Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

margarita
7. máj 2009

obuv este nemam, ale dnes sa chystam na pedikuru 😉 mama mi bude Kristinku zatial kocikovat. Potom si snad kupim aj nejaku tu obuv.

Kristinka momentalne nespi, ale sa hra pod hrazdickou, jej polsky nazov je "zabawka gymnasticzna" 😀 a ona veru robi riadnu gymnastiku. Niezeby stacilo trepat do tych hrkalok rukami, to sa jej mali, tak sa hadze celym telom pre istotu, aby aj kolena dociahli na hracky...tym sa genialne unavi a potom snad aj zaspi 😀

kaki
7. máj 2009

🙂 no margi... To by sa aj mne zišlo... tzaká "zabawka gymnasticzna" Už si viem predstaviť ako pod ňou ležím a dočahujem 🙂 a aj potom zaspím 🙂

margarita
7. máj 2009

kaki, tak urob vystavu z tych kvetin - vies, ved aj Flora nejako zacinala 😀

zdravim aj ostatne babulky, myslim na vas a modlim sa za kazdu a jej specialne potreby 😉

lenkove
7. máj 2009

Maria
aj ja som uz na teba myslela, kde si.. dlho sme ta nevideli...
velmi dobre ta chapem s tvojim strachom.. a snahou zobrat to do vlastnych ruk.. ani nie preto, ze nedoverujes Bohu.. Ved veriaci clovek predsa vie, ze vsetko mu je na spasu.. Vie, ale nevladze.. aj ja by som niekedy najradsej zobrala vsetko do vlastnych ruk. tak ako chcem si vybavila cely zivot. a nebol by taky tazky (a to sa moje problemy nedaju porovnat s tvojimi...) len potom ma pochyti taky zvlastny pocit, ze ked ja opustim Boha ako mozem cakat ze on neopusti mna.. a on ozaj neopusti..
Maria, neboj sa dalsieho dietatka.. ak po nom citis tuzbu, tak sa neboj.. verme, ze Pan sa s ochranou nasej Mamy tam hore postara... lebo ozaj nam okrem viery, nadeje a lasky nic ine neostava..

margarita
7. máj 2009

ja Ti zaspim aj bez hrazdicky, staci ze sa dam do horizontalnej polohy 😉

uz aby baby dorobili tie skusky a vsetky ste pekne otehotneli a to tu potom zacnu len debaty ! 🙂

kaki
7. máj 2009

margi... Ty máš na všetko riešenie 🙂 Hˇňeď som spokojnejšia keď viem ako možem vyriešiť môj "big problem".

kaki
7. máj 2009

A viete kto tu už dlhšie nebol??? marione.... Som na ňu zvedavá a modlím sa aj za ňu ako aj všetky VS (margarita Ty nie si výnimka.... ) 😉

margarita
7. máj 2009

kaki - na vsetko urcite nie, napr. Ti ma trapi ako zariadit svetovy mier a liek na prasaciu chripku, ale inak blbosti trepat, na to by ma bolo 🙂

lenkove, suhlas 😎 maria, chapem Tvoje obavy. Zazila som to trochu podobne, ked som bola teraz 3.x tehu a strasne som sa bala kazdy den, ze co ak opat potratim, ci to rozchodim a ci nestratim uplne uz vsetku vieru...je to zvlastne, ale bolo to presne naopak. Tym, ze som "pocitala" aj s touto moznostou, ucila som sa to kazdy den naozaj vedome a plne odovzdat Bohu a nech to riesi On, ze ja sa mu do toho uz nexem kafrat. A dopadlo to so mnou a s Kristinkou nad ocakavania dobre.
Viem, ze Tvoj strach a obavy tento moj prisoevok nevyriesi, a nikto Ti nevysvetli, preco mas take trapenie, len raz sa potom na to budes moct Boha spytat - verim tomu.
😵

margarita
7. máj 2009

kaki, vdaka - som rada, ze ste ma este nevylucili 😉
no marione mozno uz obzera kociky pre dvojicky...stretavam tu v okoli jednu mamicku s dvojkami, a vzdy ked ju zbadam, napadne mi marione - cim to bude? 😀

lenkove
7. máj 2009

Margi
🙂 vies co je pekne? ze si pocitala s horsou moznostou a to upevnilo tvoju vieru.. To sa stava aj mne a potom mam pocit, ze som malomyselna.. Ale ja som uz tak vela krat ratala s lepsim koncom... ze mi akosi robi lepsie ratat so zlym koncom.. a to ti potom neostava nic ine, len sa zverit Panovi.. 🙂 velmi mudro si to napisala!

kaki
7. máj 2009

Margi na blbosti sme tu skoro všetky jak stvorené 🙂
Ale ešte som neprestala veriť ani v to, že budem uźitočná pre tento svet....

