Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

bubulka722
18. dec 2009

Darli, Štefančík je odborník, o tom nepochybujem ale od človeka mám ďaleko. Reprodučnú imonológiu robia v Brne, v Prahe a zdá sa mi že na nižšej úrovni aj v KE. Odporučila by som ti požiadať svojho gynekológa o postkoitálny test, ktorý by do tohto problému mohol vniesť viac svetla. Ak by vyšiel pozitívne, skúsila by som pár krát IUI, tým by sa tento problém obišiel. Držím palce a netreba strácať nádej, ste na tom veľmi dobre. Ja verím a vždy som verila, že to nakoniec vyjde a tej LSK som fakt rada. Ako to dopadne s mm uvidíme...
Prajem príjemné pečenie!

pcolka
18. dec 2009

ahojte..margi ty si teda mali nazaj dlhý preslov v noci... 😲

tak my sme boli včera na koncerte a bolo perfeknte-Nedvedove pesničky milujem, a práve počúvam Banskú Bystricu 🙂

muska-mrzí ma, že si aj ty chorá...ináč aj mňa už škriabe v hrdle...takže sa mám na čo tešiť.

rybka-teším sa z vášho spoločného úspechu-už to bude stále len lepšie a lepšie. ja ti v tomto smere neporadím, nakoľko som nikdy nerodila a teda ani nekojila, ale veľmi ti držím palce 🙂

janulka-ty sa pekne držkaj-bude to naozaj pekný darček pod stromček

všetky ostatné tehulky, snažilky a maminky pozdravujem-a hlavne žiadne stresy pred Vianocami.

jáj, a ešte vás chcem poprosiť, aby ste na mňa mysleli, aby som vedela prijať Jeho vôľu. som rada, že sa nemusím momentálne rozhodnúť ja, čo by som chcela, ale môžem sa spoľahnúť na Boha, že vie, ako to dopadne a čo bude pre mňa najlepšie........niečo sa deje, len ja ešte netuším čo, a ako to dopadne. ďakujem.

carmenuska
18. dec 2009

pcolka to znuie zaujimavo, netaj to tolko 🙂
kocky ja odchadzam na vikend na predvianocnu chatu, prajem vam pekny vikend a kaslite na okna.......
objavim sa tu asi az v pondelok, zas nic nestiham, uz sa neviem dockat sviatkov a tej pohody pri rozpravkach 😵

riska
18. dec 2009

rybka, supeer, že sa nevzdavaš a hlavne, že emka sa prisala, aj ked na 10 min. ved to je krasne 😵 držime palce a len tak dalej 😉

smejka, wau, som strašne rada, že si sa ozvala a ešte s akými kráááásnymi spravami 🙂 🙂 🙂 juchuuuuu 😵 😵 😵

skorki, nenavarene, nenapečené - ale základ, kapusta v chladničke a kapor v mrazaku 😀 na oravu štartujeme 25. zostaneme len par dni, dufam, že nezamrzneme 😨

margi, tie tvoje nočne monology nemaju chybu 😀 nechceš ist aj do radia? ved čo ine maš v noci na praci? 😵 a mohli by ste utvoriť dvojicu so skorki, tej tiež stačí málo spánku, aspon by využila svoj mikrofonický hlas 😵

riska
18. dec 2009

pahu, po 100 rokoch sa tu ukážeš, napišeš cmuk a zas ťa pol roka neuvidime? 😀 ved napiiiiš, čo nove 😵

bubulka, darla, držim vam palce, aby to vyšlo, darla, ta imunita je fakt sila 😔

pcolka, myslime aj na teba 🙂 🙂

carm, uži si chatu a vikend 😵 😵

no a ja som bola včera v poradni, všetko sa zda byť o.k, babo sa vrtelo ako na kolotoči 🙂 a na výsledok tých blbých testov mam volať v pondelok, tak dufam, že nevyjde nejaka blbina 😖
a dnes idem pozrieť do roboty - na predvianočnu kapustnicu (asi ju uvarili v školskej jedalni 😕 😨 🤐 😀 )

riska
18. dec 2009

a ta moja kamoška špini viac a viac...to je hrozne, čo všetko si musi jeden človek vytrpieť...ach jo 😔

suzzika
18. dec 2009

Ahojte zlatíčka 😵

Aj ja vás zdravím po dlhej dobe. Tiež my chýbate tak ako smejke a tiež na vás myslím.
Smejuška nesmierne sa teším z takýchto krásnych správ. A tých 9 mesiacov trápenia veď to tak má byť nie? 😉

Margi taký dlhý príspevok a suzzika tam nebola spomenutá som si ho z trucu neprečítala 😀 Ale teraz vážne pochopila som, že máte nejaký problém s otcom?Spomeniem si naňho v modlitbe a tvoje motto veľmi sa mi páči 😵

Kaki a tie rady do života tiež len tak zbežne ale dobrééééé 🙂

Všetky vás zdravím a aj keď som sa na okná dávno vytoto aj tak neviem kde mi pri tých deťoch hlava stojí... 😝

danka24
18. dec 2009

smejkaaa supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr tesiiime sa veeelmi 😵 😵

riska
18. dec 2009

suzzi, ahoj 🙂 pekne, že si sa ozvala... dufam, že kočky su zdrave a ty tiež 😵

danka, všetko naj klarke k 1. mesiačiku života 😵 😵

kaki
18. dec 2009

Ahojte....
Tak ste ma potešili, takú radosť mi robíte 😵

Margi.... myslím že prvú kapitolu knihy máš v suchu 😉
A na Vášho otca myslím... Ale aj na celú Vášu rodinku, lebo choroba je to záťaž pre všetkých blízkych.
😔 myslím na Vás všetkých a modlím sa za zdravie.... 🙂
Motto veľmi chválim. Naozaj pravdivé, pekné a aj povzbudzujúce....

Smejka 😵 😵 😵 Krásna správa 😵. Nie zbytočne si priniesla dievčatkovské oblečenie domov, pred tými cca 9 mesiacmi 😵 To je super! Výťazstvo vymodlené, zaslúžené a požehnavie Vianoc o to väčšie. 😵 Už ste veľká rodina 😵

Riska 😵 krása.... Malý človek v brušku už vie čo sa mu páči? Kolotočovanie? 😵 Bude z toho človiečika kolotočár? Alebo to sa ešte nevie? 😵
Riska inak ja mám umyté všetky okná aj vianočnú výzdobu spravenú. Tento víkend už lv byte en dolaďovačky. Ale hlavne ma čaká spoveď a pokoj.

Rybka Tak prvé úspechy malé sú tu, som rada za ne 😵 Už sa to budel len zlepšovať 😵

Carmenuska... uzi chatu. Vyzerá to fajn príprava na pokojné Vianoce.

Pcolka, Ty si napínavá... ale ja si stavy "niečo sa dej len ja neviem čo" veľmi vychutnávam... Je to príjemné, lebo viem, že sa deje niečo dobre - môj Otec ma kontroľuje 😵

Violončileka tak Ty budeš piecť? Aj mon manžel plánuje 😀 😀 Lebo ja mám na pečenie obe ruky lavé 😀

Bubulka, ďakujeme za recept. Som rada že si sa vrátila 😵 A bereš aj mňa takú aká som 🙂

Suzzika, prajem Ti aby si dokázala zvolniť tempo aj s detičkami a aby si si užila Pokojné, a Radostné Vianoce 😵

Danka24 ako dopadol krst? Kde bude? kedy? myslím aj na Vás....

PS: Máme komplet všetky darčeky 🙂 A dnes budem baliiiiiiiť 😵 Dúfam že všetkým spravíme radosť 😵 a nie len vecne ale aj duchovne 😵

bubulka722
18. dec 2009

Kaki ahoj!!!
Prehodnotila som veľa vecí vo svojom živote a na veľa vecí som prišla. Nikto nie je dokonalý, ale dôležité je akými chceme byť. Pozerám sa na všetko okolo seba inými očami a je mi oveľa lepšie! Hlavne verím, že koľko dobra dáš, toľko sa ti vráti a v tejto téme je lásky na rozdávanie a to ma pritiahlo spať. 😉

Bambulky takže prišla som na to kde je v našom prípade s najvačšou pravdepodobnosťou pes zakopaný, viac napíšem neskôr, mám veľmi veľa roboty a fakt nestíham.

violoncielka
18. dec 2009

Bubulka 😵

Smejka a Lenka to su uzasna spravy 😵 😵 😵 , vidim, ze Boh nezabuda na svoje ovecky.

