Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

elizka
24. sep 2009

kaki, prídem v októbri a môžem ti zobrať od krsniatok bábiku a kočiarik 😀

elizka
24. sep 2009

margi, ak sa zmestia, tak kľudne 😀

už ich máš????

kaki
24. sep 2009

😀 😀 😀 Margi, OK Ty máš udelený "rád mokrej ženy" 😉 😀
Ešte niekto chce niaky rád? Alebo nám ostatným zatiľ stačí náš kuchinský riad??? 😉

margarita
24. sep 2009

inak aby ste vedeli, ja mam toooolko kamosov na kocikovanie pri nas 😉
na konci nasej ulice totiz je zberny dvor druhotnych surovin a tak sa najma dopoludnia premavaju okolo nas chlapici s kocikmi takych znaciek, ze na pohladanie: zaklad je mat kostru s kolesami a namiesto korbicky su tam voziky z hypermarketu, take tie zelene plastove prepravky na zeleninu, rozne bananove a ine krabice...a vzdy tak divne zazeraju na nas kocik, ze to je aky model...a co tam asi veziem 🙂

to len ako inspiracia pre vas, najma pre rybku, ak si este ten svoj vysnivany nevybrala - moznosti su rozne 😵

kaki
24. sep 2009

Elizka dobre teda.... čakám na kočiarik s bábikou. 😀
Dúfam že ma ale potom nejaký ujovia v bielom nebudú presviečať že Pezinok je blízko a že kazajka je normálne oblečko 😀 😀

elizka
24. sep 2009

čo sa bojíš, však budeme spolu, a to by ím už bolo divné, že utiekli naraz až dve 😀

margarita
24. sep 2009

nie elizka, asi bol privelky objem, skus poslat viac IP za sebou 😎
vdaka kaki, to mi znie skoro ako Miss mokre tricko 😉 ale bude to lepsie, vsak? 😀 teda minimalne nie take pohorsujuce...

kaki
24. sep 2009

Margi, dobrá inšipirácia 😀 A ja že aké nákladné je zadovážiť fáro pre dieťa.... 😉 Veď to ide aj celkom lacno 😀

riska
24. sep 2009

no ja z vas nemôžem 😀 😀 marg, ved to aj ti tvoji kamoši kočikuju na sucho 😀 😀
kakiii, aj ja chcem rád, riadu mam dosť 😎

margarita
24. sep 2009

a ten poznate, ze hovori jeden psychiater druhemu : "Ty si v poriadku, a teraz ja..." 🙂

kaki
24. sep 2009

Riska, tebe udeľujem "rád kávového zrna".
To neznamená len to ze si odborníčka na kávu, ale to znamená hlavne toto: Vám sa narodí už skoro dievčatko či dve 😵

margarita
24. sep 2009

no az tak na sucho to zase nie je, oni vacsinou k tomu upijaju cuco a ine tekutiny.
teda rano ich vidim s nakladom alebo okolo kontajnerov, a poobede s prazdnymi kocikmi a prazdnymi flaskami v nich 🙂
vzdy mam tak trochu strach, ze budu chciet vyuzit srotovne, zahodia svoj originalne zmontovany voz a vrhnu sa na ten moj model...zatial nastastie k tomu nedoslo...

margarita
24. sep 2009

kaki, skvele si to tej nasej riske vymyslela, musim uznat 😉 klobuk dolu.

riska
24. sep 2009

fíííha, kaki, aka veštica, no ešteže mas tu fotku ako teodora 😀 no ale tak to potom už naozaj musime začať trenovať 🙂

kaki
24. sep 2009

Margi, len neviem vysvetlenie na "rád mokrej ženy" 😵
Nič rozumné ma nenapadá a šibačka je ešte ďaleko 😉

kaki
24. sep 2009

No poďme nacvičovať 😵 , nikto nás neprekvapí nepripravené 😵

margarita
24. sep 2009

kaki, nevadi, to asi ze kym sa prestahujeme niekam a kupime umyvacku riadu, tak umyvam sama 😀 moze byt?

hviezdickamaria
24. sep 2009

ahojte dievcata, ja dnes len tak kratko,

ochvilu odchadzame s manzelom na duchovne cvicenia a budeme tam do nedele, a hned v pondelok sa stahujeme, a tam net zatial nemame, takze sa ozvem a precitam si vsetko, co ste pisali, odkedy som tu nebola (asi 3dni).

ale pozeram, ze vam tu bolo veselo 😀 tak to je super, ze tu vladne taka atmosfera 😎

tak sa majte krasne a myslite na nas, ked sa budeme duchovne cvicit 😅

kaki
24. sep 2009

Myslíte že by som si mala zmeniť slogan?
"Ja nie som Teodora, aj keď tak vyzerám"

riska
24. sep 2009

hviezdička, ahoooj a drž sa 😉

kaki, nič nemen, ty si naša kaki a my ťa pozname a preto ťa mame rady 🙂

kaki
24. sep 2009

Máme sa tu rady, rozdávame si rady, na bábetká vystojíme aj rad a margi aj umyje riad, keď už má udelený rád. 😉

elizka
24. sep 2009

margi, aj tu chodia s takými fárami, to budú asi rodina a kupovali ích v akcii 😀 😀

kaki, ty si iný expert 😀

hviezdička ahooooj

hviezdickamaria
24. sep 2009

och kaki ta som sa pobavila na tej basnicke 😀 😀 😀 perfektne 😵 😵 😵

riska
24. sep 2009

kaki 😵 😵 😵

margarita
24. sep 2009

kaki Ty dnes perlis jedna radost 😉 super 😵

azalka22
24. sep 2009

dievcata, mozem otazku? ktore ste boli na horm.profile, kedy - v ktory den vam ho robili?
dik

kaki
24. sep 2009

No ja perlím ako perlátor.
Čo Vám budem hovoriť?
Manžel je taký dobrý tak aj ja mám dobrú náladu 😵 😵

elizka
24. sep 2009

ahoj azalka, horm. profil mi robil obvodný gyndoš, ale už ani neviem v ktoré dni 😉 ......robievajú ho aj v prvej fáze cyklu aj v druhej

azalka22
24. sep 2009

aha, este ze, co vsetko vam zistovali -ktore parametre. dik

kaki
24. sep 2009

Azalka mne robili hormonálny profil iba 4 DC.
Robieva sa v rozmedzí 3-5 deň cyklu.
Niekto chodí aj na viac odberov. Ale mne povedali že nie je dôvod, že všetko je OK.