• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veriace snažilky II. Pridajte sa

1. marca 2015 
sorry, sekla som sa v predpovedi o cca 12 minut....padaaaaam :wink:
riska - Ty si vzdy na 1.mieste, neeee|? :wink:
13. jan 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej Riska čavenko,nejako som Ta prehliadla,pardon,no jasnačka ved ide o moje deťúrence,len prečo mi to došlo až teraz,ale vždy lepšie teraz ako nikdy,no nie?Ale Vy ste mi všetky k tomu dopomohli,ja viem že som si Vás nenašla na MK len tak,že to je zázrak :slight_smile:
13. jan 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riska a kde Ti vidia baby to bruško?????????????????????? :grinning:
Máš niekde foto?
13. jan 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny podvecer, chystam sa na omsu, tak len tak kratko :slight_smile: muz je chory, tak sa musim ist za nho pomodlit :dizzy_face: sak viete - chory muz=hovota katarstrofa :grinning:
ano bettynka, bola som neskutocne prekvapena, ze si uz v 16 tt a veeelmi ti to pristane :dizzy_face: som taaaak rada, ze az :sunglasses: a co sa liekov tyka, tak beriem kyselinu listovu 2x denne. a doktor mi nezistoval, ci mam ovulaciu, ale ta sak si meriam teplotu (symptotermalna metoda PPR), a tam by to malo byt vediet podla teplot, takze podla mna ju mam :unamused: aspon dufam no.
v novom sa nam byva vyyyborne, ovela lespie a krajsie :sweat_smile: aj ked je o 3 metre svtorcove mensi :confused: , je super, lebo je komplet zrekonstruovany, takze verime, ze sa nam v nom podari splodit minimalne jedno dietatko :sweat_smile:
musim bezaaaaaaaaaaaaaaaaaaat, krasny vecer prajem :wink:
13. jan 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Lenka nepise nic? :angry:
13. jan 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, no aj ja som zvedava co ta nasa Lenka a jej Oblubena :slight_smile:

My sme sa dnes v noci zrazili s mm na zachode - obaja mame crevnu virozu. Mna boli aj vlasy na hlave :stuck_out_tongue_closed_eyes: a citim kazdu kost...Tak tusim si dam horucu sprchu a zakotvim pri knihe.

Pekny vecer :slight_smile:
13. jan 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dievcata tak vam napisem aspon co mi lenka napisala v sms ...."mala je uzasna, bola dobrucka"......zajtra idu tiez za malinkou...asi maju teraz toho vela plus do toho kus cesty
tak len aby ste vedeli ze su zalubeni :dizzy_face:
skorki liec sa :wink:
13. jan 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzzi ďakujem za odpoved :slight_smile: ale keď dlho ležím na chrbte, tak mi býva na vracanie. ale možno to je od hladu :confused: cítim sa dobre,ďakujem :slight_smile: doktorka vraj už videla pohlavie,ale ešte si to overujeme :grinning:

akzus to je hrozne s tou skusajucou. profakov mám ešte v živej pamati :stuck_out_tongue_closed_eyes: a čo sa týka kocika,tak viem aká farba sa mi páči :grinning:

carmenuska ale veď to si nepichaj sama :grinning: to ti pichne sestricka. ale si teda odvazna že si do toho chcela takto ísť. to nie je mala injakcia ako pri heparine

ozaj aj ja som zvedava na lenku :dizzy_face:

smejusik ahoj :wink:

margi ok,beriem. ale ja sa nebojím mobilov,ale PC,tak tomu prisposobte prosím svoje produkty :grinning: A ja spime tiež ken na boku aj mimo tehu,ale cez deň keď sa neprechadzam alebo niekde nebeham, tak leží na tom chrbte,vieees?
13. jan 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ženičky dušičky tááááááááááááááákto moc vam všetkým ďakujem.
Aj ja som dnes bola večer na omši aj s mojím šťastíčkom a dokonca bol ticho, čo sa ešte nestalo a tak sledoval dekana ako keby sa od neho učil čo raz bude robiť :wink: no veď človek nikdy nevie. Síce pred omšou si našiel frajerôčku neakú Janku a šli spolu za ruky a nie a nie sa od seba rozdeliť :grinning: No len či už má ta Janka pripravené veno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Hviezdickamaria nech sa ti manžel vyzdravie, lebo keď je chlap marod tak správne je to sila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Skorki, skorki!!!!! Čo to vystrájaš?????? :unamused:Nech Ti Matka Božia vyprosí rýchle vystrebanie a nech si čo najskôr fit!!!!!! :wink:A z čoho si to prosím ťa dostala?????

Leni, tak už????? Som zvedavá ako sa to vyvíja???? Napíš

Carm, no to je sila. Spolužiačky sa zasa prihlásili na skúšku do Kubína a ona im odpovedala, že Kubín je len pre tých ktorí tam chodia, tak sa už nemali kde zapísať a nevedia ako im to nakoniec dopadne, lebo sa neako nechce prispôsobiť a neako ani vyhovieť :angry: neaká divná, ale to je asi normálne :wink: Verím, že nám Boh pomôže a o 3r. budem to mať úspešne za sebou :grinning: :grinning:

Všetké VS pozdravujem a prajem mnoho Božích požehnaní , lásku Ježiša Krista a chranú Matky Božej :slight_smile:
13. jan 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hviezdicka neboj, este splodite aspon tri deticky :wink: a inak myslim i, ze sono je podstatne presejsia metoda ako teplota...

skorki chadatko, prajem vam obom skore uzdravnie :wink:

akzuzs profaci su uz raz taki. citia sa prilis doleziti... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nastastie nie vsetci su taki...

babyyyyy, mozete tipovat :slight_smile:
13. jan 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
betyynka tak tipujem dievcatko..Alzbetka :slight_smile: ...no ak by to bol chlapcek tak Jakubko :slight_smile:
13. jan 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmm alezbetka by sa mi ste pacila, ale jakubko urcite nie. teraz sa tak vola kazdy. no pokracujte :grinning:
13. jan 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby
malicku sme stretli, je uzasna a krasna a sikovna, no nasa dcerka :dizzy_face: :dizzy_face:
:dizzy_face:
teraz toho mame vela, snazime sa urobit co najviac s bytom, ale dojdem, dopisem, myslim na vas a mam vas v modlitbach :slight_smile:
13. jan 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré požehnané ránko!
Evanjelium na dnešný deň:

Evanjelium podľa Marka - Mk 1,40–45
40Tu prišiel k nemu istý malomocný a na kolenách ho prosil: „Ak chceš, môžeš ma očistiť.“ 41Ježiš sa zľutoval nad ním, vystrel ruku, dotkol sa ho a povedal mu: „Chcem, buď čistý!“ 42Malomocenstvo z neho hneď zmizlo a bol čistý. 43Potom mu prísne pohrozil, ihneď ho poslal preč 44a povedal mu: „Daj si pozor a nikomu nič nehovor, ale choď, ukáž sa kňazovi a prines za svoje očistenie obetu, ktorú predpísal Mojžiš - im na svedectvo.“ 45Lenže on, sotva odišiel, začal všade hovoriť a rozchyrovať, čo sa stalo, takže Ježiš už nemohol verejne vojsť do mesta, ale zdržiaval sa vonku na opustených miestach. No i tak prichádzali k nemu ľudia zovšadiaľ.

"JEŽIŠU AK CHCEŠ, POŽEHNAJ VŠETKÝM NÁM SNAŽILKÁM DIEŤATKO"
PS: No nie moja vôla nech sa stane, ale Tvoja :slight_smile:
14. jan 2010 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni to je skvelé a určitte to bolo úžasné aká bola asi sa to ani nedá opísať. Píšeš si o tom deníček?????
Píš aj ostané snažilky, čakateľky a aj maminy si píšte, je to úžasné, lebo veľa veci sa rýchlo zabudne, aj to čo si myslíme že nie a tam to zaznačíte. Moja mamina si písala o nás tiež a teraz po 27 rokov sme to vysnorili a čítali , tak to bolo pecka. Ja som malému tiež do roka písala, ale keď som začala robiť, tak nebolo kedy a teraz to neako musím dohnať.

Betynka, pekné meno je Veronika, Mária, Júlia, dokonca sa mi páči aj meno Valéria, ale mm nie a chlapec ???????Romanko, Pavol, Karolko, Lukáško......Mien je spústa, ale vybrať.......??????? :grinning: Máš to ťažké. My s mm sme o menách mali jasno Marián a Anička. Horšie by to bolo pri druhom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale to je najmenej, nech máš to dieťatko čo rastie a kope pod srdiečkom ZDRAVÉ a šťastlivo nech to dopadne a meno potom príde :slight_smile: :slight_smile: Popros Boha o meno a On Ti ho vyjavý. Neako. :wink:
Pozri na moju sestrenicu. Tá pred týždňom porodila a keď by to malo byť dievča volala by sa Dorotka a nakoniec to bol chlapec a ten sa volá Max, lebo ju maximálne potrápil. Má to už druhé, ale ona je strašne slabučká a pri oboch jedna kompikejšn za druhou. No má to za sebou a malého Maxa v náručí. :grinning: Matka Božia stála pri oboch pôrodoch pri nich a je to OK
14. jan 2010 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéééééééééj Leni, to sa velmi tešííííííííííííííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , Betty, ja tipujem chlapceka - asi Tomáško??? :slight_smile: - píšme podľa seba - môj favorit na chlapčenské meno ak by tretie bol zase chalan :slight_smile:
14. jan 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

ďakujem za privítanie možno ste ma naozaj privolali Margi :grinning: a Carmenuske ďakujem v mene Karolínky za kompliment :wink:
Je tu veľa nových VS a tak by som chcela pozdraviť aj ich a snáď sa mi podarí dostať do obrazu :sunglasses: vás čítať to je totiž riadna fuška :wink:

Lenuška to muselo byť úplne krásne - som zvedavá na ďalšie správy, takže vravíš, že sa vám vydarila?Sa teším :dizzy_face:

Inak mne tento rok začal veeeeľmi zle. Najlepšia kámoška je čerstvo po chemoterapii /diagnózu sa dozvedela na štedrý deň :frowning2: / a ďalšiu kámošku po novom roku opustil manžel a nechal ju s 2malými deťmi a s dlhom. Len pred sviatkami sa nasťahovali do nového zrekonštruovaného byt, na ktorý si brali hypotéku a už po novom roku jej oznámil, že sa sťahuje k inej :pensive: a ja to všetko prežívam s nimi a je mi :cry:
14. jan 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, supeeeeeer, tešime sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a sme zvedave na spravy :wink:

betty, a ty už vieš na 100% pohlavie? no šikovni ste vy :slight_smile:
tak chlapček šimon a dievčatko sára... a skôr som za chlapčeka :wink:

suzzika :pensive:

ja idem na nakup, potom vas ešte pridem skontrolovať :wink:
14. jan 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
suzzika ahoj :wink: ...je mi luto ze sa deju i taketo veci :frowning2: ....preto si hovorim...neprestavaj dakovat zy to co mas :pensive: ....lebo mnohi su na tom omnoho horsie
a inak mohla by si nas castejsie navstivit :wink: ....i ked viem ze mat 2 zihadielka nie je ziadna sranda na cas :slight_smile:
maria ahoj :slight_smile: ...ako pokracujete so snazilkovanim?
lenka taku mam z vas radost :dizzy_face:
ja pridavam tipy...lucka a lukasko :slight_smile:
prajem pekny den :slight_smile:
14. jan 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bettynka ja tipujem dievcatko :dizzy_face: ale je to naozaj jedno, len nech bude zdrave :wink: nasim dvojickam dievcatkam sme chceli dat meno Kamila a Klara, paci sa mi aj Rebeka a take starozakonne mena su velmi pekne, a pre chlapca? mne sa pacia mena Adam, Samuel, Jan, atd :slight_smile: dievcenskych je viac, ktore sa mi pacia :sunglasses: aj alzbetka je krasne meno, aj moja sestra sa tak vola, aj ludmila je super podla ,mna :slight_smile:
tak sa drz a hlavne sa setri!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja idem zajtra k mojmu doktorovi na kontrolu, lebo som mala nejaku infekciu na mocovych cestach a asi mam zase aj nejaku mykozu, abo co :frowning2: ja sa toho asi nikdy nezbavim, a skusim sa spytat na tu ovulaciu, ci by sa na to nemohol pozriet a este mam jeden problem, a to bolest pri pohlavnom styku :cry: neviete mi povedat preco??? nikdy predtym sa nam to nestalo... je to taka tupa bolest na pravej strane v podbrusku...mm je z toho zufaly... a ja tiez :confounded: :rolling_eyes:
no dobre tak krasny den prajem, zajtra ideme s mm na 3-dnovy kurz Rut (kurz pre manzelov) a taaaaaaaaaak sa tesiiiiim, v nedelu zasa ma svokor 60tku. to bude hostina :slight_smile:
14. jan 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozdravujem velmi pekne Risku. :wink:
14. jan 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
riska :dizzy_face: ...fiha :wink:
14. jan 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ženičky dušičky, práve sme s malý došli z prechádzky a v postielke zarezal ako po túr de frans :grinning: Tak mám chvíľu pre seba a k tomu 4 pračky prádla na žehlenie tak sa idem pohrať so žehličkou :grinning: :grinning: :grinning: Jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí milujem žehlenie

