Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

riska
18. máj 2009

a ešte špecialne vitam lienočku 🙂 mas naadhernu dcerku s krasnym menom 😵 (nina je moj favorit č. 2 hned po martine) dufam, že tvoja ado bude rýchla, ale hlavne úspešná 😉

dufam, že som už na nikoho nezabudla 😖
margi, kiki - cmuk 🙂
skorki - na teba sa špecialne zajtra teším 🙂 juj, už aby bolo zajtra 🙂

kaki
18. máj 2009

No veru už aby bolo zajtra 😵
Dneska mi zajtrajšok vylepšuje deň.... 😉

lenkove
18. máj 2009

lienocka
vas pribeh je uzasny.. az mam husiu kozu..

riska
18. máj 2009

a predsa som na niekoho zabudla - na seba 😀
bola som si zobrať posudok mojej ťažko stvorenej práce od toho srandovného deduška, čo som ho tu už spomínala 🙂
no dal mi 1 a posudok začal tým, že som priekopníkom v tejto problematike 😵 mm sa z toho rehoce, že ja môžem byť tak akurát priekupníkom 😀 no neviem, možno sa dám na čierne kšefty s tými rastlinami od kaki 😀

lenkove
18. máj 2009

RIskaaaa
blahozelam!!! vidis, tak na seba zabudnut! 😵
inak, ja som dnes bola u gyn o 7:04 a bola som tam asi 5-ta 😕 😝 😀

margarita
18. máj 2009

zdravim vsetky, a tesim sa lienocke, ze medzi nas prisla - si velmi pozitivna 😉
no uffff, ledva som odvcera vsetko docitala, a uz neviem ani na co reagovat, ale v podstate suhlasim uuuuplne so vsetkym, co ste popisali,
az na to, ze 😎 kaki nie je kulturne hovado 😀 a tiez dufam, ze sa zajtra v auparku vidime.

margarita
18. máj 2009

gratulujem mojej strii, prieku/opnicke 🙂

riska
18. máj 2009

lenka, dakujeeem 🙂 som rada, že to mam z krku, už to len obhajiť 🙂
to ti verím, ja som minule prišla o 6:55 a bola som 3. 😝 a bola si len na odberoch?

margi, čaf

lenkove
18. máj 2009

riska
aha.. tretia.. 😕 ano, iba na odberoch.. ale som si povedala ze ked pojdem na sono budem musiet prist o par minut skor 😎

lenkove
18. máj 2009

len som dostala lieky na bakterie 😕 a neviem ako mam skombinovat uzivanie vaginalneho kremu a manzela 😀

margarita
18. máj 2009

akoze by si neobhajila, ked si v tom priekopnicka 😉
inak leni, to s tymi tarantulami mi mm vravi, ze je typicka mestska legenda a cital to uz viacraz, vzdy sa to stalo tete svokry mojej spoluziacky 😀
to len aby sa kaki a riska nebali presadzat 😉

lenkove
18. máj 2009

Margi
ale to sa tentokrat nestalo v Bratislave, ale v Poprade!!! to si nevedela, zeeeee? 😀
a hlavne, kto by volal Baumax kvoli kvetu.. ale spolubyv nechce verit, vraj je to pravda 😕 😅
a ako sa ma Kristinka?

Riska
dakujem za podporu, ale vedecka uroven sa meria monografiami 😀 a nie plynulostou prejavu.. ale o to nejde.. zase som jedna z mala so vztahom, tak sa az tak velmi nehnevam.. ale to dieta by sa zislo 😀 😎

riska
18. máj 2009

leni, najprv plynulý prejav a aj monografie budú 😀 mas vaginalny krem? mne tiež minule niečo našla a dala mi tabletky 😉 ozaj, môžeš tie monografie písať v čakarni... ked prídeš 7:10, tak toho napíšeš ojojooj 😀
ty brdo, mne teraz trklo, že ty tam chodiš až z dubravky 😕

margarita
18. máj 2009

v poprade je uz tiez Baumax? ach, nase konzumne slovensko 🙂
Kitty sa ma fajn, dnes sme sa uz opat 2x komplet prezliekali, ona kazdej plienke prejde cez rozum - a ze super extra save...no ja by som vedela rozpravat 😀 😀 ona skratka vsetko robi naplno 😎

k tym monografiam - ak ich cita iba autor a zo slusnosti aj jeho kolega 🙂 poznala som zopar takych u nas na skole 😉

margarita
18. máj 2009

idu tu spravy na pozadi a prave som pocula nieco o exporte potkanieho masa, ze je v JV Azii povazovane za lahodku, no mna teda ale naplo 😝 😝 😝
ako ste na tom s potkanim maskom vy? 😉

lenkove
18. máj 2009

no Riska, s Dobravky.. ale nie je to take zle.. ked nespanikarim a nenastupim na zly autobus ako minule 😀 tak som z Dubravky v Rusovciach za 40 min 😉 ako dnes 😀
potkany nelubim, mysi kozisek nepotrebujem 😉

kaki
18. máj 2009

margi čaf. Dobré potkanie masko nie je zlé, no nie? 😉

riska
18. máj 2009

marg, aj ja som to videla... fuuuj 😔
som zvedavá, ako sa nám predvedie zajtra 😀
p.s. ako vyzerá rozum plienky?

kaki
18. máj 2009

riska margi vy ste vtipné strie 😀

kaki
18. máj 2009

Aj ja som stria ale nie až taká vtipná 🙂

kaki
18. máj 2009

Takže som tu aby som sa čo to od Vás ppriučila... 😎

riska
18. máj 2009

kaki, ty že nie si vtipná? no ako vtip to bolo dobreee 😀

margarita
18. máj 2009

kaki Ty si take nase vtipne kulturne hovado 😉 😉 😉
riska, Ty nevies, ako vyzera rozum plienky??? no predsa taky maly, gulaty, vraskavy a ma take dve lepiace pasky po bokoch 🙂

riska
18. máj 2009

tak rozum ma mať lepiacu pásku? a ja že čo mi stale v hlave žblnká 😀
zajtra mi ho ukážeš, dobre? 🙂
a ako sa ma margaritiak? už dlho nič nenapísal 🙂

kaki
18. máj 2009

riska to je divné, moj nemá ani lepiacu pásku ani nežblnká 😀
Môžu byť rôzne odrody rozumu? 😀

margarita
18. máj 2009

nemozem Ti to ukazat, lebo Kristinka ho vzdy prejde a potom ho uz nevidno 😒 skratka - neverte reklamam na plienky, a reklamam vobec 😉

vraj sa ma dobre, hra sa s dcerou, trosku je nevyspaty, trosku dost 😀 a pozera TV noviny 😉

riska, Tebe zblnka v hlave, no fiiiha? ja tam nemam vodu, len tie dve gulicky a ten vyrastok a ked nahodne jedna z guliciek narazi na ten vyrastok, tak mi nieco napadne 🙂 a kedze mam dve, pravdepodobnost napadnutia sa zvysuje o 100%. Kolkogulickova si Ty? 😎

margarita
18. máj 2009

dostala som kedysi taky vtipny mail, ze ako funguje mozog zeny, ale to sa do IP neda poslat, lebo je to animovane...ale zlate. tak ak to chcete, poslite mi IP maila a ja to skusim vyhrabat 😉

kaki
18. máj 2009

margarita ja som bez guliek, tie ma mm 😀

riska
18. máj 2009

no neviem, kaki, som si myslela, že je len rozum rozumný, ale asi je aj plienkový a guličkový 😀
tak to mne tam asi žblnkajú tie guličky, no bude ich neuuurekom 😀 teraz momentalne mi dobre hrabe a trasie mi celou hlavou 😵 😝

riska
18. máj 2009

kaki 😀 ešteže je to chlap ako ma byť 😀