Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

smejka
autor
19. apr 2009

ahojte 🙂
margaritka u nas to s dojmom bolo opacne...prvy v DK uzasny....dali nam kopec nadeje...a druhy osobny ☹ ....no bolo to urcite tym ze bolo pred koncertom...neviem 😒 ...ale chcem este ich otravovat 🙂
dnes som pracovala...vecer sme zbehli do kostola este a uz som teda mrtva 🤐
violoncielka pekny vyletik to hadam bol vsak? 😉
riska veru tento vikend mal mega rychlost 😠
ja som dnes "vyfasovala" nausnice a to okrstena som uz pekne davno 😀 ....pokazili sa mi co som dostala na 30-tku tak dnes mi mm kupil...take pekne 🙂
a vy ostatne ako sa mavate?
suzzika tu dlho nebola
lenka uz po hostine asi

lenkove
20. apr 2009

dobre ranko

lenkove
20. apr 2009

😀 vsetky vas zdravim, oznamujem, ze som naspat v BA a ze som krstny rodic 🙂 taka som bola na krste dojata, ze som skoro plakala s malou 😀
mm uz odisiel 😖 tak som tu sama a prave som si spomenula, ze som zabudla na tatove vcerajsie narodeniny 🙄 teda poslala som mu pohladnicu, ale nezavolala 😅

smejka
autor
20. apr 2009

ahoj lenka 🙂
tak uz aj ty si stria s niekym 😉
ako bolo?
ozaj ako sa vola krstniatko?
je dnes krasne a ja mam volno....jupiii 🙂....este musim zvladnut bolest hlavy a bude to super...sup do zahradky 😎

smejka
autor
20. apr 2009

pracujucim zelam pekny zaciatok tyzdna 🙂 ....ja utekam a myslim na vas 😎

lenkove
20. apr 2009

Smejka
ty si taka usilovna 🙂 idem sa aj ja snazit pracovat 🙂 a drzim vam palce v boji o dievcatko 🙂
malicka sa vola Emka 😉

lenkove
20. apr 2009

nikde nikoho ☹

janula.k
20. apr 2009

Ahojte ovečky 🙂 dlhsie som tu nebola, lebo uz tyzden pracujem 😎 a nemam na nic cas 😠
Som vo faze, ze cakam na prvu mršinu po kyrete, tento tyzden by mala dorazit, tak duuuuufam. A objednala som sa na hematologicke vysetrenie na Kramare..Margi, ty mas kde hematologicku?
dufam, ze ste vsetky zdrave a v poriadku 😉
a pozyvam Vas tento vikend ku nam do kostola na celoslovenske veceradlo 😉 😵

margarita
20. apr 2009

gratulujem lenke ku krstniatku Emke, nas to este len caka...uz coskoro 😉

smejka, okopavas mrkvicku? alebo sadis kvietky? 🙂

janulka, tak ako si to zvladla v tej praci? zaciatok bol asi tazky, a ked pises, ze vela prace, no...to je blbe, aspon ze nerobis cez vikendy, nie?
ja nemam hematologicku, ale hematologa 😎 najsamlepsieho akeho poznam (je totiz jediny hematolog, ktoreho som v zivote videla 😀 )) na Onkologickom ustave sv.Alzbety. Ale tam som len tak po znamosti, on ma malo pacientov 🙂

margarita
20. apr 2009

mimochodom, kedze nase skvele vymodleniatko uz 2 hodinky pekne spi 😉 pridala som nejake nove fotky do alba - aby ste videli, ako skvele ste sa modlili...

lenkove
20. apr 2009

margi
cele dve hodiny 😵 😵
a ja som si myselala, ze babatka do troch mesiacov len spinkaju 😨 papaju, spinkaju, trosku plackaju a zase spinkaju a papaju 😨 a nase vymodlienatko nic? 😅

margarita
20. apr 2009

ona spinka dost, len nikdy neviem kedy a kolko bude...raz len hodku, inokedy dve, vonku v kociku aj 3-4...zalezi od okolnosti a medzitym papa a placka, presne ako pises 😉

lenkove
20. apr 2009

uf
uz som sa zlakla, ze rezim spanku nema 😕 lebo to by bolo krute.. aj take deticky su 😅 sesterkin syncek bol taky 😨
potesila som sa fotkam 😵 😵 dakujem 😵

