Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

violoncielka
22. aug 2009

Diky margi 😉

riska
22. aug 2009

nikde nikoho? 😎

lucetka, čo, napiekla si? 😉

lenkove
22. aug 2009

Riska
ja tu 🙂 My sme sa vratili z badmintonu, mm si cita ja musim este zehlit 😔
a ty co? 😉

Violka
dakujeme za spravy o babatku.. myslime nadalej...

Margi
a coze, coze tak??? 😨

riska
22. aug 2009

lenka, som na teba myslela, lebo sme mali zapnuté ms v atletike 😀
ach, zasa to žehlenie....aj ja už budem musieť 😠

skorki
22. aug 2009

Ahojte babenky,

Ako je tu dnes tichucko. Co ste porabali?

Lenka, vy ste akcni. 😉 MM bol tiez dnes behat, prave sa vratil. Chcel, aby som s nim sla, ale som dnes uplne leniva.
Margi, co sa deje? Dufam, ze si ok. 😉
Riska, co nove u Vas?

My sme dnes po styroch rokoch navrtali police do obyvacky. Az mi je to smiesne, strasne sa nam pacia a sme mimoriadne spokojni. Tak sme stali, kukali na tie police a nevedeli sme vysvetlit, preco sme ich nechali taky dlhy cas lezat v pivnici. Tak som si dnes na ne ukladala, obrazky, kvietky, sviecky a vytesovala sa z toho. 😉

riska
22. aug 2009

skorki, ty niekedy behávaš? wau 😅
my mame tiež police v obývačke 😀, ale nemáme pivnicu ☹

lenkove
22. aug 2009

my nemame nic 😀
ale uz sa tesim, ako budem zariadovat bytik, ked nam ho konecne vypracu 😵 😵 hadam po novom roku 😵 😵
takze tvoju radost, Skorki, si viem dobre, dokonca zivo predstavit 😀 😀 😀

No, akci sme, teda moj mm ja som iba z prinutenia 😀

skorki
22. aug 2009

Nie Riska, ja by som to tak nenazvala, ze behavam. Idem niekedy, velmi malo. A vobec ma to nebavi. Vlastne vtedy dost bojujem sama so sebou. Ale je tu take dobre male ihrisko - asi 200 metrove kolecka. A ak odbehnem 8 tak s absolutnym vypatim. 😝 Ale potom som vzdy spokojna.

Ale, co mi je velmi sympaticke, chodia tam behavat aj ini ludia. Niektori zdatni bezci, niektori taki ako ja 😀 , tak aspon tam nemam komplesy.

skorki
22. aug 2009

Teraz citam Lenkin prispevok, aj ja som viac menej donutena. Ale som za to donutenie vdacna. Sama by som sa nedokopala.

diamond_doll
22. aug 2009

Prepacte ze sa vam tu takto pcham 😅 ale potrebujem poradit ake su testy rapiclear direct a mamatest ? 😕

riska
22. aug 2009

no baby, aspon budete mať kondičku, ked budete behávať za drobcami 😀

diamond, rapiclear mi zatial vždy ukázal pravdu, ten je podla mna spolahlivý...mamatest nepoužívam, tak neviem

lenkove
22. aug 2009

Skorki
ale je dobre nechat sa donutit, potom clovek v kopcoch viacej vladze 😉 😀

diamond
mama test 😉

diamond_doll
22. aug 2009

riska..tak dik za radu 😵

diamond_doll
22. aug 2009

lenkove..takze mamatest je spolahlivy ?

riska
22. aug 2009

lenka, asi sme diamond trochu doplietli 😀 podla mna su spolahlive oba

lenkove
22. aug 2009

Diamond
mne sa zda, ze rapid ukazuje aj nepravdu, a mamatest je spolahlvy.. hm, mas dve? 😵 😵
ak si nevies rady, pockaj do zajtra 😀 a potom napis, budeme sa s tebou tesit 😀 😀 😀
idem zehlit, pekny vecer vam! 😵 😵 😵

lenkove
22. aug 2009

Tak veru Riska, take sme my nerozhodne 😀 😀 😀

diamond_doll
22. aug 2009

Ja som si robila 7 testov dokopy..tie rapiclear direct..rapiclear classic..a mamatest...minuly tyzden 4 dni po sebe..a tento utorok posledny a vsetky su pozitivne..tak snad neklamu..neviem ci tomu verit ci nie 😕

lenkove
22. aug 2009

Diamond
v pondelok sup na krvicku 😵 podla mna hej 🙂

diamond_doll
22. aug 2009

lekarka ma dovolenku teraz..tak az koncom augusta idem alebo zaciatkom septembra..musim pockat 😅

riska
22. aug 2009

diamond 7 testov? tak to je tehotenstvo jak lusk 😵

diamond_doll
22. aug 2009

riska..ano 7 testov..uz som jak sibnuta..neverila som tomu a doteraz tomu nejako neverim ..najradsej by som kupila este jeden ale uz radsej nie lebo sa stanem zavislou 🙄

riska
22. aug 2009

neboj, to bude tutovka... ale v pondelok pekne k doktorovi a nech ti vezmi krvičku 😵

diamond_doll
22. aug 2009

lekarka ma dovolenku teraz tak musim cakat do konca augusta alebo zaciatku septembra..ved to vydrzim este nejako...🙂

skorki
22. aug 2009

Jej Diamond, no tak to je uplna jasnacka 🙂 Gratulujem!!! Potom nam tu nechaj trosku tehu virusov, nech sa nakazime. 😉

diamond_doll
22. aug 2009

skorki..no ked to bude pravda tak necham na celu stranu 😀

skorki
22. aug 2009

Riska, ja som si v tomto svojom jubilejnom 400-stom prispevku, vsimla na Tvoje nove motto. Super 😉

margarita
22. aug 2009

babulky, nebojte sa o mna, na mna len v poslednych dnoch dolahla "kriza stredneho veku" 😀
darmo, my - damy v najlepsich rokoch 😉
ale liecim to upratovanim siat a veci, a dlllllllhymi prechadzkami...dnes mi toto velmi zabralo, tak odporucam.

riska - nove motto je fakt super
skorki - blahozelam k policiam a aj k 400 prispevkom
leni - Ty tolko sportujes, ze ja len ked si tu o tom citam, uz som unavena...a este potom vladzes aj zehlit, no teda 😎
diamond doll - najspolahlivejsia je podla mna istotne ta krvicka 🙂 tak vydrz a prid sa nam pochvalit.

lenkove
22. aug 2009

prave som dozehlila, pustila som si film, manzelik uz spinka 😎

Margi a keby si vedela aka ja som unavena 😝 ale som rada, ze dlhe prechadzky a vsetko okolo toho pomahaju. si charakter.. 🙂 skoro sa vyliec 🙂

lenkove
23. aug 2009

Nikde nikoho?? 😀
peknu nedelu 😉