• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veriace snažilky II. Pridajte sa

1. marca 2015 
Ahojte,

Riska, tesim, tesim, tesim sa!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Zuzi, krasna rodinka ste! Baby su nadherne, ako Vam to najmensie podrastlo :slight_smile:

Pozdravujem vsetky :wink:
20. jan 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huraa uhadlaa sommmm huraaaaa mam nos na uhadnutie pohlavia :grinning:
20. jan 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka áno 83, aj ty?

carmenusik ale veď ešte nemáš nasadenú liečbu. uvidis že otehotnies keď ta začnú riešiť :slight_smile: a teším sa z ado, popri chystani sa na ado baby príde aj dalsie baby :dizzy_face:

riska gratulujem k babulke :dizzy_face: aké mena sa ti páčia? pomozeme ti vybrat :grinning:
20. jan 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bettynka ja som december 82, tak to sme v podstate rovesnicky :dizzy_face: ja mam cerstvych 27 :unamused:
Riska, mne sa velmi paci jednoduche meno ako je Katarina, alebo Lucia, Mária..ved to je take krasne meno.. Teraz dala jedna kamaratka meno dcerke Ela, aj to sa mi paci :slight_smile:
20. jan 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka a Klarka sa ti nepaci? :angry:
20. jan 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klarka je najkrajsie zo vsetkych :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jan 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riska, takze ja sa cely den vytesujem ze nase baby budu kamosky a mozno aj spoluziacky :slight_smile: hura
suzzi male su rozkosne
:slight_smile:
20. jan 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulcek no to sme :slight_smile: ja budem mat 27 čoskoro....margi by mala vedieť kedy :grinning:
20. jan 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betty, ach ten rezim, ja som zosynchronizovana teraz aj s tebou rano o 5.00 a aj s darlou o 1,00 v noci :grinning:

janul, stihas kona? ja pisem jednym prstom, druhou rukou kojim :sweat_smile:
20. jan 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rybka ahooj... no nechaj ju nech si zatial uziva lebo zachvilu nebude ... maly jej nebude tolko spat :grinning: ako sa mate s emkou?
20. jan 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka este ze tak :grinning:
20. jan 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rybka, dnes stiham :sunglasses: ale medzi tym kojim a prebalujem co myslis :grinning: musim sa trosku odreagovat, ktovie aka noc nas caka :sweat_smile:
20. jan 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja emka mi uz pekne sedi v lehatku, vies take to kresielke prenosne.. je to super vec, vydrzi mi tam tak 10-15 minut zopar krat denne, aspon si vyvesim pradlo, naplnim umyvacku a take drobne prace...
20. jan 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hod link na to kreslo
20. jan 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt super vec, dnes som sa v klude osprchovala, som ju narvala aj s kresielkom do nasej mini kupelky :slight_smile:
inokedy v sprche furt mam pocit, ze reve... a minule tak o 1 v noci... ze urcite spi, tak sa sprchujem 20 minut a vypnem vodu a rev ako hrom :frowning2:
20. jan 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj v nom pekne zaspinka niekedy, alebo len tak driemka
20. jan 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_detske-kresielka-lehatka-kolisky_CHICCO-Kresielko-RELAX-PLAY_185390.html

v obchode stoji cca 90 Eur, maju aj okolo 40 Eur, take ceske znacky, ale toto bolo pohodlnejsie pre babatko
20. jan 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta hrazdicka sa da dat dole
20. jan 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je super vec
20. jan 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som sa zas sekla v pohlavi :confused: Daj nejake mena riska a vyberieme a potom mm schvali :grinning: :grinning: "chudacik" Samko :grinning: No mate pekne ruzove prekvapko
Aj ja k vam pasujem Betty , Janulka :slight_smile: teda priblizne. A ja viem, Betty ty oslavujes skor ako ja, ale si tiez vodnar? Tie dvojky nie????? :grinning:
betty - ved budu 2 babtk anaraz nie??Ale nie, dnes som zas depkovala s prichodom ms, lebo to vyzeralo opat slubne...no a na to mm ze v pondelok ide po papiere, lebo je doma a vypiseme, orazime a ide sa do toho. Len dufam, ze mu zas nieco nenapadne. Do pondelka mu nic nepoviem
20. jan 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby ste ma dnes pobavili - rybka koji rukou :grinning: a betty uz vrie plodova voda z elektrosmogu :grinning: :grinning:
daaaaavno som sa tak schuti nezasmiala :wink:

suzzika - kraaaasne baby mas, len co je pravda, uz mate vzduchovku na tych pytacov? :sunglasses:

riska :wink: presne ako ja, tiez som mala pocit, ze cakame chlapca a vidis ho, Kristinku :slight_smile:

betty ma narodky pozajtra, keby daco :wink:
20. jan 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz sa tesim, az v lete pojdeme kocikovat spolu vsetky 3 Gracie :grinning: : Emka, "Samka" a Kiki.

Esteze tu janul a betty maju aj chlapcekov, nech nie sme uplne babska tema :grinning: mi napadlo, ze si o takych 20 rokov mozno deti zalozia niekde na Facebooku temu Veriace snazilky revival :sunglasses:
a chlopi ich tam budu chodit smirovat a tajne citat :slight_smile:
20. jan 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry, nie pozajtra, ale vo februari, cize do mesiaca a dvoch dni...ja uz mam februar :grinning: len potom mi doslo, ze ved nasa ma este len 11 mesiacov, nie este rok.
A potom, ze materska demencia neexistuje...
20. jan 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
margi nic si z toho nerob, ja som dementna tiez, hlavne po porode, a to sa hovori, ze v tehu je to najhorsie, skratka ja zabudam, ked som brala antibiotika, nie a nie si spomenut, ci uz som vzala liek alebo nie, ani ze kedy naposledy som si nepamatala, uplna tma, az mi bolo do revu od zurivosti, ze si nemozem a nemozem spomenut.. dufam, ze to prejde..

ano, ja bezne kojim rukou, iba obcas prsiami :slight_smile:
Presne to ma napadlo, ze pojdeme spolu v trojke kocikovat nas babinec :slight_smile: ale to sa nemozes do leta odstahovat, aj ked vies, ze drzim palce :confused: na nove byvanie.

A inak aj ja som myslela podla utz v 14 tt, ze cakam chlapceka :wink:
20. jan 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
carmenuska ja som rybicka :slight_smile: neboj dobre bude. teraz sa na všetko prišlo a to je hlavne. ostatne príde coskoro :dizzy_face:

margi to je super, môžem oslavovať dvakrát :grinning:

rybka to nič, ja som tiež nikdy nevedela, či som už pojedla utrose s listovkami :angry:

janulka pocuj keď tu blavacky tak machruju s tým svojim babincom, tak si my dáme niekedy chlapske trnavsko-nitrianske rande (si z nitry,ze?) :slight_smile:
20. jan 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá!!!!!
Požehnaný večer!!!!
Carm, som rada, že sa Ti foto páčili
Leni, určite si vyber s väčš. kolieskami, ja má šporťák Dema Step lux a tam sa dá prehadzovať ručka(no chodí sa s tým ťažšie, ale do výťahu je to super) a v snehu sa s tým dobre brodí. To je super že budeš kočíkovať, konečne budem mať s kým ísť von a klábosiť, nielen o bežných starostiach ale aj o viere :slight_smile:Už sa na Teba teším
Riska véééééééééééééééééééľmy gratulujem ku dievčatku a nech vás oboch Matka Božia ochraňuje!!!Meno sa mi páči Júlia alebo Veronika
Rybka, tak Ti malá začína prehadzovať režim??? :unamused: No to je uffff :unamused: Ale neboj ono sa to určite zmení :wink:
Inak ako sa má Emuška, už je veľká mesačná slečna.
Margi, materská demencia je 100%, minule som sa pýtala predavačky v našom obchode či je štvrtok, alebo piatok a ona že sobota :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj evanijelium:
Evanjelium podľa Marka - Mk 3,1–6
1Potom znova vošiel do synagógy. Tam bol človek s vyschnutou rukou. 2A oni naň striehli, či ho v sobotu uzdraví, aby ho mohli obžalovať. 3Tu povedal človeku s vyschnutou rukou: „Staň si do prostriedku!“ 4A tamtých sa opýtal: „Slobodno robiť v sobotu dobre alebo zle, zachrániť život alebo zničiť?“ Ale oni mlčali. 5S hnevom si ich premeral a zarmútený nad zaslepenosťou ich srdca povedal človeku: „Vystri ruku!“ On ju vystrel a ruka mu ozdravela. 6Farizeji vyšli von a hneď sa radili o ňom s herodiánmi, ako ho zahubiť.
20. jan 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
ja som dosla, mam aj spojenie aj pocitac.. a kocik, ten peg perego :wink: viem, ze ste ma odhovarali, ale ja som si vasu diskusiu precitala az teraz :grinning: tak ho mam a musim byt spokojna a aj celkom som :wink: je trosku vyblednuty ale cisty a zachovany, tesim sa a moje srdiecko sa moze tiez :wink: :wink:

Riska, blahozelam k babe, ja sa tesim velice..a hlavne z toho,ze ste zdravucki :slight_smile:
teeeeeeda chalanov je tu uz ozaj malo :wink: ale to je dobre, ze nejaki su.. teda ze je tu TOLKO deti, pamatate, ked sme jedine dietatko v temicke mali Smejkinho Matuska :slight_smile: a teraz je tu normalne skolka, juj ako sa tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jan 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni ten čo si poslala na fotke??? :wink: To je jedno lebo aj tak Ti maličká z toho rýýýýýýýýýýchlo vyrastie :sweat_smile:
20. jan 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riska :dizzy_face: tak aj ja som uhadla pohlavie - a moj tip Simonka :dizzy_face: alebo Svetlanka :dizzy_face:
Margi, Ty si uz v lete velmi neuzijes kocikovanie - Ty uz budes Kristinku nahanat :slight_smile: - keď nas Matusko objavil, ze nohy sluzia na behanie, viac sme ho do kocika nedostali :wink:
Suzi, kraaaaaasne su tie Tvoje baby :slight_smile:
20. jan 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok