Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

riska
27. mar 2010

ahojte, ja teraz nejako nestiham, lebo mam na navšteve svokru 😀 ale myslim na vas 😉

smejka, som rada, že si aspon kratučko dala vedieť, že žiješ 😀

darla, že nainštalovne 😀 😀 držiiiim palce 😵

lenka, škorica, lalia - 🙂 🙂 🙂

janula.k
27. mar 2010

ahojte, aj ja vas pozdravujem, uz som pekne vyspovedana 😎 a farar sa mi priznal, ze pozera Panelak, ale len obcas, tak sme si pokecali 😀
Darla, ano, vsetko je v rukach Bozich 😔 teraz uz len cakat, ale verim v Bozie milosrdenstvo a ty budes maminka 🙂
Muska, my tie chrasticky zvladame so samponikom od Klorane z lekarne. Doktorka nam poradila. Vraj tie masticky su uz hormonalne, ale zaberaju. Chrasticky sa nam sice odlupuju, ale mam ich problem dostat z vlaskov, lebo ich ma take dlhe..
Danka, Klaruska 😵 vsak vas dojdeme kuknut na vychod 😝
Smejka, aj my na teba myslime 😔 🙂
Riska a moju svokru nechces? by som ti ju pozicala na vikend 😀 🤐
ideme do kostola a poobede sa vozit, ak nebude prsat 😕

kaki
27. mar 2010

Ahojte 🙂
A ze ake ste vy pekne ciste duse 😵 ?

Aj ja mam rada vikendy, skoda ze sa niekto pomylil a nespravil ich 5 dnove. 2 dni v praci by mi celkom za tyzden stacili 😀

Myslim na Vas, cakam na vlnu pozitivnych sprav o pozitivnych testoch.

rybka13
27. mar 2010

uz len rozmyslam ze ci si niekto moze spojit 'Digerstor z Cifrusami bezkridlymi'? dufam ze nie 🙂

rybka13
27. mar 2010

alebo digestor, podlahove kurenie, porod, babocka pavooka, babatka, pavucik obycajny, projekty rodinnych domov, mravcek lesny..no uz sa v tom fakt nevyznam 😀 😀 😀 😝

rybka13
27. mar 2010

ahojte, jeej sorry, ospravedlnujem sa za posledne prispevky co nemali ist sem 😀 , mam chaos, mylim si jednotlive temy a internetove portaly, facebooky, modre koniky a modre strechy 🙂 no prosim... nevyspata matka 😝 😀 .... idem Vas docitat co nove za posledny tyzden 😉

rybka13
27. mar 2010

Carm, velmi sa tesim, ze sa vam poriesilo byvanie, ze deviatnik hned zafungoval.. vzdy som si na Teba a margi spomenula menovite, viem aka si a Tvoj manzel bola jeden cas zufala z toho vasho byvania...

leni, tesim sa ze si tak uzivas ivanku..

kaki aj z teba sa tesim, ze si ok ;o)))

majkuska, je mi to velmi luto, jedine co ma napada je modlit sa za Teba, drzkaj sa ...a prid medzi nas castejsie

janulka, Tvoj dedko, to je naozaj hotovy zazrak, chvala Bohu... a aj Tvoj Branko ;o) inak aj emina mala tie lupky vo vlaskoch ale len chvilku, dokina mi nato dala nejaku vodicku, ale uz to nema, resp. sa mi to nechcelo vyskrabovat a zmizlo to.. iba ked jej to zacnem skriabat tak sa jej to supe, brankovi sa to supe aj same?
viol, aj ja som vzdy chcela menit s maminami co kocikovali svoje mimina,hlavne ked som mala v office kopec prace, konecne si to zacinam uzivat, dokonca je to obcas trocha nudne, ked ako hovori janula nemas partacku, ale zase ja rada idem niekedy sama, len tak brazdim sidlisko sem a tam.. a od nudy dokonca zacinam jazdit s Eminou mestskou dopravou na ine miesta Blavy, lebo ma nebavi stale kocikovat po Petrzalke, ale pred kazdym nastupom do busu mam panicky strach ze ju vykotim ked budem nastupovat alebo mi ju vykoti niekto iny... alebo ze ma sofer privre a rozbehne sa autobus(trauma z detstva, sa nam to s maminou stalo ked bol bracho v kociku, esteze mamina poriadne drzala kocik)
No a tym chcem povedat, ze som cele tie roky verila, ze aj ja raz budem kocikovat a to iste zo srdca prajem Vam a modlim sa za vsetky nase snazilocky

dievcata ja sa pridavam k deviatniku za rodiny a deticky od zajtra, som nejaka opozdena tento krat ;o(

rybka13
27. mar 2010

darlus myslim na Vas 🙂

riska
28. mar 2010

ahojte 🙂
tak ja som dnes nemohla spať, namiesto toho, aby som spala o hodinu dlhšie ako zvyčajne, som si to ešte skratila 😠 nejako spim čoraz menej a menej, až sa bojim, či nie som chora 😀 😀 ale možno konečne mozog začal vysielať signal mojmu telu, že sa mam začať pripravovať na materstvo 😵 😵

vidim, že rybka sa zasa raz odviazala a zahltila nam to tu prispevkami 😀 len škoda, že si kecala sama so sebou 😀 😎 a že si rybka pri tých svojich potulkách mhd nevystúpila na mojej zastavke, no počkaj, ja ti to potom vratim 😝

janulka, chceš sa zbaviť svokry? 😀 😕

kaki, aky nezvyk - ty a cez vikend na konovi, ale tešim sa, že ťa tu čitam 😵 😵

tak vam všetkym prajem peknu kvietkovanu nedelu, idem sa chystať do kostola, potom rýchlo niečo navarime a ideme na navštevu 😉

riska
28. mar 2010

a ešte chcem zablahoželať našej lenke k narodeninam - prajem všetko, všetúčko naj, hlavne nech vam ivanka robi len radosť 😵

violoncielka
28. mar 2010

Leni happy birthday!!!! Ja som kupila mm spacak aj s podlozkou aj s vankusom....ty si ako obisla?Ale ja viem pre teba je najkrajsi darcek Iviskorica.
Pekny den prajem...cele Taliansko chodi po uliciach s olivovymi vetvickami...je to krasne stretavat ludi po omsi a dnes je vynimocne krasny den- tak ideme ho oslavit poobednym spankom. pa a dobru noc 🙂)))

danka24
28. mar 2010

ahojte , Lenka vsetko najlepsie veela zdravicka a lasky, boz.pozeh. a aby ta skorica zlostila este viac a mm posluchal a aby pribudol dalsi clen do vasej rodiny 😵 😵 😵 😵

azalka22
28. mar 2010

ahojte z lucok. tak posledna nedela tuna, este nejake dni [pevne dufam, ze stvrtok dviham kotvy] ...uz som psycho z toho. taaak sa tesim na vsetko vsetucko, co je doma. a tiez na MK, ktoreho dufam, ze docitam dozadu. 😀

margarita
28. mar 2010

Leni, vsetko naj naj naj, vela radostnych chvil so Skoricou 😉

rybka, a na ake ine miesta BA chodis? mozme sa niekedy vybrat aj spolu, ked sa dohodneme...a budeme si kociky na/vykladat navzajom, tak Ti Emku vykotim leda tak ja 😀

my sme vcera mali hypernavstevny den 😉 cez obed boli u nas kamosky a podvecer sme my sli ku kamosom na oslavu narodenin, bolo tam koooopec ludi, co som ich aj rok nevidela, tak sa tesim, ze som si zase upevnila socialne kontakty a bola to velmi prijemna akcia 🙂
peknu nedelu este prajem

lenkove
28. mar 2010

dievcata
dakujem vam vsetkym za krasne zelania 😵 nech vam ich Pan stokrat vrati 🙂

rybka13
28. mar 2010

leni, neviem co Ti este viac priat, ked mi pripadas takmer absolutely happy 😀 tak vsetko naj 😀

margi naposledy som bola na strkoveckom jazere a zajtra frcim do Polusu, mrkut kolegov, ale beriem ta za slovo, niekedy vyrazame spolu 😉 len to kym budeme skladat Tvoju Kitty, tak budem mat stres, ze autobus odfrci s mojou Eminou alebo opacne 😝 riska, neboj, ja prifrcim aj k Tebe 😀

azalka, dufam ze tie kupele nezanechali az taku psycho traumu ako to vyzera 😉

rybka13
28. mar 2010

viol, citim vonu oliv z Talianska az sem 😀

kaki
28. mar 2010

Ahojte,
Lenka, vsetko najlepsie 😵
Rybka a citis aj svieckovu? mnaaaaaaam taka sa mi dneska podarila 😵
Riska, ani ja nie som kamoska s posunom casu 😠 Nie len kvoli spanku, ale napriklad aj obedovat budem musiet skorej, ked mi este zaludok netravi... Fakt neni ten posun moj kamos.

muska30
29. mar 2010

ahojte,
uz aj my sme vyspovedani, Velka noc moze zacat 😵 sa tesim, ze aj mm bol, nech nam to vydrzi, cim dlhsie 😵
casovy posun sme zvladli dobre, len synovi sa nechcelo vstavat do skoly 😕

lenka, prajem vsetko najlepsie k narodeninam, vela zdravia a radosti z dcerky 🙂

margi, dobra zmena, ked ste mali trosku vypadok z domaceho prostredia 😉

violka, pozerala som prenos omse z Vatikanu, mate pekne pocasie v Italy 😉

muska30
29. mar 2010

janulka, rybka,
ta salicylova masticka bola myslim bez hormonov a hned po prvom pouziti sa dcerke vycistili vlasky 😉

riska, na babo si este musis par tyzdnov pockat, tak si to nocne a ranne vstavanie este poriadne predspi 🙂

darluska, prajem vela stastia s bambulkami 😵

janula.k
29. mar 2010

Ahojte 😵 nas chlapcek ma dnes presne 3 mesiaciky 😵 😵 😵 a pri tej prilezitosti sa v noci zobudil len raz a pekne spinkal 🙂 a vcera sme boli pozriet jeho pradedka a prababku 😉 Ten nas dedko je hotovy zazrak 😔
Rybka, tie tvoje dva prve prispevky som citala asi 7 krat, lebo som to nevedela pochopit, az potom som precitala ten treti 😀
Lenke vsetko najlepsie a najkrajsie k narodeninkam 😵
Riska, u teba sa uz tvoje telo zacina pripravovat na spanok po porode 😉
zdravim vas vsetky a prajem krasny pozehnany tyzden. V tomto tyzdni si dam oddych od MK, budem viac citat svate pismo 😔

bettynka222
29. mar 2010

ahojte 🙂

darla tak potom podaj dalsie novinky 😉

hviezdicka v utorok ovakavam info o vysledkoch - dufam ze budu dobre 😉

lenusik k tej bilancii po roku...presne pred rokom som bola v nemocke 😝 ale tebe islo skor o duchovnu bilanciu vsak? u mna posun k lepsiemu - mnlohym co mi ublizili som odpustila a mnohe som prijala (este pred tehu 😉) a u teba? inak vsetka najlepsieeeee 😉

smejusik myslim n ateba 😔

muska, danka, violka, kaki, lalia ahojte 🙂

margi no matok mal pred tvarickou nozicku a obidve rucicky, tak nam ho dr natocil iba zboku na 2D - asi ma to dieta fakt lubi, 10 minut mi daval stale pusinky 😀

azalka tesim sa ze konci tvoj pobyt v luckach a snaizlkovanie opat moze zacat 😵

janulka vsetko naj malickemu, hlavne nech je zdravucky 😵

riska
29. mar 2010

janulka, wau, už 3 mesiace? 😵 😵

rybka, tie tvoje katastroficke scenare 😀 😀

betty, som rada, že maťko je o.k 🙂

muska, dnes som sa po dllllhej dobe paradne vyspala, potiahli sme až do 10:30 🙂

kaki, sviečkova, mnam, mnam, mnam 😉

riska
29. mar 2010

betty, ake zlate brušino 😵 už si aj niečo pribrala? lebo nevyzeraš

kaki
29. mar 2010

Ahojte 🙂
Práve mi napísala Lenkove, že má pôst od modrého koníka.
Takže sa o ňu nebojme 🙂

riska
29. mar 2010

tak to vyzera, že som jedina, komu vo VS admini zmazali foto 😠 to mam asi za to, že som sa v nejakej diskusii dovolila ozvať proti super novemu pravidlu 😝 mna tak vytača takato buzeracia 😠

rybka13
29. mar 2010

betty, tebe uz sa to tiez blizi a riska nam uz coskoro rodi 🙂 to mate skoro taky rozdiel ako ja a janulka ked sme boli 🙂
janulka, teda branko je super ze tak spi, ema bola dnes v noci kazde dve hodky hore a uz to bolo take dobre.. tak hadam sa to znova upravi
riska ked tebe zmazali foto, tak nechapem preco aj mne nie 🙂 si skor v abecede 😀 na mne je mozno rad dnes vecer 😀
kaki ta svieckova.. no neprides aj k nam navarit? mnam
ahoj muska co mas nove?

smejka
autor
29. mar 2010

ahojte dievcata 🙂
tak post vrcholi....a my sa zajtra zase sudime 😔 ....jaj verim ze naposledy...myslite na nas prosim
pekny vecer 🙂

violoncielka
29. mar 2010

Smejka myslim na vas...tfuj tfuj tfuj. Nech sa to uz konecne da do poriadku.
Riska v tom pripade sa tesim aj ja na novu foto...nahodou je zlata. Aj ja chcem tak vyzerat. 🙂)).
Nuz novy kon ma nebavi ☹. ale nenechajme si pokazi naladu....ved koniec koncov to nie je az take dolezite.
Majte sa krasne a nech nas tento postny tyzden oslobodi od nasich zlych stranok.
Pa

riska
29. mar 2010

smejka, jasnačka, že na vas budeme myslieť...nech už konečne dobre rozhodnu 😔 😉
violka, ako? 🙂