• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veriace snažilky II. Pridajte sa

1. marca 2015 
muska, neboj nezjem ta
:slight_smile:

margi, no s tou pracovnou moralkou by som pomlcala, ja sice pracujem z domu, ale sotva na 50% nic sa mi nechce. Dnes som to ratala, uz len 22 dni.... :wink: aj to sa mi zda este dlho, najradsej by som uz isla vyberat kocik, postielku, sterilizator a neviem co este potrebujem, ale este to tu hadam nejako dobojujem.. a hlavne musim zaucit kolegynu, co nemam rada, clovek je vyflusnuty ked zauca, mi to zerie kopec energie, fucim pri tom jak tank :wink:
7. sep 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra zacinam treti trimester, chvalabohu a myslim ze teraz je uz ten spravny cas urobit si prehlad co je na trhu, obehat predajne a tak... lebo sa obavam, ze o mesiac ked budem na materskej uz budem len fucat... a nedajboze by sa babulko skor narodilo... tak to uz nestihnem vsetko co mam na plane... upratat sufliky, vyhadzat co netreba, zariadit izbu atd..
7. sep 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riska, no tych 300 g dolu sa pokusim :grinning: pri malej sa nabeham dost :slight_smile:

rybka, no fucat este len budes, pamatam sa aj, ze som nestacila s dychom :slight_smile: a vybavicku nakupovat, to su mile povinnosti, vsetko je nadherne malicke, ale tie babatka to nevynosia, ved odlozis pre druhe :slight_smile:
7. sep 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rybka, ty mas teraz ale krasne starosti :dizzy_face:
7. sep 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo nieje to malo 3kg ved to je este 8mesiac a 9mesiac teraz najviac pribere mala .. ved pozri ake mam velke brusko a keby malej nieco chybalo tak by vysledky neboli dobre a dokonca aj zelezo som mala v poriadku takze sme uplne zdraveee :dizzy_face: :dizzy_face: ja mam pohybu dost takze mozno to vsetko co schalujeme vytrasieme za pultom
:grinning: :grinning:
rybka niejako skoro ked uz len 22dni :fearful:
7. sep 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muska, no ved uz teraz fucim, a to som pribrala tipujem tak 7-8 kg, kiez by som nepribrala viac ako 12 do konca :unamused: Vazne... fucim uz ked sa otocim z jednej strany na druhu v posteli :confounded:

danka, no tak to vyzera, ze priberies len tak do 6-7 kg, co je fajn bude sa ti lahsie zhadzovat :wink:
22 dni este v praci a idem na matersku :wink: tak som to myslela... no vidis, idem zratat kolko dni je do porodu... :wink: Hm 93 dni, to je este dost :wink: ale vsak to hadam zbehne rychlo..
7. sep 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale len 22 a ja mam potom kolko .. ty pojdes v 32tt?
7. sep 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riska a ako sa zarezava v škole?už sa aj učite?aj domace davaš? :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konečne som si to uložilaaaaa :grinning:

margi, danka ja som úspešne nabrala 12 kg takže vám ích posielam, rozdeľte sa :wink: :wink: :wink:......ja začínam dnes chudnúť :sweat_smile:...idem cvičiť teabo, a dúfam, že si zase nedorobím tu moju achilovku abude po cvičení :grinning: :grinning:

do určitého veku som aj ja mala problém pribrať, ale teraz sa to neako lepí.......

danka, ale to tiež nie je moc dobré keď nepriberáš....lekárka ti nič nepovedala????
7. sep 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dnes je pondelok :dizzy_face: keby ste nevedeli :wink:

Ešte som minule zabudla napísať, že blahoželám Indzes k dvojičkám a Janulke ku chlapčekovi sa teším s vami tehuľky a Danka z tvojich neuveriteľných 31 tt sa tiež teším a tie 3 kg no to nebudeš mať veľa čo zhadzovať po pôrode :grinning: a rybka z tvojho drobčeka sa tiež teším, že ste obaja ok a ty taká aktívna. :slight_smile:

Ja som dnes kúpila Zuzanke krásne šatky na sestričkine krstiny /máme v nedeľu/ a aj sebe niečo lebo mám ešte 8 kg nadváhu tak aby som to skryla :sunglasses: ale chudnem rýchlosťou 1,5kg za mesiac tak by to malo ísť preč a keď to bude ako pri Zuzanke tak budem mať o pár mesiacov menej ako pred otehotnením a možno skončím ako Margi :grinning: , ale mňa už ani na nete neuvidíte keďže som tu tak málo :grinning:

Ešte krásny dník :dizzy_face:
7. sep 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte tie kg :grinning: kg :grinning: kg :grinning: kg :grinning: kg :grinning: kg :grinning: kg :grinning: kg :grinning: kg :grinning: kg :grinning: kg :grinning: kg :grinning: kg :grinning: kg :grinning: kg :grinning: kg :grinning: kg :grinning: kg :grinning: kg :grinning: kg :grinning: kg :grinning: kg :grinning: kg :grinning: kg :grinning: kg :grinning: kg :grinning: kg :grinning: kg :grinning: kg :grinning: kg :grinning: kg :grinning:
7. sep 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka, ja idem na matersku 6 tt pred porodom ale este mam dost dovolenky, takze mi to vychadza ze pojdem na MD v 32 tyzdni.
7. sep 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elizka, tak good luck pri chudnuti :slight_smile:
suzzi, chapeme ze nemas moc casu pri drobcovi, ale sme radi, ze sa aspon obcas ukazes... :wink:
7. sep 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eliz tak davaj bacha na tu achilovku a tie kila mi vobec nechybaju a netuzim ich mat lebo potom ako by som mohla rodit za pultom?nemam tu tolko miesta :grinning: :grinning: marrgi sa tie kg urcite zijdu viac nez mne :wink: :grinning:
je eee suziii aj mne to tak rychlo leti ako aj tebe to letelo to je dobre a z tych 8kg si nic nerob .. tak vam prajem aby vsetko dobre dopadlo a aby ste priviedli domov kresťanče :dizzy_face: :dizzy_face:
7. sep 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riska, tak to bola naozaj vzacna a mila navsteva...zaaaaavvviiidiiiiiim :wink:

k tym kilam, ja som pribrala 12,5 v cistom :sunglasses: a do konca sestonedelia som mala tolko ako pred tehu, a teraz mam este aj ten deficit...ale mne je vzdy lahsie schudnut ako pribrat. No dani, tiez sa mi zdaju tie Tvoje 3kg nejako malo, a mas dobru vahu? :grinning: no hlavne ze je Klarka ok, nech si vaha vravi, co chce.

rybka, Ty robis z domu? hmmm,to moze byt fajn. No ja by som to asi nezvladala, esteze som bola na rizikovom a tak som nic robit nemusela, teda ani doma :slight_smile: okrem chodenia po lekaroch.
A tie starosti s vybavickou a tak...neboj nic, to sa dnes da nakupit za par dni...stihas este aj cestou do porodnice :wink:

elizka, Ty si ale sportovec, skoro sa uz chytas na nasu Lenkove, ktora dufam si uz zariadila odvoz naspat z dovolenky :sunglasses:
7. sep 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka, ešte je klud, branne cvičenia a podobne nezmysly :grinning:

marg, ved ty si bola každý den u lekára, kedy si chcela chodiť do roboty? :grinning:
7. sep 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ale mohla som pracovat napr. v cakarnach, nie? :wink:
7. sep 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne a robiť gyn a hemato poradenstvo a osvetu :slight_smile:
7. sep 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vy ste tu vsetky take vesele kopy :wink: radost vas citat :grinning:
7. sep 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
azalka, ked už sme pri tých kg, chcela si napísať veselé kôpky, nie? :grinning:
7. sep 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj,tak to som neodhadla. s mojou vahou 'zabaleny miesok cementu', hihihi
7. sep 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak margi urcite mame dobru vahu od zaciatku dobre ukazuje :wink: a dokonca ked som sa vazila u nasich tak som tam vazila este aj menej ako u nas :wink:a doki povedal ze je to ok kazdy inak pribera ale ako hovoris hlavne je to ze sme obidve v poriadku aspon do stvrtka a potom mozno budeme dalej :wink:
azalka takze ty vazis len 25kg fiha :wink:
riska tak ta skola je riadna flakarina aspon ze vas za to platia :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som na taky vacsejsi 50kg min. :wink:
7. sep 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
azalka tak 2x25kg je 50 ale aj tak dobre ved to nieje vela.. :wink:
7. sep 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a este tam dame obal a trocha to pomacame vodou[obal] :grinning:
7. sep 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre takze 50,5kg :grinning:
7. sep 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, vysnivana vaha :sunglasses:
7. sep 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
azalka takze musis schudnut pol kg aby si taku mala ..tak sup sup sportovat ako elizka ale pozor nieze si nieco urobis :grinning:
7. sep 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, idem, do chladnicky pre dajaky pamlsok. :grinning:
7. sep 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to tu este stale len chudneme a priberame? :wink:
7. sep 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok