Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

riska
9. sep 2009

tarinka, gratulujem 😵 a neboj, všetko bude o.k 😉

janulka, tak akurat, nie? a čo tipovačka s menami? môj posledný typ bol miško 😵

teda, vy ste všetky beriete dovolenku, kto tu bude prispievať? 😀 tak si to všetky krasne užite a oddychujte 😵

riska
9. sep 2009

a kde ste všetky? 😕 moj mm pozerá futbal a ja sa tu nudim 😝

ozaj, azalka, ked pozrieš na temu bylinkarka anna kopáčová, najdeš tam všetky kontakty... držim palce 😵

smejka
autor
10. sep 2009

ahojte 🙂
tarinka blahozelam 😵 ....a neboj s Bozou pomocou to s babatkom zvladnete 😉
ja som sa modlitbu k Sv. Marte modlila ako studentka este....ani neviem na aky umysel...no ako sa poznam asi za dobreho mm 😀 ...hm..a tych 9 tyzdnov bolo asi 9 rokov 😉...takze dievcata doverujme 😔
rozmyslam normalne nad tou pani bylinkarkou....az zapadnem do fanclubu 😉...uvidime co mm vybavi u urologa.....chceme sa totizto trosku rozhybat....lebo ako od aprila bojujeme o dievcatko tak vsetko ide bokom 😔
vsetky vas pozdravujem....dovolenkujucim zelam krasny oddych....teda kaki nacerpaj vela pozitivna aby si sa s nami potom mohla podelit....tesiiim sa 🙂
zajtra caka nase diecatko operacia.....tak prosim spomente si na nu 😔

smejka
autor
10. sep 2009

riska ozaj a ty si nepozerala vcera...stalo to za to 🙂 ....normalne som pri futbale premohla spanok 😉

violoncielka
10. sep 2009

Ahojte
smejka super...
Riska a ostatne ucitelky ako v skole?
Tarinka supis..drziiim velmi palce
Janulka aspon zajdete v BA do shoping centier 😉 , alebo sa mozes stretnut s nasimi snazilkami 😉. Ty si teraz uz na MD? Ja by som mala ist na ten zakrok v oktobri, maju mi v tomto mesiaci zavolat a povedat kedy..moze to byt aj v novembri 😒 zalezi od poradovnika
No majte sa mi krasne a pekny den
Margi a kedy idete do PD?

elizka
10. sep 2009

ahooooooojte........

tarinka blahoželám 😉 ...verím tomu, že teraz to určite bude v poriadku 🙂

k tým modlitbam, aj ja si myslím, že Pán dobre vie, čo je pre nás užitočné a čo potrebujeme, aj keď to momentálne nechápeme.......raz sa to všetko dozvieme, prečo to tak je......... a určite máme mnoho iných darov, ktoré zas niekto iný chce a nemá ....ďakujme každý deň za to čo máme 😉

riska, futbal bol náhodou fajn 😵 ....aj som si dvakrát zakričala že gooooool

margarita
10. sep 2009

tarinka - blahozelam, drzte sa aj s babetkom 😉
janulka - ale ved to je super, Holan Ta pekne skontroluje a urobi Ti aj prietoky a srdiecko, ci je ok, ja by som k nemu sla aj hned (hoci nie som tehu 🙂 ), on je podla mna strasne pozitivny a precizny doktor. A ten utz ma taky najsammodernejsi, ze fakt vidi kazdy detail, aspon budes kludnejsia...a prides pozriet nasu krasavicu na Dunaji 😎
smejka- aka operacia, ona je chorucka? 😕 🙄 😕

violoncielka - ideme uz dnes, o par hodin...co mi pripomina fakt, ze uz musim padat balit 😀
No tak sa mi tu pekne opatrujte, piste a mozno nakuknem aj pocas nasho pobytu mimo domov, ale urcite nie tak casto 😉

riska
10. sep 2009

čaute 🙂 učky maju prestávku 😀

smejka, som rada, že si sa ozvala, a na dievčatko budeme zajtra siiiilno myslieť 😉

violka, margi odchadza už dnes

smejka, elizka, ved aj ja som ten futbal pozerala, ale popri tom som stíhala aj konikovať, lebo s mm nebola reč... darmo, chlapi nevedia robiť 2 veci naraz 😀 😀

riska
10. sep 2009

margi, tak stastnuuuu cestuuuu 🙂 😉

smejka
autor
10. sep 2009

margaritka stastnu cestu 🙂 ...uzite si druhych starkych 😉
riska ja som povodne chcela akoze driemat vcera vecer....no ti nasi boli taki dobri ze som bola vo vytrzeni do konca 😀
a dievcatko ide na taky maly zakrok....verime ze to zvladnu a budu chytro fit 😔

bettynka222
10. sep 2009

seka jeeej aky pekny povzbudivy prispevok k modlitbe 🙂 aspon je vidiet, ze zabera

ale inak mam podobny problem ako kaki a riska. vobec neviem ako tu prosbu formulovat a zda sa mi prisilna 😕

tarinka nam sa to prihodilo v rovnakom obdobi (koniec marca, ale potom sa do maja vyvijalo dalsie tehu). my mame est epreto zakaz, ale tebe prajem vela asil, aby si to zvladla. smaozrejme ta zahrnieme do nasich modlitieb 🙂
smejusik myslim na vas casto. mozno sa to s tym dievcatkom vyvija takto preot, ze budete mat coskoro vlastne 😵

margi stastnu cestu 😉

riska, elizka, janulka ahojte 🙂

a ak ste nahodou zvedave, co bolo vcera na sone, tak mam jeden folik., ma 16,5 mm a je vraskavy 😕 tak som sa na nom smiala, ze je maly a este k tomu stary. no ale doki ma zahriakol, ze neni taky zly 😀 no a snazit by sme sa mali od novembra, takze tak. dovtedy budeme mat domodlenych tych 9 utorkov 😉

elizka
10. sep 2009

betty..to ti Pán tak "zariadil"...pekne si oddýchneš, zregeneruješ telíčko, odmodlíš 9 utorkov a už budeme rátať tt 😉 .....ako sa teším a som nedočkavá na november 😀

bettynka222
10. sep 2009

jeeej, vsetky sa budeme tesit na november. a po deviatich utorkoch pride devat mesiacikov a bude nas apson devat mamiciek s kocarikmi 😀 a ak nas nieje devat, tak bude devat babatiek 😵

elizka
10. sep 2009

že by sme mali dvojky 😀 😀 ....škoda, že nebudeme môcť chodiť spolu na prechádzky 🙂 ...to by bola sila

bettynka222
10. sep 2009

noooo, ja asi s jednym vraskavym folikom takzo budem mat dvojicky...ale bolo by to fajn 🙂 inak y mame este snazilkovaci zakaz, ale doki nanho asi zabudol 😕 teda zakaz by mal vlastne tento mesiac koncit, al epo potrate sa vo mne vyvijalo este jedno tehotenstvo mesiac a pol, tak asi sa to rata az od maja 😕 no ale dokimu to je zjavne jedno. al evcera nam zakazal plodenie, ze az dnes 😀 no a ja neviem....mam ist od toho, ci nie? co mysis? ozaj elizka a vy snazilkujete?

elizka
10. sep 2009

ja by som do toho išla....však ak to má byť a Pán Boh vám požehná tak to bude.....ja by som to riskla 😉 .....my snažilkujeme už 10 rokov 😠 😝 .....asi nemáme dobrý recept, alebo postup 😀 😀 ....možno chýbajú tie správne prísady 😉 😅

bettynka222
10. sep 2009

eliz a doki ti zisoval ci nemas nahodou nepriechodny hlien?

elizka
10. sep 2009

betty, keď sme išli na to vyšetrenie, tak mi ho vlastne nerobili lebo mm mal veľmi zlý spg /0/ 😢 ....takže teraz už rok užíva lieky najprv profertil tam sa mu to zlepšila, potom prešiel na permen a keď sme boli s júli na kontrolnom spg tak to bolo zase zlé.....teraz sme znovu nasadili profertil a v septembri ideme na kontrolu....na budúci týždeň ideme na genetiku 😉 😝 😲

kaki
10. sep 2009

Ahojte....
Margi šťastnú cestu, riska Ty si určite uź aj po prestávke a aj doma... Tebe je sveta žiť 😉
Smejka na Vás často myslím... Za dievčatko sa pomodlím..
Violončielka držím veľmi palce na zákrok... myslím že sa pohnete konečne vpred 😵
Lenkove je kde? Už by aj doma mohla pomaly byť nie? či si predĺžila vďaka letenkám dovolenku? 😅
Bettynka šups do toho... 🙂
Elizka, pred Vašou trpezlivosťou klobúk dolu 😔 Mám sa od Teba čo učiť 😔
janukla, ak by si mala čas a chuť, tak sa môžeme všetky stretnúť keď budeš v BA 😉

Mám Vás rada a teším sa na voľno, teraz tým žijem.... Ale nezabúdam sa modliť, tomu verte. 😉 🙂

elizka
10. sep 2009

ahoj kaki...ber ma na chatuuuuuuuu 😉 ...budem dobráááááá 😀 😀

kaki
10. sep 2009

Berem Ťa, len povedz kedy a kde Ťa, alebo Vás mám naložiť 🙂 mista haba dej pre dobrých ľudí 😉

carmenuska
10. sep 2009

Ahojte, Bety a preco vlastne stimulujes clostilom ked mate zakaz??asi mi nieco uslo 🙂 inak ja sa mam dobre, az na to ze mi z tych hormonov niekedy hrabe a poriadne...

violoncielka
10. sep 2009

Ahoj dievcata

ako travite neskore popoludnie? Ja som si na SK kupila taku tu kovovu slamku na pitie yerba mate a teraz uz pijem jedna radost bylinky od bylinkarky + mate......vlastne mam cely den zabavku 🙂 a vyzera to akoby som fajcila fajku ....aj teraz pri pocitaci si drzim moju nadobku 😀 . Za chvilu idem robit obklady a veceru.....je to sranda 😀 😀 😀
Tiez myslim na vas vsetky ...Smejka nech vsetko dobre dopadne 😵
Elizka klobuk dole ...10 rokov, my len 4, ale my mame tu nevyhodu, ze sme zacali snazilkovat az od 32 rokov (obaja) 😒
A co Lenkovie este su v Bulharsku?

lucetta
10. sep 2009

caute hviezdy 🙂
chcem vas po dlhom case aspon pozdravit. citavam vas ovela pravidelnejsie ako prispievam, ale akosi stagnujem v prispevkoch. 😒 u nas sa nic zavazne neudialo, stale stojime na jednom bode...ale od soboty ideme na par dni do b.stiavnice si oddychnut, tak sa tesim, ze sme sa takto utrhli. dufam, ze pocasie nam vyjde..hlasia na vikend vselico.
ale zato myslim na vas casto a ked si aj nestiham vsetky info o vas precitat, mam spolahlivy zdroj, kt.mi info poskytuje 🙂 😲 😀
pozehnane dni vsetkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyym

riska
10. sep 2009

kaki, a vy tiež niekde počas voľna vyrážate?

violka - parada... presne si ťa viem predstaviť pred PC, ako si bafkáš čajík 😀

lucettka, teba nejaké počasie nerozhádže, ved ty máš slnko v duši 🙂

betty, elizka - 😀

riska
10. sep 2009

carm, a ako konkretne ti z tých hormonov hrabe? 😀

carmenuska
10. sep 2009

No riska, jednoducho hrabe, najprv sa rehocem potom, knucim, uplne cela som povyhadzovana, no aspon ze sa mam v skole na kom vyzurit 🙂 nemusim sa doma na mm 🙂 Riska ako? /posli IP ak chces/. Baby, ja som sa zas zabudla v utorok pomodlit k tej sv. Marte. do kelu
Bety kde si?????????????

rybka13
10. sep 2009

no dievcata, prave som dopozerala Ruzovu zahradu, tak toto mi teda k pokojnym snom nepomohlo 😒

bettynka222
10. sep 2009

elizka no ale hned by mali aj zistovatpriechodnost toho hlienu. a inak neviem coi cvicis mojzisku, ale na konci su dva jednoduche cviky pre muzov, ktore vraj maju cvicit muzi s velmi zlym spermiogramom. moj mm ich cvici, ajked osm predtym bola tehu...al eclovek nikdy nevie. ked doki pocul, ze mal ako maly mumps a teraz po potrate este aj kiahne, tak povedal, ze za tri mesiace ide nanho (a na moj hlien 😀)

carmenuska no to neviem ani ja. moj doki sa totiz os mnou o zakaze nikdy nebavil. ked to dr. tak pokaslala, ze tam bolo este jendo tehu, a ona to nejak pokazila, tak som este mesiac a pol po kyrete chodila do nemocly. no a jedna gyn. povedala,z e ja sa z toho po hormonalnej stranke dostanem az do pol roka...no a moj doki ma po tom vsetkom kontorloval s utz, zistil ze to nie je ok, tak potom este raz, zase zle, tak profil, tam zistil,z e mam posahane hormony a tak ich teraz riesi 😕
moja akurat citam, ze mas halusky z tych hormonov..no ja zatial nic nepocitujem, ale zobrala som len rpvu davku. a bola by som rada, keby to tak aj zostalo, lebo som sa len nedavno konecne dostala z tej nemocnicnej truamy
😝

rybka, ved tu uz baby pisali, ze tu ordinaciu j elepsie nepozerat. tusim kaki si tam nasla diagnozu...ci skorki? 😕

riska, viol, lucettka ahoooooooooooj 🙂

rybka13
10. sep 2009

dnes sa mi od rana nic nedari, skratka den blbec 😠
Uplne ma nastval dnes doktor v nemocnici na Antoskej v poradni, asi by som si uz mala najst porodnika, s ktorym podpisem zmluvu a budem chodit len k nemu. To sa sice robi az v 34 tt a ja som len v 28tt 😖
Ani utz mi neurobili, a to akoze chodim priamo do nemocnice, ze rizikova poradna...
Moj obvodny doktor mi robil utz skoro kazdy tyzden ak bolo treba 😔
Dufam ze babuliatko je ok, kopka, nic ma az tak neboli, tak sa nebudem stresovat 🙄

Margi, Kaki, lucett, peknu dovolenku
🙂 ci ste niekto ide niekam prec? ja mam dovo uz od zajtra az do stredy, tak hadam budem mat lepsie dni ako dnes...
🙂

Smejka, myslim na Vas.