom vladzes aj zehlit, no teda :sunglasses:
diamond doll - najspolahlivejsia je podla mna istotne ta krvicka :slight_smile: tak vydrz a prid sa nam pochvalit.
22. aug 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som dozehlila, pustila som si film, manzelik uz spinka :sunglasses:

Margi a keby si vedela aka ja som unavena :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale som rada, ze dlhe prechadzky a vsetko okolo toho pomahaju. si charakter.. :slight_smile: skoro sa vyliec :slight_smile:
22. aug 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikde nikoho?? :grinning:
peknu nedelu :wink:
23. aug 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok