Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

muska30
16. okt 2009

betty,
neviem z coho vznika myom 😕 ale endometriozu nastastie nemam 😉 preto som aj menila lekara, lebo ten moj to podcenil ☹ a vobec ma neposlal na sono, az ked som bola tehu a nedalo sa s tym nic robit 😒 ale potom pri cisarskom mi ten myom vybrali a odvtedy uz nemam dalsie 😉
tiez si myslim, ze lekari to s tymi liekmi a hormonmi prehanaju, ked si nevedia dat rady, tak hned daju daku hormonalnu liecbu a tym to este zhorsia ☹
treba sa modlit aj za dobrych lekarov 🙂

azalka22
16. okt 2009

no endo je u mna v bruchu- zatial len podozrenie [nebola som este u dalsieho dr. na potvrdenie resp.vyvratenie]. ci zena ma alebo nema endo nemusi vobec vediet. len jednym z mnohych priznakov moze byt neschopnost otehotniet. co by si rada vediet, bety? pytaj sa. ja mam este jeden 'zazrak' v talone. 🙄

margarita
16. okt 2009

citam, ze dnes tu mame den diagnoz 🙂
kedze s nimi (okrem tych mandli) nemam ziadne skusenosti, moc vam nenapisem,len tolko,
ze verim tomu, ze Boh je vacsi a mocnejsi ako akakolvek z nich, vratane tej mojej.
Len On sam rozhodne o tom, kedy kde a komu ju pomoze prekonat.
Tak sa za vas moc modlim, aj dnes vonku na prechadzke som tocila desiatky, aspon som si nemala kedy vsimat, ak mi je kosa 😀
hrial ma taky mily pocit ako rozumne a zmysluplne som vyuzila cas, kym K. drichmala v teplucku svojho fusaka...

posledne dni je tu nejako malo prispevkov, asi mame mlkvejsie obdobie 😔
ale aj to sa zmeni a mozno uz coskoro tu bude zase veselo 😉

zatial pekny a prijemny vikend vsetkym a nech sa vcielke koncert vydari 😵

azalka22
16. okt 2009

dnes som si spomenula na dobry vtip [hm, nejde ani tak o vtip ako o pravdu] z nasich kruhov, isto ste ho poculi uz kopec raz, takze na osviezenie

Ak chces Boha rozosmiat, povedz mu o svojich planoch. 😉

rybka13
16. okt 2009

ahojte, margi mas pravdu, ze nejak menej prispievame... 😒
ked je uz dnes diagnozovy den, tak ja prispejem tiez... vyhodil sa mi na pere maly tumorik, ktory krvaca vzdy ked praskne, a kedze sam nezmizne, tak mi ho budu buduci tyzden vyrezavat ... ale len 2-3 stychy, tak sa nad tym netrapim, jedine to je blbe ze je to na tvari.. co uz.
Okrem toho dnes vela lezim, lebo mam pocit, ze mi blbne krcok, popichava ma tam nejak a podobne... tak som si stanovila ciel, ze do 1.11 musi mimi vydrzat, potom uz budu vyvinute plucka... a moze sa prinajhorsom narodit...
Ale ako pise azalka.. Boh ma svoje plany... a verme ze tie najlepsie...

Dufala som ze mm dnes navari nieco jednoduche na veceru, ale ked to zabil otazkou, ze nejdes nieco uvarit, tak som pochopila, ze som zase raz nepochopena... hoci som mu predtym naznacila, ze dnes mienim uz iba lezat, lebo mi blbne krcok... no co uz nemoze byt kazdy den jasny 😅

Asi si zacnem citat nejaky roman, nech pridem na nejake ine myslienky ked uz musim lezat v posteli...
Drzte sa babule vsetky myslim na Vas...
A vraj buduci tyzden ma byt okolo 17-18 stupnov, tak budeme aj my hadam optimistickejsie 😉

margarita
16. okt 2009

azalka - to je stara pravda, asi by som si to mala dat ako motto 🙂 ja tiez furt riesim, ze dokedy kupime ten domcek, a kedy sa budeme stahovat....a uz to riesim niekolko rokov 😎

rybka - muzom sa neda "naznacovat", im treba pekne a narovinu...ja by som takto bola nepochopena cely zivot 😀 aj ked priznam, ze ano aj ja obcas skusam, ci sa "dovtipi" a niekedy sa aj hej, ale spoliehat sa na to nemienim.
a o tom prudkom otepleni ze ma prist som pocula a pri pohlade z okna sa mi to zda ako riadne sci-fi...no ved uvidime.
Ak by bolo tak pekne, mozno lucettka urobi grilovacku,a pre istotu by sme si mali vziat aj plavky, keby bolo nahodou az 28 😀

kde ste ktooooo?
smejka, lenka, riska, suzzika, darla - co mate nove?

skorki
17. okt 2009

Dobre ranko,

vsetky Vas zdravim. Vcera vecer som tu este pisala, ale padol nam cely internet a sprava sa neposlala...
Dnes som si tak dobre pospala - je to celkom iny pocit, zobudit sa bez budika, ked je uz vonku vidno.
A napdlo ma - nebude sa nahodou buduci tyzden menit cas? To budeme spat o hodinu dlhsie, vsak 😉 Wow. 😵
Nam v bytovke uz naplno kuria - asi len 3 den, pred tym len tak z lahka temperovali.
Rozmyslam, co dnes budem robit... Ale vidim to na navrat do postele 😀

Tak Vas zdravim a prajem krasnu sobotu.

lenkove
17. okt 2009

Dievcata caute,
my sme vstali len teraz, prisli sme totizto domov z diskoteky o druhej v noci 😀 citila som sa ako studentkaaaaa 😵 a este som si aj mohla vypit, mm ze bude soferat.. tak som zvladla cele dva striky, si predstavte 😀 ale bola to fuska 😉

ja som chcela reagovat na Mariu, tak sa ma dotkol v srdiecku jej prispevok.. V prvom rade blahozelam k vyrociu 😵
a chcem povedat,ze uplne chapem, ze tvoje pocity, ze tieto roky su najtazsie a najkrajsie v tvojom zivote.. aj strachy.. ale kedze nam Pan dava vsetku tu radost, tak nam da aj moznost vyjst zo strachu.. A hlavne dava nadej, ze bude stale s nami... 🙂 a ja dufam,ze vam coskoro pozehna nejaku princeznicku, alebo maleho rostaka 🙂

Rybka,
to je blbe s tym tvojim muzom... 😎 😠 nic nenaznacuj, rovno mu povedz, ked nepomoze tak sa s nim vyvad 😅 podla mna tu nie je miesto na ohlady ci nejake "ved ty uvidis" , tu ide predsa o zivot 😖 ale mozno som divna harpia, nevsimaj si ma 😕

vsetkym vam pekny den!

bettynka222
17. okt 2009

azalka, no ja sa bojim ze ot mam tiez. napriklad k priznakom endo okem toho, co som uz uviedla vyssie, byva aj bolest pri styku..no a to som ja mavala dost dlho. a viacere baby s endo sa na to tiez stazovali 😒

rybka ale to musis na rovinu povedat, presne ako pise margi. ved nielen muzi, ale aj napriklad rozne typy zien maju odlisne zmyslanie 😀

ozaj a kde je darla? som ti uz dvanejsie chcel anapisat (a teraz neviem ci som to urobila), ze na tu tvoju dg. by bolo dobre chilly, vieeeees?

lenkove ny zas ideme na svadbu dnes, aj pred tyzdnom sme bli. uz osm z toho trosku unavena....hlavne v tomto hroznom pocasi, ked by som najradsej zaliezla do postele anie sa svadbovala v nejakych satockach....izak davam si tie promocne, tuism si ich videla. a obliekam si pod ne 4 kusy termopradla 😀

muska30
18. okt 2009

ahojte,
nasla som nas v temach az na tretej strane 😒
tak Vas aspon pozdravim, prajem peknu nedelu 🙂
dnes uz neprsi, tak sa da byt s detmi vonku 🙂

azalka22
18. okt 2009

dnes som jedla surovu kapucinku - kvet, tak pri tej prilezitosti pozdravujem Kaki 😉

suzzika
18. okt 2009

Azalka a chutila? 😎

Všetky vás pozdravujem, my sme dnes mali ísť na oslavu Zuzankinej kamarátky a namiesto toho sme ostali doma, lebo Zuzanka začala zvracať, ani som v kostole nebola, je mi divná táto nedeľa ☹

Myslím na vás a špeciálne pozdravujem Máriu - blahoželám k výročiu, /my takéto oslávime v januári/, máš môj obdiv ako všetko statočne zvládaš a neboj Boh vie najlepšie čo s nami! Ja napr. až teraz /v zrelom veku 😀 / prichádzam na to, prečo sa mi stali/alebo nestali/ niektoré veci v mladosti a poviem vám, že spätne to vidím tak, že nič lepšie sa mi stať nemohlo a že všetko má nejaké odôvodnenie a krásne do seba zapadá.Pán má s nami plán a všetky okolnosti nášho života sa mu podriaďujú.... 😵 Bohu vďaka, že si nemôžem svoj život naprogramovať sama, asi by to bolo totálne fiasko 😎 ...

bettynka222
18. okt 2009

azalka do mna kapucinku tlaicl moj otec cele detstvo....ale ajtak som bola vkuse chora 😖 asi to bude tou pokzneou imunitou, ze?

suzzi mas pravdu v otm co pises....ale ajtak sa v tom onkretnom obdobi zivota na zle veci co sa nam deju pozerame s nevolou a radsej by sme boli, keby to vsetko islo podla nasho planu (alebo programu? 😀)

zdravim vsetkyyyyyyyyyy a musku specialne, aby na suz nemusela hladat na tretej strane 😀
aaaaa, musim sa vam s niecim pochvalit.....konecne prvykrat v zaivote byvam s mojim najmilovanejsim mm uplne sama bez svokrovcov. ani neviem ako sa to zbehlo, ja som uz davnejsie chcela odist, potom este viac po tej nemocnici, ale boli statnice a potom rozbehane leto a nejak sme s ana to vykaslali. no a pred tydnom prisiel m s klucmi od prenajateho bytu, ale potom prisla ta nova dg., utek to tatier, teraz zas bola svadba....no a ked sme sa rano celi dolamani zobudili, zburcovali sme kamaratov, kompletne sme bytik vyupratovali a este sme sa stihli aj prestahovat 😵 velmi sa tesim.....aspon nieco, ze? 🙂

darla27
18. okt 2009

Ahojte babule 🙂
Cez vikend som nestihala, tak az teraz pred spanim nakukam co mame v temicke nove
a vidim ze tu bolo "rusno" cez tieto dva dni. 😀
My sme mali perny vikend, v piatok sme pozerali doma s mm dvdcka
a sobotu sme boli na veceri so svagrovcami.
Sice som ani nestihla poupratovat ale ved cez tyzden to dozeniem.
Konecne som si uzila vikend podla mojich predstav.
Betty na aku diagnozu z mojich si myslis ze je dobre chilli?
Pokial viem, tak ho uzivaju babule pred IVF na prekrvenie maternice, neviem o dalsom ucinku.
Zaujima ma co to vsetky zvachlete za bylinku? Ta kapucinka je na co dobra a kde ste k tomu prisli? 😕
Inak my sme tento rok oslavili tiez patrocnicu, asi je fakt divne ze este stale nemame deti,
ale uz mi to normalne prestava vadit. Mozno pre to, ze mi nic ine nezostava?
Prajem dobru noc, myslim na Vas. 😔

muska30
19. okt 2009

dobre rano,
skutocne sme boli tento vikend zaneprazdnene 😉 tak to musime cez tyzden dobehnut 😉

mala sa hned rano dogrckala 😝 mala sunar a potom prehltla kus rozka a to ju naplo, hned som ju musela prezliect a umyt 🙂

bettynka,
tak to je dobra sprava, ze ste sa osamostatnili, hned Vam bude lepsie, ked nebudete pod stalou kontrolou 😅 my sme byvali u nasich dva roky 😉

darla,
vikend ste si uzili 😉

suzzika,
ako dopadla oslava Tvojho manzela? a torta chutila?

kaki
19. okt 2009

Ahojte 🙂
Suzzika aj ja som zvedavá ako ste oslávili manželove narodky s pirohami a tortou...

Margi, nie si sama čo stále plánuješ a predstavuješ si čo bude a kedy bude.... Ja som taká istá 😉 Ale ja tomu hovorím že aspoň mám stále niečo, na čo sa teším 😀 L
en keď to už 25 -krát nevíde a moj plán sa presúva prestáva to byť optimistické.... 😔
Ale nevadí.... Bude ako On chce, tak sa nebojím.
A presne si mi písala z duše... že žiadna diagnóza nie je prekážkou pre jeho konanie 😵 Z toho som veľmi šťastná 😵

Darla 5 rokov manželstva je akurát... teraz to príde. Ako manželia ste si preskákali čo to spolu... teraz zvládnete ako brnkačku malé vrešťadlo 😵
Kapucínku mne naordinovala teta bylinkárka. Je to prírodné antibiotikum.

Azalka... Tak kapucínkuješ so mnou? 🙂
prajem Ti aby sa Ti vyšetrenia ćo najskor pohli ďalej.

Skorki Ty si si normálne "prispala" do 7:50? 😀
Ty si akčná žena o takom ćase uź mávaš aj napečené aj navarené... Tak to som príjemne prekvapená ako si si dopriala.

Riska nám kde zmizla? Mohla by sa ozvať a podať správy z oslavy na Orave....
😉

Lenkove... Ty si pijan skoro jak ja 🙂 Normálne dva stiky za jeden večer to hodnotím ako výkon... Aspom Ti potom ťahalo kútiky k ušiam? 😀

Muska, ranné peripetie za tebou, dobré pre Tebou 😵 Prajem Ti pekný deň.

Bettynka, som rada ěz ste sami. Je to isto na oslavu s nejakým červeným vinkom... Dúfam že Tvoje diagnózy vyzerajú horšie ako v skutočnosti sú.

Ja som mala parádny víkend.
Manžel ma nazval chronickým usmievačom.
Spadla som zo stromu (lebo som oberala jablká) vyvrtla som si prstík, ale bolo mi aj to smiešne. Nečakám že si budete myslieť že som normálna 😀 Ale prežívam zasa jedno zo svojich veľmi príjemných a pokojných období a ani počasie so mnou nevykýva. Posielam Vám všetkým kopec dobrej energie a myslím na Vás stále 😵

kaki
19. okt 2009

Lenkove 😀 stiky 😀 😀 myslela som striky 😀

bettynka222
19. okt 2009

darla chilly potlaca imunitnu reakciu. pisali si o tom aj baby co sa pripravovali na ivf v brnem ale neviem uz ako sa ta tema volala. ale pisali tam nieco o tom, ze s amoze iba do transferu ci co, tak neviem ako to potom funguje pri prirodzednom pocati. ale pisali tam nejake davkovanie pre baby, co este nemali potrat a to druhe uz neviem 😒 skus si o tom nieco pohladat a na sestronicu uz mozes byt maminka 😉 ozaj a tu kapucinu, to do mna tlacil moj otec. on miluje bylinky a samoliecenie sa s nimi, tak ak chcete, mozme z neho spravit dalsieho bylinkara 😀

muska my sme si nimi zili ako manzelia presne rok a dva tyzdne, ale predtym som manzelovu izbicku obyvala dlhe styri roku...a on chudacik spaval v pracovni 😀

kaki ja ked sa niekde smyknem alebo sa mi nieoc stane, tak s atiez hned zacnem na sebe smiat. ono je to v pohode, ked som s niekym, ale ked som napriklad v meste sama, zrubem sa a potom sa na sebe etse aj semejem, tak vsetci na mna pozeraju ako na cvoka 😕 😀