Margi vdaka, ze nas tak pozorne citas a kazdemu najdes nejake to teple slovo 😵 . Fakt...nocne dialogy s Margi (radio Fresh). Myslim na tvojho otca
Riska a ked si teraz na PN mozes aspon chodit von? A pekne rastiete 😵

Kaki no chcela by som nieco upiect...ale uvidim. Tieto medovnicky sa mi zdaju fajn. No a aka si uz ty sikovnica 😵. aj ja chcem este stihnut spoved....

Suzi, Dani, Rybka- krasne maminkovanie
Janulka uz sa tesiiiim
Betty aj ja sa priklanam k nazoru Margi, ale sprav tak ako to citis ty 🙂
Pekny den a vikend. Mna caka rusna sobota a nedela, tak sa pridem pozriet na MK az v pondelok. PA

riska
18. dec 2009

kaki, ty nam tu radosť robiš stale 😵

bubulka, pekne si to napisala 😉 ja tiež verin v to, že dobro sa ti v živote vrati 😵 a ked budeš mať čas, napiš viac...

violka, nebodaj budeš aj ty okna umývať? 😝 a mam vychadzky 2 hod. doobeda a 2 poobede, aspon to 😉 tak ja pomaly idem na tu kapustnicu, majte sa 😵

lenkove
18. dec 2009

baby,
ja som slubila mamke ze napeciem linecke 🙄 ako je to mile a tak, sama som sa ponukla, nech sa nestresuje, ale ja to faaaaaaaakt neviem piect 😀 😀 a zajtra je asi posleny termin, aby boli ake take.. plus tu nemam muku slovensku 😎 noooooo .. asi skusim rusky obchod v centre, no ja tlk, a tak to zo mna vyletelo 😀

bubulka dakujeme za recept 😵 a aj ja som zvedava, kde je u vas (myslis v diagnoze??) pes zakopany 😕 drzim palceky a nenatahuj nas...

Margi
to s ockom mi je luto.. este aj septicky sok.. 😔 😔 ale modlime sa za neho.. tvoje heslo nema chybu!!!!!

Smejka,

som rada, ze si prisla a napisala nam tu uuuuuuuuuuuznasnu spravu! blahozelame.. a Matusko nech sa cim skor vystrabi uz uplne...

a vsetky zdravim a objimam 🙂 🙂 🙂

violoncielka
18. dec 2009

Riska neblazni...v takej zime ma nik nedonuti umyvat okna 😀 😀 😀

Leni skus ist do bio obchodu a pozriet muku 2....tu v Italy maju tiez iba hladku 00, ale minule som prave v bio obchode objavila aj nulku, jednotku a dvojku. Tak tipujem ze SK polohruba je c.1.
Kedy odchadzate na SK? Ved linecke sa daju piect aj 23.... Nie je to narocne (priam by som povedala uplne lahke). Nezabudni dat cesto odlezat do chladnicky. Uvidis podaria sa 😵

violoncielka
18. dec 2009

Riska...tak to mas celkom fajn...ved tolko nechodim von niekedy ani ja 😵 . A co porabas domka? citas? strikujes?

lenkove
18. dec 2009

no praveze ich chcem upiect skor, nech sa 23 nenahaname, lebo tie musia odstat.. a ked nebudu hotove, tak moja mama.. to by ste museli poznat tu zenu... pride z roboty o jedenastej a ide na smenu na siestu, tak vstane o stvrtej, aby deti neumreli od hladu, ci bez sladkosti... 😝 jej malicke tridsatrocne deticky 😝 musia byt hotove v sobotu, inak ich napecie ona a to nechcem..

elizka
18. dec 2009

ahojte bambulky......

já si vás tu tak poctivo a veľmi rada pozorne čítam a teším sa z vaších radostí a myslím aj na tie, ktoré majú starosti 😉 😕 ........ veľmi mi chýba pokec s vami, ale neako nestíham písať 😠 ......

margi, veľmi ma mrzí to s tvojím ocinom 😔 ...

.kaki ty si šikovné slniečko darčeky nakúpené, výzdoba urobená, byt vyriadený... aj len tichúčko z..... 🤐 ......

muska, prajem vám skoré uzdravenie 😉 ....

pcolka, ty si teda záhadná 😀 .....

betty, riska prajem krásne a pokojné tehulkovanie 😉 ......

smejka, teším sa s vami s takýchto úžasných správ a teraz zvlášť vo vianočnom období 😀 ....

lenka, držím palce, aby ste sa aj vy čoskoro tešili z krásnej princezničky 🙂 a linecké je v pohode, ľahké a rýchle 😉

janulka, držím palce aby ti to všetko dobre dopadlo 😉

suzzika, neboj aj tento kolotoč prejde a za pár rokov ti budú dievčence pomáhať a poprípade ti všetko upracú samé 😀

ak som niekoho zabudla tak sa veľmi ospravedlňujem a všetky srdečne pozdravujeeeeeeeem 😀

danka24
18. dec 2009

ahojte
riska dakujeme dnes mame len 4tt a mesiac bude az v nedelu 20 😀
kaki nakoniec krst bude v rimokat.kostole som si to vydobila mm odisiel na sluzobku a nemal cas vybavovat u grekat. tak som to zobrala do vlastnych ruk.. dnes sme mali hned nauku prvu o 16 a druhu o 19.15 na ktorej som nebola ..Klarka plakala a nic poriadne nepomahalo tak som ju hned okupala a dala zasa papat ... a krst bude 27.decembra 😵 😵
idem spat lebo som znicena z toho placu a unavena 😒 dobru nocku
myslim na vas vsetky 😵 😵

janula.k
18. dec 2009

ahojte, nezvladam vas citat, dnes bol straaasne dlhy den a som uplne k.o. Podstatne je, ze som zvladla spoved, velmi dobre som sa porozpravala s knazom a oslavila som s nasimi moje zajtrajsie narodeniny..Hadajte, schvalne, aky darcek by som najviac chcela 🙂
Dobru noc vsetkym vam 😵

lenkove
18. dec 2009

Janulka Danuska
dobru noc vam.. vy nase mamicky krasne 😵 😵

maria1610
19. dec 2009

Dobré ránko 🙂 - ja som stihla uz spoved dnes rano a vratila som sa velmi povzbudena - pan profesor ma povzbudzoval k uprimnej, dennej modlitbe za zazrak (jednalo sa o zdravotny stav nasho Filipka) - povzbudzoval ma k tomu, aby som bola "narocna" na Boha, aby som sa nebala prosit - on urcite zazrak v nasom zivote vykona, ak nie priamo na jeho zdravotnom stave, tak urcite uzdravi mna a da mi silu zvladnut tento kriz - a myslim, ze nieco podobne ma pripravene aj pre kazdu jednu z Vas - prajem prijemny den 🙂

lenkove
19. dec 2009

Mária
to máš krásny duchovný zážitok... a veľkú múdrosť ti povedali...
ja pridávam dnešné zamyslenie 🙂 ktoré je tiež akoby o tom...
inak, tu nasnežilo a zároveň je trošku poľadovica, raj na kĺzanie, horor na cestovanie 😕
prajem vám krásnu sobotu, poslednú Adventnú.. A tešte sa, lebo Pán je blízko 😵 do života každého z nás príde Spasiteľ ako malé dieťa 😵 😵

Lukáš 1, 5 - 25

"Podľa čoho to poznám?" (Lk 1, 18).Neprejde takmer ani deň bez toho, aby
nám niekto niečo nesľúbil: "Ak investuješ s nami, zarobíš pekné peniaze." "Skús
túto diétu a uvidíš, ako budeš zhadzovať kilá." "Ten vlak určite stihneme."
Toľko sľubov! Ako sa rozhodnúť, ktorému z nich veriť? Tu je dobrý návod na
overenie: Preskúmaj toho, kto sľubuje. Je dôveryhodný? Splní svoj sľub?Keby tak
Zachariáš použil toto pravidlo, keď mu anjel povedal, že jeho stará manželka
bude mať syna! Isteže, po mnohých rokoch neplodnosti bol pre neho tento prísľub
naozaj ohromujúci. Všimnime si však, kto to sľubuje: samotný Boh! Kto by mohol
byť spoľahlivejší?Zachariáš ako bezúhonný a bdelý Izraelita a zároveň aj kňaz
sa modlil žalmy a chválil Boha za to, že "je vo všetkých svojich slovách
pravdivý a svätý vo všetkých svojich skutkoch" (Ž 145, 13). Poznal dejiny
svojho národa a vedel, že Boh už taký zázrak urobil aj predtým - keď sa Sáre a
Abrahámovi narodil Izák v ich starobe (Gn 21, 2). A tým, že bol Zachariáš
starší, žil už dostatočne dlho na to, aby bol svedkom opakovanej vernosti Boha
v živote ľudí.Prečo teda tento úctyhodný kňaz "neuveril" (Lk 1, 20)? Veď sa mu
dostalo práve tej odpovede, za ktorú sa toľko modlil! Vari ho toľké roky
čakania zaslepili voči Božej moci zasiahnuť? Alebo sa už sám zmieril so svojím
bezdetným údelom?Tieto otázky sú dôležité, pretože aj my sa môžeme v mnohom
podobať Zachariášovi. Aj my môžeme byť obklopení znakmi Božej vernosti, no i
tak máme pocit, že Boh na nás zabudol. Možno sme sa uspokojili s tým, že sme
nedostali "odpoveď" na svoju modlitbu. Možno prehliadame zdroj prísľubov a
požehnania, po ktorom túžime: nášho láskavého, všemohúceho Boha!Keď Zachariáš
onemel, mal veľa času premýšľať a modliť sa. Je Advent - jedinečné obdobie
vyskúšať si, či sa neuspokojujeme s málom, keď nám Boh chce darovať viac. Boh
túži konať zázraky aj v tvojom živote. Vedel by si prehĺbiť svoju vieru a
poskytnúť mu tak priestor konať?

Otče, ty môžeš všetko. Odním odo mňa všetok strach, pochybnosti i
sklamanie. Dôverujem ti a vkladám ti do rúk celý svoj život.

azalka22
19. dec 2009

ahojte, ja mam peknu spravu - kamoska vcera porodila dievcatko [o par dni skor], tak sa vcera oslavovalo a na vianoce su snad doma 🙂
a prajem vsetkym pozehnanu poslednu adventnu nedelu i cely tyzden

lenkove
19. dec 2009

a viete co je dnes za den??
Janula nasa ma narodeniny 😵 😵 vsetko najlepsie 😵 😵 hlavne Bozie pozehnanie, lasku, pokoj, zdravie a narodenie zdravuckeho babatka 😵 a par surodencekov k nemu 😵 😵

Azalka
kamaratke blahozelam 😵 k dievcatku 😀 😵 😵

maria1610
19. dec 2009

Jani vsetko najlepsie - a uplne najkrajsie by bolo, keby si uz stiskala v naruci svoj "darcek" 😵

muska30
19. dec 2009

ahojte,
u nas snezi, to je radosti 😀
janulka,
vsetko najlepsie 😵
maria,
pekna foto v pase 🙂
lenka,
pekne zamyslenie 😉
danka,
aj moje deti su krsetne v rimokat. kostole, ale po ocinovi su aj tak grekokatolici 😉
prajem pekny vikend 😉

riska
19. dec 2009

janulkaaa, všetko najlepšie k tvojim narodeninam 🙂 ty si tiež take vianočne dieťa ako bude to tvoje? 😵 😵

maria, skoro som ta ani nespoznala, kočka si 🙂

danka, a ja že 4 týždne znamena mesiac...no zasa som mudrejšia 😀 ale aspon som bola prvou gratulantkou 😉

ja som tiež po spovedi, teraz pomaličky upratujeme, mm sa zrovna morduje so stromčekom 😉 leni, aj ja sa chystam na linecke koláčiky, mnam 😵 pekny večer všetkýýýým

lenkove
19. dec 2009

Riska
a posles mi prosim receptik na linecke?? 😀

ja som dnes bola na nakup, kupila som este aj playmobil figurky mali za 2 e 😕
tu tiez mrzne, ze minus desat 🙂 a tak som vymrzla 🙂

smejka
autor
19. dec 2009

ahojte....jeeej tu uz rozvoniava vianocne pecivo 🙂 ....ja som sa dnes chystala....no akosi som chora a robila i tak nieco ine
ale zajtra po spovedi sa do toho pustim asi 😉
maria som rada ze ta knaz povzbudil.....i to je milost....ist na spoved a mat z toho zazitok 😔
riska napec a posli ked pojdete na oravu 😎
zelam krasny adventny vecer 😵