Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

skorki
2. máj 2009

Aj mna zoberte do partie!!!Aj ja budem vykrikovat Slovenskoooo!

Inak u nas je celkom atypicak situacia - boli sme plavat a muzika to akosi zmohlo. Tak zalomil na gauci a spi ako drevo. Cele povzbudzovanie je u nas len na mne. 😀 Ach, ti chlapi...

riska
2. máj 2009

skorki, aj ty si fanúšik? 🙂 tak to si naša 😀
ved ked budeš kričať goooool, aj manžel sa zobudi 😵

skorki
2. máj 2009

No, Riska, neviem, neviem, ci si dnes zakricime... 😖
Zatial to vyzera kadejako...tak akurat si zakricali len bratia Cesi... ☹

riska
2. máj 2009

ach jaj, nevyzera to vobec dobre 😠 ešteže aspon včera sme mali aspon trocha radosti 😉

marione74
2. máj 2009

skorki, takze mas aj poobede volno, ked muzik zase spi? 🙂
dakujem za zalm, dobre mi padol fakt.
riska, hm asi to bude aj hormonami. Keby ma aspon muzik rozmaznaval, ale po par dnoch ho to preslo 😔
No hadam ked mi zacne rast brusko tak bude makat viac 🙂

Idem niekam von aspon na chvilku , lebo sa uplne zblbnem, ved je tak pekne.
Dnes je hokej? Zvykla som byt fanusik, ale teraz mi je jedno, neviem preco. Asi si dnes precitam nieco od Dale Carnegie, on ma take povzbudive knihy, tak ma to hadam nakopne.
Posledne roky som citavala od neho koli kariere ako byt dobrou veducou osobnostou, ale ako byt super matkou - hm take asi nenapisal 😉

marione74
2. máj 2009

ach jo, musim sa vzchopit, pekny den babulky

skorki
2. máj 2009

Ja to uz asi vzdam...to je hroza...Chudata nasi, az mi je ich luto, ako im to nejde. To sa bude musiet stat zazrak, aby sme to dokoncili aspon so ctou... ☹

riska
2. máj 2009

no tak toto vyzerá na pekný debakel 😠 ☹ 😖 😢 dufam, že sa trochu vzchopia a nedostanú 10 😕

smejka
autor
2. máj 2009

ach jaj dievcata....dopadli sme co?...tiez mi je ich luto....no ason cesi boli solidarni a poslednu tretinu hrali vlaznejsie 😖
aspon budem mat viac casu na ucenie ked uz nepojdeme dalej 🙂
marione teba ten Zly stale akosi matozi....skus sa ho pocas dna zriekat...a teraz ten ruzenec co sa modlime je za objavenie radosti v nasich zivotoch...verim ze prinesie ovocie i do tvojho 😔 ....niekedy ked sa na nieco velmi tesime a zrazu je to tu tak nam chyba precitenie...radost....no ja verim ze ty ju coskoro objavis...ved si tehulka...a dvojicky pod srdcom....uuuuuplnaaa parada 😵 😵 😵

riska
2. máj 2009

smejka, mas pravdu, nebudeme asi tolko pozerať TV a budeme sa venovať iným veciam 😵 ale stale im fandim, aj mne ich bolo luto 😉
marione, aaano, ved ty si tehulkaaaa 😀

smejka
autor
2. máj 2009

riska mne bolo luto najviac jana lasaka 😔 ....no boli sme ako spiace babky 😝

marione74
2. máj 2009

no uz som pocula ten vysledok, este ze som to nepozerala 😖 vraj uz ideme domov, no pekne, neva mozno buduci rok 😉

Ano smejka, verim ze ruzenec prinesie ovocie pre nas vsetky a to coskoro, ved tieto nase ruzence mam odskusane na matuskovi 🙂 dufam, ze aj teraz ho budes mat co najskor zdraveho.

Inak dievcata mne asi zachvilu zacnu grcky, len len ze som sa im vyhla dnes 😢
Od rana som polihovala a ked som vypadla do toho tesca, tak som po pol hodke myslela, ze tam odpadnem, nebolo mi vobec dobre, tak som sa vratila a hned som zase zalahla. Zacinam reagovat na vone a napinalo ma cely vecer 😒
Viacere baby ma upozornovali ze to pride tak v druhom, tretom mesiaci 😖
Muzik sa len prizera ako bezmocne lezim na gauci a pytal sa ako mi moze pomoct a troska sa mi aj s laskou posmieval ze nech sa tesim, ze konecne si mozem uzit tehotenstvo 😅 naplno.
Uvedomila som si ze som malo jedla dnes, tak si budem davat pozor, aby som aspon kazde 3 hodiny nieco do seba narvala.
A dufam, ze to bol dnes len taka vynimka, ze zajtra budem uz znova ok a ziadne grcky na mna nepridu
😉
Dobru noc vsetkym a krasnu nedelu, idem sa pomodlit desiatok, myslim na Vas vsetky...