Ale ešte neviem ako... Ale aj na to prídem, len musím na sebe viac popracovať 🙂

kaki
7. máj 2009

A s tými múdrymi myšlienkami lenkove a margi... súhlasím aj ja. Aj keď som neni ich tvorcom.
počíta sa to? 😀

margarita
7. máj 2009

leni, ono je to aj logicke, ze ked si pesimista (ako ja), tak sa Ti prinajhorsom stane to, coho sa bojis, ale prinajlepsom sa prijemne prekvapis, ze dobre to je.
Optimisti to maju tazsie,lebo sa castejsie asi sklamu...kdezto my pesimisti sa potom len viac tesime 😉

ako som to uz pisala este kedysi davno.
Prasiatko: "bojim sa bojim, je burka, co ak na nas padne strom?!!"
Macko Pu: "Hmm, a co ak nepadne?"

😉

no idem udelit tej mojej gymnastke znamky za techniku a umelecky dojem, bude mat asi same 10 😵

kaki
7. máj 2009

čao Perla 😉

lenkove
7. máj 2009

ale ja som optimista! 😀
baby, co za vec sa stala... keby ste vedeli 🤐 moj bracek su v 6tt... ti co prisli o 3 deticky.. a mala je chora..a svagrina v strese.. aj sa trosku tesia.. ale hlavne boja.. tak sa za nich pomodlite tiez 😨

kaki
7. máj 2009

lenkove modlím sa.... Ono naozaj začalo veľmi dobré obdobie.
Verím v to, že nič zlé sa nemôže stať... Boh na nás dohliada 😉

lenkove
7. máj 2009

baby
u nas padlo rozhodnutie: idem za manzelom uz dnes, necakam na zajtra! jupiiii
majte sa krasne!
a prosim, zahrnte obcas do svojich modlitieb este jednu Janku, ktora tuzi donosit a porodit svoje dietatko..
a vyzera to tak, ze pocatie prebehlo okolo sviatku sv. gianny mollovej, som sa za nich velmi modlila v ten den.. 😵

carmenuska
7. máj 2009

Ahojte, tak sa nam zacina volno huraaaaaaaaaaaaa
Prisla som tu na skook podat info z mojej navstevy noveho lekara- konecne niekto normalny, pockame na vysledky laparky co ma caka, inak vraj je vsetko ok, az na tu otocenu maternicu. Vravel ze zatial je to jediny problem ktory mam, tak dufam ze jedinym aj zostane. Inak sa mi asi aj hormony uz upravili, lebo sliznica bola tiez v poho a to som uz 2.mesiac bez duphastonu. Vy nemate skusenosti s otocenou maternicou (vraj to vtedy dlhsie trva,kym zena otehotnie).

danka24
7. máj 2009

ahojtee ja len na skok idem naspat do prace.. lenka ty si ale cislo 😀
smejka mysliim na vaas velmi dajte mi prosim vediet do Ip ako to vsetko dopadlo lebo nebudem mat teraz vela casu tu byt viete ako to svadba..
prosim o modlidby aby sme to vsetci zvladli a konecne spratali segru z drahy 😀 a aby bola stastne vydata 😀
tak krasny dnik papaa

monika99
7. máj 2009

Ahojte
brali ste uz niekto clostilbegyt. ja som zacala brat v aprili. V navode pisalo ze sa maju robit akesi testy. Mne nic nerobili ani pecenove len mi tak nasadila a hned tu max. davku 2x1 ale ta sa mala davat az ked nezaberie ta prva. Potom som bola na sono a folik mal 30 mm. No nepraskol a tak som uz nedostala ani mrchu museli mi pichat vyvolavacku. A az na 5 den som dostala. No mala som aj predtym velke bolesti. Myslite ze mi tych 10 tabletiek mohlo nejako ublizit?
Doktorka vravela ze nemam ovulaciu, ale ked som si robila ovulacny tst stale mi vysiel v dany den pozityvne ten 13 cize do 24 az 48 hodin mala dojst ovulacia a aj hlien som mala taky aky by mal pred tym byt, no doktorka stale hovorila ze nemam ziaden folikul. Tak mi nasadil clostil a az potom hovorila ze tie tabletky velmi silno zabrali a to uz bl 15 den cize mi nemohla pichnut injekciu na vyvolanie ovulacie. Vtedy som si robila aj ovulacny test a stale vychadzal negativne, cize ovulacia nenastala. Tak tomu nerozumiem ze vtedy ked som tabletky nebrala mala som ovulaciu a aj kramy mi chodili presne a teraz mi meskali a musela som ist az po vyvolavacku.
Dakujem za rady

suzzika
7. máj 2009

Vítam Moniku 😵 a prajem k meninám všetko najlepšie hlavne čoskoro tie // 😉 Ja nemám žiadne skúsenosti s tým liekom, ale snáď sa tu taká nájde 🙂

Teším sa tiež, že po dlhšej dobe sa ukázala Majkuška, Darla, Mária aj Danka 🙂 🙂 🙂 🙂

Netrpezlivo čakám na správy od Smejky ...

My sme boli dnes na tom gastre a ten reflux sa malej upravil zo stupňa 5 na stupeň 1-2 takže super - tabletočka už len večer a kontrola v jeseni. Vďaka ti Pane 😵

Janulka z vášho srdiečka sa veľmi teším, držte sa takto aj naďalej...Pán s vami!

Leni tak ďalšia Janka a tvoj brat s rodinkou šup s nimi do našich úmyslov 😉

Riska ty budeš asi najmúdrejšia stria akú poznám 😉

Margi a ty si vlastne tiež stria, toľko múdrych strií pokope.... Ja nič proti striám, ale tiež som rada, že ma zatiaľ obchádzajú aspoň na bruchu, lebo zadok si to zlízol v puberte 😉 A s tety celulitídy si nič nerob, ešte že sa už môžeš vyhovoriť na dieťa a vek 😎 😀 /tiež dúfam, že to tak všetci berú 😎

Carm otočená maternica? Tak o tom tiež veľa neviem, ale pekne, že tak pekne vyzeráš z vnútra aj bez liekov... 🙂

Kaki tak skús tie kvety predávať na tržnici a potom za tržbu kúpiš svokre jednosmernú letenku napr. do Egypta a kým príde a pripláva domov tak už sa kvety kupovať nebudú a kočiarik už budete mať a tak už bude len kočíkovať 😀 Ale samozrejme žartujem, ja mám pravý opak teda svokru, čo sa nezaujíma skoro vôbec a tak jeden ako aj druhý extrém je o ničom...Čo už... 😎

Skorki ahoj 😵

smejka
autor
7. máj 2009

ahojte 🙂
tak som spat v realite...lebo pocas vcerajso-dnesnej navstevy som bola zjavne v inych sferach 🙂 ...babatkovskych 😵
dnesne vysetrenie u dievcatka dopadlo ok....aj vsetko ostatne....zatial sa vsetko priklana na nasu stranu...no chce to trpezlivost a modlitbu...ale je to dobre zatial 🙂 ...tak dakujeme 😵
akosi namam kedy citat...zajtra ta skuska 😝 ...v hlave malo 😝 ....ale ked citam suzziku tak len strucne ze vitam nove tvare a pozdravujem i tie ktore tu davno neboli a jasne ze stalice 🙂
po skuske snad docitam a dobehnem zameskane 😉
riska dufam ze si dnesnu skusku zvladla fajne 😎

riska
7. máj 2009

tak zajtra mame piatooooooooook a tešíme sa hned od rana, lebo môžeme dlho spinkaaaať (teda až na skorki, samozrejme) 😵
suzzika, ešte tebe musim dodatočne podakovať za fotky a kedže tu nie je tlieskajúci smajlík, musím to urobiť ručne: tlesk, tlesk, tlesk, tlesk, tlesk ste naozaj krasna rodinka a ešte aj ten kon sa tam hodi 😉 len neviem, prečo nie je modrý 😀
soletka a čo keby si začala svokre tie kvety davať aj ty? 😉
lenka, ja som dnes videla našu sestričku v ikei a zas bola ofučana, lebo nadavala synovi 😀
margi, ja som chodila na gymnastiku 3 mesiace, tak som zvedava, kolko vydrží kiki 😎
monika, aj ja prajem všetko naj k meninam 😉 ja som clostyl brala, pekne mi folik narastol, ale nič z toho 😒 ono je to strašne indi, niekomu zaberie a niekomu vobec. možno skus pozrieť priamo do témy o clostyle, tam ti určite budu baby vedieť poradiť 🙂
maria, som rada, že si sa ozvala, tiež si mi nedavno chodila po rozume, že čo je s tebou 😉 viem, že to mas ťažké a že tá situácia poriadne otriasla tvojou vierou 😔 verim, že Boh ti ešte požehná nejake krasne, zdravé dieťa 😉

riska
7. máj 2009

smejkaaa, tak je to nadejne? velmi sa tešíííííííííííííííííííím 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ved som tak na teba myslela, že si musela mať stikutku 😀
ja mam skušku v suchu, dokonca mam 1 😝

riska
7. máj 2009

ešte sa vam musim priznať, ako som dnes na prednaške vyrušovala 😝 mali sme to zasa s tým prastarým pánom a rozprával nám o slovníkoch a že dnes su slovníky aj na CD, len si to musime NAMONTOVAŤ do počítača 😀 ked som to počula, chytila som taký záchvat smiechu, že som nakazila cele svoje okolie 🙂 hanba mi 😲 a to mi dedko bude písať posudok na moju pracu 🙂 horšia som ako moji žiaci 😎

riska
7. máj 2009

carm, teším sa z tvojho doktora 😉 o obratenej maternici sice neviem nič, ale osobne poznam 2 baby, ktoré s tým v pohode otehotneli, tak nebooooj 😉
danka, uži sa svadbu a nezabudni poslať koláče 😀
darla, majkuška, ved pridte častejšie 😉 potom nič neviete 😉
a kde mame marione a lucettku?

riska
7. máj 2009

a janulke samozrejme blahoželám k srdiečku 😉 verím, že tentoraz to vyjde 🙂 len je strašna škoda, že ti tu hnusnu trombochorobu nezistili už davno 😔

uf, to je naročne napisať všetko, čo so chcela za posledne 2-3 dni 😉 aj tak som určite nenapisala všetko, čo som chcela 😎 dufam len, že som na nikoho nezabudla 😉

margarita
7. máj 2009

super smejka, tesim sa, ze to vyzera nadejne, tak nech to take aj ostane 😉
o clostile ani otocenej maternici moc toho neviem, ale dufam, ze sa to dnes v poho da riesit

strii gratulujem k 1, ja to furt tvrdim, ze Ty si ikvacka 😀

suzziku zdravim aj s babetkom v brusku, Ty tak pekne napises kazdej nieco osobne, to je super, dobre sa to cita, vdaka 😵

no a danku zdravim tiez a aj jej segru, ktorej som na u svadbu mala tiez ist, ale sme vymakli, lebo Sabinov daleko a Kristinka predsa len este tolko v aute nevydrzi a ani tancovat az do rana by nezvladla...no, co uz, ved oni sa vezmu aj tak 😉

a na nasu "cuketku" som uz tiez myslela, kde sa flaka, ale asi je to len tym, ako vravela, ze ju nebavi kazdy vecer tahat notebook a kable na stavenisko, tak len verim, ze je ok, aj zdravotne aj pracovne.
BTW, skorki, nebola si s nou niekedy posledne na kavicke alebo tak?

riska
7. máj 2009

margi, mysliž ako že mam iq ako modrý koník? 😀

smejka
autor
7. máj 2009

riska sikulka si 🙂 ....paradicka 🙂
ja zajtra az vecer skusku....cize 8 maj nad ucenim 😝
margaritka s kristinkou kuk 😎
no vyzera to nadejne....bio nejavia zaujem....verim ze sa to pohne a pojde uz ako ma....i ked obavy stale mam 😔 ...ale mala je krasnucka...i dobrucka 🙂