Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

rybka13
6. jan 2010

ahojte, tak sme vcera rychlo kupili odsavacku na vysavac, ale odsali sme iba raz, teraz jej uz nic nejde z nosteka, akurat tak chrapti, tak skocim zajtra doktorke nech ju popocuva, teplota rano bola 37.0.
Ja stresujem hlavne koli tym krstinam, bude to aj tak prva zmena prostredia, kedze cestujeme k svokrovcom na dedinu krstit a bojim sa aby to emka dobre zniesla, nieto este ked nie je fit ☹
A dalsia vec co ma vystrasila, myslela som si totiz, ze uz ma krasne zahojeny pupcek po porode a posledne tri dni jej z neho nieco vyteka, kuknem vcera a normalne diera v nom az som videla taku brusnu sliznicu, som sa normalne zlakla uff... aj koli tomu skocim tej doktorke 😠
Ach jo, ake prekvapenia nas este cakaju, asi este vela 😠 ked clovek sa tak boji, aby sa babatku nieco nestalo..
dakujem za modlitby,ste zlate...

mimuska77
6. jan 2010

Smejka,no to by bolo super,že v zdravotníctve,ale robím laborantku na tri smeny a tiež som v bielom 😉

Inak Vás všetky pozdravujem rybka nech sa Vám emuška čím skor uzdraví,ale zajtra určite chod k dokyne
😔

Mám Vás všetky rada a myslím na Vás v modlitbách,dnes idem na nočnú tak som tu na skok,lebo aj mm chce íst na PC 🙂 Tak pa,pa a držkajte sa 🙂

lenkove
6. jan 2010

Rybka
hlavne budte v poriadku... 😔
ja som dnes nesvatila tak ako som chcela, boli sme na nakupy v Polsku, v strasnej chumelici, cesta neodhrnuta, veru som sa aj bala cestou.. mm ale soferoval ale ako drak 😵 😵 kupili sme si sedacku, aj ked som mala vyhliadnute dve ine na sk a aj jednu v Ikei, ked sme videli tuto, hned sme sa zamilovali 😀 super sa roztahuje, mozete k nam prist spinkat 😀 😀 este sme si objednali spotrebice.. a zajtra skrine a kuchynu 😉 a uvidime kedy sa stretneme s Malickou.. 😵 😵 😵 ako sa tesiiiiim, moja mama sa vytesuje uplne, aj svokre musim vzdy ukazovat fotky aka je krasna nasa malicka 😵 😵
a vy co???

mimuska77
6. jan 2010

lenkove ahoj,teším sa s Tebou na maličkú,nedáš fotoalbumík? 🙂

lenkove
6. jan 2010

mimuska
este nie 😕 az ked na nu budeme mat "papier" pre istotu... nie pre povercivost, ale nema sa to 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 😉
a dakujemeeeeeeeeee

mimuska77
6. jan 2010

Mojenko veru máš pravdu a nie je zač,nech Vás za to požehná a odmení náš dobrotivý Pán! 😉

lenkove
6. jan 2010

Smejka,
no tie stretka to musi byt, my ked pojdeme na IA by sme sa mohli stretnut, co povies? 😅 🙂 ja sa uz teraz tesim 😵

akzuzs
7. jan 2010

Dobré Požehnané sokré a ťažko vstávajúce, ešte zo zalepenými očamy a s papiermy na učenie RÁNO!!!!! 🙄

Rybka to prechladnutie zvládnete, neboj Boh Vám pomôže, ale ako povedala mimuska s tým pupčekom radšej choď k MUDr. Tak malú idete oficiálne predstaviť Kristovi 🙂 ? To je super. 🙂 Náš malý bol celý čas ticho, len keď začal dekan kázeň začal revať 😀 a tak sme šli do kruchty. Skončil až keď zasa prestal dekan z kázňou 😀 😀 😀 Náš krst bol srandovný, lebo bolo 8 detí a jedine náš bol syn ostatné dievčatá. Dekan hovoril sedem snehulienok a jeden trpaslík 😀 😀 😀

Lenkove to máš tiež pravdu, netreba nič urýchliť, stými foto. Keď to bude všetko OK napozeráme sa ich do sýtosti 😎 a bude to ešte prekvapujúcejšie. Mám hróóóóóznu radosť 🙂 a kedy to bude oficiálne?

Ozaj dievčatá, zabudela som vám napísaťská som "úžasná" matka 😕 a čo sa nám stalo. Šli sme s Majkom v sankach ku svokruši a blízko nich som schádzala z obrubníka chodníka na cestu a ten môj miláčik sa mi prevrátil a havaroval. Hlavou na cestu ☹ To bolo strašný pohľad, všetko som pustila a ratovala som ho. Ešte taký pán rýchlo zastavil auto a pomohol mi preniesť tie nešťastné sánky na druhú stranu a že či sa nám teda hlavne malému nič nestalo. Našťastie NIČ, Chvála Bohu, lebo ja som bola až zelená od ľaku a Majko ani nehovorím, ten sa trašne zľakol a plakal 😢Celý čas som ďakovala Matke Božej a jeho anjelikovi strážnemu, že nevybehlo auto, alebo tam nebol kameň. To by som tu teraz nepísalal a .... Hrozné niečo. Ešteže sú tie deti v zime tak nababušené a doobliekané ako kozmonauti, že bol ja érbeg 😉 má iba takú modrinu na hlave ale to nič. Keby prišla ku nám sociálka tak mi ho vezmu, ten je čo chvíľa samá modrina, hrča, škrabanec.... 😀 😀 😀 Do saniek ho už nechce, bojí sa. Nechce a aj zle sa ide s kočárom, tak máme tu krosnu na chrbát z chicko a tak chodíme tak. 🙂

barbuska1
7. jan 2010

Ahojte, som tu prvy krat na podnet mojej kamaratky, a som rada, že nie som sama 🙂 Akzuzs tak som tu 😀

violoncielka
7. jan 2010

Ahojte babulky
BArbuska som rada ze si medzi nas zavitala 😵

Vidim tu same novinky
- Leni uz sa tesiiim na malu. Je to zazrak, ze vam to islo tak hladko 😵 . Urcite si teraz povzbudenim aj pre ostatne pary co si chcu adoptovat babo. Tesiiim 😵 😵 😵

Rybka malinka je uzasna, ale aj velka je kocka 😵

Riska sa tesim na spravy z ultrazvuku...snad uz budete vediet co to bude. Uz mate meno?

Margi dakujem, ze si aj v mojom mene potriasla nasim ruku 😵

A ja som od vcera 6 nasobnou tetou. Dakujem za modlitby, nastastie vsetko dobre dopadlo a my sa tesim z dalsej malej princeznicky 😵

Inac nemam nic nove....Prezili sme pekne sviatocne dni, sice nic zvlastne sa neudialo a vsetko prebehlo v tichosti , ale aj taketo kludne sviatky maju svoje caro.
Od dnes opat zacinaju povinnosti....
Pozdravujem Kaki, smejku, nase maminky, tehulky a vsetky ostatne VS

carmenuska
7. jan 2010

Ahoj Violka, tak ste mali krasne sviatky??? Ved co by ini dali za kludne Vianoce, napr. moj kolega....
vsetky zdravim a prajem pekny den. Ja som celu noc nemohla spat, vyzeram ako mrtvola....nechapem preco, ja spim vzdy ako zarezana, no a potom som len rozmyslala nad blbostami a uz duplom som nemohla zaspat z tych mojich scenarov 😕
Akzuzs- ked som ja chodila na vysku , ucila som sa vzdy rano a doobeda, do mojej hlavy som vecer a v noci nic nedostala. A malo to vyhodu, na skusku som prisla vzdy pekne doruzova vyspata a to mi vsetci zavideli 😀

violoncielka
7. jan 2010

Carmenuska...aj ja som tejto noci snovala scenare filmu 😀 .....tiez som nemohla spat. Nebol nahodou spln?

Dnes je tu konecne slnko, takze mozno poobede skocim pozriet zlavy (sconti) v obchodoch. 😵 😀

lenkove
7. jan 2010

ahojte

Violka, som rada ze ta vidim 🙂 tak svagrinke sa narodilo dievcatko? to som ani nevedela, ze uz je tu 😵 alebo len zabudla, teraz je tu tooolko deticiek, dakujeme za ne Panovi 🙂 a blahozelam mamicke a malickej krasny dlhy zivot, nech rastie Panovi na slavu 🙂

myslim na vsetky chore deticky 😔 a my si spomenme na Magimary dnes ma hnusnu operaciu so zubkami... 😔 tak nech jej to vsetko dobre dopadne.. 😉

lenkove
7. jan 2010

a vitam nove snazilky, Barbuska ahoj 😉
ja mam dnes pred sebou tazky den, chcem dokoncit kapitolu 🙄 konecne 😝 a cakam na telefonat, ze kedy uvidime malicku 😵 😵

smejka
autor
7. jan 2010

ahojte 🙂
violka aj ja blahozelam k znasobeniu titulu teta 😉...az su zdravi a stastni 🙂....a dobre nakup...teraz sa to fakt oplati 😎
akzuzs si dobra dat si budik na ucenie....to mne nejde 😒
barbuska ahoj...napis viac o sebe
carmenuska dnes ides na urad? nebola preto taka tazka noc? 😕
lenka kuk 🙂....verim ze zavolaju 😲....stretko hadam konecne dohodneme 🙂.....a na mary myslim....bala sa strasne 😔

lenkove
7. jan 2010

Smejka
ahoj 🙂 cakala som ta tu 🙂
inak, si doma, tak zajtra, alebo v pondelok? 😀
ze zavolaju sa nebojim, mam aj mobil na riaditelku, ze pre kazdy pripad, ak by ona zabudla 😵 vraj je to podobny pripad ako Ida Ž. tato riaditelka 🙂 😵 😵
a ty co dnes? ides pisat pracu? 🙂 😉
inak, auto uz mame zo servisu doma tesim tesim 😵 😵

Carmenuska, veru, udes na urad? 🙂 🙂

ano, Mary sa bala ☹ preto na nu myslime aj my 🙂

lenkove
7. jan 2010

a Smejka, mas krasne nove heslo 😵 😵

smejka
autor
7. jan 2010

lenka inak ja som doma ved vies 🙂 ...ak pojdete okolo stavte sa na kavu 🙂
ja na pracu nemam knihy 😒 ....musim do narodnej kniuznice ist asi....neviem kedy sa rozhybem 😝
lenka ja ti tak prajem to male skvrna a som rada ze to ide hladko a budete coskoro spolu

smejka
autor
7. jan 2010

lenka 😵

smejka
autor
7. jan 2010

aj sa krasne nieco zmenilo v pase 😉

smejka
autor
7. jan 2010

lenka idem ja od tohoto zrutu casu 😕 ....napis IP ak sa stavite....no skor by bolo lepsie v pondelok ako zajtra...porozmyslaj 😉 ....a pekne pis.....a ak budes mat nieco nove daj vediet aj do sms 🙂
krasny den vam vsetkym 😵

lenkove
7. jan 2010

ale!!
blahozelam!!! Matuskovi,nech je zdravy vesely a stastnyyyyy

a volala riaditelka IA 13.1.. ☹ ☹ a mm ide 15 prec.. asi vsetky nestihneme ☹ ☹ ☹ tak hladko to nejde 😢 😢

smejka
autor
7. jan 2010

lenka dakujeme 🙂
lenka nesmut.....a mozno stihnete....maju byt tri....nie?a tie ostatne nemusia byt v DeD nie?

lenkove
7. jan 2010

Smejka
na knihy skus medzikniznicnu vypozicnu sluzbu 🙂 ale do Martina to nemas daleko 🙂

lenkove
7. jan 2010

ze musia.. vraj maju ostat profi v anonymite.. tie navstevy budu teda riadne narocne pre hlavne malicku, taka dlha cesta 😉 😅

smejka
autor
7. jan 2010

lenka si zodpovedna musim ta pochvalit 😉 ....tou sms 🙂
este som tu zostala....intuicia 🙂
a tesime sa....i ked mam 13 skusku ale ak pridete podvecer tak ok 🙂

lenkove
7. jan 2010

no neviem ci podvecer, ale Smejka, kde mas tu skusku? v Ruzomberku? a vies kde mame IA my? 😉 😉 😉 tak ta mozeme hodit domov 😀 😀

lenkove
7. jan 2010

uf. a pani riaditelka povedala "to budete mat vesele, je to riadne zive dieta" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵

pipa30
7. jan 2010

Ahojte.Mám len jeden dotaz.Moja kamarátka mala dostať mrchu 3.1.,ale stále nič a teplotu má zvýšenú včera mala 37,5.Môže byť tehotná?Ako je to vlastne s tou teplotou?

lenkove
7. jan 2010

Pipa, pravdepodobne je tehu, nech si spravi test 😉 ak je tehu, teplota je zvysena