skorki
3. máj 2009

Ahoj Marione,

Neboj, Ty najdes na tie stavy nevolnosti nejaky "protiliek". Mozno bude najlepsie to, co si pisala - jest pravidelne. Ale to Ti poradia Margi so Suzi. 😉 Ja len usudzujem podla navstevy, ktoru sme absolvovali par tyzdnov dozadu - kde mi moja spoluziacka z VS oznamila, ze je v stvrtom mesiaci. Tak som sa jej pytala, ako to preziva. A vravela, ze musi jest pravidelne, a ze vsade so sebou nosi rozok so syrom - ze ten jej zabera zazracne 😀 , ale to bude asi u kazdeho ine. Inak, bola som z nej mierne v soku. Pytam sa jej, ci uz chodi na nejake cvicenia pre tehulky a tak. A ona, ze chodi na aerobic. Ja sa pytam - to existuje aerobic pre tehotne, to sa mi nezda...A ona, ze to je normalny aerobic, ze kym sa citi dobre bude nan chodit stale a vynechava len cviky na brucho...nuz, kazdy to asi preziva inaksie... 😀 Ona to ma cele akosi "na salame".Babatko chceli, ale beru to ako normalny stav. Ked som sa jej pytala, ci maju fotky maleho drobceka zo sona, ako to oznamila svojmu mm, ako to oznamila rodicom...atd.../Proste vsetko to, o com ja snivam, ze urobim nejako specialne, ze to bude zazitok a ze si tie chvile budem navzdy pamatat.../Tak sa na mna pozrela nechapavo a povedala - no normalne...A fotku ma, ale nikomu ju neukazuje ani ju nikde nema vystavenu. Vraj naco? Uff, ja som to rozdychavala cely vecer. Ale mozno ma aj tento pristup nieco do seba 😀 😀 😀 Tak, len pekne a pravidelne papaj!!! 😉

skorki
3. máj 2009

A ahojte samozrejme aj vsetky ostatne.

Smejka, co Matusko? Je mu lepsie?
Violka, nasa "najnadejnejsia" nova tehulka, ako sa mas?
Riska a Margi, ozvite sa, ako dopadli krstiny. Budeme cakat na infosky a aj na nejake foto, ak sa bude dat.Vyzera to dnes na krasny den, tak nech sa Vam vsetko vydari!!!
Suzi, Kaki, Leni, a spol. ... pozdravujem Vas a uzite si krasnu nedelu! 🙂 😉 😵

violoncielka
3. máj 2009

Ahoooooj
Jej Skorki aka romanticka foto.....pekne.
Nasej malej Kristinky prajem krasny vstup,ja jem zelam aby bola zdrava mudra krasna skromna usilovna nabozna horliva pracovita priatelska ....a este neviem co....a trinastu sudicku som opila,takze je spokojna a spi. 🙂
Akurat peciem pizzu a ideme k moruuuu!!!!!jupiii tak sa tesim,lebo aj Caorle (to mestecko kde ideme) je pekne a ideme tam na omsu....
Tak jedna pizza je uz upecena,teraz pockame kym sa dopecie druha a vyrazame....
Krasny den
Marione tes sa.......ved to je nadherne,co by sme dali my ostatne za to keby sme cakali dvojicky! tak mysli na to a bud vdacna....Sorry ale musim ta zvozit 🙂 Ale myslim to aj s laskou.Pa

skorki
3. máj 2009

Violka,

Ty si sikovnica, pizza upecena... Inak aj ja varim od rana, na Flore moj mm kupil 5 roznych druhov korenin - uplne skvelych - napr. udenu cervenu papriku, kurkumu...tak vyvaram, a pekne to uz rozvoniava.
Vraj k moru...to sa niekomu zije... 😵 Tak si uzite krasny dnik 😉

violoncielka
3. máj 2009

Skorki,aj u nas to krasne rozvoniava 🙂 ....Ano toto je jedna z vyhod talianska......ale bola by som aj rada na SK s nasimi a s malyckymi neterkami asynovcami...
Nuz co,ale ked to more mame blizko...tak no nevytiahnem mm na vylet? 😀

violoncielka
3. máj 2009

Ved aj ty si sikovnica.....ja milujem vseliake mozne koreniny a bylinky.....mnam....

marione74
3. máj 2009

ano, len ma zvoz violocielka 😉 dnes uz je to lepsie, aj ked ako hovorim, nedari sa mi niekedy vyhnut chmurnym myslienkam, ale budem sa snazit. Mozno to pojde lahsie, ked uz budem v stvrtom, piatom mesiaci...

ja som uz povedala mamine, no jasne ze som sa pritom rozvzlykala a ona potom tiez
😉
Bola som prekvapena, ze hned sa opytala, veriaca to zena, ze ci prirodzene....
Nejak som to zahovorila cele, vraj som brala pat druhov liekov a konecne sa to podarilo...
A to este nikto netusi ze cakame dvojky, a kedze ziadne v rodine ani u manzela siroko daleko nemame, tak sa musim zamysliet ako odpoviem na taketo priame otazky 😠

skorki, jaj zlatko, dakujem za Tvoje povzbudenia, to asi my dlhodobe snazilky to takto silne prezivame, niekedy si myslim ze by aj bolo lepsie keby sme si to tehu tak nebrali, ale to sa asi neda... teda mne isto nie...
A inak, vcera vecer som zjedla 2 rozky s bambinom a cuduj sa svete, hrozne dobre mi to padlo, nevolnosti prec. Toto jedlo povazujem za hrozne suche a kebyze nie som tehu, tak si na nom nikdy nepochutim, ale teraz som mala dokonca na to chut a vazne to zabera 😀 Takze vyzera ze to tak budem robit tiez - rozky so syrom stale pri sebe 🙂 Ja som bola tiez prekvapena, ze babena co bola so mnou na ivf, tak nadalej chodi korculovat, co teda ja by som sa bala, ze spadnem, alebo do mna niekto narazi - ved vieme aka je bratislavska hradza niekedy plna a ona ze pohodka... hm a to ja rozmyslam ci mam vobec ist na chatu buduci tyzden co je 5 hodin cesty 😅

marione74
3. máj 2009

dnes je krasne pocko asi ste vsetky vonku, violka pri mori, ach jaj 😉
margi, riska, cakame fotky z krstin 🙂

riska
3. máj 2009

tak som tu a chcem sa s vami podeliť o radosť z dnešneho krstu 🙂 bolo to krasne, kristinka sa samozrejme správala uplne ako uvedomelý kresťan 😀 troška si pomrnčala, ale ked už prišlo k samotnemu krsteniu, tak len pozerala, čo sa deje 😉 tak už mame dalšie dieťa Božie, aleluja 🙂

violoncielka
3. máj 2009

Marione aj ja mam tuto dilemu,ked nahodou budem tehotna (kiez by mi Pan pozehnal aspon jedno babatko) tak nasim poviem,ze sa nam podarilo otehotniet s malou pomocou lekarou.A to je vsetko,nasi by pochopili aj UO,ale naco ich zbytocne zatazovat... 😉
Ja som dnes 8 den po OPU a este nic extra necitim...ty si citila nieco.Uz mi zacina harasit...este stastie ze tieto tri dni bol mm doma (dnes ssme mali krasnu prechadzku) no musim si nieco vymysliet na buduci tyzden.
Uff korcule...ani ja by som si netrufla.A ona je tehu? Ale asi je dobre brat to tehu ako normalne,tu napriklad v italy vidavam vela tehuliek s bruskom na bicykli (ale takom pohodlnom)....
Ano aj ja sa tesim na foto krstin

violoncielka
3. máj 2009

lekarov (uz zabudam po slovensky!!! 😎

violoncielka
3. máj 2009

Tak to je super Riska,v ktorom kostole boli krstiny?

riska
3. máj 2009

violka, aj ja to more zavidim 😉 ale už o 2 mesiace som tam aj ja... a na tu pizzu sa neskutočne tešim 😉
marione, budem ti držať palce, aby si našla spravnu odpoveď na všetky otázky, ktoré budeš dostávať 😉 a na nevoľnosť su vraj dobré zázvorové tabletky...nemam vyskušané, len som počula 😎
skorki, ahoj 😵

riska
3. máj 2009

u verbistov v petržalke 😉 my fotky z obradu nemame, všetko fotil margin otec, tak snad čosi časom pridaju 😉
ja si myslim, že je veeelmi skoro, aby si niečo cítila 😉

violoncielka
3. máj 2009

Riska ako ze skoro,ved mne to pride ako vecnost 😒

riska
3. máj 2009

myslim skoro na príznaky 😉 ja viem, ake to musí byť náročne na psychiku...to pochopí len ten, kto zažil 😔 mne stačilo 3krat čakať 2 týždne na výsledok inseminácie...nič som nerobila, len som sa pozorovala 😕

violoncielka
3. máj 2009

Uz za dva mesiace pridete sem? Ale pizzu v Italy nerobia vzdy dobru...niekde dokonca hnusnu....dufam,ze natrafite na dobru 😉 .Tes sa na gelato.to je neskutocne....trosku drahe,ale ja si davam zmrzku niekedy v lete namiesto obeda,lebo jedna porcia je ako na SK trojita zmrzka.....takze totalne najradi obed 😉

riska
3. máj 2009

si, si 😀 hned na začiatku júla 😵 v italy zlá pizza? 😕 nevadi, tak budem žiť a zmrzke a káve 😀