prahaxx
19. okt 2009

AHoj Bettynka, ja som práve po liečbe endometriozy, choroba, ktora dokaze existovat samostatne, ale casto sa spaja s cystami a myomami. Velmi tazko sa diagnostikuje, jediny mozny sposob je laparoskopiou, dovtedy su to len dohady a predpoklady lekarov.. vysetrenim krvi zistili zvysenu hodnotu onkomarkerov, co ale nemusela byt priamo enoska
je vela symptomov, ktore tato choroba so sebou prinasa, nieco malo sa da najst aj na internete, vyskum endometriozy je uz davno zastaveny, choroba je sice liecitelna ale nie je vyliecitelna ☹ to znamena, ze ak ju vyliecili, zvykne sa vratit.
vo februari som mala laparoskopicku operaciu, kde mi operovali 2 cysty na lavom a 1 na pravom vajecniku, popri tom potvrdili diagnozu endometriozy, takze doporucili hormonalnu liecbu, ktorou ma dostali do umeleho prechodu, vajecniky zastavili svoju cinnost, pocas siestich mesiacov som dostala jednu hormonalnu injekciu vpichnutu do bruska. po pol roku urobili kontrolne vysetrenie krvi, zatial je to v norme. Zostali mi ale bolesti pocas takmer podla celeho mesiaca, a cyklus mam strasne rozhodeny, vyzera, ze tento mesiac nebola ani ovulka, tazke otehotniet by bol zazrak ☹ tak uvidime, kedy sa to ustali, snad skor ako sa cysty alebo endometrioza vratia 🙂
preventivne sa s manzelom psychicky pripravujeme na adopciu.. modlime sa a cakame 🙂

prajem Ti skore rozuzlenie tvojich problemikov, drz sa 🙂

azalka22
19. okt 2009

dievcata, ako tak citam o vselijakych liecbach, ktore na nas skusaju doktori, je mi az na zaplakanie. vsade cpu zeny len hormonmi, dovolim si povedat ako chemik, ze je to jedno obrovske svinstvo, ktore dokaze neskutocne rozhadzat organizmus. no a rezidua po hormonoch zotrvavaju v tele nejaku -podstatne dlhu dobu. takze si namyslat, ze za mesiac sa ich zbavim, je prinajmensom lahkovazne.
viem, ze castokrat pre nich je to jednoduchsie ako sa spoliehat na prirodne preparaty..
ja som fakt asi nejaka baba bosorka [tu by sa mi hodila ta fotka, co ma kaki 😀 ] zamerana na byliny a to co je z prirody. a ked to nepojde, tak neviem. On si vzdy najde najaku cesticku ako nas posunie dalej. vid vyssie, co pisal - uz neviem kto...

carmenuska
19. okt 2009

Ahojte, vsetky vas zdravim po vikende, ja som ho prezila uplne super, boli sme s mm na niecom podobnom ako duchovne cvicenia, tak sme obaja spokojni a kludni...dufam ze tento stav nam vydrzi co najdlhsie. Celkovo sa mam akosi fajn, ako u pisala kaki - Boh je nad kazdou diagnozou takze vlastne je jedno co mi je, ak mi chce dat dieta takmi ho da 🙂 a to je skvele nie??Inak som kludna, lebo uz sa zacinam tesit na nase, ktore si chceme adoptovat. Ziadost pojdme podat,ked teraz dokoncim tu liecbu....Tak sa tesim.
Betty- super ze byvate sami, neboj budes v klude teraz a ked sa das dokopy, zadari sa uz len preto, ze nie si so svokrou 🙂 ja si nviem ani len predstavit, ze by som s nou byvala ☹
a ucinkuje chili aj na chlapov 🙂 to by bol potom moj mm inak plodny!!!!!! 🙂 Jeho to uz ani nestipe, najnovsie si kupil nieco korejske, co stipe viac akochili, mne vybehli slzy ked som to ovonala a on nadaval, ze je to slabe 🙂
pekny den vsetkym

lenkove
19. okt 2009

ahojte
ja som si urobila volno na stravovanie 🙂 a popritom vam pisem. Mam strasnu chut na nieco sladke, tak sa klamem ovsenou kasou s cokoladou 😀

Vitam Prahuxx, ako vidim, sme z rovnakeho kraja 😀 dufam,ze k nam prides castejsie, tvoj pristup je krasny a trapenie velke... 😔
Babule, ktore mate endometriozu, alebo podozrenie na nu, je to velmi hnusna choroba, a mne ked vas citam mraz chodi po chrbte.. Aj preto, ze jednej mojej kamaratke jej gynekolog (mimochodom ten isty, co ma Skorki) bez laparky diagnostikoval endo a vyse 9 mesiacov ju hormonalne liecil, a to tak ze uzivala hormonalnu antikoncepciu nepretrzite 😔 dost za ten cas pribrala a ja ani neviem, ci jej ta liecba pomohla.. davala som jej linky na konika, pozicala moju knihu Plodnost, cykly, vyziva a dufam,ze ma cim skor prekvapi spravickou o babatku 🙂

inak mi po rozume chodia iba darceky na Vianoce pre neterku a synovcekov 😀 Tak vzdy v obchode nenapadne bzeram babiky s dlhymi vlasmi na cesanie, domceky na hranie, strielajucich robotov a zeriavy a dumam co kupit 😀 (hracky maju pri pokladni) MM ma nuti objednavat cez internet, ale mne to pride strata casu, najma ked on "nevie co treba kupit" no lebo ja viem 😀

Carmenuska,
drzim palceky pri liecbe a pred podanim ziadosti sa zastav v Ado teme, je tam vela zlatyyyych bab z Martina, poradia ti 😉

Bettynka,
blahozelam k byvaniu! Super! WAW! tesim sa s vami! 😵
Aj Hviezdicke Marii blahozelam k bytiku, neviem ci som to uz pisala...

margarita
19. okt 2009

ahojte babulky, vidim, ze viacere asi maju "bobrika mlcania" 😀 no verim, ze coskoro sa ozvu.
kaki, dufam, ze prstik Ti pekne zrastie ci zahoji sa ci co mu to treba...
carm - take nieco ako duchace by som aj ja uz veru potrebovala - akurat posledne dni mam taky intenzivny pocit, ze s mojou vierou nie je vsetko uplne v poriadku 😎 myslim tym, ze akoby som zvlaznievala 😔 tak nejako vnutorne. A vobec sa mi to nepaci a opat musim bojovat s tym, vziat veci do vlastnych ruk, kedze Boh mi nedava nijake naznaky 😉 alebo teda ja ich nevidim.
Zatial sa pre zaciatok snazim prijimat veci take, ake su.
Napriklad som xela ist teraz von, kym je este pekne, ale Kiki sa strasne branila obliekaniu a nemohla som ju ani "ulovit", ako mi furt zdrhala prec, tak som si povedala, asi nemam ist von ale ostat s nou dnu, asi sa xe radsej hrat a lozit...de facto tu prechadzku som potrebovala ja, a ona nema na vyber 😵

takze asi tak nejako...z nasich kruhov 🙂

rybka13
19. okt 2009

margi, tusim upadas do stereotypu 😉 no ono teraz tie vecery budu este dlhsie ale co sa da robit... ale zas o chvilku su tu vianoce, na ktore sa teda aspon my hrozne tesime, lebo rybuliatko uz bude na svete vtedy 🙂
Skoda, ze Vas nemozem prist pozriet, ked uz mam ten prisny kludovy rezim 😒 , aj Risku by som rada, ale neda sa 😖

Zajtra idem do poradne a aj konecne podpisat zmluvu s mojim porodnikom... Modlim sa aby ten krcok bol aspon trocha tvrdsi a aby som sa nedajboze uz neotvarala, lebo brusko mi niekedy tam uplne dole tvrdne statocne a babuliatko dost silno tlaci uplne dole 😕
Modlim sa, aby sme vydrzali 2v1 aspon do 1.11. keby bude kriticke obdobie za nami, a kebyze vydrzime do 15.11. tak to by rybuliatko uz nebolo nedonosene 😉

Pls spomente si na nas dnes o 22.00, ja budem mysliet silno na Vas vsetky, hlavne babulky co maju rozne nepriaznive diagnozy... a minuly tyzden mi Pan polozil na srdce Vas dievcata, co sa snazite o adopciu, napadla ma teda hlavne Lenkove a Smejka, ale vidim ze Vas je viac... Carmenuska, teraz Prahaxx, kto este?
Tak myslim dnes aj na Vas..

Bettynka tesim sa z Vasho samostatneho byvania.. a myslim aj na margi, aby sa do buduceho leta najneskor vyriesilo aj Vase byvanie...
Kaki, zdravim, myslim na Teba 😉
skorki kde si? a kde je smejka, uz dlho tu nebola...
Maria, prajem vela sily ... aby sa podarilo tretie mimi ak to Pan chce..

riska
19. okt 2009

ahojte babulky 🙂
som vas trocha zanedbala, hanba mi 😖 ale boli sme 3 dni na orave na oslave a až na straaašnu zimu a sneh bolo úplne super 😵 ale ja som si odtial doniesla asi nejaku spavu chorobu alebo čo, lebo v kuse zivam a prave som sa zobudila 😕 😀 😀

mooc sa tešim z dobrých správ, aj ked ich tu moc nepribudlo - ale potešil ma carmenuskin prispevok a tiež to, že betty sa osamotnila 🙂 betty, to je super a určite to bude začiatok konca tých zlých dg, neboj sa... možno sa všetko nevyrieši zo dna na den, ale časom určite 😉

aj ja blahoželám marii k výročiu a verim, že pride ten správny čas aj na bábo 😉 inak my sme oslavovali v juni 6. výročie svadby a keby mi vtedy niekto povedal, že nebudem mať dieťa po takom dlhom čase, tak mu asi zaťukám na čelo 😎 no ale Pán má s nami zjavne ine plány...

margarita
19. okt 2009

rybka, ja upadam zasadne len do depresii 😀
neboj, aj za rybuliatko sa modlime, vydrzite, aby ste este aj neprenasali, ako to uz byva 😉

margarita
19. okt 2009

ahoooj stria, som rada, ze vas tam hore nezafukalo 😉
a co oslavenkyna, aj tancovala na stole? 😀

riska
19. okt 2009

suzzi, zdravim teba a male suzzičatá 😵 😵 😵

muska a kolko ma ta tvoja mala rôčkov? 🙂

kaki, slniečko naše, dúfam, že tie jablká stáli za to 😉 no ale hlavné, že môžeš tukať do PC 😵

prahaxx - vitaj medzi nami 🙂

az - ty si velmi múdra žienka a velká bojovníčka... sa mi páči tvoj chemický pohľad na bylinky 🙂 ja tiež verim bylinkám, no čo robiť, ked niekedy treba telu pomôcť aj chémiou? 😠 ale s tým vyššie uvedeným výrokom vrelo súhlasím 🙂

lenka - ty si aká šikovnica, že už myslíš na darčeky na vianoce.... ja tradične okolo 20. začnem zháňať 😎

margi - no dúfam, že kiki stále vychovávaš rovnako kresťansky, lebo budem musieť ako stria zakročiť a zobrať si ju domov 😀 😀 😝

rybka - dnes aj špeci za teba, neboj sa, ja silno verím, že to bude o.k a male rybiatko bude úplne v pohode 😉 len pekne oddychuj a zajtra podaj správy 😉

riska
19. okt 2009

ahooj 🙂 no oslavenkyna vačšiny oslavy predriemala, ale hlavne, že my ostatní sme sa bavili 😀

margarita
19. okt 2009

jasne, ze vychovavam, pravidelne jej davam na zutie tu Bibliu detsku, co ma od Teba 😀 najradsej trieska po obrazku rajskej zahrady, v tesnom zavese je Jonasova velryba. Myslim, ze to je dokazom zdraveho krestanskeho pristupu, nie?
Nebojte sa, ja nie ze neverim, len prave mam take obdobie,ze znova hladam to, co som medzicasom stratila z dohladu.