Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lenkove
26. apr 2009

Vsetkym krasny den!
Margi
tesim sa z nasej Kristinky, ze tak dobre pocuva 🙂 😵

skorki
26. apr 2009

Margi, dobre ranko.
Tak Kristinka je poslusne dievcatko...Plni prikazy ako vojak. Mas pravdu, ze rodinu si clovek nevyberie. Aj u nas su kadejake problemy, a najhorsie je, ze mam pocit, ze cim su ti ludia starsi, tym maju menej rozumu a viac dovodov na hadku. Aj teraz mi telefonovala maminka a vyzalovala sa mi z kadejakych moznych rodinnych zalezitosti.
Najviac ju mrzi jej mama, teda moja babka. Ja ju mam velmi rada, len napr. teraz - odcestovala babka do BA, vraj pozriet sesterku. /To je ta sesterka s tromi detmi/. Ja byvam na vedlajsom sidlisku, ale mna pozriet nepride. Ani sa neozve, ze je tu, aby sme sa stretli. A to nemame ziadne spory, zavolame si a ked sa stretneme, je vsetko v poriadku. Len moju mami to mrzi. Ale ved na to sa neumiera ... 😉
Inak, velmi ma tesi moje krstniatko - Alzbetka. Zacala krasne rozpravat. Sestra sa uz v zime bala, malá mala totiz uz 2 roky a nehovorila skoro nic. A teraz je ako verklik.Pyta si lakovat nechty, nosi stale kabelku, ked sedi, ma prelozenu nohu cez nohu, ked si mysli, ze ju nevidite, chodi otvarat kremy a natiera sa nimi...No proste je s nou sranda. 🙂 🙂 🙂 A vtedy som stastna, ze taku rodinu mam.
Violka, myslim na Tvojich Troch musketierov /Margi, dala si dost dobry pracovny nazov 😀 /
Lenka, aj ja dnes pojdem na nejkau dobru zmrzku, asi najskor v tom Devine. Inak, musim sa Ti podakovat za ten ruzenec. Ten "moj" desiatok je tusim usity pre mna...Presne sa mi ten umysel zisiel 😔
Riska, napis, ci sa to u tych nasich juznych susedov oplatilo? Co ste vsetko kupili? A vazne vedia predavacky co-to po slovensky?
Kaki, Smeji a vsetky ostatne - krasnu nedelu Vam zelam 😉

skorki
26. apr 2009

Lenka, to bolo vcera take hrozne na tom Devine 😲 😢 ? Ja tam chcem akurat dnes s mm ist...

lenkove
26. apr 2009

Ahojte
tak ja som prave naplanovala turu : mapy sice v DE, esteze sa to da planovat aj online ;)
uz sa tesim ako mala, pojdeme {dufam} do Malej Fatry 🙂
Skorki, ja neviem.. my sme na ten Devin nakoniec ani nedosli a hned sme hopsali do Stupavy 😀 podla mna to nebude take zle. 😵 uzite si krasny vikend!
inak, Alzbetka je super 😀 😀
a co sa desiatka tyka, aj ja mam pocit, ze ten moj je pre mna, asi to Sv.Duch tak zariadil 🙂 🙂

violoncielka
26. apr 2009

Dakujem babky,
ano Riska v Italy sa mozu dat 3,lebo to je pocet,ktory mozu oplodnit,ostatne vajka! sa zmrazuju.Moje boli este malicke,takze nic...no aj tak 3 embryjka z 3 je celkom dobry uspech a boli aj peknucke....teraz by som tak strasne chcela nahliadnut do mojho bruska,ze ci sa im tam paci...ach jo....bola by to nadhera.Tu v Italy sa nerobi ani predlzena kultivacia,takze hned na druhy den ich davaju k mame.

suzzika
26. apr 2009

No som sa pobavila 😀 čítať vás fakt nie je strata času 😉

Margi sa teším, že si opäť v "koníkovskej" forme, môj top je sprchová hadica 😀 a my máme novú takú masážnu tak by to snáď išlo 😎 Kristínka sa proste narodila s prirodzeným taktom a vie kedy čo a ako...že posielam pusinku 😵

Riska ty si tak poctivo fanúšikovala a hlasivky ako? Tvoju otázku som pochopila až dnes 😎 takže len tak medzi rečou, aby sa to prehliadlo - 3 mesiace 😔

Smejka tak do pondelka špeciálne za tety úradníčky nech im Duch sv. osvieti rozum a aby pochopili, čo majú robiť a že to majú robiť čo najrýchlejšie 😉 Silno na vás myslím....

Violka vidíš toto riešenie je super, že zmrazia len vajíčka, sa mi to páči a ten počet, že 3 ma prekvapil, tak len nech sa držia "mušketieri" to čakanie ti nezávidím, ale veď my tu všetky na niečo čakáme, ešteže môžeme čakať spolu 🙂 Takže ďalší špeciálny úmysel min. do 11.5. za vás 😵

Dani prepáč moja fakt bolo srdiečko? Aj fotečka bola? Som ja ale sklerotik... 😅

Lenka to s tým hádzaním myslíš vážne? Šak ja som tyš vychodňarka, aľe ta toto kus veľo na mne...žeby som skúsila? To by bol šok po toľkých rokoch, prísť s takouto metódou...ale veď som počula, že existuje liečba šokom...no zamyslím sa nad tým a aj nad sebou... 😉

Skorki ja keby som mala dooooom, tak by som si tiež kupovala také starožitné skrinky a komody a truhlice a by som si ich potom na mojej veľkej záhrade reštaurovala a tak. No zatiaľ by nebolo zlé ísť aspoň na ten červený kameň 😉

Marione držte sa!

Indzes tebe je zle? Súcitím....

Majkuska s tebou čo? A Betty, je dobre, že máš diagnózu, už na vás dajú aspoň pozor...

Družičky pozdravujem tiež

riska
26. apr 2009

violka, však som už sklerotik, ved sme sa tu niekolkokrat bavili, že v italy sa mrazia vajička a ja sa pýtam ako šiši 😀
to je super vymyslené, tiež sa mi to páči 😉 ozaj a čim si stimulovala? niečo take ako u nas merional?
inak myslim, že tentokrát to proste vyjde a basta 😵

margi, suzzika, len to s tou hlavicou skúste, ved volakedy to aj Kolja skúšal v tom filme 😀
suzzi, len tak medzi rečou - 3 mesiace? fuf, to muselo byť drsne 😔
lenka, aj mne ten moj desiatok neuveriteľne sedi, ovela viac som s nim stotožnena ako pri ruženci svetla, asi ťa naozaj Duch Svatý osvietil 🙂

riska
26. apr 2009

skorki a k tomu madarsku - nakupili sme si do zasoby značkový olivový olej (monini) - na 2l sme ušetrili 200 Sk, svokra si kupila praci prášok, potom okolo 20 Sk sme ušetrili na domestose, okolo 10 Sk na mozzarelle, 30 Sk tam stali banany. ale tie boli v akcii.... a ešte sme si kupili aj kačku - no ked tam stoji 90Sk a u nas 150, tak to nekúp 😀 a ako bonus sme si kúpili krasnu azalku- stromček, obzerali sme ju v auparku, ale okolo 550 Sk sa nam zdalo vela a v madarsku sme taku istu kupili za 150 Sk 🙂 a to bola ešte lecnejšia, len v kvetinarstve sa nedalo platiť kartou, tak sme tam zamenili eurá a kvoli kurzu sme na tom niečo prerobili, ale to vobec nevadilo 😉

nehovorim, že by som tam chodila kupovať raz do týždna chlieb a mlieko, ale raz za mesiac taký vačší nakup a hlavne veci do zasoby sa fakt oplatia 😀
a to som iba jednym okom nazrela do obuvi, tiež sa to zdalo o dost lacnejšia ako u nas, podobne aj oblečenie... len tým, že svokrovci išli večer naspať na oravu, tak na take veci nebol čas 😢
a predavačky už poznaju dakujem, dovidenia, taška a pod..., a časom sa snad priučia ešte viac 😀 a hlavne je to, že každý druhý je tam slovak, tak si tam vobec nepripadaš divne 😵

riska
26. apr 2009

suzzika, ja som sa ti už v piatok zobudila s tým, že mi nejak odchádza hlas a večer som sa asi dorazila 😀 tak dnes budem povzbudzovať tak, že budem iba otvarať naprázdno usta 😀 dufam, že bude dovod 😉
a zajtra v robote budem mať hlasový klud tiež... ešteže existuju pisomky 😀 😝

margarita
26. apr 2009

Kristinka dakuje suzzike za pusinku, posiela naspat babetku do bruska svoju 😨 😉
suzzik, este stale je ti "blivo" ? 😖 a kedy mas dalsi UZV, pomaly sa Ti blizi ten velky v 30tt, nie? a este stale si rozhodnuta sa nechat prekvapit? to je super, ja to obdivujem, pri mojej netrpezlivosti a zvedavosti si to neviem predstavit.

riska - dobre ste nakupili 😉 inak chlieb tam nekupuje Margaritiak tiez, lebo oni maju taky iny, ten nas je predsa len lepsi 😀 a mlieko tam minule kupil a neuveris - krajina povodu je Szlovakia 🙂 ale stoji 11 Sk/l.
Teraz nas asi zrusia adminky, ze odbocujeme od temy, tak by som sa k nej mala chytro vratit ...
...takze zdravim vsetky skalne a zelam im este pekny zvysok vikendu.

a dnes je dalsi zapas - no super, zase si o nom potom precitam v novinach, nech viem, o co som prisla 😉

carmenuska
26. apr 2009

Ahojte, chcem vas vsetky pozdravit. Asi pozerate hokej co? No mna to nebavi, mne vadi ten hluk okolo toho, ja som nam alergicka -to asi z roboty mam 🙂 Moc vas nestiham sledovat ale citam tu nejake novinky, uz si ani nepamatam kto ma ake- takze gratulujem tehulkam... A co sa to tu modlite- ruzenec?
Aj ja by som sa chcela, aj ked vas necitam, neviem ako vsak robite tak mi prosim dajte vediet.A ako sa mate?

lenkove
26. apr 2009

Carmenuska ahoj, poslem ti v IP 😉 aby si sa nestratila 🙂

a ja nepozeram hokej, ja som si v ramci treningu na turisticku sezonu vybehla na devinsku kobylu.. zastavka-kobyla-zastavka 80 min.. bieda, bieda.. mm to robi za menej ako hodinu 😎 zase bude vacsinu tury cakat na pachtivca - mna 😉 ale do tej fatry neviem ci pojdeme, lebo : ma prsat a na chate uz nemaju miesto, ani na zemi 😉 co sa vsetci do tych hor trepu 😀

Riska, Margi - dakujem za tipy na nakup 🙂

Suzika, ty mas tych mesiacov uz riadne za sebou 🙂 napis nam niekedy o malickom viac a aj o malej Zuzike ako to berie a tak 😵

vsetky vas zdravim 🙂

smejka
autor
26. apr 2009

ahojte 🙂
pozdravujem speci violoncielku 🙂 carmenusku 🙂
ja hokej pozeram....ale je to bieda....este vacsia ako s lenkinou turistikou 😎
my sme dnes chodili cely den po navstevach 🙂 ....plany s babatkom sme povedali iba svokre zatial....lebo sme brali vrece malych veciciek ruzovych co nam dala kedysi kamoska a mali sme to tam odlozene... 🙂
ostatnym to po vieme priebezne....ak to pojde hladko...
margaritka no kristinka je proste uvedomele dietatko 😉
riska lenka kuk 😉

lenkove
26. apr 2009

Smejka
my budeme piatok,sobotu v Sutove.. a potom smer Kysuce.. nemas volno? 🙂

smejka
autor
26. apr 2009

a zabudla som na suzziku....veru krasne ti to pribuda....este keby ta tak netrapili tie nevolnosti 😒 ....no babatko ked bude na svete ti to vynahradi to trapenie 🙂 ....ozaj mozme zacat tipovat meno? 😕

lenkove
26. apr 2009

Smejka,
az take zle to nie je so mnou, podla mapy su to dve hodiny 😉 ale u nas doma 😖

smejka
autor
26. apr 2009

lenka mam nabity tyzden...v piatok nocnu dvanastku a asi v nedelu robim cely den....to uz je novy mesiac....ako som neni v obraze 😅 ....zeby ste sa stavili???

smejka
autor
26. apr 2009

jaj lenka ved vy uz zacinate pripravu....sa tesim za vas 🙂

lenkove
26. apr 2009

ano 🙂
aj mam strach, aj sa tesim 🙂

smejka
autor
26. apr 2009

lenka chapem ta 😔 ....ja mam zmiesane pocity doteraz....ako viem ze chceme dieta....no tiez mam strach no oproti tomu sa velmi tesim 😵 ....myslim ze tato MD bude ina....teda budem sa snazit aby bola ina....vychutnat si ju naplno...
inak nase dieta konecne zaspalo samo 🙂 ....asi citi ze uz nebude coskoro samo 🙂

lenkove
26. apr 2009

No teda take velke zmeny u Smejkovcov 🙂
MD s Matuskom asi bola narocna 🤐 ale s "dievcatkom" 😵 bude isto lepsia 😵 tak asi nebudeme spolu kocikovat 😀 kym ja sa dostanem na MD, vase dievcatko uz bude kocikovat babiky 😉 prajem vam to, z celeho srdca, ved vies 🙂

lenkove
26. apr 2009

a ja mam strach z psychologicky a z toho co na nas objavi a tesim sa, ze to budeme mat za sebou a hadam uspesne 😀

smejka
autor
26. apr 2009

lenka ja som tiez nedufala v taky rychly priebeh 😔 ....teda verim ze to pojde rychlo....ale modlili ste tuho....tak Pan nam poslal avizo ze netreba cakat ake konat a hladat 🙂 ....pisala som vam ze nedokazem cakat.....ze to tak citim....a oplatilo sa 😔
lenka to nevadi ze ty budes kocikovat skvrna a ta nasa mini babiku 🙂
my sa stale chystame na toho novorodenca....uvidime ako budeme toto....ale chceme...
dievcatko je pokojne....to je jedna vec...druha je ze pri matuskovi sme ako tak vychytali muchy s vychovou a podobne a som i starsia....skusenejsia 😀 😀

riska
26. apr 2009

čaute kecalky 😀
smejka, dnes hokej nič moc, čo? ale keby sme mali len taketo problemy... aspon si moje hlasivky oddýchli 😀
lenka, mala si ist radšej na konika ako na kobylu... to by si bola šup - šup 😀
carm, zdravim... čo nove?

smejka
autor
26. apr 2009

riska ahoj 🙂
mne sa pacil hokej s madarmi...malo to taky spravny pronarodny naboj 😀 😀 ....dnes hruza...snad kanadu rozdrvia 🙂

smejka
autor
26. apr 2009

a skacu mi pismenka sem tam...tak snad rozumiete 😝 😀

lenkove
26. apr 2009

Riska,
no ved na konovi uz som a ani som sa nezadychala 😀 a ty si ako stravila nedelu? na nakup ste boli vcera, ze?

Smejka
to je dobre, ze je dievcatko dobrucke 😵 a ak sa mozem opytat, je aj zdrave? alebo budete musiet cvicit ci behat po lekaroch.. ci sa nevie? 😕

smejka
autor
26. apr 2009

lenka na svoj vek je zdravucka....nikde nie su sledovani...a je pevna....ukaze sa casom ci nieco sa nevyvrbi....ako pri matuskovi...no som rada ze nie je v dd...ani nevies ako 😔
riska kde sa tulas?

lenkove
26. apr 2009

Profimamka je jej anjel strazny 🙂 ako kazdeho takeho dietatka..

smejka
autor
26. apr 2009

u nasho dievcatka to plati dvojnasobne.... 😔