Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

danka24
26. aug 2009

vcielka ahojkyyy 😵 😵
lienka tak ty si davaj hlavne na seba pozor budes nam velmi chybat odychnite si poriadne vypnite na plne obratky a hlavne sa neutopte.. lebo kto nam tu bude potom pisat?a nebal zbytocne vela veci sa neoplati lebo nevynosis a prosim ta dones niejaky suvenir z toho Bulharska najlepsie na celych 9 mesiacov

violoncielka
26. aug 2009

Lenkovie ani ja neviem ako to bude temto rok s mojim hranim...zrusili jeden obrovsky orchester, kde som minuly rok chodila hravat ☹ .....Si vravim, ze keby som bola tehu tak aspon sa mozem starat o babatko, varit mu same dobre a vyzivne veci...Takto ma nebavi starat sa len o seba....vymyslam si vseliake aktivity a to som doma iba 3 den... ja viem mozno uz zajtra ma zavolaju hrat...ale je to taka neistota... Samozrejme otehotniem v case ked nebudem vediet kde mi hlava stoji 😀 ... Tak to je u mna zo vsetkym..bud vsetko naraz, alebo nic...
No musim sa naucit viac doverovat Bohu a brat tento cas ako zrekreovanie a nabratia sil do dalsieho boja 😉

violoncielka
26. aug 2009

leni a ako sa ma nerv? iz je to v poriadku?

violoncielka
26. aug 2009

No Danka to by bolo prekvapko vsak...tak aj ja Ti Leni pripominam ...nezabudni na ten suveren 😉

danka24
26. aug 2009

vcielka ja to prajem veelmi kazdej jednej z vas .. mam vas vsetky rada 😵 😵 😵

lenkove
26. aug 2009

babule dakujem vam..
nozka boli pomenej, hadam prestane uplne 🙄 napchavam sa dnes bielym chlebom, hadam ju to vylieci 😅 😅 😅 😅

suvenir by som si rada doniesla, ale.. co si budem vymyslat.. na toto ja uz u nas neverim.. 😔 😔 ja sa uz o tehotneni ani nezvladam rozpravat.. som stastna srdieckova tehula a to mi staci.. neviem si prestavit roky snazenia, ktore mate za sebou mnohe z vas... mna moje dva roky takmer zlomili a nechcem sa k nim vracat.. preto sa stranim aj vitaminov a pod. 😔 😔

danka24
26. aug 2009

lenocka moja nebud smutnucka.. posielam ti silneee objatie a kopanec od klarky taky poriadny 😉

violoncielka
26. aug 2009

Chapem ta Leni...to som asi len ja taky nevyliecitelny optimista, ze ani po 4 rokoch snazenia sa nevzdavam a mozno naivne verim, ze sa moze stat aj zazrak...ved ani my neberieme ziadne vitaminy 😉
Ale nebola by si smutna keby ti niekto pribalil tak nenapadne do kufra maly suvenircek 😵 vsak?...

lenkove
26. aug 2009

Violka, do kufraaaaaaaaaaa? do kufra nesmie!! ale do batoha, to moze 😀 😀

violoncielka
26. aug 2009

OK!!!!
Inac ja som si opat od vcera zacala merat BT 😀 😕 hihihiii

danka24
26. aug 2009

ja by som jej to nabilila najlepsie do maternice do bruska tam to nikto neuvidi 😉

violoncielka
26. aug 2009

no ved Danka to je ten batoh... 😉

danka24
26. aug 2009

jaaj my to nepali niejako 😀

danka24
26. aug 2009

vcielka to nemyslis vazne.. nechces ti poslem ovu testy 😉

lenkove
26. aug 2009

Ale baby, ja nie som smutna a som aj optimista 😀 len to vsetko nechavame na Pana, a nie na moje meranie BT ci uzivanie vitaminov 😀 😀

Violka
tak veru.. zivot je niekedy taky smiesny.. a zda sa nam tazky.. ja som si tak uvedomila, ze keby mi pred svadbou niekto povedal, ako to bude s nami teraz, tak by som nebola nestastna.. lebo zazivame krasne obdobie a HLAVNE stale sa mame radi 😵 😵

violoncielka
26. aug 2009

Nie nie..dakujem... 😀 ..uz ziadne testovanie...