lenkove
20. apr 2009

Pri listovani na internete 😀 (ze listovani 😀 )
som natrafila na clanok o mimomenstruacnom krvacani: http://fz.ku.sk/dokumenty/zdravotnicke_studie/0... pridavam ho pre Risku 😉

janula.k
20. apr 2009

Margi, uf minuly tyzden bol veru pekne narocny. Mala som viacero uloh, ktore sa mi zdali narocne, nevedela som, ako to vybavim, ci nebudu problemy atd...Dost som stresovala, no moj zlaty muzik ma doma utesoval, ze vsetko dobre dopadne a aj som citila, ze ma sprevadza ruka Bozia a pomaha mi plnit moje pracovne povinnosti
😉 a kvetinka Kristinka je krasnucka, uz bude mat dva mesiaciky ochvilu 🙂
Leni a ty co mas nove? 😵

margarita
20. apr 2009

veru to listovanie je zabavna predstava...lenkove ma riadne docapkany monitor 😀 😀 a mne Ti nejde otocit strana 😵
moj byvaly sef pouzival tiez vyraz "zavesime to tam na ten internet" co mne vzdy evokovalo nastenku a spendliky 😉

inak ten dokument je zaujimavy, aj ine studie su tam pozoruhodne - podla obsahu - snad ich raz aj stihnem precitat...uz sa mi zase budi...tak papa 🙂

margarita
20. apr 2009

janul, esteze mas takeho dobreho muza, co podrzi v tazkych chvilach, to je super 😉

lenkove
20. apr 2009

Janulka
tak veru, tvoj manzel je pokladik 🙂
nove nemam nic, uz sa tesim na 4.5 ked zacneme pripravu na adopciu (skoro som napisala tehotenstvo 😀 ) a mam vela prace.. a akosi sa mi dnes neda pracovat.. 😖
Janulka a ked si sa objednala na hemato na Kramare, ty si v BA? neprisla by si na stretko? 😵 mame ho v stredu, poslem IP? 😵

janula.k
20. apr 2009

Lenka, no ano, je to moj pokladik, v tazkych chvilach, ale vie ma aj pekne do bezvedomia vytocit 😀
Napis ako prebieha taka priprava na adopciu, mozes aj do ip 😉 som zvedava. Ja som sa na to hemato objednala cez jednu znamu, vraj je tam nejaka hematologicka odbornicka na tieto trombofilne stavy..tak som zvedava. Ale nie som v BA, myslis stretko uz tuto stredu?

lenkove
20. apr 2009

nono, stretko mame tuto stredu 😉

pripravu sme este nezacali, takze neviem ako to prebieha 😨 😕

janula.k
20. apr 2009

Leni, velmi rada by som sa s vami stretla, len nemam to take jednoduche.. 😒
Tak to znamena, ze uz coskoro budete mat babatko doma?? Juuuuuj Lenka 😵

lenkove
20. apr 2009

Janulka
ty si zlaticko ze sa s nami tesis 🙂 ale zial to neznamena.. to znamena, ze za pol roka mozno skoncime tuto pripravu a mozeme cakat take dva roky a mozno aj viac, kym bude babatko ☹ 🙄

hm, ale ked budes na tom hemato, neostavas dlhsie v BA? 😵 😉

janula.k
20. apr 2009

och ☹ ja som si myslela, ze po priprave to uz pojde lahko...preco cakat tak dlho? 😕 Do takych dobrych, starostlivych a milujucich ruk by som hned zverila aj 4 deticky 😅
Na hemato idem 20.5, dovtedy by som mala byt objednana aj na genetiku, takze ak budem v Ba a dam ti vediet dopredu ze tam idem, tak nie je problem stretnut sa? 😅 😉

lenkove
20. apr 2009

Janulka

anoooooooo 🙂 ked pojdes do BA a budes mat chvilu volneho casu a chut vidiet nas, tak daj vediet a hadam sa nam podari stretnut sa 🙂 😵 😵 juppiiii 🙂
Janulka, ze styri deti 😕 ja som bola na krstinach,a kym my sme obedovali, tak sa hore hrali 4 deti a poviem ti, vyzeralo to tam ako po bombardovani a biologickej vojne 😀 milujuce ruky rodicov potom mali robotu so zadkami 😀 😀

lenkove
20. apr 2009

a s tou adopciou: spolieham na Pana 🙂 😵

violoncielka
20. apr 2009

Ciao belle!
Margi krasne fotocky 😵 ,
ja by som velmi rada doletela na stretko,aspon by som sa trochu rozptylila...uz sa ma zacina chytat hysaaaaak!! 😠

Klud...dobre pises Leni ...spolieham sa na Pana,len on to moze doviest do stastneho konca.
Pekny den a ja sa idem trosku rozptylit na taliancinu a potom idem m ucit malych aj velkych muzikantov. 😅 Ciao

janula.k
20. apr 2009

Leni, moj sen boli aj su, 4 deti, ale neviem, ci by som to zvladla, no nebojim sa toho...viac sa bojim toho, ze nebudem mat ani jedno.. ☹ A vlastne uz tie 4 deti mam...ale v nebicku.
Hej Lenka, na koho ineho mame spoliehat ak nie na Nho? 🙂

lenkove
20. apr 2009

Janulka

styri? 😢 😢 nebojaj, dalsie pojdu k vam 🙂 ja som tiez chcela mat malo deti,len 4-5 😉 a obcas aj mna prepadne smutok, ze nebude ani jedno ☹ ani len to adoptovane ☹ ale nepoddam sa. Lebo Pan ma pre mna plan 🙂 plan mojej spasy 😵

lenkove
20. apr 2009

Violka
ahoj 🙂 nehysterc 😉 ale klud aj ty 🙂

ja uz utekam prec, moje krasne.. majte sa a vecer o 22 hod som s vami 🙂 😵

suzzika
20. apr 2009

Ahojte bojovnice 😀

Ja som tak málo na PC, ale stále si nájdem čas vás prečítať a aspoň krátku správu poslať o sebe, ale myslím na vás častejšie /to už tak bude asi na "furt" 😉 /

Bola som dnes na poradni, ale nič nové, len musím ísť na bežné interné vyšetrenie a ešte na sladkú vodu 😝 Inak je mi stále zle, stále ma napína a už som sa zmierila s tým, že to bude tak do konca. Lekár mi dnes povedal, že no tak o 3 mesiace už môžete rodiť 😖 a keď sa pýtal, či necítim tu jazvu, tak ma ubezpečil, že keď ešte nie tak určite to príde, lebo sa mi teraz bude viac zväčšovať brucho a opísal ho tak akoby to malo byť niečo ooooobrovské a ovisnuté, spadnuté dole a bude mi to tlačiť na tú jazvu- no proste dobre som si vybrala, skutočne vie človeka potešiť 😅 našťastie, po mojich skúsenostiach s ním a pri spoliehaní sa na Pána ho vpúšťam jedným uchom dnu a druhým ...do koša 😎

A ešte, že včera bol môj obľúbený sviatok - krásny deň, ktorý mi vlial novú nádej do duše, tak verím, že aj u vás to tak bolo. A si predstavte akou skúškou som včera prešla, vybrali sme sa s malou na našu klasickú detskú omšu a keď sme prišli ku kostolu, zistili sme, že ju zrušili kvôli inej slávnosti niekde inde, tak som si povedala, že idem na chvíľu ku švagrovcom/bývajú blízko kostola/ a že tam prečkáme do ďalšej sv. omše, tam som už išla bez malej a keď som prišla ku kostolu tak som videla len plno ľudí pri ňom a dozvedela som sa, že ju posunuli o hod.skôr, čiže už končila. No a potom už som veľmi na výber nemala a mm, že si pozriem omšu v tv a hotovo, navyše posledná šanca bola večer a už mi bolo aj blbo, ale som si povedala, že to teda nie, že idem a basta a zobrala som aj malú a bolo super, aj krásna prechádzka aj super na duši, no proste hneď aj odmena 😵

Margi krásne nové fotky, mám z vás radosť 🙂 🙂 🙂

Smejka drž sa moja, to sú skúšky a bodaj by boli len také ako v škole, že? 😒 Ale bude dobre, cítim v kostiach...S Matúškom nič nové?

Lenka tak Emka? Šťastné díte tak ako aj Kristínka 😵

Dnes je pondelok, všetky VS spojme sa... 😉