Hviezdickamaria, je super že tam idete. Prajem krásny duchovný zážitok. A z toho čo máte problém, povedz to MUDr. a bez predsudkov, mal by to vedieť a určite Ti povie prečo.
14. jan 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenusik tesime saaaaaa :dizzy_face:

akzuzs dakujem :wink: a ja meno viem :grinning: ja som totiz v pohlavi mala od zaciatku jasno. to skor k tomu druhemu pohlaviu som nemala...ale este je to chvilu tajne a potom vam topoviem :grinning:

suzzi :pensive:

hviezdicka na tu bolest sa spytaj dokiho. a na mykozy su super tabletky laktobacili swiss z lekarne. mne pri prvom tehu zacinala mykoza, ale isli sme na lyzovacku a prave sme zacali snaizlkovat, tka som sa bala liekov, kupila osm si toot a preslo to :wink: a je to samozrejme dobre ja na travenie :slight_smile:

riska nao vieme pohlavie. ja som o vedela od zaciatku, snivalo sa mi o tom dietaktu ake bude velke, o vecickach v tej farbe, aj mm stale hovoril o tom pohlavi. ale to bolo este v nemocke, potom som si uz nebola taka ista, ale dr. to tam v pondelok videla a b utorok som bola na otm teste DNA a vecer mi poslali spravu :slight_smile:
14. jan 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betynka, my sme meno tajili do poslednej chvíle a povedali sme ho keď bol na svete :grinning: :grinning: :grinning: A budeš chcieť mm pri porode?????
14. jan 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akzuzs to baby tu tak tipuju navzajom, tka im to nechcme kazit, al euz ot asi dlho nevydrzim :grinning: no mm pri porode chcem z jedineho dovodu - keby sa tam ku mne hnusne chovali, nech ich spacifikuje. ale mozno pojde sestra, ta je drza dost :grinning:
14. jan 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak založ stávku, ktorá sa trafí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoojte :slight_smile: Lenka velmi sa tesim z Malickej :dizzy_face:
Betty vy uz viete pohlavie?? :confused: ja tipujem chalana ale meno neviem, mozno Maťko :slight_smile:
Riska kedy idete k Holanovi?
Maria ako sa mate? :slight_smile:
Suzika :slight_smile: neboj sa, tej tvojej holohlavej princeznej budes co chvila robit vrkoče :dizzy_face:
Smejuška, uz je lepsie? :slight_smile:
My sme boli vcera za fararkom, krst bude 07.02 :dizzy_face:
14. jan 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smejka, no fiha...žeby tajný ctiteľ? :confused: :wink: :wink:

hviezdička, s tou bolesťou by si mala utekať k doktorovi, môže to byť zapal :unamused:

betty, a nikto sa ešte netrafil alebo čo? :dizzy_face:

janulka, v stredu ideme :wink: ako sa ma branko?
14. jan 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,

Ja Vas zdravim netradicne z domu. Tak crevna viroza bude asi chripka. Boli ma uplne vsetko - hlava, brucho, hrdlo, kosti... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak ma bol mm zobrat z roboty a zaviest domov. Takze asi ostanem v posteli aj zajtra a skusim to vylezat.

Smejka, pekne si to napisala - neprestavaj dakovat za to co mas. :pensive: Casto si to bohatstvo, co mame uvedomime, az ked ho stracame. A naozaj sme obdareni mnozstvom veci...Niekedy som aj ja taka "zapozerana" do toho, po com tuzim, ze sa ani netesim, z toho, co mam. Suzzi, myslim aj na tie Tvoje kamosky :pensive:

Tesim sa zo sprav od Lenky. Je krasne, to citat. Dufam, ze to vsetko dobre dopadne. :slight_smile:
14. jan 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok