• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veriace snažilky II. Pridajte sa

1. marca 2015 
vcielka ahojkyyy :dizzy_face: :dizzy_face:
lienka tak ty si davaj hlavne na seba pozor budes nam velmi chybat odychnite si poriadne vypnite na plne obratky a hlavne sa neutopte.. lebo kto nam tu bude potom pisat?a nebal zbytocne vela veci sa neoplati lebo nevynosis a prosim ta dones niejaky suvenir z toho Bulharska najlepsie na celych 9 mesiacov
26. aug 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenkovie ani ja neviem ako to bude temto rok s mojim hranim...zrusili jeden obrovsky orchester, kde som minuly rok chodila hravat :frowning2: .....Si vravim, ze keby som bola tehu tak aspon sa mozem starat o babatko, varit mu same dobre a vyzivne veci...Takto ma nebavi starat sa len o seba....vymyslam si vseliake aktivity a to som doma iba 3 den... ja viem mozno uz zajtra ma zavolaju hrat...ale je to taka neistota... Samozrejme otehotniem v case ked nebudem vediet kde mi hlava stoji :grinning: ... Tak to je u mna zo vsetkym..bud vsetko naraz, alebo nic...
No musim sa naucit viac doverovat Bohu a brat tento cas ako zrekreovanie a nabratia sil do dalsieho boja :wink:
26. aug 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a ako sa ma nerv? iz je to v poriadku?
26. aug 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Danka to by bolo prekvapko vsak...tak aj ja Ti Leni pripominam ...nezabudni na ten suveren :wink:
26. aug 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcielka ja to prajem veelmi kazdej jednej z vas .. mam vas vsetky rada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. aug 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule dakujem vam..
nozka boli pomenej, hadam prestane uplne :rolling_eyes: napchavam sa dnes bielym chlebom, hadam ju to vylieci :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

suvenir by som si rada doniesla, ale.. co si budem vymyslat.. na toto ja uz u nas neverim.. :pensive: :pensive: ja sa uz o tehotneni ani nezvladam rozpravat.. som stastna srdieckova tehula a to mi staci.. neviem si prestavit roky snazenia, ktore mate za sebou mnohe z vas... mna moje dva roky takmer zlomili a nechcem sa k nim vracat.. preto sa stranim aj vitaminov a pod. :pensive: :pensive:
26. aug 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka moja nebud smutnucka.. posielam ti silneee objatie a kopanec od klarky taky poriadny :wink:
26. aug 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chapem ta Leni...to som asi len ja taky nevyliecitelny optimista, ze ani po 4 rokoch snazenia sa nevzdavam a mozno naivne verim, ze sa moze stat aj zazrak...ved ani my neberieme ziadne vitaminy :wink:
Ale nebola by si smutna keby ti niekto pribalil tak nenapadne do kufra maly suvenircek :dizzy_face: vsak?...
26. aug 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Violka, do kufraaaaaaaaaaa? do kufra nesmie!! ale do batoha, to moze :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK!!!!
Inac ja som si opat od vcera zacala merat BT :grinning: :confused: hihihiii
26. aug 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som jej to nabilila najlepsie do maternice do bruska tam to nikto neuvidi :wink:
26. aug 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved Danka to je ten batoh... :wink:
26. aug 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj my to nepali niejako :grinning:
26. aug 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcielka to nemyslis vazne.. nechces ti poslem ovu testy :wink:
26. aug 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale baby, ja nie som smutna a som aj optimista :grinning: len to vsetko nechavame na Pana, a nie na moje meranie BT ci uzivanie vitaminov :grinning: :grinning:

