Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

riska
20. jan 2010

suzzi, vdaka....jasne, že spokojni 😵
počkam na nejaké vaše tipy aj s menami a potom zverejnim 🙂

riska
20. jan 2010

betty, ty si ina frajerka, ked už v 17tt citiš bublinky 😎 ja som začala presne v 20tt

suzzika
20. jan 2010

Sa nesmierne teším z toho, že sa táto téma začína takto krásne meniť .... a témou dňa sú kočiare 😵 Lenka ja by som ti tiež neradila takýto s dvojkolieskami a tiež ani trojkolku nie!!!

Janulka pokojne už môžte ísť vonku, to radšej tie návštevy zruš - môžu okrem darčekov priniesť aj veľa neželaných nákaz... ☹ Nech vydržia a ak sú takí zvedaví nech idú namiesto teba pokočíkovať Branka a ty si zatiaľ oddýchni... 😵

Danka ahoj! 😵

Rybka tak čo dostala si menzes?Ja pri Zuzanke až keď som prestala kojiť čiže keď mala 16 mesiacov-to boli krásne "bezvložkové" časy a teraz to vyzerá, že tiež bude takto 🙂 takže s tými liekmi ti poradiť neviem ale tiež by som radšej vydržala, je to predsa chémia...A Emka má fakt takýto úžasný režim 😀 ?Tak sa drž mamička, ono to nebude trvať večne...

suzzika
20. jan 2010

Tak dobre Riska jasné tipovačka patrí k tomu, uži si to keď si na to tak dlho čakala. Ja začnem -myslím, že to bude chlapček a žeby Marko, Matias alebo niečo na M 😵

smejka
autor
20. jan 2010

ja tipujem tiez chlapceka...zeby Tobiáš 😕 😅
suzzika mamina ahoj 🙂

suzzika
20. jan 2010

Ahoj Smejuška máš IP 😉

suzzika
20. jan 2010

A ešte chcem Máriinym fešákom zaželať všetko najlepšie ku 4 rôčkom 😵 Spolu so Smejkiným Matúškom/on bude líder 😀/ a našou tiež čerstvo štvorročnou Zuzankou a aj s Muskiným prvorodeným budú jedna partia keď raz bude to celosvetové stretko VS 😉 No a potom bude oveľa väčšia partia tých menších 😵 SA TEŠÍM 😵

danka24
20. jan 2010

suzi ahoooj 😀
ja riska tipujem dievcatko a bude sa volat hmmm Sara 😉 a som stastna ze ste obaja v poriadku 😵 😵

suzzika
20. jan 2010

ešte rau ahoj Danka 😵 Ako sa má Klárka?Kojíte a veľa spinkáte a hlavne v noci spinkáte?

Hodila som zopár fotiek, tak rýchlo choďte pozrieť nebudem ich tam držať dlho.... 😉

bettynka222
20. jan 2010

suzzi stihla som foto 🙂 ste rozkosna rodinka. malé vyzerajú ako veľké kamosky 😉 karolinka neziarli na babo? Zozaj a prečo trojkolku nie? teda ani ja nechcem, ale ty to máš asi lepšie prebadane

riska super že ste zdravi 🙂 netuším čo to bude, tak dám chlapca a meno tomasko 😵 pocuj a ty nás tie bublinky každý deň? lebo ja som to cítila v pondelok večer a som sa pytala môjho mm či mi náhodou nevrie plodova voda z notebooku 😀 mne už z toho elektrosmogu sibe. no a normálne o takom čase už spim, tak som si to predtým nevsimla. a dnes zas bublinkoval v čase keď ešte obyčajne spim 😀 takze kebyze nemám spací výkyv, tak si to ani nevsimnem...

suzzika
20. jan 2010

Betty som sa pobavila na tej prevarenej plodovej vode 😀 Zuzanka je staršia ako Karolínka ale nežiarli na ňu/už 😉 /, veľmi sa ľúbia 😵

bettynka222
20. jan 2010

to je super že neziarli. a na zaciatku ziarlila? čo si robila? ako si jej to vysvetlila? a čo tá trojkolka-kočík? prečo nie?

riska
20. jan 2010

no pekne tipy davate, celkom ma to bavi 🙂

suzzi, ach tie tvoje baby....rozkošne su 😵 😵

betty, mne tam najprv 2 dni po sebe tuklo a potom začalo bublinkovať.... a bublinky už citim každy den, najprv to bolo len večer, ked som si lahla, a teraz už hocikedy počas dna.... ale hovorim, mne to začalo presne v 20tt 🙂

mna by tiež zaujimalo, prečo nie trojkolku, videla som jednu, čo mala to predne koliesko zdvojene a baby si ju čo sa týka stability chvalili

janula.k
20. jan 2010

Ahojte 😵 Riska nenatahuj naaaas, vsak ja som sem prisla iba kvoli tebe a ktovie kedy sa sem zas dostanem 😅
moj tip poznas a meno hmmm Michal? 🙂 ale stastna som, ze je babatko zdrave 🙂 Aky bol Holan? super, ze?
Bettynka uzivaj si bublinky 😉
Rybka, s tym rezimom je to u nas velmi podobne...dnes bol krpcek hore od pol 7 do pol 10 a furt mrncal ☹ a samozrejme, ze v noci sa budi kazdu chvilku..ale vydrzime to 😎 inak neviem presne co je to ta kolika,..ale nas maly uz treti den ma take placlive obdobie vecer medzi 16-tou a 18-tou..
Suzi ahoj 😵
Danka vy co? ako sa mate?