lenkove
26. aug 2009

no jasne, maternica znacky Husky 75 l 😀 😀 😀

danka24
26. aug 2009

leni noa nikdy nevies ako sa vola 😀 😀
vcielka ok ale keby nieco tak kludne pytaj posleme ti 😉

violoncielka
26. aug 2009

Ja si BT meriam pre info, kedy mi pride MS 😀 .....Je to fakt uzasne sledovat ake presne je ludske telo...Ma to bavi.....plodne dni nastastie nemusim sledovat 😀 😀 😀

violoncielka
26. aug 2009

Takze huska? 🙂

violoncielka
26. aug 2009

Mne budu husku operovat 😢 a zasivat ...ale snad potom budeme moct nabalit 😵

violoncielka
26. aug 2009

no dobre babule...dnes mi nejak vyhrava....tak radsej idem naozaj vyhravat..ved susedia sa urcite tesia 😀 xixixi.
pa pa

danka24
26. aug 2009

ahoj vcielka tak vyhravaj .. 😉 a urcite bude huska v novom roku plnaaa 😵 😵

kaki
26. aug 2009

Ahojte 😵
A vy si tu jako pekne hrkútate 🙂

Mám Vás rada 😵 jaké ste optimistky... a aktivistky 😉

Lenkove, užite dovolenku 🙂

riska
26. aug 2009

ahojte 😵
aj ja chcem dovolenku 😀 😀 a ešte vas všetky zdravim 😉

riska
26. aug 2009

no čo babulky, aj vy ostatne ste na dovolenke? 🙂

violoncielka
26. aug 2009

A ty Riska ako sa mas?

skorki
26. aug 2009

Ahojte babulky,

Ako sa mate?
No u mna je to akysi divny tyzden. Keby hlupost kvitla, tak som ako botanicka zahrada. Tak zajtra idem do Gynfivu na tazko vybojovany termin. Mala som doniest vysledky HP a onkocyto. Tie vysledky onkocyto mam hotove od pondelka. Cely kalendar mam popisany "POZOR Chod po vysledky". No a ja hlupa, som zabudla po ne ist...A moj dr. ma od zajtra dovolenku. Takze vobec netusim, ci mi ich zajtra niekto v centre da.
Taka som nahnevana sama na seba... 😠
A zajtra mi ostava len verit na zazrak a milost nejakej dobrej sestricky, ktora sa bude chciet vlamat do ambulancie a najst moje zaznamy. Nie som narocna, vsak... 😖

riska
26. aug 2009

skorki, to sa stava...ja som tak minule mala doma mesiac výsledky HP a mala som ich prefotiť... myslíš, že som ich prefotila? 😎 držim na zajtra palce, aby si dobre vybavila 😉

violka, ani neviem, odkedy chodim znova do roboty, som ako v inom svete... takom realnom 😀 a ešte som si nejak nezvykla

bettynka222
26. aug 2009

ahojteeee 😎

zdravim tehulky a myslim na ne. hlavne aby boli zdravucke. a mamicky tiez. a specialne myslim na snazilky (a hlavne na tie, co uz v uspesne tehotenstvo neveria 😔), aby boli vsetky tehotne. inak ja tak o dva tyzdne uz budem asi snazilka tiez 😵

margi nova foto....sa mi paci 😉

ja sa nadalej uspesne vyhybam domovu. aaaale vcera sa nieco udialo. som si povedala, ze sa musim pokusit aspon o nejkau komunikaciu. svagrina mi doobeda volala a bola mila. dokonca vecer komunikovala s mm. tak osm sa odvazila, ze sa s nou porozpravam o babatku. no ale odpisala ma riadne. a viete co sa stalo? namiesto toho, aby som bola nahnevana, alebo aby mi to bolo luto som bola stastna. hnev je hrozny, uz sa nikdy nechcem hnevat. budem mila a zaujimat sa o ne, nech sa budu chovat ku mne akokolvek. tak som sa vcera rozhodla 🙂 tak to bolo aj pretym, len po piatich rokoch som to uz nedokazala zniest. a prisli dva roky hnevu a smutku, ktore uz nikde nechcem zazit. posielam vam pohladenie, nech ste vsetky stastne po cely svoj zivot 🙂