Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

bettynka222
14. jan 2010

A je mi jasne že na 100 percent chceš dieťa. Práve o tom že si si neni istá tým UO som pisala. Keď budeš pevne rozhodnuta že chceš do toho ísť, tak potom ano práve čítam čo všetko mi iPhone prepisal. Hrozne 😀 malo tam byt že mi prepisuje slova 😀 By na zaujimalo kde zobral slovo prepusuhe 😀 😀 😀 vlastne dlovo 😀

mimuska77
14. jan 2010

Jej Bettynka inak s tými spermijkami máš asi pravdu a čo ja musím povedať tak mi naozaj ich nechávame oddýchnuť nech naberú silu 😅

bettynka222
14. jan 2010

Carmenusik veď Janka uhadla pohlavie aj meno 😉 A neboj podarí sa, veď už sa na všetko prišlo. A aj darla aj mimuska sa docka 🙂

darlus iPhone ta prepisal na sarku. A aký je namysleny, ja ho píšem s nakymba on si zväčší p 😀

bettynka222
14. jan 2010

Nakymba je v skutočnosti malé p 😀 No asi sa vrátim k pc lebo toto sa nedá citat

mimuska77
14. jan 2010

Jeeej Betty dík,nech Ta pán BOH vyslyší 😅

darla27
14. jan 2010

Betty to bude rozumnejsie lebo potom polovici veci co napises nerozumieme. 😀
Ako vies ze sa aj my dockame? Nebodaj si navstevovala vestiaci kruzok. 😉
Hm z Darly urobit Sarku 😀 ty si podarena, normalne si mi dala do hlavy nove meno pre dievcatko,
je to take origos.

Mimus, jasne ze to nie je vela, ved to mas nieco malo vyse pol roka, tomu hovoris snazenie? 🤐 😀
Neboj, fakt si este v tolerancii, ale nic ti nebrani nabehnut k dokimu nech ta pozrie ci ovulujes a naberie krv na HP.

riska
14. jan 2010

betty, tak chlapček? 🙂 no som zvedava, ako dopadneme my 😉 a maťko to bude martin alebo matej?

riska
14. jan 2010

betty a čo dostane janulka, kedže uhádla maťka? 😀 😀

mimuska77
14. jan 2010

Darluška,no to máš fakt pravdu to o tom snažení 😀 No ved nebojte baby hned jak zistím u dokyny čo je za problém dám vedieť a to s tou toleranciou mám odpustené "akože" snaženie aj ked už mám kopu rôčkov? 😒

A Sara krásne meno že?

maria1610
14. jan 2010

Betty, supis - tak pohlavie som uhadla aj ja 🙂 a bude Martin, Matúško alebo Matejko???

mimuska77
14. jan 2010

Cau Riska,konečne viaceré online 😅

carmenuska
14. jan 2010

Betty bude to Martin alebo matej?

maria1610
14. jan 2010

Jééj Riska, pozeram sa, ze si ma predbehla 🙂

carmenuska
14. jan 2010

Riska, Maria- ste ma predbehli v otazke 🙂

carmenuska
14. jan 2010

Maria 😀 😀 😀

riska
14. jan 2010

😀 😀 😀

riska
14. jan 2010

a betty zduchla 😝

darla27
14. jan 2010

Ahoj Risi 🙂
Mimus ked mas nad 30, tak k dokimu mozes nabehnut na vysetrenia kvoli neplodnosti uz po pol roku.
Snazilkovanie sa nemusi hnat do extremov, staci byt v spravy cas na spravnom mieste, casto krat staci raz. 😉
Ano, Sara je krasne meno, uvazujes nad nim pre svoju potencionalnu dcerku?

carmenuska
14. jan 2010

ale sme sa tu zisli, co?? A ja neviem o tom mimuska, ze by si mi plietla niekedy meno...musim pozriet dozadu ako si ma oslovovala. A ta tolerancia plati jasne...A to si fakt taka starena ako sa stale opisujes 😀 😀 Kolko mas rokov, ak to nie je tajne

maria1610
14. jan 2010

Mimuska nie narodky - aj my sme sa brali 16.10. 🙂
Smejka, Ty si sa pytala na nase snazenie - no zatial sa nepodarilo, ako vidis ☹ - ale teraz som rada, lebo som bola v poslednom case na Atb, zistili mi B streptokoka v hrdle - ako zdroj chronickej anginy ☹ takze ma caka vyberanie mandli... Teraz sa vlastne prislo aj na pricinu predcasneho porodu - totiz po narodeni zistili tohoto streptokoka Filipkovi, a urcili to ako pravdepodobnu pricinu, ale neliecili ma ☹
Keby som bola pocas tychto styroch rokov otehu, stalo by sa to pravdepodobne znova - takto mam sancu toto riziko z mojej strany eliminovat 🙂

mimuska77
14. jan 2010

Darluš no to si ma teda upokojila,že po pol roku,inak aj ja hovorím ohľadne snažilkovania raz ked motyka vystrelí,len to musí byť v správnom čase.... 😀
Sara by sami moc moc páčila ale aj Petra a aj Janka.... 😅

Carmenuska nehľadaj spätne ja som Ta volala camenuska bez r ,no som normálna? 😉

mimuska77
14. jan 2010

Jej maria1610,tak máme spoločný dátum čiže vždy budeme naraz oslavovať 😅 bomba 😅

bettynka222
14. jan 2010

babulky Martin po tatinkovi 😉

darlusik ale ja sa bojim že pc ma ozaruje, tak to skúšam s mobilom. Ale tie jeho slova sú fakt zábavné 😀

mimka nie sara ale šárka 😉 A inak môj gyn je toho názoru, že testy treba robiť už keď sa 4 mesiace nedarí. Ale nie paniku, len testy 😉

riska no janulka ho môže dostať za odmenu na strazenie v lete 😀

mária aj matusko sa mi páči, ale tatinkove meno je naj 🙂

mimuska77
14. jan 2010

Babule ja teraz zdrhám,lebo ešte mám nejaké resty kedže som v robotke,tak sa majte pekne a myslím na Vás v modlitbách 😅

A šárka je tiež pekné 😅

bettynka222
14. jan 2010

maria to je super že sa na to prišlo. Možno práve preto sa doteraz nedarilo, lebo ste najprv mali prísť na tento problem 🙂 Ale nechápem prečo ťa neliečili už skôr 😠

maria1610
14. jan 2010

Betty, ja som subjektivne v tom case nepocitovala ziadne priznaky ako napr. bolest hrdla, byvala som castejsie prechladnuta a unavena, ale to som pripisovala tehotenstvu - no teraz, som bola castejsie chora a prislo sa na toto - a kedze aj Filipkovi ho vtedy zistili tak je viac ako pravdepodobne, ze som ho mala uz vtedy ☹

bettynka222
14. jan 2010

Aj ja som raz mala streptokoka. Vraj ho mame v tele všetci a prejaví sa pri zníženej imunite. Aké dá sa aj chytiť, mm to priniesol zo školy a nakazil mna aj nasho kamarata lebo sme po sebe pili z fľaše. Bolo leto a ja som mala hrozne zapalene hrdlo 😝 lekár mi kazal priviesť toho čo ma nakazil, tak som priviedla mm(má postavu asi ako ja) aj kamaráta (ktorý váži dobre cez stovku) chudák dr sa vadil so sestrickou ktorý z nich je v skutočnosti ten moj 😀

ale ak si to mala už vtedy, tak by sa to nejak preliecilo samé, teraz sa ti ten streptokok asi znova zobudil. Skús si po vylieceni nejako posilniť imunitu. Inak mne imunolog zistil nedostatocnu imunitu. Odkedy mi nasadil imunopreparaty už nebyvam vôbec chora. Ale dovtedy to bolo hrozne. Keby mi na to neprišli rok pred tehu, tak by dom teraz bola vkuse na atb 😒

margarita
14. jan 2010

ahojte vsetky,
citam vas uz tak v polospanku, cely den som nestihala ani na wecko, nieto este k PC 😀
ale ako som to tak preletela, tak
sa tesim, ze betty uz vie, ze caka chlapceka, nech to tu trosku vyvazi ten babsky klub 😉
a inak betty, mm vravi, ze iPhone ma silnejsie ziarenie ako PC. A jemu by som to teda verila 😎
Ak mas klasicky PC (nie notebook), tak vraj si mas dat skrinku tak 2m od seba, ako Ti dociahne snura 😉 a monitor nema skoro ziadne vyzarovanie, a budes v pohode 😀 nemusis sa uz nicoho bat...ak mas notebuk, tak to mas smolu...lebo z 2m asi nedovidis na monitor 😎

tesim sa aj z lenky a ich stretka s malickou, super,ze je taka sikovna, ved preto je vasa 😉

skorki, skore uzdravenie zelam...len ci to nemas z toho dietovania, radsej dajte slaninu a skvarky a viroza prejde 🙂

suzzzika - to si teda ale mala sviatky, ked kamosky maju taketo starosti, myslim aj na ne, nech to zvladnu, obe 😔

no a specialne zdravim majkla 007, ze nech sa tolko neokuna a napise aj viacej 😉 lebo tu potom risku kdekto zacne podozrievat 😉

akzuzs
14. jan 2010

Dobrý večer ženičky dušičky, jéj tu ste si to alw slovne rozdali 🙂
Betynka, blahoželám ku chlapcovi a menu Martinko.Véééééľmy pekné. Počuj z Teba by sme dostali aj číslo účtu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Tak už len Riska nech prezradí aby sa vedelo o akého človiečika sa tento svet rozrastie. 🙂

akzuzs
14. jan 2010

Ahoj Margi 🙂