• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veriace snažilky II. Pridajte sa

1. marca 2015 
kaki, prídem v októbri a môžem ti zobrať od krsniatok bábiku a kočiarik :grinning:
24. sep 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
margi, ak sa zmestia, tak kľudne :grinning:

už ich máš????
24. sep 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: Margi, OK Ty máš udelený "rád mokrej ženy" :wink: :grinning:
Ešte niekto chce niaky rád? Alebo nám ostatným zatiľ stačí náš kuchinský riad??? :wink:
24. sep 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak aby ste vedeli, ja mam toooolko kamosov na kocikovanie pri nas :wink:
na konci nasej ulice totiz je zberny dvor druhotnych surovin a tak sa najma dopoludnia premavaju okolo nas chlapici s kocikmi takych znaciek, ze na pohladanie: zaklad je mat kostru s kolesami a namiesto korbicky su tam voziky z hypermarketu, take tie zelene plastove prepravky na zeleninu, rozne bananove a ine krabice...a vzdy tak divne zazeraju na nas kocik, ze to je aky model...a co tam asi veziem :slight_smile:

to len ako inspiracia pre vas, najma pre rybku, ak si este ten svoj vysnivany nevybrala - moznosti su rozne :dizzy_face:
24. sep 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elizka dobre teda.... čakám na kočiarik s bábikou. :grinning:
Dúfam že ma ale potom nejaký ujovia v bielom nebudú presviečať že Pezinok je blízko a že kazajka je normálne oblečko :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo sa bojíš, však budeme spolu, a to by ím už bolo divné, že utiekli naraz až dve :grinning:
24. sep 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie elizka, asi bol privelky objem, skus poslat viac IP za sebou :sunglasses:
vdaka kaki, to mi znie skoro ako Miss mokre tricko :wink: ale bude to lepsie, vsak? :grinning: teda minimalne nie take pohorsujuce...
Margi, dobrá inšipirácia :grinning: A ja že aké nákladné je zadovážiť fáro pre dieťa.... :wink: Veď to ide aj celkom lacno :grinning:
no ja z vas nemôžem :grinning: :grinning: marg, ved to aj ti tvoji kamoši kočikuju na sucho :grinning: :grinning:
kakiii, aj ja chcem rád, riadu mam dosť :sunglasses:
24. sep 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ten poznate, ze hovori jeden psychiater druhemu : "Ty si v poriadku, a teraz ja..." :slight_smile:
24. sep 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riska, tebe udeľujem "rád kávového zrna".
To neznamená len to ze si odborníčka na kávu, ale to znamená hlavne toto: Vám sa narodí už skoro dievčatko či dve :dizzy_face:
24. sep 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no az tak na sucho to zase nie je, oni vacsinou k tomu upijaju cuco a ine tekutiny.
teda rano ich vidim s nakladom alebo okolo kontajnerov, a poobede s prazdnymi kocikmi a prazdnymi flaskami v nich :slight_smile:
vzdy mam tak trochu strach, ze budu chciet vyuzit srotovne, zahodia svoj originalne zmontovany voz a vrhnu sa na ten moj model...zatial nastastie k tomu nedoslo...
24. sep 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaki, skvele si to tej nasej riske vymyslela, musim uznat :wink: klobuk dolu.
24. sep 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíííha, kaki, aka veštica, no ešteže mas tu fotku ako teodora :grinning: no ale tak to potom už naozaj musime začať trenovať :slight_smile:
24. sep 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Margi, len neviem vysvetlenie na "rád mokrej ženy" :dizzy_face:
Nič rozumné ma nenapadá a šibačka je ešte ďaleko :wink:
24. sep 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No poďme nacvičovať :dizzy_face: , nikto nás neprekvapí nepripravené :dizzy_face:
24. sep 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaki, nevadi, to asi ze kym sa prestahujeme niekam a kupime umyvacku riadu, tak umyvam sama :grinning: moze byt?
24. sep 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, ja dnes len tak kratko,

ochvilu odchadzame s manzelom na duchovne cvicenia a budeme tam do nedele, a hned v pondelok sa stahujeme, a tam net zatial nemame, takze sa ozvem a precitam si vsetko, co ste pisali, odkedy som tu nebola (asi 3dni).

ale pozeram, ze vam tu bolo veselo :grinning: tak to je super, ze tu vladne taka atmosfera :sunglasses:

tak sa majte krasne a myslite na nas, ked sa budeme duchovne cvicit :sweat_smile:
Myslíte že by som si mala zmeniť slogan?
"Ja nie som Teodora, aj keď tak vyzerám"
hviezdička, ahoooj a drž sa :wink:

kaki, nič nemen, ty si naša kaki a my ťa pozname a preto ťa mame rady :slight_smile:
24. sep 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Máme sa tu rady, rozdávame si rady, na bábetká vystojíme aj rad a margi aj umyje riad, keď už má udelený rád. :wink:
24. sep 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
margi, aj tu chodia s takými fárami, to budú asi rodina a kupovali ích v akcii :grinning: :grinning:

kaki, ty si iný expert :grinning:

hviezdička ahooooj
24. sep 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och kaki ta som sa pobavila na tej basnicke :grinning: :grinning: :grinning: perfektne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. sep 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaki :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. sep 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaki Ty dnes perlis jedna radost :wink: super :dizzy_face:
24. sep 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, mozem otazku? ktore ste boli na horm.profile, kedy - v ktory den vam ho robili?
dik
24. sep 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja perlím ako perlátor.
Čo Vám budem hovoriť?
Manžel je taký dobrý tak aj ja mám dobrú náladu :dizzy_face: :dizzy_face:
24. sep 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj azalka, horm. profil mi robil obvodný gyndoš, ale už ani neviem v ktoré dni :wink: ......robievajú ho aj v prvej fáze cyklu aj v druhej
24. sep 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, este ze, co vsetko vam zistovali -ktore parametre. dik
Azalka mne robili hormonálny profil iba 4 DC.
Robieva sa v rozmedzí 3-5 deň cyklu.
Niekto chodí aj na viac odberov. Ale mne povedali že nie je dôvod, že všetko je OK.
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok