Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

carmenuska
26. apr 2009

Lenka stretneme sa na Sutovskom vodopade 🙂 pozri si IP
Riska no az na dnesnu depku, co prisla po dlhsom case sa mam fajn...som teraz bez vsetkych liekov takmi z nich nehrabe a citim sa lepsie (najma psychicky) Dnes dosla mrcha no a v kutiku duse so dufala,ze sa vyhnem tej laparke...ale uz je dobre asi to tak ma byt.A celkom sa na nu tesim aspon budeme vediet na com sme a pohne sa to o kusok dalej.Zelam vam vsetkym este pekny vecer a modlim sa s vami 2.desiatok.Aj ked som tu malo, myslim na vas vsetky- suzika,danka, marione,smejka, margi ....atd

lenkove
26. apr 2009

Carmenuska
ja som minule sa snazila Panovi vsetky baby vymenovat, dosla som k poctu osemnast 😀 a povedala mu, ze ked som zabudla, nech On pamata 🙂 takze to atd. dobre chapem 😵

smejka
autor
26. apr 2009

carmenuska aj my na teba myslime...aby si bola v pohode a mozno sa telo pred laparkou nalaka a ty budes tehu...ako danka 🙂

tarinka333
26. apr 2009

Ahojte zienky, ja som nejako nemala cas pisat cez vikend. boli sme u mojich rodicov, boli sme si po projekt domceka... nejako nebolo casu internetovat... A ako vidim, tu je tiez hokejovy osial... hm, no ja nepatrim k hokejovym fanusikom, takze sa nepridam do scandovania 🙂 Inak sa velmi tesim z Vasich dobrych spraviciek. Mne prislo pred dvoma hodinkami tak necakane smutno, aj slzicka vysla.. hm, za nasim nenarodenym anjelikom . ale viem, ze je v dobrych rukach 🙂 a viem, ze Pan je dobry, takze mi nic nechyba... aj deticky budu... urcite, verim, takze to musi byt v pohodke 🙂 🙂 Idem trosku kukuckovat tancovacku, co ide v telke... obcas sa do da pokukat 🙂

lenkove
26. apr 2009

Ja idem citat knihy a spat 🙂 som si povedala, ze ziadna telka uz! dnes som pozerala Priatelov aj Kyle xy dopoludnia, stacilo 😕 dobru nocku!

smejka
autor
26. apr 2009

bru nocku 🙂 .....ja tiez sa poberiem..rano vstavam do prace 😝
tarinka idete stavat domcek? a ebud smutna....

lenkove
27. apr 2009

Dobré ránko..
všetkým krásny deň 🙂

tarinka333
27. apr 2009

Bre ranko kocky 🙂
Smejka, ideme budovat domcurik. Vcera som akurat vravela mm, ze by som chcela hafka, takeho maleho, chlpatu gulku do izbicky, aby som sa mala o koho starat. Studenti budu mat prazdniny a ja dovolenku, takze sa budem nudit... hm 😠 Povedal, ze ak ja chcem psika, on si kupi hada, bo po nom tuzi. No nezaskrtil by ste? Tak donho hucim, ze budu narodky o chvilku... tak nepovedal nic, zeby som sa dockala chlpatej gulky?

violoncielka
27. apr 2009

Ahojte a dobre ranko!
tu dnes cely den prsi 😝 ,ale ja sa ku podivu tesim tak aspon splavuje vsetky alergeny...jupiiiiii.Uz citim ze sa "moje" obdobie blizi,no super snad to zvladnem aj bez liekov.
No idem vrzgat nejake pesnicky,dufam,ze malicki sa nebudu burit 🙂 .Tak vas pozdravujem a vypinam PC.lebo inac tu stravim cele odpoludnie 😀

kaki
27. apr 2009

čaute 🙂
čo som hovorila že tu sa budú diať už len dobré veci? 🙂 A toto je len začiataok....

Lenkove aj ja Ti ďakujem za ten moj desiatok... je mi ako šitý na mieru... dobre si to s Bohom dohodla 🙂

A máme tu celý pracovny týždeň pred sebou.... Možeme sa na to pozrieť tak, že konečne možeme zasa v práci ukázať čo sa v nás skrýva 🙂 Tak čo ukážeme ? 😀

Inak ja som mala totál pracovný víkend u našich bez mm. Začali sme vypratávať veci po otcovi... A vďaka Bohu, zvládli sme čo-to... By som neverila koľko "potrebností" človek nahonobí za svoj život...
A zistila som, že mám ešte aj nejaké svaly na tele (lebo bolia), mám aj dobrý pocit z dobre vykonanej práce 🙂

kaki
27. apr 2009

Inak violočielka GRATULUJEM! tak ako aj všetkým ostatným tehulkám opakovane 🙂 a že radosť a nádej z Vás mám 🙂
Smejka a držím palce nech to ide všetko rýchlo a hladko 🙂 a Lenkove aj tebe prajem skoro odchod na MD 🙂 musí to byť skoro... som si istá....