Violka
tak veru.. zivot je niekedy taky smiesny.. a zda sa nam tazky.. ja som si tak uvedomila, ze keby mi pred svadbou niekto povedal, ako to bude s nami teraz, tak by som nebola nestastna.. lebo zazivame krasne obdobie a HLAVNE stale sa mame radi :dizzy_face: :dizzy_face:
26. aug 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie nie..dakujem... :grinning: ..uz ziadne testovanie...
26. aug 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne, maternica znacky Husky 75 l :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni noa nikdy nevies ako sa vola :grinning: :grinning:
vcielka ok ale keby nieco tak kludne pytaj posleme ti :wink:
26. aug 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si BT meriam pre info, kedy mi pride MS :grinning: .....Je to fakt uzasne sledovat ake presne je ludske telo...Ma to bavi.....plodne dni nastastie nemusim sledovat :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze huska? :slight_smile:
26. aug 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne budu husku operovat :cry: a zasivat ...ale snad potom budeme moct nabalit :dizzy_face:
26. aug 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre babule...dnes mi nejak vyhrava....tak radsej idem naozaj vyhravat..ved susedia sa urcite tesia :grinning: xixixi.
pa pa
26. aug 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vcielka tak vyhravaj .. :wink: a urcite bude huska v novom roku plnaaa :dizzy_face: :dizzy_face:
26. aug 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face:
A vy si tu jako pekne hrkútate :slight_smile:

Mám Vás rada :dizzy_face: jaké ste optimistky... a aktivistky :wink:

Lenkove, užite dovolenku :slight_smile:
26. aug 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
aj ja chcem dovolenku :grinning: :grinning: a ešte vas všetky zdravim :wink:
26. aug 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čo babulky, aj vy ostatne ste na dovolenke? :slight_smile:
26. aug 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ty Riska ako sa mas?
26. aug 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,

Ako sa mate?
No u mna je to akysi divny tyzden. Keby hlupost kvitla, tak som ako botanicka zahrada. Tak zajtra idem do Gynfivu na tazko vybojovany termin. Mala som doniest vysledky HP a onkocyto. Tie vysledky onkocyto mam hotove od pondelka. Cely kalendar mam popisany "POZOR Chod po vysledky". No a ja hlupa, som zabudla po ne ist...A moj dr. ma od zajtra dovolenku. Takze vobec netusim, ci mi ich zajtra niekto v centre da.
Taka som nahnevana sama na seba... :angry:
A zajtra mi ostava len verit na zazrak a milost nejakej dobrej sestricky, ktora sa bude chciet vlamat do ambulancie a najst moje zaznamy. Nie som narocna, vsak... :confounded:
26. aug 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skorki, to sa stava...ja som tak minule mala doma mesiac výsledky HP a mala som ich prefotiť... myslíš, že som ich prefotila? :sunglasses: držim na zajtra palce, aby si dobre vybavila :wink:

violka, ani neviem, odkedy chodim znova do roboty, som ako v inom svete... takom realnom :grinning: a ešte som si nejak nezvykla
26. aug 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee :sunglasses:

zdravim tehulky a myslim na ne. hlavne aby boli zdravucke. a mamicky tiez. a specialne myslim na snazilky (a hlavne na tie, co uz v uspesne tehotenstvo neveria :pensive:), aby boli vsetky tehotne. inak ja tak o dva tyzdne uz budem asi snazilka tiez :dizzy_face:

margi nova foto....sa mi paci :wink:

ja sa nadalej uspesne vyhybam domovu. aaaale vcera sa nieco udialo. som si povedala, ze sa musim pokusit aspon o nejkau komunikaciu. svagrina mi doobeda volala a bola mila. dokonca vecer komunikovala s mm. tak osm sa odvazila, ze sa s nou porozpravam o babatku. no ale odpisala ma riadne. a viete co sa stalo? namiesto toho, aby som bola nahnevana, alebo aby mi to bolo luto som bola stastna. hnev je hrozny, uz sa nikdy nechcem hnevat. budem mila a zaujimat sa o ne, nech sa budu chovat ku mne akokolvek. tak som sa vcera rozhodla :slight_smile: tak to bolo aj pretym, len po piatich rokoch som to uz nedokazala zniest. a prisli dva roky hnevu a smutku, ktore uz nikde nechcem zazit. posielam vam pohladenie, nech ste vsetky stastne po cely svoj zivot :slight_smile:
26. aug 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok