Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

akzuzs
23. jún 2010

@maria1610 vieš čo som si ja vždy hovorila, že ak by nám Boh požehnal prvé tehotenstvo dvojičky tak by som už druhé tehotenstvo nechcela mať, lebo by som sa bála či aj to druhú tehu by nebolo dvojičkové. No teraz keď soom už strašia asi som vyrástla 😀 a možno to je aj vekom a skúsenostiami som si istá že by som aj popri dvojičkám druhé chcela, lebo viac detí viac požehnania a milosti. No a keby to aj boli druhé dvojičky aj trojičky čo je prvoradé pre každú maminu a tehulu aby bolo zdravé či už je tam jeno , dve alebo aj viac srdiečok. A Boh sa v každej situácií postará o svoje ovečky. Veď čo urobil pre tu jednu, nechal 99 😉 Mária ak Ti tykajú Tvoje hodiny a Boh vás požehná tak šup šup 😉 😉 😉
Je to úžasné sa vrátť k pocitom spred troch rokoch

smejka
autor
23. jún 2010

@maria1610 veru nemate to lahke....to ti verim 😔 ....ale zase Pan sa postara ked mu zlozime svoje starosti....a urcite odmeni za doveru a odovzdanost....neboj 🙂
francis dakujeme 🙂

francis
23. jún 2010

janula ahojček 🙂 máš krásneho synčeka a aj všetky tu máte nádherné detičky 😅

katola
23. jún 2010

@francis boli sme 4.-15. júna, ale z toho sme boli aj 3 dni v Egypte - aj na výlete v Káhire na pyramídach - takže aj Egypt už mám vybavený a nemusím,no hlavne nechcem sa tam už vrátiť 😀 😀 😀 . Zvyšok bol Izrael a stihli sme sa aj kúpať v 4 moriach 😎

francis
23. jún 2010

@katola tak super krásny zážitok máš a vykúpaná si asi dostatočne a hlavne duchovne 😵
tak to ste boli pred pár dňami takže nech sú naše modlitbičky vyslyšané pod múrom 🙂
pekný večer všetkým 😉

margarita
23. jún 2010

akzuzs 😵 😵 😵 😵 supeeer

maria1610
24. jún 2010

@akzuzs no ono to nie je take jednoduche ☹ - aj na chlapcov sme cakali 7 rokov

bettynka222
24. jún 2010

ahojte 🙂

@maria1610 dakuejm 😵 verim,z e coskoro sa tovje dvojciatka dockaju surodenca 😵

@azalka22 mne robi sono prsnikov moj gyn raz za dva roky na preventivke

@margarita no dufame aj my 😀 akurat ze maly je teraz KP...robi tam velke stahovania. podla mna sa bali do porodnice, ked uz mama na to kasle 😀

@smejka no vidis, stale nic. a to som vcera tri hodky ako obvykle choidla po vonku. aj som si potom nadavala, ze keby sa to nahodou zrazu spusitlo, tak by som asi zaspala od unavy 😅

@katola 😵 to je krasne 🙂

@akzuzs ty si tehotnaaaaaaa? 😵 tesime sa s vami 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@janula.k no moja, asi budu fakt oslavovat spolu 😀 lebo dr povedala,z e dlhsie kao do pondelka cakat nemozeme 😉

@francis beham po vonku 😀 ved je konecne slniecko, tak sa este prehanam po uliciach 😀

@lenkove @kaki ahojte 😵

muska30
24. jún 2010

@akzuzs blahozelam k tehu, aby to bolo bez problemov 😵
@katola vitaj medzi nami 😉 mali ste pekny duchovny zazitok 😔
@bettynka222 uz by si mala viac oddychovat a tesit sa na prechadzky s Matkom v kociku 😉

azalka22
24. jún 2010

@akzuzs, blahozelam, mozes nam prosim ta sem hodit znenie toho euch.deviatnika +modl k sv anne?
dik

bettynka222
24. jún 2010

@muska30 viem mas pravdu...nastastie som na to prisla skor ako bolo neskoro. si predstav ze by som taka vysilena isla rodit 😅

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
francis
24. jún 2010

@bettynka222 ja som už myslela, že si v pôrodnici 😉 a ty takto prechádzkuješ tak super ešte máš čas 😵
pekný dník konečne so slniečkom 😅

majkal
24. jún 2010

ahojte,
@akzuzs gratulujem!!!! k tehu a prajem vam, aby bolo vsetko OK a aby ste cele tehotenstvo v pohode a uspesne zvladli 😵
@bettynka222 nech Vam Pan Boh pomaha a Svata Matka ochranuje, nech mas z porodu len tie najkrajsie zazitky a spomienky a nech sa Matkovi ide lahko na svet 😵
@smejka drzim palce aby boli dvojicky co najskor u Vas 😵

a pozdravujem musku a vsetky ostatne, opatrujte sa mi tu .... ja sa o dva tyzdne vratim 😉 Myslite na nas v modlitbe, aby sme stastlivo dosli aj vratili sa domov. Aj ja budem na Vas mysliet a pokracovat v deviatniku k BM. 😵 😵 😵

majkuska
24. jún 2010

Katola vitaj medzi nami. Asi Pán Božko ťa tu poslal, presne ten prašok mi priniesla do nemocnice moja teta, bola vo sv. Zemi.Uživam ho už asi mesiac a k tomu 3 desiatok radostneho ruženca.Ale ja som nevedela z čoho ten prašok pochadza a teraz si mi to pekne objasnila.

Akzus 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 blahoželam, takže tehulkujeme spolu.

Janulka ako sa dari?Chcem sa ťa opytať, keď si si pichala ten fraxik, ja picham fragmin, kde si si ho okrem brucha pichala?Dnes mi dal doktor navod, ale tam sa piše, že buď do brucha, alebo do stehna na nohe, ale mne ho v nemocke začali pichať do ruky hore, tak neviem či v tom pokračujem spravne.A kde sa to da presne do tej nohy pichať?

Babule dnes som bola na UZV, som 10/2 babetko je dnes podľa UZV 10/6 hematom sa mi zmenšil z 3,8 na 2,8
cm.Chvala Bohu.Ale zobral mi vyter, lebo mam nejake vytoky, ktore asi niesu z toho hematomu, ale zatiaľ ma nič neštipe ani nesvrbi.Aj keď pozeral, tak vravel, že to vyzera byť v poriadku, že nemusi to byť bakterialne. Tak dufam, že bude ok. V pondelok mam dálši UZV

majkuska
24. jún 2010

Bettynka na čo ešte čakate??? 🙂 🙂 🙂 🙂 Šup šup do pôrodnice. Budem na vas myslieť, nech ste pod ochranou Panny Márie.

riska
24. jún 2010

ahojte, zaregistovala som novu tehulku, akzuz gratulujem a veeeelmi sa tešíííím 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

betty, ty sa drž, už len par dni a maš maťka pri sebe 🙂 myslim na teba, nech je porod rýchly a čo najmenej bolestivý 😀

ostatne babulky zdravim, aj ked nemam čas na čitanie a prispievanie, myslim na vas 😵

my sa stale zohravame, trošku sa trapime s kojenim, ninka už tolko nespava ako na začiatku, ale snad sa časom da všetko do poriadku.......... tak sa zasa majte 🙂 🙂

muska30
25. jún 2010

@majkal peknu dovolenku a stastnu cestu 😵 😵 😵
@riska ninka dospavala este to, co zameskala v porodnici 😉 jasne ze uz bude menej spavat 🙂 pri kojeni je dolezite pit vela tekutin, hlavne dojcenske vody, bezbublinkove a casto si ninku prikladaj, aj kazdu hodinku 😉
@majkuska babo je bojovnik a Ty tiez, prajem vela zdravia 😵
@vivien2505 @francis @azalka22 @bettynka222 a vsetky ostatne VS 😵

danka24
25. jún 2010

@akzuzs blahozelaaaaaaaaaaaaameeeeeeeee prajeme veela zdravicka tesim sa ze dalsia tehula prirastla chce to dalsieeee 😵 😵

bettynka222
25. jún 2010

@vivien2505 pekna postupka 🙂 gratulujem k detickam 😵 este aby sa smejke takato postupka zadarila 😵 😵 😵

@francis ahoj moja, no prechadzkujem, ale v pondelok mi hrozi vyvolavnaie kvoli placente.....z coho teda vobec nie som nadsena 😒

@majkal dakujeme 😵 davajte si pozor a budeme na vas mysliet 🙂

@majkuska mozes pokojne pichat do bruska. to v nemocke sestricky vsetkym pichaju do ramena...ale to by sa ti asi nepodarilo samej 😀 a hlavne najvacsiu ucinnost to ma prave do toho bruska. a dakujeme s matkom 😵

@riska dakujem maminka...este teda neviem ako dopadneme ked nas ta placenta tak tlaci 😒 ja by som este pockala, ale maly posledne tri tyzdne moc nepribera, tak nechcu nic riskovat....a prajem vela mliecka a vela sil malej prisavnicke 😵 nech ho vie spravne skonzumovat 🙂

@muska30 @danka24 ahojte 🙂

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bettynka222
25. jún 2010

@vivien2505 no ved pockaj, ona vas este predbehne 😵 🙂 😉

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
akzuzs
25. jún 2010

Ahojte všetky a požehaný pekný a upršaný dníček
Mamina je v čechách a je tam vraj krásne len slovensko je neaké upršané
ale tak to asi má byť
a všééééééééééééééééééééééétkym ĎAKUJEM a pevne verím že rok 1011 bude plný detičiek.
@bettynka222 Maťko ide presen na termín 😉 no to sú chlapy vždy na čas aj moje chlapčiatko sa vypýtalo no svet presne na termín.
@majkal tak Ty ideš do toho Grécka, že ? alebo si si to premyslela a radšej nie
@azalka22 no tak na to budeš musieť troška počkať, ja to najdem v starých príspevkoch a prepošlem Ti to na IP lebo to bolo dosť dlhé
A pre všetky modlitby moje pre Vás 😉

bettynka222
25. jún 2010

@vivien2505 jeeej no nemachruj tolko 😀 smejke budu stacit 4 - po dvojickach este to dievcatko za troch chlapcov (ako hovorila muska 😀)

bettynka222
25. jún 2010

@akzuzs ale matko uz do terminu nevydrzi (ten je 3.jula), pretoze mu uz nejdu dobre ziviny ☹ a teda tej vyvolavacky sa dost bojim. som si o nej chcela citat, ale asi s ana to vykaslem, lebo citat hororove porodne pribehy pred porodom by asi nebol dobry napad 😀 😝

akzuzs
25. jún 2010

@bettynka222 na nete nečítaj to Ťa len vystraší a to by si určite nechcela, len sa modlí aby Boh to dobre zariadil. Ja som bola pred mesiacom u MUDr kôli potvrdeniu tehu a MUDr. mi povedala že mám maternicu preklopenú na dol a mala by sa dať na hor a vraj ma to aj niekedy zabolí a aj bolilo 😅 No ale čo už a aj ma napadlo že si niečo o tom pozriem na nete ale potoom mi manžel hovoril aby som sa modlila a na nete si nič nečítala lebo by som sa len vyľakala

janula.k
25. jún 2010

ahojte 🙂
@bettynka222 takze Matko sa narodi najneskor v pondelok? 🙂 a ty beries aj nejaky fraxik alebo nieco?

danka24
25. jún 2010

@bettynka222 ahoj drzim palce a myslim na teba... urcite uz sa nevies dockat kedy Matka budes mat pri sebe 😵 😵

@janula.k ty zijes?ani sa neozves 😠 ako sa ma moj buduci zatko? 😀

danka24
25. jún 2010

@margarita si isla aj ty na svadbu?