• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veriace snažilky II. Pridajte sa

1. marca 2015 
a raz neviem, ci mame ist zajtra na tu turu, ked maju byt burky.. alebo mame ostat v Ba, ist na obed s krstnou.. nechat padnut ubytko a skusit pripadne hladat "stastie" citaj ubytovanie niekde inde v horach.. :confused:
29. apr 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som tu uz sama... :confused:
29. apr 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku sladke snicky ja dufam ze o 24hodin budem mat tiez manzela pri sebe :dizzy_face: :dizzy_face: lenka sa predbehla ale odpustam jej to :dizzy_face:
som rada ze si dopadla takto skvelo u dokiny konecne niekto normalny :dizzy_face:
Riska ahojky uz len zajtra a padla co jak fajne :dizzy_face: :dizzy_face:
skorki cakam na tvoje //
smejka supeer ta mudrost aj moja chodi k tebe na skusky :grinning: a B to je supeeerrr :dizzy_face:
margi ze zehli tak klobuk dole .. mne sa nechce zehlit od kedy som tehotna ..vobec nevladzem vecer.. :confounded:
lucetka tak si uzi krasny krakow aj ja by som tam chcela ist dufam ze sa tam dostaneme .. :dizzy_face: :dizzy_face:
suzika mudrost chodi aj u zuzanky ona je zlatunka nechava pre sestricku :dizzy_face: :dizzy_face:
29. apr 2009 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DOBRU nocku a vyspinkajte sa do ruzova :dizzy_face: :dizzy_face:
30. apr 2009 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
danka a vy co nespite tak neskoro? :confused: :sweat_smile: ....az mas mm coskoro pri sebe :wink:
lenka tu nebude kedze ma nabity program.....tak si to uzite a vela stastia na priprave :slight_smile:
riska stvrtooooooook :grinning: ....a bud tyzden repete :wink:
my sme v noci zle spali...ideme k dr...maly je chory :unamused:
pekny den....zajtra je 1 maj....lasky cas :sunglasses:
30. apr 2009 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no ja som si pospala cez spravy takze som vydrzala dlho byt hore vynimocne ale ked pride mm tak o takom case uz sme v risi snov :grinning:
pozdravujem Matuska nech sa cim skor vylieci chudatko nase :dizzy_face: :rolling_eyes:
a zajtra baby pod ceresnu rozkvitnutu sa bozkavat nezabudnite :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kde ste dievcata?
ci uz si zhanate miesto pod ceresnami na zajtra?? :slight_smile:
30. apr 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
kde ste všetky? dnes je štvrtok, ale zajtra je volno, tak ja už teraz kričim, že huraaaaa :grinning:
my sme sa prave vratili z flory :wink: chceli sme ist zajtra, ale nakoniec sme isli dnes, lebo zajtra to bude masovka :unamused: to vam poviem, aj cez tu krasu rastlin vnimam Pana :wink: a nakupili sme kopec kvetiniek, tak sa vytešujem :dizzy_face: už mame doma normalne take male orchiderarium :sunglasses:
a vy ako?
30. apr 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smejka, nech je matuško rýchlo fit :wink:
30. apr 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
riska vdaka :slight_smile: ...ja som tiez nejaka omracena dnes :unamused:
co skola? mas toho teraz vela? :confused: .....ja kvetiny tiez mam rada....mm iba zalamuje rukami ked stale mi chyba hlina na sadenie :grinning:
30. apr 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
riska porad ako sa starat o tie orchidee...mne uz 2 neprezili chudatka :confounded: ...tak chcem zachranit aspon tie dve co zostali :wink:
30. apr 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smejka, no veru vela mam toho... do štvrtka musim odovzdať tu moju nešťastnu pracu... a ešte mam aj skušku :unamused: ale nevadi, aspon to budem mať za sebou :wink:
nam zasa stale chýbaju kvetinače :grinning: lebo stale prikupujeme... :slight_smile:
30. apr 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
riska to mate potom doma taku mini floru :wink:
joj ja ked budem mat po maji tak budem stastna :zipper_mouth: ....lebo je toho nenormalne... :unamused: ...potom uz len praca a riadny vydych :slight_smile:
30. apr 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pošlem ti IP :wink:
30. apr 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smejka, mame doma 10 kvitnucich orchidei :dizzy_face:
praca, oddych a možno aj.... :dizzy_face:
30. apr 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
och riska mozno aj...no je to hrozne zamotane..az sa mi z toho robi machula :stuck_out_tongue_closed_eyes:
riska to musite mat krasu doma :dizzy_face: ...daj do albumu :wink:
30. apr 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, možno čoskoro zmizne :wink:
to by mi myslim zmazali adminky :zipper_mouth:
30. apr 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte družice :slight_smile:
riska, prispej do témy Orchidea, akurát tam riešim dilemu s kvapôčkami čohosi pri kvietkoch :sunglasses:
30. apr 2009 o 18:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
riska pusti mm k pc :grinning:
veronika druzicka nasa ahoj :wink:
30. apr 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smejka, ty kde presne bývaš v Za? môžeš aj Ip
dievčatá, koľko mesiacov sa už snažíte otehotnieť?
30. apr 2009 o 18:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veronika u nas s riskou sa to uz asi neda ratat na mesiace :unamused: ..ja 3 roky aj 5 mesiacov..riska asi 5 rokov :pensive:
30. apr 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak-tak :angry: inak veronika mm je z dk :dizzy_face:
30. apr 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nie som z Dk, len v okrese Dk bývam, inak som zo žilinského kraja, tu som sa privydala :sunglasses:
to už je doba, my asi pol roka... tak klobúk dolu pred vami, máte aj nejaký zdravotný problém, či sa vám "len" nedarí?
30. apr 2009 o 18:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veronika u nas je to jasne ze preco nie.....no mozno raz ta jasnota lekarov bude zmietnuta :pensive:
veru veronika treba zacat planovat surodenca...tomu nasmu sa to uz ziada riadne :wink:
30. apr 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na orave su dobri chlapi :wink: tak aj ty si snažilka :dizzy_face:
ja mam polycysticke vaječniky, tak asi preto sa nedari :confounded:
30. apr 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
riska uz aj tvoj mm zacal citavat MK? :slight_smile: ...
30. apr 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte nie, teda aspon sa tak tvari :grinning: ved ja mu vždy to najdoležitejšie zreferujem :wink:

inak včera mi volala lucettka, mala som telefon na stole, ked zazvonil, on na neho jednym okom mrkol a zahlasil: vola ti nejaka cuketa :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
riska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
chuda lucettka :sunglasses: ....hned sa mi s cuketou spojila asociacia tvoj nakup uhorky :slight_smile:
ja len tak ked tu chvalis svarnych oravskych chlapcov :slight_smile: ....ze sa potesi :sunglasses:
30. apr 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, sú dobrí :slight_smile: smejka a prečo teda nie? :zipper_mouth:
skúšate nejaké prírodné veci, ako bylinky, nejaké očistné kúry...?
30. apr 2009 o 18:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ale chvaliť ho treba potajomky, nie? :grinning:
inak minule som zasa stratila 10dkg šunky :confounded: dufam, že raz niekde nestratim dieťa :dizzy_face:
30. apr 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok