Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

bettynka222
24. jan 2010

darla ahoj 🙂
ty si sa presravila na ráno, alebo si ešte hore? 😕 😀 ale my sme neboli na 3D, dr to videka uz na 2D v 12tt a v 16tt si bola ista 😉

akzuzs
24. jan 2010

Ahojte, evanjelium an dnešný deň:
Evanjelium podľa Lukáša - Lk 1,1–4. 4,14–21
1Už mnohí sa pokúsili zaradom vyrozprávať udalosti, ktoré sa u nás stali, 2ako nám ich odovzdali tí, čo ich od začiatku sami videli a boli služobníkmi slova. 3Preto som sa aj ja rozhodol, že ti to, vznešený Teofil, po dôkladnom preskúmaní všetkého od počiatku verne rad-radom opíšem, 4aby si poznal spoľahlivosť učenia, do ktorého ťa zasvätili.

14Ježiš sa v sile Ducha vrátil do Galiley a chýr o ňom sa rozniesol po celom kraji. 15Učil v ich synagógach a všetci ho oslavovali.

16Prišiel aj do Nazareta, kde vyrástol. Podľa svojho zvyku vošiel v sobotu do synagógy a vstal, aby čítal. 17Podali mu knihu proroka Izaiáša. Keď knihu rozvinul, našiel miesto, kde bolo napísané:

18„Duch Pána je nado mnou,
lebo ma pomazal,
aby som hlásal evanjelium chudobným.
Poslal ma oznámiť zajatým, že budú prepustení,
a slepým, že budú vidieť;
utláčaných prepustiť na slobodu
19a ohlásiť Pánov milostivý rok.“

20Potom knihu zvinul, vrátil ju sluhovi a sadol si. Oči všetkých v synagóge sa upreli na neho. 21A on im začal hovoriť: „Dnes sa splnilo toto Písmo, ktoré ste práve počuli.“

akzuzs
24. jan 2010

Asi ste všetke vonku a som tu sama ako opustený prst!!!!!!!!! 😢
To nevadí!!!!! 🙂

Rybyčka, to máš úplnu pravdu s tým nosením. Ľahko som to písala ale skutek utek 😀 Pred mesiacom mi môj malý už 13kilový syn pri zaspávaní reval ako diý tak ja jak na koni prišla, hneď brala na ruky a pekne krásne čičikala a nakoniec po hodine zaspal. Normálne som mala svalovku na rukách 😖 ALe srdce mi to nedalo 😅 Tak to predbiehalo asi mesiac, ale potom som to vzdala, však aśom není rambo a už sme zaspávali na rukách ale ja som sedela n afit lopte a tak sme sa obaja kolísali. Pred dvoma týž. zasa len somnou v posteli a potom keď bol KO tak som ho preniesla do postieľky. Posledné dni zaspáva úplne sám v detskej a do 10 minut spí a sám len musí mať nočnú lamp.zasvietenú. 😀 No 100% je dôležité ako, kedy, prečo , za čo........!!!!!!!!!To zistí každá mamina. Je to o povahe dieťaťa. Keby syn bol často plačlivý ja by som to nedokázala, v tom som si úplne isá, ale od narodenia si rád vyspával. Ale rady som si zapamätala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tá žuvačka v mrazáku to je super!!!!!Zapamätám si to 🙂

mimuska77
24. jan 2010

Caute babuľky už som sa Vám dlho neozvala,ale čítať Vás čítam a modlím sa aj dva krát za deň,lebo aj cestou do robotky a j potom večer pred spaním,nové nemám nič,ešte mrcha nedorazila ale dva tehu testy negat. takže nič,alebo neviem na isto 😉 ,ale dnes som 36 DC tak sa nechám prekvapiť,modlím sa za nás všetky a prajem Vám krásnu požehnanú nedeľku,ja som zase v robotke a neozývam sa lebo dokynu som ešte stále nenavštívila... 😔

akzuzs
24. jan 2010

To nevadí že máš nega. Moja kolegyna si robila 4 tehu testy a všetky bez výsledku, tak po troch mes. keď jej to meškalo a sa bála tak šla ku MUDr. že to bude asi zlé(nádor, cysta.....katastrof. scenáre) a bola tehu 😀 Tak sme sa je smiali že jej cysta už behá a má 5 rokov 😀 Ale k dokyne bež 😉 Čo to znamená 36DC?????? 😨

mimuska77
24. jan 2010

Cau aksuzs tak dík za povzbudko bodaj by to tak bolo,ale tie katastrofálne scenáre mi behajú v hlave už teraz,to by bolo bombové keby som bola prípad Tvojej kolegyne 😅
36 DC znamená že dnes som 36 deň cyklu a mrcha nikde a normálne je 28 DC ale mne chodí šej haj 😀

akzuzs
24. jan 2010

Jééééééééééééééééééééééééj to by bolo super. Na čo vlastne čakáš???? Kedy ideš k MUDr. nech sa za Teba modlíme o sto päť ?????

mimuska77
24. jan 2010

Ty si zlatičko,keby som nabrala odvahu aj zajtra by som sa mohla vybrať,ale bojím sa no povedz som normálna? 😖 Lebo som si všimla že mi rastie už druhý mesiac podbruško a kedže som mala s mrchou mrchovatou od oktobra problémy silno som krvácala tak sa bojím bambula,ale aj hanbím že s toho robím vedu,ved už by som vedela aspoň na čom som Bože daj mi silu 🙂

akzuzs
24. jan 2010

Zajtra ak Ti to práca dovolí choď a neodkladaj to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PROSÍM a BOH Ti dá odvahu!!!!!!!!!!!!
Len choď!!!!!!!!
Ja sa za Teba budem modliť, ale choď!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mimuska77
24. jan 2010

Jej aksusz no tak ja sa na to psychicky pripravím a pôjdem,práca mi to dovolí,lebo zajtra mám nočnú takže nie je problém a dakujem ked budem vedieť že sa za mňa modlíš moc mi to pomôže si zlatá 😅

akzuzs
24. jan 2010

Tak zajtra a hneď daj vedieť nech je to čokoľvek a hlavu hore. Zober si zo sebou ruženec a v čakárni sa ho pomodlí a uvidíš že sa budeš cítiť odvážne, lebo tam s tebou bude Matka Božia. Ja som sa ich tam vymodlila 😉

bettynka222
24. jan 2010

Ahojte babulky 🙂
čakám v aute tak vás čítam 😀 iphone spôsobuje závislosti 😝
mimuska ja ti prajem aby to bolo ako u mna- dr tvrdil že mám tumor a nakoniec je z toho maly maťko 😵

mimuska77
24. jan 2010

Aksusz Ty si tuším psychologička,ja sa už teraz cítim lepšia a ten ruženec to ma ani nenapadlo zajtra idem a budem sa modliť dakujem za rady 😅 😅 😅

Jéééééééééééj bettynka čauko to je tiež krásny ten Tvoj prípad a inak krásne meno Maťko teším sa z Vás 😉 😉 😉 No nech už bude ako má byť zajtra mašírujem a už sa nebudem vyhovárať potom Vám nahlásim verdikt takže prosím myslite na mňa dakujem dakujem 😅 😅 😅

mimuska77
24. jan 2010

bettynka a kde cestuješ?Dúfam,že nemáš závislosti počas jazdy teda môžeš mať,ale len ked Ty nie si šofér 😉

akzuzs
24. jan 2010

OK mimus, aj ja od rána 100%
Betty aj ja som zvedavá, kde cestuješ

mimuska77
24. jan 2010

Aksuzs a Ty si už odišla? 😉

akzuzs
24. jan 2010

Kde????

mimuska77
24. jan 2010

No preč s MK? kedže nepíšeš 😉 Máš inak s mm krásneho synčeka 😅

mimuska77
24. jan 2010

Jej asuzs ale prehliadla som Tvoju odpoved tú na 100 % tak pardon naozaj si tu 😅

akzuzs
24. jan 2010

Vďaka, som tu na MK, ale medzi tým naháňam malého po byte 😀

mimuska77
24. jan 2010

No to je super robotka,ale aspoň máš srandu s malým,Vy tiež snažilkujete o druhé bábenko?Alebo tomu nechávate voľný priebeh? 🙂

akzuzs
24. jan 2010

No ale už musím končíť, lebo ide do tuhého nejako už vystrája ale zajtra tu budem a ako som sľúbila, budem sa modliť za Teba 🙂 Veľa. veľa, veľa sily, odvahy a modlitieb 🙂 Drž sa!!!!!!

akzuzs
24. jan 2010

Hej nechávame tomu voľný priebeh ale človek nikdy nevie kedy príde to požehnanie 🙂
Tak zatiaľ

mimuska77
24. jan 2010

Pa,pa mojenko dakujem Ti pekne veľmi mi Tvoje odpovede pomáhajú 😅

janula.k
24. jan 2010

ahojte 🙂 Mimuska, aj ja na teba budem zajtra mysliet 😵 nic sa neboj 🙂
Akzus mamina daj aj dnes nejaku dobru radu 😉

mimuska77
24. jan 2010

Cau Janulka maminka,dakujem aj Tebe verím tomu že to zvládnem a dneska ako Braňuško? 😅

janula.k
24. jan 2010

mimuska, nemas co stratit, iba ziskat, jasne, ze to s Bozou pomocou zvladnes 🙂 cakam zajtra same dobre spravy od teba 😵
Branko spinka dnes cele poobedie, boli sme na prechadzke a asi sme to trosku prehnali..lebo sme to natiahli az na 45min 😕 a dnes veru dobre primrza..

akzuzs
24. jan 2010

Ano ano, iba získaš!!!!!!!! Nech Ťa Božia molosť sprevádza a ochrana Matky Božej pomáha 🙂

Jani dnes mlčím, došli 😀 ale kedĎ prídu, poviem 😀
Tak Branko bol spinuškavý to je dobre a spanie vonku v mrazoch je zdravé. Dokonca aj keď sú soplíky tak ich to vymrzne, teda tie bacili 😀 pohladkaj Branka a milosť Božia papapapapapap 🙂

janula.k
24. jan 2010

Akzus, tak predsa nejaka ta rada padla..a ze dosli 😀 si zlata 🙂

smejka
autor
24. jan 2010