Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

smejka
autor
19. jan 2012

dievcata uz ako naznacila kaki tak naozaj by bolo dobre keby nieco existovalo na poradenie zdielanie tohto problemu akou je neplodnost....resp znizena plodnost
len si to neviem celkom predstavit ..viem vsak u nas v Ziline u dominikanov nieco podobne funguje no nikdy som sa k tomu nedostala...teda ide hlavne o modlitbu tychto zien...parov
potom mi napadlo ze keby bolo viac gyn amb s krestankym zameranim ze by tam v ramci toho mohli byt take mini spolocenstva....neviem
ja som rada ze vas mam...i ked sme z roznych kutov SK

indzes
19. jan 2012

Lenkove,neviem či píšem tak nezrozumiteľne,ale možno jaj ano.Ja som predsa nenapísala,že som deti dostala nejako za odmenu,alebo niečo podobné!ja som len chcela povedať,že aj ja som veľa tápala,ale až ked sa dokázala prijať Božiu vôľu napr.aj to,že ak Boh nebude chcieť,tak nebudem mať deti a zveriť všetko svoje trápenie do jeho rúk a veriť,že On najlepšie vie,čo robí a nikdy nikto nedostane taký kríž,ktorý nedokáže uniesť,až potom som mala v duši pokoj a dokázala som sa odovzdanejšie modliť.A verila som aj Ježišovým slovám "Kto bude plniť vôľu mojho Otca dostane všetko o čo bude prosiť v mojom mene...."Tak ako napísala Veve39,chcela som vás len povzbudiť a dodať nádej,ale mrzí ak som vás poburila....Nikto nikdy nedokáže pochopiť prečo a ako koná BOH,takú Dokonalosť mi nedokážeme chápať...Ja nemám recepty,moje ani žiadne iné deti nie sú cesto na koláč.Ja som vás naozaj len s najväčším pochopením chcela povzbudiť,no možno som nemala.... ☹

violoncielka
22. jan 2012

@indzes no napriklad ja som nevedela prijat tu alternativu, ze by sme nemali deti....skratka nedokazala som povedat Bohu ano som zmierena stym ze nebudeme mat deti. Stale som zobronila Boha aby sa nad nami zlutoval a po 6 rokoch trapenia sa nad nami zlutoval.Teraz sa mi uz lahko pise a dokonca ma ani nepoburuju ani tvoje prispevky. Ja verim ze to myslis v dobrom, ale byt v kozi cakateliek asi by si ma velmi nepovzbudila.....Ale aj tak vdaka za slova. Jedina moja rada je modlit sa za nase kamaratky z MK aby aj ony mohli drzat v naruci vymodlene deticky 😵 . Ahojte a peknu nedelu babulky

nisade
23. jan 2012

Dievčatá rada by som vám pomohla...tak ako som už písala v iných témach, možno vám pomôže tento mail, ktorý som dostala od známeho:
"Ja som mal zlé výsledky na spermiograme, manzelke nedozrievali folikuly, spolu sme mali šancu na otehotnenie asi 6%. Ja som začal brať lifepak v decembri, vyriešili sa mi všetky ostatné problémy, cítil som sa lepšie, tak som ukecal manzelku aby to tiež skúsila, ona začala brať vo februári a v decembri sa nám narodil syn 🙂 "
Takúto skvelú správu si preda nemôžem nechať len pre seba...
Ked som bola stredoškoláčka chcela som byť lekárka, no nakoniec som vyštudovala chémiu. Pred niekoľkými mesiacmi som začala mať zdravotné poblémy, a keď lekárka mávla rukou a tvrdila, že je to vekom a mám sa s tým zmieriť, dostala som príležitosť odskúšať si uvedený čisto prírodný produkt a dnes jej ďakujem, že mi pomohla, vtedy som si uvedomila, že lekári nepotrebujú zdravých,nuž nebolo mi súdené stať sa lekárkou, ale možno práve toto je cesta ako pomáhať. Ak budete chcieť viac info rada odpoviem, kľudne píšte do IP.

mimmi77
23. jan 2012

jééééj, tu to opäť žije 😵 😵 😵 😵 😵 😵 práve pred pár dňami som myslela na túto tému, že mi veľmi chýbajú vaše slová 🙂 takú mám radosť 😵 😵 😵 😵

sestrickapetra
28. jan 2012

Prajem prekrasny pozehnany vecer🙂 ako velmi ma potesila takato skupina 🙂 hladala som nieco taketo a nasla som 🙂 vdaka Bohu 😔 Velmi sa s manzelom snazime o babatko,mame uz dcerenku,ale priali by sme si futbalovu jedenastku :D Tak pevne verim, ze coskoro sa potesime dvom ciarockam 🙂 Coskoro ma manzel krasne narodeniny,to by bolo pre neho a pre celu rodinku to najkrajsie prekvapenie 🙂 juuuuuj 😝

zujka2
22. apr 2012

@mimmi77 aj ja by som sa pridala, ale nikto tu akosi nie je 🙂

margarita
23. apr 2012

sem - tam sem este niektora z nas zabludi, ale uz pred dlhsim casom sme sa presunuli do sukromnej temy, len aby ste vedeli, ze existuju babulky, len sem uz nechodia az tak casto 🙂

zasha
11. jún 2012

@zujka2
@margarita
@smejka aj ja by som sa rada pridala 🙂

evkasus
11. jún 2012

@zujka2
@margarita
@smejka aj ja by som sa chcela pridat ak sa este daaa 😉

magimary
11. jún 2012

jéj, aj ja... 😉 🙂
ale plne akceptujem, aj ak nie 🙂

zujka2
11. jún 2012

@zasha
@evkasus
@magimary ahoooojte, dievčatá 🙂

lenkove
11. jún 2012

No kolko snaziliek 😉 a ja medzi nimi 😀
Ahojte... 😵

margarita
11. jún 2012

@zujka2
@magimary
@evkasus
smejka je zakladatelka tej sukromky, takze ona je kompetentna osoba na pridavanie novych clenov 😉

zujka2
11. jún 2012

@margarita tak hádam aj tu sa budeme môcť porozprávať. 🙂 ale tuším tu nikto nechodí

margarita
11. jún 2012

@zujka2
ved hej, len sem uz malokto pravidelne nakukne, teda aspon si myslim...ale rozpravat sa mozme, to hej 😉

zujka2
11. jún 2012

@margarita tak dobre by padlo mať spriaznené duše. veriace snažilky ☹ teda cítim sa sem tam opustená v snažení, nakoľko odmietam isté postupy a nie vždy sú moje názory rešpektované. tak aspoň vieme, že ste 🙂

margarita
11. jún 2012

@zujka2
a kolko sa uz snazite? mas za sebou aj nejake vysetrenia, ze v com moze byt problem?

lenkove
11. jún 2012

@margarita smejka to nie je, ale muska30 a ta chodi este menej.. Ale pride 😀

zujka2
11. jún 2012

@margarita my sa snažíme s pomocou lekárov skoro 2,5 roka. ja mám PCO a produktívny len jeden vaječník a manžel má trošku horšie spermie. neviem aký dlhý je čas celkového snaženia, myslím aj bez pomoci lekárov, zdá sa mi to už večnosť.

margarita
11. jún 2012

@lenkove
vidis, ani neviem, ja ze smejka a zatial muska 😉

@zujka2
hmm, to je blbe...sice vies, ako na tom si, ale na pohode a trpezlivosti to neprida...budem mysliet aj na vas v modlitbach 😵

zujka2
11. jún 2012

@margarita ďakujem 🙂

kavaapalma
7. nov 2012

len vam tu takto na chvilu vpadnem,som veriaca... o babo sme sa snazili vyse 4rokov,bolo nam povedane,ze jedina moznost pre nas je umele oplodnenie,no ja som to z celej hlbky svojho srdca odmietala... prosila som a verila som,ze to vyjde prirodzene a vyslo... viera a nadej su uzasne a velmi pomahaju...
vsetkym,ktore tuzite po babatku velmi drzim palce a hlavne sa nevzdavajte...

zasha
7. nov 2012

@kavaapalma gratulujem, a aku ste mali diagnozu?

kavaapalma
7. nov 2012

@zasha mas ip

lufero
14. apr 2013

@majkuska kde sa dá zohnať relikvia sv. Gerarda.

pollyanna
13. máj 2013

@lufero zistila si nieco, ako sa da dostat k relikvii sv. Gerarda? tiez sa po nu snazim dopatrat....

kalianka
12. júl 2013

@pollyanna
@lufero babulky, podla mna sa staci len modlit k sv. Gerardovi... ci? Mam doma taku peknú novénu aj s modlitbickami.
@margarita ta sukromna skupina ešte funguje?
@kavaapalma 🙂

pollyanna
12. júl 2013

@kalianka jasne, ze to netreba brat ako amulet 🙂 skor na pripomenutie 🙂 nejaku knizku mam tiez doma..ale je to tak zvlastne napisane, ze sa modlime skor vlastnymi slovami🙂

kalianka
12. júl 2013

@pollyanna Aj tak som rada, ze stále sú maminy, ktoré sa snazia pocat normálne a nejdú proti vlastnému telu, prírode a Bozim planom 🙂 My uz jedno babino mame, o druhe sa snazime uz skoro rok, ale tak verim, ze uz sa zadari... ešte je pekna aj novena odovzdanosti... tu odporúčam 🙂