No a Skorki Ty sa ozvi ako s pregnilom... Po takom romantickom víkende je radosť plodiť 🙂

marione74
27. apr 2009

smejka, moc drzim palce aby to z dievcatkom vyslo 🙂
Violka, tento krat to vyjde, citim to tak ako Riska 🙂, wow 3 cerstve embryjka je dost, a ked vacsinou sa asi neuchytia vsetky tri, ale ja by som sa asi bala, predsa trojicky su dost rizikove. No ale nevsimaj si ma, lebo ja sa budem bat aj pri dvojickach ze ako ich porodim... Ale zase ked to zvladli ine, tak nejak to prezijeme 😀
Ja uz klasicky, zase dalsi dovod na stres po utz mi kazali vysadit utrogestan, ktory sa berie na udrzanie tehotenstva, a to som este len v 8tt, zatial co ostatnym babam ho vysadzuju 12-13 tt.... 😖 Tak nechapem preco mne tak skoro... Tak som zatial iba znizila davku a nevysadila ho uplne, zavolam tam este raz dnes a overim to. Alebo ja ten dalsi liek Siofor - jeden doktor z CAR ze ho mam isto brat a druha doktorka, ze okamzite vysadit. Tak ja neviem... vidim, ze jediny poradca mi bude Duch svaty - ako to budem citit tak urobim....

Skorki, ako sa maju Tvoje vajka, uz Ti pichli pregnyl? Ty mas 4 foliky? wow, takze to by tiez mohlo byt mnohonasobne tehu keby to vyslo 🙂 Pri tychto stimulaciach je viacnasobne tehu vzdy kontraindikacia 🙂

marione74
27. apr 2009

kaki, super aky pracovny optimizmus na zaciatku tyzdna, tak to ma byt 😀
tarinka, carmenuska, drzte sa.

smejka
autor
27. apr 2009

ahojte...
nemam dobre spravy...dozvedeli sme sa preco sa vsetko okolo dievcatka brzdi....tak rychlo to nepojde a asi budeme cca 3 mesiace ☹ ☹ ☹
z uradu som sla so slzami v ociach 😔
pozdravujem vas vsetky

smejka
autor
27. apr 2009

cca 3 mesiace cakat na to ako s nou bude a ci vobec to dievcatko pojde k nam ☹

kaki
27. apr 2009

smeeejjkaaaaa moja.... ☹
Neboj sa.... ZLOŽ SVOJU STAROSŤ NA PÁNA A ON SA UŽ POSTARÁ.... 😉

Prajem Ti silu.... ako sa modlím v mojom desiatku... Ježiš prosím ťa o dar sily, aby som bola silná vykonať to čo je Božia vôľa.

tarinka333
27. apr 2009

smejka, modlim za Teba aj ja. Pan Boh to vyriesi za Vas. Neboj sa !!!

skorki
27. apr 2009

Smejka.... 😨 Preco? Ja tomuto nerozumiem...Myslim na Teba. 😔

Marione, a mas nejakeho doktora, ktoremu veris? Ako je to mozne, ze maju tak protichodne nazory? Aj si im to vravela, ze iny lekar ma celkom iny nazor?

Ja som dnes bola za dokim. Nasmiala som sa ako davno nie. Vajka su nakoniec 3 a vraj krasne velke /och 😀/ - /foliky maju 21 mm/ Pregnyl mi dal pichnut a samozrejme neodpustil si veticku - "Pozdravujte gazdu, aby dobre pooral. Mate jednu zakladnu domacu ulohu - aby sa tie Vase vajka stretli so spermijou, najlepsie zajtra poobede."
No smiala som sa, az mi sestricka ledva ten pregnyl pichla. Este ze ho poznam...ina zena by sa mohla tusim aj urazit.

Inak, ked som si to uvedomila - ze by z toho mohli byt trojicky...teda, ako Marione napisala - "kontraindikacia" ako remen. 😀 😀 😀

carmenuska
27. apr 2009

Ahojte idem vas pozdravit vsetky co ste tu, nejdem to vymenovat lebo zas na niektoru zabudnem
Skorki super-poriadne sa snazte a o 2 tyzdne //
A baby ja mam zas to hnusne krvacanie vaôli sa to zo mna ako zo spinavej pracky, aj minuly mesiac aj teraz, nechapem tomu, normalne take velke zrazeniny. Nemate s tym niektora skusenost? Ja sa ani postavit nevladzem, idem si uz teraz lahnut. Si normalne zacinam mysliet ci nemam endometriozu- mojej kolegyni ju zistili (mavala presne take iste problemy a teraz nemoze otehotniet). Tak sa normalne tesim na tu laparku nech viem na com som. Idem sa este pomodlit ruzenec a zalahnem.
Prijemny vecer
PS: smejka 🙂 🙂 🙂 bude dobre

marione74
27. apr 2009

carmenuska, laparka je to najlepsie riesenie, uvidis na com si, a hlavne - daj si pozriet aj maternicu, ak sa da, nech ti to mrknu naraz, vola sa to tusim hystetoskopia. Mne doktor povedal hned ze mi to spravi, ale kamoske to nespravil a teraz sa im nepodarilo uz 3 ivfko lebo doki si vsimol ze ma nejaku prepazku v maternici ci co.

smejka ☹ mrzi ma ze musis cakat znova, dnes o 22. myslime specialne na Vas 🙄

skorki, no teda, a to si Ty a gazda vezmete dovolenku z prace na to poobedie alebo ako 😀 ?
hlavne aby sa to podarilo, no to by bola sranda, ja dvojky, ty a violka trojky, cim dalej tym uspesnejsia temicka 😉
Zajtra sa idem poradit s mojim gynekologom co s tym liekom co mi jeden kaze uzivat a iny nie... nazor do tretice 😠

lenkove
27. apr 2009

Ahojte

joj, Skorki, tak sa snazte 🙂 esteze to beries tak v pohode! lekar musi byt vdacny za tvoj zmysel pre humor 😉

Carmenuska
na laparke sa dozvies vsetko, nebojaj..

Smejka
to mi je velmi velmi luto ☹ ☹ 😢 😢 a ja som sa tesila 😢 😢

smejka
autor
27. apr 2009

skorki snazikujte az o 14 dni vidime pozitivny testik...velmi ti to prajem 😔
lenka kaki marione ja nemam slov...

smejka
autor
27. apr 2009

a zase je mi po dlhej dobe smutno pri pohlade na kociar a veci s tym suvisle ☹ ...ale nechcem vas tu ladit do ☹ ☹ ....snad to nebude az take zle...

danka24
27. apr 2009

Ahojteee ja som slamenaaa vdova ☹ ☹
no smejka moja dnes specialne sa pomodlim za teba ale nebude to az o 22 dufam ze nevadi ze to bude skor 😉
verim ze mala Lucinka bude vasa coskoro ani sa nenazdas .. tazko mi o tom hovorit a nemam slov aby som ta utesila ale verim ze Pan Boh vam da silu aby ste to zvladli 😵 😵
lenocka ahojkyyy ja som dnes este nespala 😀 😀
marione daj si uz tie tt nech sa tu vali tehulkami aby sa mohli dalsie nakazit 😉
vcielka moja sa teskam ze 3vajka mas drzkaaam palceky aby sa drzkali siilno celyych 9mesiacov 😉
skorki tak pekne dnes zajtra napozajtra pekne pripravujte podu a zajtra nech sa to podariii aj ja som bola v pondelok u dokiho a v utorok som mala ovulku a otehotnela som 😉 😵
carmenuska no ja stym som nemala problemy takze neviem ti poradit ☹ drzkaj sa
KAKI ahojky ako sa mas?// 😵

smejka
autor
27. apr 2009

danka dakujem za poztivnu energiu ktora z VAS ziari 🙂

danka24
27. apr 2009

smejuska moja posielame ti veeeelkee objatieeee a veriiim ze ten kociar bude zaplneny detskym dzavotom onedlho 😵 😵 😵

riska
27. apr 2009

smejka moja 😔 ostava nam veriť, že to dobre dopadne...tak ako u matuška 😉
skorki, zajtra poobede? hmmm... tak držime palce 😀 take 3 krasne foliky, nebojkaj, u teba je len otázka času, kedy sa to podari 😉
carm, asi ta laparka bude najistejšia. držim palce 😉
danka, 12 tt? 😵
marione a kedy zmeniš pas? 😉

smejka
autor
27. apr 2009

riska verim...i ked s velkymi davkami pochybnosti..

marione74
27. apr 2009

smejka, ale aj tak je pozitivne ze ste pre to vyvinuli iniciativu... ked tak rozmyslam nad mojim osudom, tak Pan musi vediet co robi hoci to nechapeme 😖

ja som dnes volala s doktorom s CAR a pytala som sa kolko deticiek by mohlo byt z 12 snehuliacikov, a On ze no vsetky su potencionalne deticky 😕
Akoze to viem, ale aj tak sa mi pri mojich dvojickach zase z toho poriadne zakrutila hlava...
A robila som taky prieskum aky mali baby hcg na 14 den po vlozeni embryjok. Ja som mala 1600 a kamosky mali 1700 a 1800 a cakaju jedno mimi. Teraz mi pisala jedna babena ze ona mala 3500 na 14 den a ze caka dvojky.
Ked si to tak vezmem, ja som mala hodnoty nizsie ako baby co cakaju jedno mimi a predsa su tam dve.
Neviem preco to tak je ale nevidim to inak, iba ze to tak Pan chcel...

Joj sak uz je desat prec, a ja tu vykecavam, idem sa pomodlit za Vas, a za Teba smejka special 😉

marione74
27. apr 2009

My nevieme preco sa to vsetko tak natahuje ale On isto vie. Budem sa modlit za nas vsetky aby sme nikdy nestratili doveru v Neho.