danka24
20. jan 2010

suziii este raz ahojkyyy 😀 kraasne fotecky pekne su tie krasavice .. 😵 😵 spinkame kojime prikmujeme a hrame sa a dookola 😀 zlatunka je dnes ma 2mesiace tak uz je velka baba 😀 no nema na Karolinku 😀
janka my sa mame docela fajn mohli by sme uz konecne popisat kedy mas cas?tak o cca 20.00?

janula.k
20. jan 2010

Danka, teraz maly spinka...tak vecer o 20 ho kupkame a to uz k pc nechodim... 😒

janula.k
20. jan 2010

dania a klarka uz ma taky svoj rezim? pekne spinka v noci? daj nejake fotkyyy 🙂

bettynka222
20. jan 2010

babulky počuli ste o haiti? ďalšie silne zemetrasenie ☹ práve na TA3 píšu, že si Slováci nemôžu adoptovat haitske detičky, lebo nemáme nejakú zmluvu 😒

azalka22
20. jan 2010

riska, tesim sa s vami, nech sa vsetko vyvija tak, ako ma. prosim, nehodis nejaku foto?

janula.k
20. jan 2010

Bettynka to som nepocula 😔 ani neviem co sa deje vo svete, tv mi vobec nechyba..ale Pan Boh nech sa zmiluje nad nimi 😔

smejka
autor
20. jan 2010

bettynka ☹ ☹ ....keby bolo tomu inak urcite by sa nasli ludia ktori by vedeli detom pomoct 😔
riska cakam na foto 😉
suzzika krasne su to sestlicky...a vidno ze sa lubia 😵 ...a to preto ze maju milujucich rodicov 🙂

violoncielka
20. jan 2010

Ahoj babule...
Riska tak aj ja stiham este tipovacku. Ja tipujem chlapec a meno Adam 😉

Suzzi sestricky su nadherne, ako uz narastla Karolinka...wau!!!!

Betty to fakt? dalsie zemetrasenie? Chudaci ved budu totalne zarovnany so zemou ☹ 😒 .

Som tu len skok...idem na pohreb ☹ , jeden znamy zomrel na rakovinu 58 rokov, zanechal 10 rocneho syna...ach jo.....Nemam rada pohreby, ale patri sa ist... 😢

Tak pekny podvecer
Ciao belle!!!

bettynka222
20. jan 2010

viol ty už nás podvečer? 😀

smejka veď to... toľko sirot tam zostane ☹ a na slovensku je toľko milujucich ľudí čo by si ich adoptovali. zdá sa mi to ako cudna zhoda okolnosti. riešime tu problémy s ado a zrazu sa tomu venuje ta3. ale mozo to niečo znamená, možno sa má niečo zmeniť a možno to prinesie šťastie aj mnohým zúfalo cakajucim parom 😵

janula.k
20. jan 2010

Betty, ty si rocnik 83?
Riska kde siiiiiiiii? hodila si na nas bobka? 😀

carmenuska
20. jan 2010

Ahojte, riska ja som uz tipla chlapceka, ale meno neviem zeby Richard?? 😀 😀
Ja mam dnes 2 spravy: 1. zas po nadeji sklamanie, ms dorazila, sice neskoro co je nezvyk ale prisla ☹
2. mm pojde sam na urad v pondelok po vsetky papiere ktore treb ak adopcii 😀 😀 mam radost, lebo sam to povedal

riska
20. jan 2010

babulky, tak si predstavte, moj materský inštinkt totalne sklamal 😝 a vačšina z vas neuhádla, lebo budeme mať dievčatko 😵 😵 😵
meno vam ešte nepoviem, lebo sme boli s mm presvedčeni, že to bude chlapček a tak "ho" celý čas volame samko 😀 😀 takže až ked budeme na 100% rozhodnuti, aby som to tu každý den nemenila, dam vam vedieť 😎

janulka, holan bol super, sice taký tichši doktor, ale zasa všetko pekne komentoval 🙂

carm, supeeeer k 2. spravičke 🙂

a večer hodim aj foto, ale babo nemam, musite sa uspokojiť so mnou 😀

janula.k
20. jan 2010

Riskaaa tak predsa dalsie dievcatko? 🙂 paraaada 😵 idete aj v 30tt nie? a kolko ste nakoniec platili?
Carmenuska, verim, ze ti papiere budu pre vas uz zbytocne 😵

riska
20. jan 2010

janulka, nakoniec sme aj my platili len 20€....asi kvoli tým odporúčaniam 🙂
a ani neviem, nad tým sme sa nejako nezamýšlali 😕

smejka
autor
20. jan 2010

riska 🙂 ....no tesim sa velmi....no som zvedava na akom mene sa zhodnete 🙂

riska
20. jan 2010

smejka aj ja 😀 porad niečo 😉