Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

akzuzs
20. jan 2010

Mária tak to by si si rozumela s mojou svokrou, tá miluje meno Svetlanka 🙂 Nech je to meno akékoľvek, poctatné je aby Boh dieťatku požehnel zdravie a potom to už bude všetk o ľahšie aj ten výber mena a obľúbenej témy kočíka 😉

darla27
20. jan 2010

Ahojte 😉
Riskaaaaaaaa, zle som si tipla, v poslednej dobe mam absolutne zly odhad. 😲
Tesim sa, ze budete mat krasne, zdrave dievcatko. Uz zacala tipovacka na mena?
Pacia sa ti klasicke alebo originalne mena? Pri dievcatku si mozes vybrat krajsie farby kocikov, no uznaj,
ze v ruzovom a fialovom by si chalosa nevozila. 🙂 😎

akzuzs
21. jan 2010

Požehnané dobré ránko !!!!
Evanjelium:
Evanjelium podľa Marka - Mk 3,7–12
7Ježiš sa so svojimi učeníkmi utiahol k moru. Šiel za ním veľký zástup z Galiley a Judey 8i z Jeruzalema a z Idumey; ba aj zo zajordánskych krajov a z okolia Týru a Sidonu prišlo k nemu veľké množstvo ľudí, lebo počuli, čo robí. 9Tu povedal svojim učeníkom, že majú pripraviť loďku, aby ho zástup netlačil. 10Lebo mnohých uzdravil, takže všetci, čo mali nejakú chorobu, tisli sa k nemu, aby sa ho dotkli. 11Ešte aj nečistí duchovia, keď ho zbadali, padali pred ním a kričali: „Ty si Boží Syn!“ 12Ale on im prísne pohrozil, aby ho neprezrádzali.

akzuzs
21. jan 2010

"Kto mňa nasleduje, nebude chodiť vo tmách"(Ján 8,12)
Toto sú slová Kristové, ktorými nás napomína, ako máme nasledovať Jeho život a mravy, ak chceme byť nozaj osvietení a zbavení všetkej slepoty srdca
Najviac sa máme usilovať o živote Ježiša Krista
Kristovo učenie prevyšuje všetky učeniasvätých , a kto má nábožného ducha , " tomu dám zo skrytej manny" (zjv 2,17)
No stáva sa že mnohých, hoci často počúvajú Evanjelium, ono len predsa nepatrne dojíma, lebo nemajú ducha Kristovho.
Ale kto chce celkom a správne rozumieť Kristovým slovám, ten sa musí usilovať prispôsobiť Kristovi celý sovoj život.
Čo Ti osoží učene sa hádať o Trojici, ak nemáš pokoru, bez ktorej sa ani Trojici nepáčiš?
Veru nadšené slová nerobia človeka svätým a spravodlivým, ale cnostný život ho robí milým Bohu.
Radšej chcem cítiť kajúcnosť než poznať jej definíciu.
Keby si vedel naspamäť celú Bibliu a výroky všetkých múdrcov, čo by i to všetko osožilo bez Božej lásky a milosti?
" Márnosť, len márnosťvšetko je iba márnosť" ( Kaz 1,2), okrem milovať Boha a jemu samému slúžiť.
Opovrhnúť svetom, a tak sa domáhať kráľovstvá nebeského, je naväčšia múdrosť.
A je teda márnosť hľadať pominuteľné bohatstvá a v ne dúfať.
Taktiž je márnosť uchádzať sa o pocity a domáhať sa vysokých hodností.
Márnosť je nasledovať žiadosti tela a túžiť po tom, za čo nám bude treba neskoršie znášať ťažké tresty.
Márnosť je si žiadať dlhý život a pri tom sa nestarať o dobrý život.
Márnosť je len dbať o prítomný život a nehľadieť na to , čo príde po ňom.
Rozpomínajme sa často na toto príslovie : " Oko sa nenasycuje videním, ucho sa nenaplňuje počutím (Kaz 1,8)
Usiluj sa teda odtrhnúť svoje srdce od viditeľných vecí a prenes svojú lásku na veci neviditeľné.
Lebo tí, čo sa pridŕžajú svojej zmyselnosti, poškvrnie si svedomie a stratia Božiu milosť.

Z knihy veľmy obľúbenej a je o zdokonalení života. Možno sa Vám to zapáči, mne hej. Mnoho svätých túto knížku čítalo a mne s mužom niekedy náhodné otvorenie prinieslo aj odpoveď tak ako Písmo sväté 🙂

margarita
21. jan 2010

maria - ja viem, ze ma to caka, ale snad ju aspon na dlhsie trate a presuny dostanem do kocika 😉
kamoska sla minule s malou dcerkou asi 45 minut cca 500m...vsade bol nejaky zaujimavy kamienok, chrobacik, cigaretovy ohorok alebo papierik 🙂

leni, tak toto - Ty si kupis kocik bez citania nasej kocikovskej poradne 😀 ale ved za chvilu skonci zima, tak to s tym snehom uz nebudes mat problem...a ostatnu vybavicku uz mas pokope? 😉

tu u nas pekne chumacikovo snezi, tak sa snad este vypravim na obednu prechadzku, ale momentalne mi Kity spi, az mi je to divne 😀 asi ju zmohol ten nizky tlak, co je teraz.

Zajtra idem na cely den k nasim, nech si ju aj oni uziju a poriesim nejake vybavovacky po lekaroch, uradoch a tak. Majte sa tu moc pekne, myslim na vas v modlitbach.

suzzika
21. jan 2010

Riska ja som sa tak krásne sekla v pohlaví, blahoželám k dievčatku 😵 , a tiež by som rada vedela, z akých mien si vyberáte...Napíš top 10 😀 nie je to nič záväzné môžeš to úplne zmeniť 😉 , naša Zuzanka bola skoro do konca Sonička a Karolínka dlho dlho Ninka 😀

Lenka blahoželám ku kočiariku, je jedno aký, dôležité je, že je 🙂

Betty ty si príkladom toho, že kto sa veľa pýta, veľa sa dozvie 😉 . S tou žiarlivosťou to bolo tak, že to časom Zuzanka pochopila sama, že už nie je sama a naučila sa s tým žiť 😵 Žiadne veľké vysvetľovanie nebolo...A s tou trojkolkou tam je najväčší problém stabilita a to som tiež čítala v nejakej téme skúsenosti mamičiek/čiže nie z vlastnej/ 😉

Všetkým vám ďakujem za pekné slová o naších pokladoch, to matku vždy poteší, aj keď z toho, že budeme potrebovať "pušku" mám skutočne obavy 😝 Chcelo by to ešte malého bodyguarda 😎

Neboj Margi Kiki ti bude v lete v kočiari minimálne aspoň spať, tak ho ešte využiješ 😉

Carm je vždy dobré keď sú dve správy, a z toho jedna dobrá....je to super, keď chlap urobí prvý krok, žene je o to ľahšie... 😉

Pozdravujem Máriu, Kaki, Smejku, Lucetku, Violku, Akzuzs, Darlu, Elizku, Azalku, Musku, Rybku,Janulku, Danku, Skorki a všetky ostatné + všetkych malých pokračovateľov VS 😵

majkl007
21. jan 2010

A to Risky asi stále spinkaju... 😉

smejka
autor
21. jan 2010

majkl alebo dumaju nad menom 😉
mna sa paci Lucinka Miriam 🙂
pozdravujem vsetky 😵

riska
21. jan 2010

majkl, ty sa tu nevykecavaj a pekne zarabaj euriky 😀 😀

no chapete, baby? mm 😕 😀 vraj sa trenuje, ked vam bude prinašať spravy z porodnice 😵

no pekne mena ste tu popisali...ked mne sa ich tolko páči, ale mm ma stale namietky 🙂 my mame inak dlhodobo vybrate meno martinka, to len ja špekulujem 🙂
mne sa páči michaela, ivana, simona, andrea, petra, nina, lucia, sara..... uf 😎 ale asi ostaneme pri martinke, je to take variabilne meno a vždy jej poviete pekne 😎
teda mm by ešte pristal na zuzanku, ale to ja som protiiiiiiiiii 😝

a od vianočneho upratovania neviem najsť kablik k fotaku, tak ak sa mi to podari, pridam foto 😵

smejka
autor
21. jan 2010

riska tak sikovno hladaj...sup!...som zvedava 😕
majkl je nahodou zodpovedny tata 🙂 ....len nech nacvicuje....a moze sem tam napisat i viac ako jednu vetu 🙂
inak mas pekne mena vybrate 😉 .....vidis mne sa paci i michaela 🙂 .....ale martinka je tiez pekne 🙂

riska
21. jan 2010

smejka, aj ja že napíšeš, že najviac sa ti páči andrejka 😀
a ako sa mate s matuškom? je ešte doma s tebou či už chodi do školky?

smejka
autor
21. jan 2010

riska moje meno sa paci uz len tym ze mm mi ho postupne vsugerovava 😅 ....on by strasne chcel malu andrejku 😕 ....a ja ho stale odhovaram 😉 ....podobne ako u vas asi 🙂
ja som este PN-mam zle vysledky krvi....Matusko bol vcera prvy krat v skolke po dlhej dobe....vecer zaspal jak zarezany 😀

smejka
autor
21. jan 2010

jee riska ved ty si nam nevedomky prekazila tipovacku 🙂 ...

riska
21. jan 2010

no, ved nevadi, tipovali ste pohlavie 🙂
smejka, aspon mas viac času sama na seba, ked si domka...aj to ti treba.... 😔 😉

smejka
autor
21. jan 2010

riska to ano...s tym casom...potrebovala som zastavit...a este i tie problemy s ado do toho 😔
som rada ze som doma...no musim sa prinutit i do bakalarky 😝
kde su tie fotky? 😕 ....uotvaram vsetky nove albumy kde vidim sono obazok al brusko 😅

violoncielka
21. jan 2010

Riska vidiis ....Martinka to bude.... 😉 😵 .Citim v kostiach, ze ste tak na 80 % rozhodnuti.....
A mne sa trosku zmenil vkus....cele roky je mojim favoritom Laura, ale teraz zacina vyhravat ine meno 😵 .
Pekny den...tu je krasne 😎 😵

riska
21. jan 2010

jaj, ešte som nezačala hladať 😝 asi podvečer sa mi to podari zrealizovať, musim sa aj domacnosti trocha povenovať 🤐 a potom hladaj album s nazvom risiatko 😵

violoncielka
21. jan 2010

A pozdravujem Majkla...to je mile, ze na vas takto mysli a posiela vam tajne pozdravy. A hlavne si je na istom, ze si ich precitas,,,kedze MK je chlieb nas kazdodenny 😀

smejka
autor
21. jan 2010

violka ahoj 😉 ...zeby sme isli tipovat tvojho favorita? 😉

riska
21. jan 2010

violka 😀
a pošli nam slniečko, tu stale sneži.... inak sa tešim, že čoskoro budeme tipovať meno aj pre vaše babo...tiež to cítim v kostiach 😵

violoncielka
21. jan 2010

Sent.....

violoncielka
21. jan 2010

Baby uz ste videli Avatar?...my sa chystame na buduci tyzden. Trosku drahe jeden vstup 10 euro ( ale 3D)...no ale raz za cas sa to da.... Tak sa tesim...

violoncielka
21. jan 2010

Smejka jasne...ja tipujem Martinku (riska zapisuj)

danka24
21. jan 2010

ahojte ..vcielka mam na dvdcku ..poslem? 😀

rybka13
21. jan 2010

ahojte co je avatar?
viol aj ja citim v kostiach ze o chvilu tipujeme tebe 🙂
smejka u vas je asi kopec snehu ze?
margi, idem sa asi aj ja brodit v snehu, lebo mala stale mrnci, dnes mame prvy konflikt 😅, v noci ma trapila 2 a pol hodky ku koncu uz revala ako tur a potom si ju vzal mm a v momente ticho.. tak som zacala ziarlit a isla som spat.. a doobeda tu bola navsteva a ona sa usmievala na nich ako slniecko, na mna sa hadam tak dlho este nesmiala 😠 , no tak ma normalne chytila depka, ze tak ja jej davam tolko casu a energie a jej je lepsie u druhych, no prosim 😝 Tak mam normalne blok, chapete? ideme to rozdychat von, hadam to urobi dobre obom...

carmenuska
21. jan 2010

Rybka, von je taka zima, ja som prisla taka vymrznuta z roboty...mam dost
riska- sa ti dobre uztvaraju znamky co 😀 😀 😀 a ako to poriesili za teba? Maju niekoho, ci sa zastupuje?
Ja zajtra nejdem na tu hematku, este nie su vysledky a ani na gyndu koli ms...tak asi az v utorok, ale to treby vysvedcenia vypisovat, no nic nestiham...prajem pekny den a zajtra je PIATOOOOK

azalka22
21. jan 2010

carmenuska, ty si tiez p.uc? a coho konktretne? 😉

rybka13
21. jan 2010

carm tak to asi mate kopec roboty co? 🙂
hej, vonku zima jak svina, po 20 minutach som bola naspat, dufala som ze ema bude spat ale marne, hned ako sme prisli spat bola hore. Dnes fakt nejaka kriza, asi si potrebujem oddychnut alebo co, tak 2-3 hodky pre seba by urobili zazrak... uz nech je sobota 😒 nech sa mm trocha stara viac..

rybka13
21. jan 2010

hm akonahle som napisala, ze ema nespi dnes, zalomila natvrdo 🙂 rychlo idem spat aj ja 😉 dobru moc

rybka13
21. jan 2010

noc 🙂