• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veriace snažilky II. Pridajte sa

1. marca 2015 
Súhlasim z violkou, je to ťažké a určite je z toho iba polka pravdy a zvyšok booom ale čo je pravda???????Myslím, že v dnešnom ťažkom čase sa treba držať evanjelia, to je pravda a evanjelium je Kristus tak neviem????
15. jan 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najulinka, to je neuveriteľné, kde je tu na zemy sprvodlivosť a úcta k človeku už nielen od počatia, ale aj od narodenia???????????????????????????????? :cry: :cry: :cry: :cry: Bože ochráň nielen to dieťa ale aj všetký deti, ktoré toto alebo iné krivdy a trápenia prežívajú!!!!!!!!!!!!PROSÍM
15. jan 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to príbeh tej, ktorá chodí do tejto témy a píše zamyslenia
15. jan 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. jan 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najjulinka, ty si bola v modrom z neba? :grinning: pozeram tvoje fokty a asi hej ne? vy mate tie krasne deticky :dizzy_face: tiez som uvazovala o profesionalnom rodicovstve... :sweat_smile:
15. jan 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hviezdicka boli sme v Modrom z Neba.. My máme samé pekné deti :wink: :dizzy_face: :grinning: Ale momentálne len 3, lebo dvojičky su už v svojej rodine na furt a my čakame na naše nove 2 pokladiky :dizzy_face:
15. jan 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super :slight_smile: verim, ze vas toto poslanie naplna a drzim prsty vo vsetkom... musi to byt neskutocna drina starat sa o tolko malyckych deticiek, no urcite to stoji za to :sunglasses: ste frajeri :grinning:
15. jan 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano vieme o tomto smutnom pribehu...a spolucitime aj s nasou kamoskou, s dietatkom, ale aj s nahradnou rodinou. Je to des...snad ten list otvori srdcia...a pomoze. Ale rana sa uz aj tak nezahoji :frowning2:
15. jan 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najjulinka, nemam slov :pensive: mam pocit, že v tomto štate je všetko naopak :frowning2:
som zvedava, či sa to bude dať ešte napraviť :pensive:
a na maminku-čakatelku stale myslime :pensive:
15. jan 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:pensive: to dievcatko na fotografii je malicka? netusila som, kolko problemov moze byt s adopciou... :pensive: Dufam, ze niekto kto moze, pomoze :frowning2:
15. jan 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka, myslim, že to nie je ona, je tam napisane, že ilustračne foto.... ale je to otras :frowning2:
15. jan 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja som z toho co som citala uplne smutna a nestastna a mam des z tej adopcie koli tomuto :frowning2: Ani som si to nemala pozerat. A este aj z toho, ze viem /asi na 90%/ o koho sa jedna z tych ludi, ktori o tom rozhodovali....Citim taky hnev,......ja toho cloveka takto nepoznam, no asi miesto je miesto :confused:
Konecne je piatook sa tesim velmi na vikend a najma, ze budeme konecne s mm spolu, cely tyzden, som ho nevidela. Idem upratat a nakupit, az mame vikend pre seba.
15. jan 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V dnešnej dobe pre peniaze a teplé miestečko niektorý ľudia sa neštítia zapredať ani ten zvyšok ľudskosti, čo v nich ostal. Súcitím s maličkou aj s rodičmi, ktorým na nej tak veľmi záleží a ktorí si už toľkým prešli, len aby mohli byť spolu. Toto dieťa má 6 rodičov a je smutné, že teraz musí byť v DeD. Ak by som mohla nejako pomôcť hoci len svojím podpisom rada to urobím. A keby som neverila v Boha bol by to stav zúfalý, ale ja verím, že ON to na dobré obráti. Všetkým zainteresovaným vyprosujem veľa síl. :pensive:
15. jan 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tiež niečo velmi rada urobila, ale neviem čo :pensive:
15. jan 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte hviezdy :wink:
chcem sa spytat, co hovorite alebo viete o iscare?konkretne o dr.marsikovi...
15. jan 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Konecne piatok, tento tyzden preletel ako voda, ani sa nenazdame a bude leto, uz sa nenormalne tesim,
zima mi uz ide na nervy. Idem si vas docitat,co mate ktora nove.

Lucetta ja som nic moc pozitivne na iscare nepocula, z 3 CAR co su v BA ma ze vraj najmensiu uspesnost. :sweat_smile:
15. jan 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a nepoznate niekoho kto by vedel pomoct? tak ako o to prosi profesionalny otec v blogu ? :pensive: nepoznate dobreho pravnika, ktory sa zaobera rodinnym pravom? :fearful:

a fotocka je ilustracna, je na nej najjulinkina Lucinka...
15. jan 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka , velmi sa s vami tesim. ani si to neviem predstavit, ake to musi byt uzasne s malickou :wink:
suzi, rada ta tu opat vidim...nedas nejake foto do pasu?
riska, ze 21 tt , ani sa mi nechce verit...a este som ta nevidela, to je hruza..nebud skupa na fotecky :wink: :grinning:
rybka, tak uz mate maleho krestana
zdravim aj vsetky chore, my sme si to odkrutili cez sviatky

a ak by ste este niektora mali info o tom iscare a dr,marsikovi budem povdacna :grinning:
15. jan 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucettka
je tema Iscare, skus tam.. moja kamoska ma babatko po IVF tam..
pridala som fotocky, poteste sa s nami... :pensive:
15. jan 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, je kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasna :slight_smile:)
s mojim mm sa tu s vami vytesujeme, uz aby bola s vami doma navzdy:slight_smile:
15. jan 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme :grinning:
15. jan 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetkyyyyyyyyyyyyyyyy?
sme tu s lenkou same? :frowning2:
15. jan 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, Lucettka, asi to tak bude
ja vymazem fotky a budu vsetky lutovat, ze sa v piatok venovali manzelom a nie MK :wink:
15. jan 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej Leni...pristane vam to spolu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. jan 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie ste same. Aj ja sa s Vami tesim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Lenka, mala je krasna. Aj si tomu dala krasny nazov - Rodina :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. jan 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tu a stihla som :slight_smile:
leni, je kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a možeš nam prezradiť, ako sa vola?

lucet, skus asi temu iscare, ale ja som skor počula negativa, ale to nič neznamena :wink:
15. jan 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skusila som aj tam, zatial som sa nedozvedela nic rozhodujuce...
15. jan 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme vaaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
noooo, ma meniny 28.12 :wink: :wink:
15. jan 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucet, my sme tam boli len na spermiograme. A boli dost rychli - cakali sme na vysledky necelu hodinku, vysvetlili nam vsetko velmi pekne a vysledky nam dali do ruky. Ale na dalsie ukony som sa rozhodla pre Gynfiv. Neviem, na ake ukony sa chystate, ale v Iscare napr. diferencovali poplatky za laparku podla poistovne - aspon moj gynekolog mi ukazal taky cennik. Iscare preferuje Doveru. So Spolocnou zdravotnou by ma tam laparka vysla udajne 15tis.SKK - aspon podla cennika, ktory mi ukazal doki. Takze aj preto som sla do Gynfivu, kde uz asi ostanem./moj doki ma na Iscare lamal, pretoze ja chodim do Prosanusu a oni su s Iscarom nejako prepojeni/ :wink: Tak vela stastia pri vybere :wink:
15. jan 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok