Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

smejka
autor
14. apr 2009

riska kobyla je pretazena 😲 ....to vies zacina praca vonku...oranie a pod 😀
aha a ja ze uz hotove stretko mate zajtra.....no sisi mi zase 😝
ako sa mas inak? co vysetrenia? co dietka?

riska
14. apr 2009

asi o 20:00 nas tu chodi viac 😀
no, cez sviatky som dietu total zrušila 😀 ale asi zasa nabehnem na nejaku odlahčenu stravu 😉
hemato mam za sebou, prve výsledky o 2 týždne 🙂 a mm dnes zavolal do martina kvoli imuno

riska
14. apr 2009

a vy stale nemate kompletne vysledky ohladom matuska?

smejka
autor
14. apr 2009

pojdete do heliosu?..tak sa vam to super pohne...sa tesim
na odlahcenu stravu sa i ja odhodlam dlhsie...prave som sa naprala orieskovou bonbosou 😝
my nic....no chceme sa pohnut i inym smerom...cez znamu reumatologicku

riska
14. apr 2009

smejka, ved oriešky su zdrave 😀
no vyzera to, že do heliosu... povedali, že robia protilatky na vajka a spermie 😉 tak v juli, ked budeme v kubine, skočime si do martina 😵 a prahu zatial nechame na horšie časy... ale ešte sa poradim s mojou doktorkou 😎

mohlo by to byť reumatologickeho povodu?

smejka
autor
14. apr 2009

som zvedava co povies na helios...ci tam nahodou nazakotvis natrvalo 😉
oriesky veverica rada 😀
reumatologia preto ze ta dr co tam robi je byvala primarka z detskeho odd a je velmi precizna vo vysetreniach a budem mat istotu ze preskuma vsetko i ked to nebude reumatolog povodu..a bude to verim skor ako toto z genetiky 😝

riska
14. apr 2009

mne tam iba zoberu krv, tak neviem či si vytvorim dostatočný obraz... zachvilu budem poznať všetky CARy u nas 😀
to je super, len nech ho vyšetri od hlavy po paty... a radšej aj 2x 😉

darla27
14. apr 2009

Ahojteee 🙂
Riska ty si moj poklad, uz to vyzeralo, ze moja tema zapadne prachom
Ja som hroooozne zvedava čo mi zajtra povie Drábeček na naše diagnózy z Prahy, on totižto ani nevie že sme tam boli. 😀

riska
14. apr 2009

darla, tak to som aj ja zvedava, čo ti dr. uspávadlo povie 😀 😀 daj potom vedieť, ok?

darla27
14. apr 2009

Jasné, prečo že uspávadlo? Pri mne sa vždy smeje. 🙂

darla27
14. apr 2009

Ale to sa neni čomu diviť, ja všetkých gynekológov privádzam buď k smiechu alebo k slzám. 😀 😀 😀
Normálne sa naňho nenormálne tešinkujem. 😵
Zajtra podam hlásenie. 😉

riska
14. apr 2009

darla neviem, na mna vždy posobi ako uspavaci prostriedok 😉 ale inac je v celkom v pohode 😉
držím palce, papa

lenkove
14. apr 2009

ahojte
tak v taku pokrocilu hodinu sa idem pridat aj ja.. prave som prisla do ba, vobec sa mi tu nepaci, hlavne preto lebo tu nie je mm a tak nam bolo tie tri a pol dna spolu dobre.. a teraz, sama 😕

vsetky zdravim a zelam dobru noc 😉

margarita
14. apr 2009

marione - podaj spravu, ako Ti stupa hcg 🙂
vcielka - drzte sa 😉
smejka - Matuskovi drzime vsetky prsty nasej rodiny, a tych teda je 😀 a aj Tebe na skusky a tak vobec.
lucetta - supeeer, ze si zase tu a tesila si sa zvlast speci tieto sviatky, ved si sa veru mala preco 😵
darla - nech Drabek poslucha a vymysli, co treba dalej s Tebou 😉
riska - zisti terminy a vela zdaru v organizacii stretka...dufam, ze pridem, vynasnazim sa 😀 a co maju frazeologizmy nove? 😝 😎 😀

margarita
14. apr 2009

a lenkove zelam dobru nocku 🙂

lenkove
14. apr 2009

margi

dakujem, aj vam dobru 😵

margarita
14. apr 2009

no ja idem v tuto pokrocilu nocnu hodinu este naivne optimisticky skusit zacvicit trochu Mojzisky, takze zaspim urcite uz pri prvom cviku asi pri tretom opakovani...ale musim to cvicenie minimalne predstierat, nech si moja chrbtica mysli, ze fakt cvicim a prestane boliet 🙂
baby, cvicte dokym mozete 😀 ja by som taaaaak teraz chcela cvicit aj hodinu vkuse...a neda sa 😵

lenkove
14. apr 2009

margi
no teda 🙂 tak prijemne cvicenie 😉

smejka
autor
15. apr 2009

ahojte 🙂
jeej lenka sa tu mihla 🙂
darla drzim palce aby Dr cosi poriesil s vami 😎
riska aspon budes zbehla s tymi Car-mi budes vediet poradit celemu SK 😉 ....pekny zaciatok pracovneho tyzdna zelam 🙂
margaritka s tym casom je to urcite o dusu 😝 ....no casom ti i ta hodinka na cvicenie zvysi...uvidis 😉
ja sa idem ucit i ked vonku je krasne a taha ma do zahradky 😒
pozdravujem vsetky VS 😵

lenkove
15. apr 2009

Smejka
ahoj 🙂 aj my teba zdravime a ziadna zahradka 😀 pekne studuj 😉

aj ja zdravim vsetky 😉

a aby som nezabudla aj u nas bola Velka noc o tom, ze sa ma kazdy pytal, kedy budem tehotna. Pritom kazdy kto sa pytal vie, ze mame problem a ideme adoptovat. Tak som povedala, ze tehotna nebudem, nech s tym teda prestanu a ze ci zabudli, ze ideme adoptovat. Co sa da v takej chvili povedat? hadzat o zem, ze su taki necitlivi sa mi nechce.. skusam obetovat moju bolest a vsetko to Panovi.. Aby som uz viac nereptala, nesmutila, nezamyslala sa.. Ved mam taky krasny zivot!!! Viem, ze Pan ma miluje, dokazal mi to neraz... Uz som sa rozhodla, hovorim, ze mu ju davam, ale este to neprecitujem.. Este to nejde.. Ale ja verim, spolieham sa na Pana, ze opat zabojuje a tu moju bolest si na svoju slavu zoberie 🙂
pekny den vam!!!!

kaki
15. apr 2009

Ahojte VS 🙂
lenkove, presne viem aké to je keď sa nás pýtajú dookola na to isté ☹
A my na nich len bezmocne pozeráme a cítime sa zasiahnutý priamo do srdca ☹ Aj ja som zvažovala už možnosť obetovať tú bolesť... Ale zatiaľ to neviem.... Ale všetko bude... učím sa 🙂

smejka, veľa síl do ďalśích bojov o matúškove výsledky...
riska.... prosím pošli aj mne termín stretka, ak sa mi podarí aj ja sa rada k Vám pridám 🙂

lenkove
15. apr 2009

ahoj Kaki 🙂
a ostatne, nikto? 😕

danka24
15. apr 2009

ahojte prajem vam krasny pozehnany dni a veeela uspechov v tomto pracovnom tyzdni.. u nas doma je uz prazdny dom vcera vsetci odisli.. take ticho zrazu ziadny detsky plac ani krik... ale o mesiac su tu jak na koni pridu na svadbu a ostanu tyzden..
margi a vy pridete tiez?

kaki
15. apr 2009

daka 🙂
Ty už máš štvrtinu tehotenstva za sebou 🙂
Veď kriku si čoskoro užijete do sýta 🙂

kaki
15. apr 2009

daka = danka

danka24
15. apr 2009

kaki no stvrtina za nami uz len cca 30tt 😀 no kriku si uzijeme ale az v novembri zatial staci aj neterkin krik 😀 😉
ako sa mas?

kaki
15. apr 2009

Danka, mám sa asi dobre 🙂
trošku jarne unavená ale pokojná a relatívne spokojná. 🙂 To vieš vždy sa niečo najde čo chýba ☹
Ale hlavňe že sa máme radi 🙂
...a tebe bruško už trošku podrástlo? Alebo ešte sa navonok tváriš že sa nič nedeje? 🙂

danka24
15. apr 2009

kaki este nie brusko je stale rovnake zatial len sadielko mam snad o mesiac bude nieco vidno .. mozno ze nie ... 😉
tak ako hovoris hlavne ze sa mate radi .. lebo to je najdolezitejsie a ja verim ze coskoro vam pribudne niekto treti 😉
len bud kludna a spokojna ide leto a v septembri ti bude vykukat tehulkovske brusko 😵 😵

kaki
15. apr 2009

danka, ďakujem... Pan Boh usliš 🙂

pahu
15. apr 2009

Ahojte 😀
Lenkove, presne tak, nehnevať sa na nikoho, na rovinu povedať, nech ťa (nás) neotravujú s takýmito otázkami 😉 Známa si bola cez víkend pozrieť dievčatko, 6-mesačné 😀 Sú nadšení a trvalo to necelý rok 😀
Držím im a aj Vám palčeky 😉