Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

carmenuska
9. feb 2010

Kocky, poprosim vas prvykrat za modlitbu aspon jednu....mame dost problemy s tym pozemkom, co sme chceli kupit, obabrali nas a sme v neprijemnej situacii, neviem ako to budeme riesit a je to o to tazsie, ze su to ludia z nasej vzdialenej rodiny.....riesiem nase buduce byvanie a uz sme z toho hotovi...neviem ako to dopadne, nechcem to tu rozpisovat pre istotu, momedntalne aj snazenie a vsetkookolo ado ide u nas bokom, mm je z toho nanervy dost to na nom vidno, v kuse je nervozny a hadame s akoli tomu a mam chut aj odlozit ten fragmin a stimulku, kym sa toto nevyriesi, lebo z toho aj tak nic nebude pi tych stresoch.

riska
9. feb 2010

carm 😔 😔 pamatam si, že podobný problem riešila nedavno aj suzzika 😖

kaki
9. feb 2010

Pridávam sa k deviatniku ak chcete tak od stredy. Nemám čas písať, ale verte že myslím na Vás 😉

A ako sa chceme ten devietnik modliť?
Deväť dni? alebo?

azalka22
9. feb 2010

Azalka, Riska, Carmnenuska, Akzuzs,violoncielka, pcolka,muska,janula,kaki,...

navrhujem-od stredy 9 dni, tj do do stvrtka 18.2.
v kazdemu vhodnom case

bettynka222
9. feb 2010

ahojte 🙂

janulka dedko je veľký bojovník, myslím na vás nech mu je už len lepšie 🙂 maly branko je fesak, už sa teším ako budem matka obliekat 😵 ozaj odkiaľ si mala zoznam čo všetko pre bábätko treba? ja som všetko podedila od svagrinej ale ona má zimné babo, tak niečo asi bude treba dokúpiť. a bola som u eliasa-povedal že on by 2,5cm dlhy krcok nenazval skratenym, že to je vlastne ako 4cm krcok nameraný sonom 🙂

baby a ako sa ten devietnik modlitieb- za každým svatym sa povie oroduj za nás alebo hromadne na konci produkte za nás? a to sa modlí 9 dni za sebou? to bude teda rychlovka, potom zas nebudeme vedieť koho prosit 😕

carmenusik neboj nič, babo príde vtedy kedy má prísť, možno ti tento chaos zamestná všetky myšlienky a práve vďaka tomu to vyjde 🙂

azalka22
9. feb 2010

k deviatniku > za kazdym sa povie oroduj za nas

a neboj betty, potom mozme hodit dalsi za tehulky a stastny porod [dalsi zoznam svatcov nachystam]

takze subor prosiacich 😵

Azalka, Riska, Carmnenuska, Akzuzs,violoncielka, pcolka,muska,janula,kaki,betty,......

margarita
9. feb 2010

pridavam sa k deviatniku,
citam, ale moc pisat uz nestiham 😀

carm - to s pozemkom ma moc mrzi, aj my mame za posledne roky taketo naschvaly, ale od cudzich, nie od rodiny 😖

o to viac sa modlim, najma vonku na prechadzke, trochu ma to hreje pri srdci 😉

muska k tym radam o odstavovani, vdaka, len co mam robit, ked nasa Kiki v noci spi s cumlikom, a ked sa zobudi ze xe jest a ja len skusam tulit, tisit a vodicku dat, tak reve este viac...az kym nedostane co xe 😎 cez den to nie je vobec problem, ale v noci asi budem musiet stale kojit aspon tak do maturity 😀 ale mozno casom pridem na nejaku dobru nocnu fintu 😉

julinka79
9. feb 2010

ahojte vsetky velke zeny sucasnosti 😀
Vsetky vas pozdravujem aj tie co poznam -trochu, aj tie co este nie. pripajam sa k deviatniku a velmi sa tesim. Nasa spolocna modlitba urcite "Hory prenesie"
Pozvala som do tejto temy tiez velku a silnu zienku Lakrimosu,s ktorou som sa zoznamila tak dufam ze pride a cakam ju tu 🙂
vsetkym 🙂 pekny vecer

darla27
9. feb 2010

Azalka, aj sa chcem pripojit k modliacim, uz mam tie litanie vytlacene a frcim na tom. 😉
Deviatnik je nieco ine? Nech som v obraze.
Myslim na Vas, som s Vami. 😉 🙂

azalka22
9. feb 2010

Azalka, Riska, Carmnenuska, Akzuzs,violoncielka, pcolka,muska,janula,kaki,betty,margi, darla, julinka,...

takze od zajtra-stredy 9 dni za sebou v lubovolnom case na nas spolocny umysel -aby VS sa zmenili na uspesne VT 😵
a + umysel kazdej jednej, ktory si pridate
🙂 🙂

lakrimosa
9. feb 2010

Ahojte baby, na túto stránku ma pozvala Julinka79, tak sa pripájam k modlitbe deviatnika. Moja diagnóza je ženská neplodnosť spojená s anovuláciou, niekoľkoročná, nezaberajú žiadne lieky, operácie a pod...
Pozrela som si deviatnik uverejnený na tejto stránke. Mohli by sme tam doplniť ešte jednu orodovníčku Giannu Beretu Mollovú, ktorá obetovala svoj život, aby jej tretie dieťa mohlo žiť? Alebo sa vám to nezdá vhodné?
Ján Pavol II. ju v Ríme 24. apríla 1994, vyhlásil za blahoslavenú. Takto hovorí jej dcéra Gianna Emanuela, ktorá sa narodila vďaka jej obeti: "Cítim v sebe silu a odvahu žiť, cítim, že život mi praje, chcem svoj život zasvätiť starostlivosti a službe starým." Modlievam sa k nej. Tak neviem, uvážte.

julinka79
9. feb 2010

ahoj lakrimosa, sa veelmi tesim ze si prisla 😵 😵

skorki
9. feb 2010

Ahojte babulky,

Tak ja som nabrusena. Bola som u obvodnej dr., po tie ATB na helicobactera. Ale dokina sa ich vraj boji predpisat, a vraj nech idem na gastro. Viete kedy je najblizsi volny termin na gastre? 23/3 - Ano, marca...to mam teraz 6 tyzdnov cakat? No som z toho dost sklamana. Je to o nicom... 😒 😠 😖

Aj ja idem do toho deviatnika 🙂

maria1610
9. feb 2010

Ahojte, aj ja sa k Vam pridavam za nove maminky do nasej temy. Momentalne mam tiez nanic naladu, Matusko je zase doma s hnisavou anginou a mna uz tiez zacina pobolievat hrdlo... A buduci tyzden maju mat karneval a taaaak sa nan tesil - uz aj pani ucitelku oboznamil s tym, ze bude kominar 😅 - no neviem, ci sa vobec vylieci. V nedelu sme mali naplanovane psie zaprahy na Donovaloch a ani z toho asi nic nebude ☹
Na mna cakaju predoperacne vysetrenia koli krcnym mandliam, takze aj snazenicko ide momentalne bokom...

Carm odmodlene za vyriesenie Tvojho problemu 😵

Jani, Branko je taky nadhernyyyyyyyyy 😵

Pozdravujem aj ostatne - Suzziku, Betty, Margi, Violku, Skorki, Musku, Pcolku, Julinku, Lakrimosku, Azalku, Darlu, Danku, Risku, Janulku, Lucettu, Kaki, Carmenusku, Hviezdicku, Mimusku a ostatne

akzuzs
9. feb 2010

Ahojte Neskoro ale ešte dnes 😀
Pán s vami!
Carm, nesmúť, prosím Ťa, budem sa za teba veeeľa modliť, ale neboj po daždi vždy víjde dúha a spomeň si na vznik dúhy tak hlvau hore. S láskou prekonáš všetko, poznám to, my s mužom sme mali tiež menšiu krízu a Boh nám pomohol😉
Jani s dedkom to chápem, ja mám deda v Hradci Králové má rakovinu a doktor mu hovorel že sa nedožije Vianoc, chvála Bohu je tu a pevne verím, že ostane ešte dlho, aj keď je to s ním zle a najhoršia je tá diaľka 😢
No sme s ním v kontakte každý deň a to mu dodáva silu.
Idem si vytlačiť to litánie a už sa na to teším ako malé dieťa, že sa spoločne budeme modliť. Jupííííííííííííííííí

rybka13
9. feb 2010

maria, tak to nie je moc super vyhliadka na dalsie dni, ale co sa da robit, hadam marec bude o to lepsi 😉
lenka ani nevies ako sa tesim s tebou ako si uzivas ivanku, skoda, ze som missla nove fotecky..
darlus, co sa neukazes castejsie? si busy?
skorki, to ma mrzi s tym helicom, do kelu akurat teraz.. hlavne sa dobre vyliec ostatne vsetko pocka... 😔

carm, to su brutal stresy koli takymto veciam, tak sa drzte a s mm, myslime na Vas.. ja zhodou okolnosti idem zajtra tiez riesit pozemkovu vec a ide to smerom akym vobec nechcem, tak si pls spomen tiez...

azal, ja tiez idem s vami na deviatnik, som chcela od pondelka 15.2 len preto, aby nas bolo co najviac, ale jaska mozeme od zajtra, ved sme pripravene 🙂
Inak jaska lakrimosa ma pravdu, aj Mollu tam musime dat, ved tu sme uz otravovali neraz 🙂 akoto ze ti ju nevyhodilo? 😀

Betty, chod radsej tomu usnemu ak to neprechadza, ja idem zajtra na kontrolu tak som zvedava, ale uz mi to nehuci ani nepisti, uz to preslo, asi preto, ze to zahlusila bolest chrbta a narazeny malicek (dufam ze nie je zlomeny)...
Ja som mala vcera tazky den, uplne mrtva, nevyspata a ubolena a cele poobedie som prerevala, lebo som mala uplne prazdne prsia, uz som myslela ze je po mliecku, za tych 5 dni co som iba odsavala ..... chvalabohu dnes som len kojila, ale prsia citim stale mizerne prazdne, divim sa ze emka nereve, tak dufam, ze to este rozkojime...prosim sv Agatu 😔

kaki, ty optimistka, ja som vcera nestihla dakovat, tak dnes dakujem za Teba, ze si 🙂

muska, a co je malickej, ze operacia? ☹ myslim na Teba..

rybka13
9. feb 2010

zdravim aj vsetky ostatne babulky a prajem dobru nocku 🙂
janulka, teda Branko je iny fesacisko 🙂

kaki
10. feb 2010

Ahojte,
rybka, ja nie som momentálne optimistka aj keď sa stále snažím..... ☹ Lebo som milované dieťa. 🙂
Momentálne sa veľmi, veľmi bojím lebo sa odhodlávam na laparoskopu.... Bojím sa, ale rozhodla som sa že poidem. Povedala som to včera mojej mamine, tak bola vyšokovaná a predpokladám že nespala celú noc.... ☹
Tak takýto boj momentálne prežívam ja..... 😔

Ale stále na Vás myslím a aj keď sa teraz do stredy neozvem, myslím na Vás a deviatnik beriem so sebou. Mám Vás naozaj rada.

Maria1610 .. nech sa synček skoro vylieči a ty tiež nech si skoro fit.
Skorki, Rybka... skoro sa uzdravte. A dobrých lekárov, ktorý čo najrýchlejśie odstránia choroby.
Akzuzs a Janulka myslím na Vašich dedkov.
Carmen, Margi myslím na Vaše bývanie.

My sa nevzdáme, budeme klopať a dvere sa nakoniec otvoria - naše túžby sa splnia. 😵

mimuska77
10. feb 2010

Azalka,pripíš aj mna,dakujem od dnes fičím 😉 myslím tým na deviatniku okrem iného,na všetky myslím ...

Kaki neboj možno tá laparka k niečomu dospeje,ale plne Ta chápem verím že všetko zdoláš 😅
Nemám teraz čas,ale poobede sa Vám ozvem,pá,pá

carmenuska
10. feb 2010

Kaki - isto si sa s tou laparkou dobre rozhodla a vsetko rozbehla tym spravnym smerom...A neboj laparka fakt nic nie je, pre mna su horsie hormony ako bolo toto, vsetko prespis, poprefukuju ta a potom budes rodiot ako hruska. 🙂 🙂 🙂 som rada, ze si sa pre nu rozhodla. Keby som nemala malicke jazvy na bruchu, tak uz ani neviem, ze som niekedy niekde bola...

akzuzs
10. feb 2010

Súhlasim s Carm, je to dobrá voľba, lebo aspoň niečo sa bude diať a potom budeš vedieť viac
Carm máš IP

Leni ako???

carmenuska
10. feb 2010

akzuzs, aj ty mas IP 🙂 Ozaj Leni, kde si?? A kde su tehule, co su PN? Nemam sa s kym rozpravat, uz mi odisiel mm ☹

hviezdickamaria
10. feb 2010

ahojte dievcata, zase som tu dllllho nebola ☹ ale zacala som chodit po siedmich mesiacoch znova do prace... tak sa adaptujem 🙄
ale pisem, lebo vas chcem pozdravit a ci uz poculi o knihe CHATRČ od Paula Younga??? neskutocna kniha o stretnuti jedneho muza, ktory prisiel o svoju malu dcerka, s Bohom... vyborna a plna odpovedi... VRELO ODPORUCAM VSETKYYYM 😀
nam sa stale nedari otehotniet a neviem preco, ale myslim, ze mam veeelmi malo hlienu alebo vobec, ja som takmer totalne sucha stale, aj cez ovulaciu... 😔 😢 tento cyklus som brala nejake lieky, myslite si, ze to moze byt sposobene tym???

prajem krasny slnecny, takmer jarny dnik (aspon u nas v Presove, to dnes takto vyzera) 🙂

hviezdickamaria
10. feb 2010

a bettynka pridaj fotky, brusko uz urcite mas pekne vyrastene 😅

azalka22
10. feb 2010

Azalka, Riska, Carmnenuska, Akzuzs,violoncielka, pcolka,muska,janula,kaki,betty,margi, darla, julinka, skorki, lakrimosa, maria,mimuska,

a k tym dalsim orodovnikom, ako chcete, no mozme spravit aj tak, ze nechame tento taky, aky je a dalsi deviatnik si dame za VT a ich stastny porod a tam zahrnieme i tuto balhoslavenu, co vy na to? lakrimosa?

rybka- kminova polievka na mlieko, skus
skorki-kam si sla na gastro?

margarita
10. feb 2010

ahojte,
kaki, tak Ty ides pod noz, verim, ze to nebude marne a je to krok spravnym smerom 😉

carm, rybka - myslim aj na vase realitne strasti 😖

aj na chore deticky a unavene mamicky,PNkujuce tehulky a vsetky snazilky,ktore este cakaju vysetrenia a ine podobne veci 😎

ja sa tesiiim, ze dnes bolo uz okolo nuly, a dufam, ze sa zacne aj topit sneh coskoro....ja uz chcem strasne jaaaaaar 😀

margarita
10. feb 2010

hviezdicka, podla mna to mohlo byt aj liekmi, ale nesla by si radsej na hormonalny profil k dokimu? ak si este nebola, nepamatam si 😉 ja mam hlien kazdy mesiac dost iny, tak neviem,ci to nie je celkovo premenlive a hovori sa, ze dolezitejsi je "pocit" ako mnozstvo hlienu. Ani ten "pocit vlhka" si nemala?
😕
Na BT a take veci je tu expert nasa danka, ktora tu mimochodom uz tiez dlho nebola... 😀

Chatrc som este necitala, lebo ma odradila jedna kriticka kritika, ktora pisala, ze JOB je lepsi...a kedze kniha Job je moja srdcovka, na Chatrc som sa ani nepozrela...ale tusim riska ju cita aktualne, a suzzik aj kaki, si ju chvalila,aj lucettka...no tak mozno sa nakoniec nalomim... len sa bojim, ze s tymi predsudkami budem sklamana 🙂
Inak prave citam Posvatnu romancu od Eldredga a kamarata 🙂 neni zla, ale ine jeho knihy sa mi pacili viac.
Asi som nejaka divna 😀

lakrimosa
10. feb 2010

Ahojte baby, už ste sa dnes pomodlili naše litánie? ja áno...

Neboj sa, Kaki, niektorým babám to pomohlo a otehotneli hneď na ďalší cyklus po laparke. Ja som bola na laparke pred rokom, síce som neotehotnela, ale niečo predsa len zistili... Moja skúsenosť - ak ťa to zaujíma - je taká, že najotrasnejšie boli bolesti rúk a nôh z anestézy, dva dni som sa nevládala pohnúť, neviem, asi mi dali príliš silnú dávku, ale sestrička mi potom pichla niečo na spanie a dalo sa to prežiť. Inak baby majú pravdu, brucho nebolí a ja nemám ani jazvyčky...

Azalka, súhlasím s Tvojím riešením, zahrnúť Beretu Mollovú do ďaľšieho deviatnika.

Hviezdička, dôležité je, či máš ovuláciu. Bola si na vyšetrení?

bettynka222
10. feb 2010

ahojte 🙂

carmenusik ako sa dnes mas? ormony este neberies ze? neboj ty to vydrzis. ani ja ich nemam rada, ale nezabudaj,z e aj vdaka clostilu mam v brusku matka 😉

kaki som za laparku. sice som na nej nebola,a le verim, ze napomoze pri odhaleni nezistenych pricin, pripadne pri zuzeni zoznamu moznych pricin neplodnosti 😉 a este mm by mohol ist na spg, nie?

hviezdicka ahoooooj 🙂 mozno by mal doki spravit nejake testy - hormonalny profil napriklad. aj mne po potratoch odisla ovu, tak nech zbytocne zas necakate a nestresujete sa. a uz teraz ber listovku a femibion, jasne? na hemato chodis? a oki, pridam foto, uz som to jednej babe slubila 😀

prave citam, ze margi sa mi pletie do mudr remesla ked tu radi hormonalne profily 😀

suzzika
10. feb 2010

Dievčatá ja tak bleskovo, ešte stíham je streda, len potrebujem, aby ste mi polopatisticky ten deviatnik vysvetlili, jediné, čo viem, je úmysel 😀